Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

michaelarackova
23. únor 2013

@xpila 12 km od Plzně, směr Chrást! 😀

@kikika87 Jo, brala bych nějakou přehlednou tabulku! 😀 Bylo by tam napsané jméno - stav (snažíme se/kdy se chceme začít snažit/těhotná). na tu bych vždycky koukla a hned by to bylo jasnější! 😀 Jo, ještě by tam bylo: délka cyklu/cyklus v háji, měřím/neměřím BT, sleduju/nesleduju jiné, DC ovulace. Kdo udělá tabulku??? 😀

xpila
23. únor 2013

@michaelarackova Teď jsme zkonstatovali, že radši auto odhrabávat nebudeme 😀 Za to ale vytáhneme boby a půjdem ven 😀

michaelarackova
23. únor 2013

@xpila Škoda...podělila bych se! 🙂 Navíc jsem doma sama, manžel v práci, tak bych měla aspoň rozptýlení! 🙂

xpila
23. únor 2013

@michaelarackova Chtěli jsme původně jet aspoň nakoupit, ale neriskujeme ani to. Skoro ani není vidět, jak sněží, prostě bílá tma 🙂 Ale když bude zítra líp, tak vyrazíme na lyže 🙂

michaelarackova
23. únor 2013

@xpila Nedělej mi chutě! 🙂 Manžel jde do práce i zítra. ☹

xpila
23. únor 2013

@michaelarackova My bychom tuhle zimu byli na lyžích poprvé, takže se už těším. Ale asi budeme brát neteř (je jí 7), takže to bude záhul 😀

michaelarackova
23. únor 2013

@xpila Já letos taky ještě nebyla...Mnažel byl v Rakousku na pánské jízdě na týden, jezdí už 10 let. V únoru jsme tam jezdili vždy spolu tak na 4-5 dní,ale před týdnem jsme koupili auto, takže to padá...Ale k nám bych chtěla ject, aspoň na den...neteř nezávidim, ale instruktor to jistí,ne? 😀

martakl
23. únor 2013

@michaelarackova U nás to bílé svinstvo taky pořád padá a padá 😠 Ta tabulka není špatný nápad, ale dělat se mi jí nechce 😀 ...leda by jsme zkusily napsat body, cos vyjmenovala tady do komentářů, další by tu první zkopčila a připsala sebe atd. A ještě mě napadá, připsat k loginu jméno a věk🙂

terunka88
23. únor 2013

@phuskova Já testuju tak mezi 15.-16. hodinou. A důležité je tak 3 hodiny předtím nepít 😉

krejci1510
23. únor 2013

@xpila my to riskli autem do Edenu do Tesca 😀 No, manželovi jsem to nezáviděla 😝 Garáže pod vodou.

xpila
23. únor 2013

@michaelarackova Jenže ten instruktor budu já 😀 My do Alpe jezdíme zásadně v létě, ale netuším proč 😀
@krejci1510 Do Edenu to máme kousek, tam bychom i doklouzali 😀

xpila
23. únor 2013

@martakl Taková menší lustrace 😀

krejci1510
23. únor 2013

@xpila no my taky, bydlíme u Bohemky. Ale i tak to bylo šílený, ještě, že už dneska nikam nemusíme, lepší zůstat doma.

phuskova
23. únor 2013

@terunka88 aha, to nedám ale, já přes den piju hodně :(

phuskova
23. únor 2013

My kvůli počasí ani nejeli k rodičům mým, kde sme měli mít dneska absolovenstký ples..:( Ale jelikož jsme se u tchýně nerozjeli ani z kopce, tak jsme to nechtěli riskovat:(

michaelarackova
23. únor 2013

@martakl Já bych byla pro! 🙂

xpila
23. únor 2013

@krejci1510 My bydlíme z druhé strany Vršovického nádraží, takže kousek 😉 Ale teda stačilo nám jít ven jen tak, byli jsme bobovat a máme z toho následky - já naražený palec (najela jsem na pařez) a přítel naražený záda (najel na strom) 😀

phuskova
23. únor 2013

Holky,tak jsem 13DC a na testu ani slabá čárka, že by nějaká ovulace měla přijít :( Není to divný :(

michaelarackova
23. únor 2013

@phuskova Já taky neměla minulý cyklus ovu...A doktorka říkala, že je lepší, když není každý měsíc, že ty vajíčka alespoň pěkně dozrajou...Ale nějak se s tím nemůžu smířit...☹

terunka88
23. únor 2013

@phuskova Tak ale potom se může stát, že ty testy budou neprůkazný - moč bude hodně rozředěná a test ten hormon nemusí zachytit..3 hodiny je ideál, zkus aspoň 2...to dáš, já taky piju honě přes den a zvládnu to 😉

terunka88
23. únor 2013

@phuskova A jak dlouhé míváš vlastně cykly?

vendsy
23. únor 2013

@michaelarackova povede se urcite pristi mesic !!!! uvidis

vendsy
23. únor 2013

Tak uz mam ranni nevolnosti. Nastesti za hodinu bylo po ni. A byla jsem zase v posilovne. Dala jsem pohodicku, zadny prepinani. Pul hodinky chuze na pase, orbitrack a par patek na schodech. S tim spiningem pockam do stredy co mi rekne doktorka. Pocasi des. Vsude more snehu.

sluuniicko
23. únor 2013

Ahoj devcata,ja se k Vam s dovolenim pridam 🙂 Antikoncepci jsem mela naposledy v listopadu a ted uz by jsme chteli detatko.Bohuzel uz jsem pred rokem a pul byla nejakou dobu bez antikoncepce i jakekoliv ochrany,nechavali jsem tomu volnej prubeh a nic z toho ☹ Ted me ale jako stesti v nestesti chytly zada,uz s nimi mesic marodim a mam od rehab.doktora predepsane cviceni podle Mojzisove.Coz je dobre jak na zada,tak na plodnost 🙂) Snad to tedy bude mit nejaky ucinek v obou smerech 🙂 Mate za sebou nektera tuhle metodu?Pomohlo to? 😉

kessa
23. únor 2013

@janikana
@michaelarackova Holky, v klidu 🙂 Moje mamka má úplně plochý hrudník a je v pohodě- alespoň ji nezavazí prsa u sportu 😀 Já mám C a teda nedokážu si představit větší- už tak mi někdy při sportu přijdou velké až dost 😀

kessa
23. únor 2013

Teda vy valíte..My jsme u tchýně- sněžilo celou sobotu a půl neděle, tak jsme včera vyrazili na běžky a byla to paráda 🙂 Pochovala sem si konečně synovce 🙂 Akorát teda švagry nechápu- minulý víkend byli s týdením miminkem u její rodiny a malej pak celou noc řval, tak se 14ti denním miminkem vyrazili k jeho rodičům (moje tchýně) a malej zase celou noc řval..Hlavně nrchápu, proč ho někam pořád tahají..Já bych mimčo nechala alespoň měsíc zvyknout doma- jak na domácí bacily, tak na prostředí, režim (i když je jasné, že ten režim se neudělá ani za ten měsíc) a pak bych s ním někam trajdala..Samozřejmě, že občas se s ním někam musí- doktoři a tak, ale chodit s ním na návštěvy asi nutné není..

Jo a taky furt hrozně topí, že je zvyklej z porodnice nevím na kolik stupňů a tak mají přetopeno, malej celej mokrej a nespokojenej a dneska švagr tchýni říkal, že ho sledovali a že "víc dýchá".. No jsou věci, které asi nechápu..

zuzkakoc
24. únor 2013

Holky, tak ja zatim zadny nevolnosti nepozoruju. Jen me boli prsa, a to docela dost. A je mi mala podprsenka!!! 😀 Dokonce i manzel to uz dneska zkonstatoval.
@kessa @janikana @michaelarackova moje nez mela deti tak nemela nic a ted na stary kolena 🙂 ma prsiska jako hrom

kopeckovi
24. únor 2013

@zuzkakoc Tak ja zatim nevolnosti taky nepozoruju, jen me boli bricho a obcas se mi udela slabo... a mam teda pocit, ze uz se mi zvetsuje bricho 😀 ale pry se mi to jenom zda, tak teda nevim. 😅

michaelarackova
24. únor 2013

@kopeckovi Taky se mi zvětšuje! 😀 Ale asi z jiného důvodu! 😀

fwllo
24. únor 2013

Dobré ráno holky 🙂 kdybych dneska nemusela do práce, tak by mi ani nevadila ta sněhová nadílka.. Když už přemýšlíte nad tabulkou, nechcete jít do soukromé skupiny? Já prostě vím a už mám i zkušenost, že takovýhle povídání veřejně na internetu není zrovna bezpečný.. Nikdy nevíte, kdo nás čte a přitom se nezapojí..