Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

xpila
20. únor 2013

@klarkakrejcova To my máme v rodině taky 😀 A teda já zatím po vysazení žádné změny, skoro jsem to na sobě nepocítila, všechno je pořád stejné 🙂
@bride_lucie Tak to jsme na tom stejně 🙂 Navíc ten můj dělá mimo jiné fitness trenéra, tak to snáší těžce 😀

klarkakrejcova
20. únor 2013

@xpila tak to mě moc neuklidnilo 😀 naštěstí můj drahý je na "macatější" 😉 takže na vyzábliny se vždy otočí a brblá si "fuj, to bych teda nechtěl", což mě jediný dělá radost 😉

bride_lucie
20. únor 2013

@xpila Můj sice není fitness trenér, ale vypadá, jak když ho právě pustili z Dachau 😀 Tak jsem si i dělala srandu, abychom pak nevypadali jak Homolkovi 😀 😀

klarkakrejcova
20. únor 2013

@bride_lucie Neboj, my už vypadáme jak půlHomolkovi, ale s mimi to asi bude komplet 😀

bride_lucie
20. únor 2013

@klarkakrejcova Jo, Michal taky vyloženě vychtrliny nemusí - sice mě občas nevybíravě upozorní na nějakej špíček, ale pak stejně uzná, že správná ženská má bejt za co chytit! (a do čeho kopnout 😀 )

xpila
20. únor 2013

@klarkakrejcova Můj taky vychrtliny nemusí, to by jinak se mnou asi nebyl 😀
@bride_lucie Tak to můj pravý opak, 6x týdně chodí cvičit, někdy i dvakrát denně 😀

kopeckovi
21. únor 2013

@krejci1510 Jo jo, tak o tom prvním už ví.... Vždycky jsem si sice plánovala, jak mu to pak naservíruju jako překvapení, až to bude tutovka, ale jak jsem tak v neděli čuměla na ten náznak tý čárky, tak jsem to prostě nevydržela a šla mu to ukázat se slzama v očích jestli jako vidí taky 😀 Takže žádná mega romantika, ale taky to mělo něco do sebe 🙂 No a focení jsem zatím stále ututlala, takže jsem zvědavá pak na reakci, chci mu nechat udělat z těch fotek fotoknížku, tak to ještě chvíli potrvá 😖

kopeckovi
21. únor 2013

@blankafs Tak to neznám, spíš mě jen tak zaujal a dál jsem ho nezkoumala... ale teď je můj favorit spíš Roan Marita... chci prostě houpací klasiku 🙂 A na ten jsem zatím slyšela jen chválu... ještě mě zaujal jeden teda, ten mám taky v albu, ten šedivej, ale prej je to kočárek z polska a tam už ty zkušenosti nebyli vždycky nejlepší, tak uvidím... ale když jsem ho viděla tak mě uchvátil teda.

zuzikakuki
21. únor 2013

Dobré ráno holky 🙂 Včera jsme byli s manželem a přáteli na večeři, a chlapi tam zase rozebírali a ptali se navzájem, zda už čekáme. Já s kámoškou jsme se na sebe jen tak koukaly a smály se, jak to chlapi řeší. Včera jsem byla hodně utahaná a bylo mi zle a divně, dneska ráno se mi zvedl žaludek z ovesné kaše a tak jsem šla a testla, raději dva testy pro srovnání a na obou byl duch ale tmavý jako blázen. Holky já se rozbrečela jako blázen :( Bože ať se hlavně drží, teď jen aby čárka den ode dne sílila 🙂 Že by zabral kontryhelový čaj a zrovna tento měsíc když jsem se vykašlala na měření a pustila to z hlavy.

phuskova
21. únor 2013

@kopeckovi jj určitě se ak s fotkama pochlub, já sem se chtěla domluvit s tou Hankou Skácelovou,ale už se mi týden neozvala, tak nevím co se děje :( Na fb nic nepsala, tak nevím :(

krejci1510
21. únor 2013

@kopeckovi ja se jdu fotit 6. dubna a chci to pro manzela k vyroci svatby v cervnu, tak doufam, ze casu bude dost. No a kdyby se nam to povedlo tento vikend a ja nasla zacatkem brezna taky //, tak se budu muset moooc premahat, abych mu to nevykecala hned 😀 Protoze koncem brezna mame vyroci co jsme oficialne spolu a zrovna letos 10 let, tak by to byl, myslim, pekny darek 🙂

janina_sun
21. únor 2013

@zuzikakuki no tak to je super zprááááááva 🙂 ono na tom opravdu něco bude, že když to člověk úplně vypustí, že to pak líp jde 🙂 Tak ať se drží a sílí čárka!! 🙂

janina_sun
21. únor 2013

@phuskova ☹ Peti, já si všimla nějaké zprávy na FB, že jí nešel PC nebo co já vím, a že se tím pádem opožďují její odpovědi, že to vyřídí co nejdřív...tak snad se ozve...to by mě pěkně naštvalo, protože jak něco vychválím, tak to pak někde kiksne... 😀 :-/ nebo Ti pošlu do IP telefon a zkusíš jí cinknout?

zuzikakuki
21. únor 2013

@janina_sun Děkuju moc, další test budu dělat až v sobotu ráno aby byl vidět zase trošku rozdíl. Manželovi to řeknu až po návštěvě doktora, bude to hodně prožívat tak kdyby náhodou to nedopadlo, tak aby pak nebyl smutný. Včera jsme slavili a všichni mu tam přáli nejmíň paterčata a den po narozkách // ještě mi to nějak nedošlo. Doufám, že budou sílit. Bylo to divný, takovou dobu si dělám po cyklu test a vždy zklamání a teď jsem nic nečekala a //. Každý večer jsem si před spaním popřála ať nám to brzy všem tady vyjde a budu si to přát každý večer dál za nás všechny 🙂

phuskova
21. únor 2013

@krejci1510 já chci taky britskou krev! 😀
@xpila jo můj manžels e "bojí" velkých prs, tak mám takovej pocit, že jestli mi při těhotenství a pak ještě narostou, že mi uteče 😀 Mám sice jen C, ale i mě přijdou občas až moc velký 😀 Hodilo by se aby zhubli samy...

kopeckovi
21. únor 2013

@krejci1510 Tak to by byl krásnej dáreček... tak třeba si silnější než já a vydržíš to 🙂 Ale jako nelituju toho, že jsem mu to řekla, je to zase super, zatím je to tajemství jenom nás dvou + jsem teda nevydržela a vykecala to nejlepší kámošce. Ale jak já se znám, tak bych si to nedokázala nechat jen pro sebe a vím, že jeho by zase mrzelo, kdyby nebyl ten první kdo se to dozvěděl... 🙂 A tu neděli jsme si fakt užili, celý dopoledne jsem prováleli v posteli a povídali si o tom, i když jsme se oba snažili bejt rozumný a brát v potaz, že to ještě není nic jistýho, pač byla slaboučká ta čárka... Ale ještě se mi to nikdy nestalo, vždycky byly ty testy bílý jak sníh, takže jsem tomu věřila 😀 A hlavně, jsem to vůbec nečekala.. tak nějak jsem se smířila s tím, že máme do léta čas než se zadaří a ono to v podstatě vyšlo skoro na poprvé... pač v lednu to bylo tak nějak uprostřed, takže jsme to nemuseli trefit... já totiž nic neměřila, ani nesledovala, jen jsme to nechali náhodě. 🙂
No a na tom focením jsem si nechala udělat fotečku s malinkatejma botičkama 😀

krejci1510
21. únor 2013

@phuskova no hele, dostala jsem tri sacky transfuzi 😀 Ale modra nebyla 😝 V praci si pak ze me delali srandu, ze ted uz musim mluvit plynne, kdyz mam jejich krev

vendsy
21. únor 2013

@kessa kdybych ti dala tip na mého zubaře tak by si se asi zbláznila, on je dobrej ale ras, injekce jenom v nejvyšší nouzi, jo a nemá dveře mezi čekárnou a ordinací, takže víš co dělá tomu před tebou. Takže toho bych ti asi moc nedoporučila, pokud se bojíš a nerada k němu chodíš 🙂

phuskova
21. únor 2013

@janina_sun No to psala, že jí to neodesílalo emaily, tak že se omlouvá že všem to info pošle znova, tak to mi ještě napsala, byla moc milá a tak, že není problém že nějaký víkend určo najdeme, že svatby letos kvůli mimi moc fotit nebude, tak jsem jí napsala, že super, že ať termín navrhne, že mě by nejvíc vyhovoval 25.5., ale že záleží na ní samožřejmě jak bude mít čas a od tý doby nic :( Na fb sice pak přidala jednu dvě fotky,ale jinak nic prostě..nevím:( Ještě počkám do víkendu ,třeba kvůli mimču nemá moc času na vyřizování mailu,ale to mohla už minulý víkend napsat, nebo třeba byla pryč...nevím...:(

phuskova
21. únor 2013

@krejci1510 no to je jedno,ale ten pocit musí být super😀

krejci1510
21. únor 2013

@kopeckovi no ja se prave bojim, ze to nevydrzim, uchovani tajemstvi mi nikdy neslo 😅 To foceni nevim, jak okecam. Ale fotime se v sobotu a je dost mozne, ze pojede na vikend k rodicum, tak se vymluvim na to, ze si potrebuju odpocinout, tak zustanu v Praze. A kdyz bude v Praze, tak reknu treba, ze mam nejakou damskou jizdu s holkama z prace nebo z vysoke...
My jsme vcera podepsali dalsi smlouvu ohledne koupe bytu, tak to vypada, ze se budeme stehovat asi az v listopadu do vlastniho. A pokud bych otehotnela hned tento vikend, tak budu v listopadu rodit, takze by to bylo docela narocne. Ale zase nase dva nadherne sny by se splnily najednou 😀

alushenka
21. únor 2013

@zuzikakuki gratuluju ;) at carka drzi a sili ;)

vendsy
21. únor 2013

Tak jsem před chvilkou zjistila, že moje kamarádka, která se mnou seděla ještě v lavici na ZŠ a od té doby, spolu kamarádíme je taky v 5TT to by bylo něco kdyby nám to vyšlo oběma. Ona ma akorát výhodu, že už to bude její druhé takže aspoň ví do čeho jde, na rozdíl ode mě 😀

janina_sun
21. únor 2013

@zuzikakuki no tak to jsi měla krásný překvápko!!! 🙂 holky a to je inspirace pro nás ostatní !!! 🙂 neřešit, neměřit a neočekávat 🙂 a Tobě přeji hodně štěstí 🙂 napiš pak reakci manžela 🙂

zuzikakuki
21. únor 2013

@alushenka děkuju moc 🙂

janina_sun
21. únor 2013

@vendsy ježííííš, vidět, jak trápí pacienta přede mnou, neudržím nohy a jsem do minuty v čoudu 😀

zuzikakuki
21. únor 2013

@janina_sun Bude brečet jako ho znám 🙂 Jen teda holky příští týden nastupuju do autoškoly 🙂 budu makat abych ho stihla než budu mít třeba velký pupek 😀 nechci řidičák vzdát budu ho potřebovat během mateřské 😅 Jinak přesně neřešte a užívejte si chvíle s manžílky a vyjde to 🙂

janina_sun
21. únor 2013

@zuzikakuki no u nás to bude doma to samé 🙂 jen si říkám, že určitě neudrží v tajnosti, že malé čekáme a kdo ví, jestli utají aspoň pohlaví...to jediné bych chtěla...aby nikdo nevěděl, co to bude...já sama jsem zvědavá, u prvního si to říct určitě nechám...u druhého uvidím, třeba budu mít větší vůli 🙂 ale ten můj to určitě doma řekne, potvůrka 😀 no tak se necháme překvapit 🙂 takže další fázi máte výběr jmen? 🙂 nebo už jste se o tom bavili a máte rozhodnuto? 🙂

zuzikakuki
21. únor 2013

@janina_sun Já bych si nejraději nenechala pohlaví říct a mít to jako překvapení na porodní sál … takovýto když čekáš a najednou ti doktor říká co to je 🙂 Ale Honza to bude chtít vědět, ale možná si to necháme říct, ale rodinám to neřekneme, ti se to dozví, až se to narodí. Jména máme skoro jasno holčička Amálie a kluk Matěj. Teď hlavně musím zvolnit ve cvičení a dneska najedu na těhu cvičení, nechci se přestat hýbat.

kopeckovi
21. únor 2013

@krejci1510 Hele já mu řekla, že jedu s kamarádkou na kosmetickou výstavu... Já už takhle na některých veletrzích byla, takže mu to ani nepřišlo divný a byl o mi jasný, že nebude chtít jet se mnou a nemusela jsem si ani sundávat ty řasy a to líčení od nich, jsem řekla, že mi to udělali tam 🙂