Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

jituska23
28. únor 2013

holky, taky se hlasim do skupiny 🙂

zuzkacer
28. únor 2013

Taky bych rada poprosila o pridani. Moc jsem toho zatim nenapsala, ale sleduju to tu od zacatku 🙂 Radi bychom se zacali pokouset o miminko od kvetna.

dooreen
1. bře 2013

Kam se mě to stěhujete? sice se tu ocitám sporadicky ale přece jen jsem tu 😕 jinak po lednovém mikrotěhotenství nebo ranném potratu ve 4 týdnu se další měsíc nepodařilo, takže se snažíme dál. ovulace dle doktorky probíhá krásně a celkově mi dodala optimismus do žil. akorát mě dostala tím, že mi klidně pak dá neschopenku ale jen na 6 hodin vycházek denně. no to asi raději vydržím ve školce a nějak to vymyslíme abych děti nezvedala. pak budou prázdniny a dovča a pozim se zimou se doma vydržet dá.

xpila
1. bře 2013

@dooreen Podle mě je 6 hodin vycházek naprosto luxusní, znám holky, které neměli vůbec žádné, nebo třeba jen 2 hodiny!

dooreen
1. bře 2013

@xpila no jo, pokud mají rizikové ze zdravotních důvodů a né z pracovních

xpila
1. bře 2013

@dooreen To je jedno, pořád je to pracovní neschopnost. A znám právě i takové.

mumisek01
1. bře 2013

6 hodin je ze zakona

muribana
1. bře 2013

prosim o pridani do soukrome skupiny. dekujii

xpila
1. bře 2013

@mumisek01 Takhle jak jsi napsala to vypadá, že ze zákona je nárok na min. 6 hodin 😀

@dooreen http://www.naseporodnice.cz/vychazky-behem-doca...

muribana
1. bře 2013

@michaelarackova prosim o pridani do soukrome diskuze.dekuji

ninive211
2. bře 2013

@michaelarackova Taky prosím, jestli se můžu přidat do skupiny...sice tu zatím moc nepříspívám, jenom párkrát, protože na mimču plánujeme začít dělat v létě (navíc teď jsem nějakou dobu na MK chyběla kvůli stěhování), ale vaše osudy tady sleduju a zajímá mě to 🙂 A ráda bych si v budoucnu vyměňovala zkušenosti. Díky moc 🙂

lucinadin
2. bře 2013

Zdravim , ráda bych se přidala do skupiny jsem tu celkově nová 🙂

michaelarackova
3. bře 2013

Soukromá diskuze je uzavřená.

muribana
3. bře 2013
smisca
3. bře 2013

@michaelarackova To je škoda, že už nepřibíráte. Nicméně to úplně chápu, protože v okamžiku, kdy jste se rozhodly pro soukromí, vyrojilo se tu spoustu nových holčin... Přeju, ať se Vám brzy zadaří! A třeba se pak potkáme v jiné diskusi (třeba v té s konkrétním termínem porodu, když obě plánujeme začít se snažením v létě 😉 )

Jinak zdravím všechny nově příchozí. A taky se chci zeptat, jestli některá nevíte, jak pomoct zpravidelnit cyklus. Po vysazení antikoncepce jsem MS dostala asi po 63 dnech, další cyklus byl po asi 35 dnech. Myslela jsem, že se intervaly budou postupně zkracovat, až se dostanou do normálu, ale teď už jsem 52 DC a MS nikde. Pro jistotu jsem si dělala test a ten je negativní. K doktorce se mi zatim nechce, ale ani nevim, po jak dlouhé době bych za ní měla jít...

anew
3. bře 2013

Ahoj holky, můžu se připojit?🙂