Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

zuzkakoc
21. únor 2013

@janina_sun No jeste ze nemam Michala 😀 U me je to nahore takove slabsi.

kopeckovi
21. únor 2013

@zuzkakoc Však jo, taky si radši nic jiného nepřipouštím...nač se zbytečně stresovat 🙂
A holky mám takový dotaz... v červnu máme koupené lístky na jeden fesťáček, na který jezdíme každý rok... Ale měla bych být v nějakém 24 tt... Myslíte, že můžu normálně jet? Samo jenom v případě, že bude všechno v pořádku, alkohol k zábavě taky nepotřebuju a nebudu se nikde tlačit do davu a k repoduktorům... je to venku, takže otevřený prostor.... Nebo co si o tom myslíte? 😉

terunka88
21. únor 2013

@phuskova Tak zítra začni testovat, přišly, přišly? 😀
@alushenka Ahoj, vítej tu 🙂 Myslím, že je tvůj doktor rozumný, já už navíc diskuzích četla, že nemá smysl k doktorovi chodit dířv než v 6 tt., tj zhruba dva týdny od vynechané menstruace..že dřív tam kolikrát není nic vidět a pak jsou akorát budoucí maminky vyplašené..i když to třeba těhotenství je.. Takže až já budu mít někdy pozitivní test, tak se dřív jak za 14 dní neobjednám 😀 Teda samo v případě, že bude vše ok..

phuskova
21. únor 2013

@terunka88 prisli,prisli😀 zitra nebo pozitri zkusim😀 dekuju🙂 snad pochopim,jak se to pouziva,je to divne buclaty ty balicky😀

janina_sun
21. únor 2013

@zuzkakoc tak i menší prsa můžou skrývat velké srdce a o to jde 😀

fwllo
21. únor 2013

@janina_sun Ráno jsem si na tebe fakt vzpomněla 🙂 a na to, že jsem šla spát brzo se mi nechtělo vstávat úplně stejně jako když jdu spát pozdě 😀 jsem nějaká porouchaná..
Jinak ještě tak dva týdny a budu vstávat v rozumnější hodinu 🙂 v práci jdu na jinou pozici, sice budu mít občas odpolední (do 20h) ale už se na to těším 🙂 bez stresu a tak..
Ale že jsem měla co dělat, než jsem dočetla..
Holkám co nově našly // moc gratuluji a věřím, že to bude pokračovat a vážně se dočkáme letos všechny 😵

terunka88
21. únor 2013

@phuskova Buclatý to je proto, že je tam takovej minipytlíček, aby se to nezkazilo..takovej jak bejvá někdy u nějakejch věcí 😀 Tak hodně štěstí, schválně, co ti ukážou 🙂

janina_sun
21. únor 2013

@fwllo no tak to je milý 🙂 já to mám úplně stejně...je jedno v kolik jdu spát, ráno se cítím rozbitá tak jako tak 😀 gratuluju k nové pozici 🙂 sice do 20hod taky nic moc, že? takovej zabitej den, ale zase pokud to budeš mít bez stresu, tak zase super 🙂 tak ať se Ti na nové pozici líbí 🙂

alushenka
21. únor 2013

@terunka88 Diky ;) uprime receno, ja bych taky k doktorovi asi nevolala, kdyby ten test nebyl negativni... to bych jeste pockala... ale nejak mi neslo do hlavy, jak to, ze mam 7 dni zpozdeni a test negativni... uz jsem premyslela (a stale premyslim), ze je problem jinde - pred necelym pul rokem jsem mela velkou operaci bricha- prasknul mi slepak a prisli na to docela hodne pozde a dr. me potom upozornoval, ze se muzou objevit komplikace, bolesti apod. ze se muzou delat srusty apod. (u te operace byl i nejaky zasah na vajecniku, tak mne od te doby provazi strach, jestli se to enjak projevi do budoucna) ... tak jsem tam radeji volala i s ohledem na tohle ... no a tak teda uvidime za 14 dni ;) ale musim rict, ze jsme to dnes s manzelem probirali- nejdriv byl trosku prekvapeny, ale vzal to skvele a ted jde videt, jak si strasne preje, aby se na testu objevily // 😉 ja se snazim netesit, at nejsem moc zklamana... uvidime ;) kazdopadne vsem diky za podporu ;)

zuzkakoc
21. únor 2013

@janina_sun Jee, to je hezky 🙂

zuzkakoc
21. únor 2013

@fwllo "jsem porouchana" to zni dobre, musela jsem se uplne usmiva, kdyz jsem to cetla. At nova pozice prinese pozitiva a socialni jistoty 🙂, ale taky at si ti tam libi

vroninka22
autor
21. únor 2013

To je toho zase načtení 🙂 Všechny nové příchozí zdravím 🙂 byli jsme u rodičů, tam není internet, takže jsem měla co dělaT, abych si vše přečetla. Dneska jsem byla poprvé od svatby u zubařky a dala jsem jí kartičku a kdyby mě neviděla, tak by ani nevěděla kdo jsem 🙂 Pak mě volai Paní Čechová, což je poprvé, kdo mě od svatby PANí oslovil, pořád mi říkají slečno 😉 Před kontrolou se mě zeptalka jestli nejsem těhotná, že by mě dali kartičku, že ráno už tam jednu těhulku měli, tak jsem řekla, že zatím ne. je to hezké, žýe všichni po svatbě s tím uplně počítají, že bude miminko 🙂

fwllo
21. únor 2013

@janina_sun @zuzkakoc holky díky 🙂 já už tu práci dělala, než jsem přestoupila, teď se vlastně jen vracím.. Takže zhruba vím, co mě čeká.. Sice práce s lidma taky není žádný med, ale nedá se to tak srovnávat.. Tak nějak doufám, že až budu vnitřně v pohodě a ne ve stresu, že se nám vážně zadaří 🙂

xpila
21. únor 2013

@phuskova No já mám právě už teď D a neumím si představit, že budou ještě větší 😀

vroninka22
autor
21. únor 2013

@xpila no tak to já mám E, takže nevím jak to pak unesu, pač pri rozměrech mého pasu, je to naprosto gigantní už teďka.

zuzkakoc
21. únor 2013

@vroninka22 jooo, hned bych si kousek vzala

phuskova
22. únor 2013

@xpila no já si to hlavně ani představovat nechci, nemám taky ráda velký prsa😀 Furt to někde leze a tak :/ 😀

@terunka88 aha, by mě nenapadlo, že se to může i kazit 😀 No bojím se,abych si je nevyplýtvala hned první měsíc 😀

krejci1510
22. únor 2013

@xpila tak jsi měla pravdu 🙂 Já občas neposlouchám všechno (nebo si vyberu jen to, co se mi hodí?) Takže tetanovku v těhotenství ano, ale jen pokud je to nutné (když tě pokouše pes, stoupneš na rezavý hřebík apod). Jinak preventivně proti ní v těhotenství neočkují 😉 Tak jsem si jí dnes nechala píchnout a cestou dom jse se stavila v lékárně pro ovulační testy. Nějaký duch tam byl, takže o víkendu směle do toho 😀

phuskova
22. únor 2013

@janina_sun Tak už mi napsala, huráááá 🙂 25.5. jdem s kámoškou na focení 🙂)) Teďka už jen aby mi pak časem upřesnila čas, místo a kam a kolik poslat zálohu, jéééé já mám takovou radost ... 😀 Jen teda abych začla už cvičit 😀

janina_sun
22. únor 2013

@phuskova Tak to je super zpráva!!!! 🙂 Kam, to Ti můžu poslat do IP 🙂 a zálohu si nebere. Zaplatíš na místě akorát vizážistku a pak Ti pošle fotky na dobírku, pokud si je nebudeš vyzvedávat osobně 🙂 a pošle Ti mailem pár fotek jako náhled 🙂 takže platíš až když jsou fotky hotové 🙂

vendsy
22. únor 2013

@vroninka22 Já bych chtěla taky kousek, moje C na mojí silnější postavě vypadají srandovně 😀

phuskova
22. únor 2013

@janina_sun fakt nebere zálohu? To je super, to bych nečekala🙂 No mě ty fotky pak asi vyzvedne kamarádka - pražačka, která jde se mnou🙂 Jéé já se tak těším 🙂) Akorát nevím jak to udělám, kdybych náhodou už byla těhotná, s tím, že budu na neschopence, ale tak bude to sobota, to snad kontroly nechodí ne? 🙂

janina_sun
22. únor 2013

@phuskova no, u mě zálohu nechtěla a myslím, že to tak má u všech...jinak s těma kontrolama...to myslím, že by mohlo být v pohodě 🙂 a třeba Ti to zrovna padne do vycházek 😉

phuskova
22. únor 2013

@janina_sun No uvidí se, třeba budu furt "snažilka" 😀 😀 😀 Každopádně mám hned lepší pracovní den 😀

janina_sun
22. únor 2013

@phuskova no máš takovej úsměv od ucha k uchu 😀 😀 😀 😀

phuskova
22. únor 2013

@janina_sun práávě 😀 😀 😀 ale brzo přijde stres, že sem tlustá, neumím se tvářit na fotkách a nemám co na sebe! 😀 😀

martakl
22. únor 2013

@vroninka22 To jsme na tom stejně - taky mám prsa D a malý obvod, takže vypadají větší než u někoho s širším hrudníkem😀 Včera zrovna manžel ze srandy zpíval:" prsatou, prsatou, tu já mám nejradši"😀

janina_sun
22. únor 2013

@phuskova uvidíš, že to bude v pohodě .-)

alushenka
22. únor 2013

tak to nedopadlo... nevadi, snad priste ;) prozatim se zaradim mezi snazilky ;) vsem diky za podporu a drzeni pesti ;)

michaelarackova
22. únor 2013

Holky, teď jsem to všechno dočetla! 🙂 Ale asi se s vámi loučim...samý prsatice tady, mám z vás mindrák!!!!! Já kdybych nenosila podprsenku, tak nemám nic! ☹

HOLKÁM s // obrovská gratulace!!!!!!!!

Jak já všem závidim to snažení...mám teď nějakou ponorku...kudy chodim, brečim...