Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

fwllo
20. únor 2013

Ale tak jó, lepší než smutnění, to každopádně.. 🙂

Akorát že dneska jdu spát už teď, ráno vstávám v 5:45 a celý týden chodím spát v jedenáct a pak jsem ráno nepoužitelná.. Tak ať mám zítra co číst, ju? 😉 A dobrou noc všem 🙂

janina_sun
20. únor 2013

@kessa no joooo, ale pro koho !! šetřit bych se tu měla jáááá.... 😀 nasype práci a ještě si vymejšlí 😀 😀

bride_lucie
20. únor 2013

To neuhádnete, co se mi stalo 🙂 Včera jsem se projela sanitkou. No nic mi není, ještě ten den, co mě přivezli na emergency mě zase poslali domů. V práci jsem totiž omdlela - klasika pocit na zvracení, slabost, černo před očima, chvilku jsem to ustála, ale pak jsem začala hyperventilovat a celá se klepat, přestala jsem to zvládat, posadili mě, ale pak tma a nic. No a jak přijeli saniťáci, tak teď jim v tom stavu povídejte v angličtině co vám je!!! 😨 No bylo to docela dobrodružný, tlak mi měřili na několikrát, protože jsem ho měla až moc nízkej, ale za chvilku jsem se dávala do kupy - každopádně řekli, že mě pro jistotu povezou do nemocnice, aby udělali více testů. Jsem v normálu - ALE těch otázek samozřejmě, jestli nejsem těhotná!! 😀 Úplně všichni se ptali, ale všichni - jak v práci, tak saniťák, tak sestřičky a doktorka v nemocnici, jestli nemůžu být těhotná 😀 Tak jsem si v duchu říkala - no nebudu jim tady vysvětlovat, že jsem ani neměla ovulaci, že je to blbost, že jsem si jistá, ale ve finále stejně mi pak na to dělali testy. Jenom se divím, že mi v práci nedali jenom nohy nahoru a studenej hadr za krk, ale hned vyplašený volali sanitu, když jsem měla tep a dýchala jsem sice rychle, ale dýchala. No, ale vzhledem k tomu, že tady posledně pro zlomeninu klíční kosti letěl vrtulník, tak se není moc čemu divit, že tady dělaj z komára velblouda! 😕

kessa
20. únor 2013

@janina_sun Jo holka, to si musíte vyřídtit spolu 😀 Spíš si říkám, že by mi to taky prodloužilo den 🙂 ale asi by to neklaplo- ráno vstávám v 6 a dojdu domů ve 20 😀 jedině, že bych přešla rovnou na noční směnu 😀

kessa
20. únor 2013

@bride_lucie buď ráda, lepší větší straostlivost, než aby tě nechali padnout na zem a pak tě tam bez povšimnutí nechali ležet 🙂 A těhu to fakt nebylo?

janina_sun
20. únor 2013

@fwllo jeeee, tak ať se Ti dobře vstává 😀 já budu vstávat o pět minut později než Ty, tak Tě podpořím 🙂 dobrou noc!! 🙂

kessa
20. únor 2013

@bride_lucie hlavně, že jsi v pořádku 😉

kessa
20. únor 2013

@janina_sun
@fwllo holky, budu vás za chvíli následovat naštěstí vsávám až v 6:30 😀

janina_sun
20. únor 2013

@bride_lucie Tyyyyyyyyy jo...no tak to jsi měla dobrodrůůžo...a jsi tedy v pohodě? 🙂

janina_sun
20. únor 2013

@kessa no....i když v tu dobu možná teprve polezu z postele 😀 budík sice zvoní v 5:50 někdy první až v 6:00, ale pak zvoní po 10minutách až do půl 7 😀 ale to už je krizový termín, to už mám pak moc fofry 😀 ale prostě vstááát, to je boj 😀

michaelarackova
20. únor 2013

Holky, tak dobrou, jdu na víno a Cesty domů!!!!! 😀

bride_lucie
20. únor 2013

@kessa Nene, těhotná opravdu nejsem - zatím ani otěhotnět neplánujeme, takže se chráníme jinak, ale Michal se docela divil, že se tohle opravdu může stát - on si myslel, že se na začátku jenom zvrací, ale že se někdo i omdlívá, to nevěděl.

@janina_sun Jsem v pohodě - nějaký kolaps, který způsobilo více faktorů dohromady. Začali jsme teď v práci dělat více hodin, navíc jsem toho poslední dobu moc nesnědla ani nevypila a tohle ráno mě poslali na místo, kde jsem stála těsně vedle mražáku, ze kterýho na mě foukal vítr, kterej měl -30°C, takže nic moc no.

Taky teda musím říct, že nevím jestli je to i tím vysazením prášků holky, ale najednou jsem začala ztrácet na váze, asi 3kg za týden 😕 , ale kdyby jenom to!!! Někam mi zmizely 3cm ze zadku, což je taky krásný, ale co mi teda vadí je to, že mám najednou i menší prsa!!!!! 😲 Myslíte, že i vysazení prášků k tomu mohlo přispět - myslím tím, že jsem takhle rychle ze sebe ztratila kilogramy a centimetry, jestli to taky nemohlo zapříčinit ten náhlý pokles tlaku? 😕 (ze cvičení to nemám, musela jsem přestat cvičit kvůli achilovce 😖 )

krejci1510
20. únor 2013

@bride_lucie no já jsem taky měla tu "čest" s britským zdravotnictvím, a když to tak řeknu na plnou hubu, tak mě málem nechali chcípnout! Já jsem asi měsíc chodila s chřipkou a byla jsem hrozně moc unavená (ale uplně jinak než z přepracování). Pak jsem 2x omdlela a doktor mi ani nezměřil tlak a řekl mi, ať přestanu simulovat a táhnu do práce 😠 Tak jsem to vydržela další měsíc do dalšího kolapsu. Změnila jsem doktora a ten mi šokovaně řekl, že nemám skoro žádnou krev a že jsem musela mít velikou ztrátu krve. A že muselo jít o pomalé vnitřní krvácení, jinak by mě ztráta tolika krve zabila. No to se stalo listopad-leden a na gastroskopii mě objednali na květen, aby zjistili, jestli náhodou nemám prasklý žaludeční vřed 😖 Ale zase mám teď pravděpodobně britskou krev 😀 Teda pokud mi nedali krev nějakého Inda 😝

alushenka
20. únor 2013

Ahoj vsichni 🙂 dovolte, abych se k vam pridala ;) s manzelem jsme se "domluvili" na snazeni v tomto roce, spise az nekdy na podzim.. tak jsem si rikala, ze at se mi to cekani zkrati, tak se pridam k vam a snad nasbiram i par zkusenosti ;)
... chtela jsem se pridat uz delsi dobu, ale ted me okolnosti tak nejak trosku donutily - tento mesic vse neprobehlo uplne standartne, porad na to musim myslet a i kdyz je mi manzel velkou oporou, tak spoustu veci proste nepochopi - prece jen to je chlap ;) a takove to zenske omylani jedne skutecnosti, neustale probirani a premysleni neni pro nej uplne idealni ... ;) tak uprime trosku doufam, ze mezi vami najdu spriznene duse, misto, kde se muzu poradit a sverit a budu pochopena... samozrejme se rada pridam do vasich diskuzi a pokud to bude mozne, budu rada napomocna i vam.. ;)

bride_lucie
20. únor 2013

@krejci1510 Ježiši 😲 No já teda musím říct, že se o mě starali hezky - teda je fakt, že jsem měla pocit, že větší starostlivost měl ten saniťák, strašně fajn týpek, co si se mnou pokecal i samotě, jestli mě i něco netrápí nebo tak, že se to takhle může stát i lidem z psychických důvodů a tak, ale po příjezdu do "emergency" se mi věnovaly strašně dlouho jenom sestry a až po nějaké době za mnou teprve přišla doktorka. V klidu mě tam nechali i za plentou i úplně samotnou. No jako říkám, já už jsem byla v pohodě, ale i tak. Co kdyby náhodou?? A největší gól byl výrok doktorky "já si myslím......" 🙂 Jako já jsem byla jedině ráda, protože nemocnice nesnáším a jímala mě hrůza, že bych tam měla být třeba přes noc. Ale jako co se stalo tobě, no děs. Já jsem právě slyšela tady rady, že když chceš opravdu péči, tak musíš přehrávat - prostě se dělat horší, než jsi. A říkat si o různý vyšetření. Jako oproti našemu zdravotnictví je úplně jinej kalibr, člověk na tenhle přístup není zvyklej, ale jestli tady budu chtít rodit, tak si všechno budu muset zjistit, všechny možný alternativy a pokud budu něco chtít navíc, tak si o to budu muset říct, případně nahrát problémy, aby mi to a to vyšetření vůbec udělali. Ale jako říct o tobě, že simuluješ?? To je dost drsný 😒

kessa
20. únor 2013

@bride_lucie ty prsa a váha souvisí podle mě s práškama. Někdy způsobují zadržování vody a já naprosto jistě vím, že mám díky HA větší prsa. Tak si myslím, že to bude s vysazením souviset.

kessa
20. únor 2013

@alushenka vítej 🙂

alushenka
20. únor 2013

@kessa dekuji ;)
@bride_lucie pridavam i svou zkusenost- po vysazeni HA jsem do pul roku zhubla 12 kg (bez nejakeho vetsiho snazeni) a prsa se mi zmensily minimalne o velikost ;)

janina_sun
20. únor 2013

@bride_lucie no tak Luci, to bylo celkem dost faktorů! tak hlavně, že jsi ok!!! a příště pitnej režim a něco do žaludku!! 🙂
Jinak to hubnutí můžeš mít klidně z prášků...já to tak měla taky. Zhubla jsem asi 5 kg, jen tak...jestli se tělo víc odvodnilo nebo co já vím...sice mi to šlo nejvíc taky z prsou (což tedy potřebuju asi ze všeho nejmíň 😀), ale celkově jsem zhubla celkem dost a taky bez cvičení a příčin. Ale i doktorka mi řekla, že je to vysazením těch hormonů...

janina_sun
20. únor 2013

@krejci1510 no páni Zuzi...taky dost děsivej zážitek ... :-/

bride_lucie
20. únor 2013

@alushenka To nééééé. Všechno ostatní by mi nevadilo, ale kruci, proč i prsa ☹ Docela nepříjemná představa, že bych se měla připravovat na nový nákupy podprsenek, když jsem si zrovna nedávno nadělala takovou zásobu!! I když je fakt, že už teď je znát, že jsou mi podprsenky malinko větší, zatím to jde vyřešit zkrácením ramínek, ale kdyby to mělo ještě pokračovat..... 🙄

bride_lucie
20. únor 2013

@janina_sun No právě, ty prsa ze všeho nejmíň. Hlavně Michal vždycky říkával, jak mám krásný prsa, tak akorát, že by se mu sice líbili větší (to mě škádlil 😅 ), no ale teď, když se mi změnšili, tak z toho mám takovej mindrák až, že mám manžela, kterej by si mě ideálně představoval se čtyřkama, ale já doteď měla trojky a zmenšujou se!!! 😨 Sice mě samozřejmě uklidňuje, že je mám pořád krásný, ale zase si neodpustil poznámku, že si kdyžtak z práce dotáhne silikon a něco s tím uděláme 😀 😀

alushenka
20. únor 2013

holky, i kdyz jsem tu teda nova, hned vas zatizim svym "problemem", snad nevadi... dnes je to 6. den, co mam zpozdeni s MS... do teto doby to vzdy bylo presne, jak hodinky... kdyz jsem nad tim premyslela, tak jsem si vzpomela, ze i kdyz jsme se s manzelem domluvili na snazeni az na podzim, stejne nam to tento mesic asi 2x nejak uteklo .. ;) uz jsem se zacinala i tesit, ze i kdyz by to byla hodne velka nahoda, tak ze nam to treba vyslo na poprve, i kdyztakhle docela neplanovane... ale tehotenske testy jsou negativni ☹ ... kazdy den zkousim, kazdy den nic... ☹ ac se snazim, porad nad tim premyslim, co se deje, proc se to tedy tak opozdilo... :-/ ... pak jsem si uvedomila, ze jsem mela v sobotu silene krece a bolesti v podbrisku, ale po par hodinach a vydatnem spanku to preslo... rikala jsem si, ze vse bude dobre, ze bud budeme tri nebo prijde MS, ale zatim to nevypada ani na jedno :( ... nestalo se vam to nektere? co by to mohlo byt ? zadna nemoc nebo stres, ktere by to oddalili, nebyli (nez jsem nad tim tak zacala premyslet.. :D) ...volala jsem k Dr., ale vysetreni dela az po 10 dnech zpozdeni... :-/ ja pockam, snazim se na to nemyset, doma uz to radeji neresim... jen jsem se potrebovala asi nekomu sverit, nekomu, kdo vi, jake to je nad necim takovym premyslet a chape, ze nemyslet na to proste nejde ;)

janina_sun
20. únor 2013

@bride_lucie neboj, při těhu Ti zase povyrostou 😀 a možná je to tím jménem...můj Michal je taky "horňák" 😀 ale je spokojenej i s mýma dvojkama 😀 co mu zbývá 😀

bride_lucie
20. únor 2013

@janina_sun No však jasný, snad si nás brali pro jiné přednosti než prsa že jo 😀 Však jsem mu říkala, že jestli mě chce s většíma prsama, bude mi muset udělat miminko 😀 Tak mu docela zazářili očička, když zjistil, že se mi ty prsa v těhotenství fakt zvětšej 😀 Jooo, Michalové horňáci 😀 😀

xpila
20. únor 2013

@janina_sun @bride_lucie Holky já bych vám klidně z těch svých něco dalo 🙂 Přítel mi zrovna dneska říkal, že si neumí představit až budu těhotná nebo kojit a narostou mi ještě víc prsa 😀

janina_sun
20. únor 2013

@bride_lucie je vidět, že u nás je to pohlavím, nikoliv jménem, ale použila jsem stejnou taktiku (s tou motivací miminka na větší prsa ) 😀 😀

@xpila tak jedno čísílko by mi stačilo 😀 a pošli to prosím jako "křehké" 😀 pro jistotu 😀

xpila
20. únor 2013

@janina_sun Jedno číslo není problém 😀 A ty přežijou snad všechno 😀 😀 😀 Teď se jen děsím, jakou velikost budu kupovat kojící podprdu 😀

klarkakrejcova
20. únor 2013

😀 Holky, já jsem ještě při braní HA zhubla (podotýkám že vééélkým snažením) 8kg a prsa mi taky trochu vymizely... Ale při mojí velikosti 70 F jsem celkem vysmátá 😀 Takže by mě docela potěšilo, kdybych po vysazení ještě pohubla... Jsem z rodiny, která má "řádnou postavu" v genech (což mě neomlouvá), ale hubne se mi proto děsně blbě a jen se podivám do kuchařky, tak snad přibírám 😉 Takže doufám, že vysazení u mě jak na potvoru nezafunguje ještě váhovým nárůstem 😉 A pokud mi prsa při těhu vyrostou? Děláme si z toho s holkama srandu, že si zajedu do vojenskýho skladu pro dva padáky 😀 😀 😀

bride_lucie
20. únor 2013

@xpila No jak jsem psala, že Michalovi se naopak rozzářili očička, když zjistil, že se mi budou zvětšovat prsa, tak ten plamínek v očkách zase pomalu zhasínal, když jsem mu říkala, že mám v genech dost předpokladů na to, že se mi nebudou zvětšovat jenom prsa, ale že se budu nejspíš zvětšovat celá 😀 😀 No nemáme to jednoduchý ženský 😅

bride_lucie
20. únor 2013

@klarkakrejcova Padáky mě dostaly 😀 😀