Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

michaelarackova
16. únor 2013

@bride_lucie Luci, jak poznám otevřený a zavřený čípek???

@lupmice88 To bude pozitivní! 🙂

krejci1510
16. únor 2013

@lupmice88 no my máme mít plodné dny příští víkend a kdyby se to povedlo, tak na těhotenském testu by to mělo být nejdřív vidět po 11. březnu

lupmice88
16. únor 2013

@krejci1510 a ono se to urcite povede :***

lupmice88
16. únor 2013

tak holčičky zitra na me rano myslete :(

bride_lucie
16. únor 2013

@fwllo Taky si myslím, jen tak nějak z toho ženskýho pohledu mi to trochu připadá jako bych byla divná, nefunkční nebo jak to říct - jako samozřejmě že vím, že to není nic neobvyklýho a čas od času se to objeví asi u každý, ale i tak. Ale jak říkáš, určitě se to vrátí do normálu 🙂

@phuskova No abys nebyla překvapená, co jsem tak četla, tak ty anovulační cykly po vysazení nebývají moc často - spíš naopak tělo dostane kopanec a začne "makat" tak jak má hned - ale u mě se asi zatáhlo za ruční brzdu 😀

@michaelarackova Nejlépe to ukazuje tenhle obrázek http://www.rodina.cz/g/autori/marge/delozni_cip... 😉 Když jsem první den hledala ten čípek u sebe, tak jsem vůbec nevěděla, co mám čekat, ale trochu jsem prolezla googlem a narazila na spoustu informací a obrázků a tenhle mi to ujasnil asi nejvíc 🙂

bride_lucie
16. únor 2013

@janikana Ty už máš přečtený všechny díly? Je to mazec, čtu to v originále, tak se trochu přiučím i "skotštině" 😀 Což se hodí, když žiju ve Skotsku že jo 😅 Neboť některý výrazy mi v běžný mluvě od místních kolikrát připadaj jako zvuk a ne slovo, tak tady to mám aspoň napsaný 😀

lupmice88
17. únor 2013

ahojky tak sem si rano delala novu testik,holky ja vam nevim ,kdyz sem si to poradne natocila a rozsvitila tak nejaky naznak carky tam byl bojim se ze to jen obrys pro tu carku a ma vylez kdyz je poitivni a ja vidim proste jenom ze tam ma byt

janikana
17. únor 2013

@bride_lucie taky jsem to všechno četla v originále, a miluju Jamieho a taky Lorda Johna, ale toho poznáš až v dalších dílech 😉 teď jsem zrovna v Alabamě a snažím se porozumět amíkům a někdy to vůbec nedávám, zvlášť černochům 🙂 tak good luck se skotštinou 😉 mimochodem mě trvalo několik měsíců, než tělo začalo fungovat bez antikoncepce, takže si spíš myslím, že je normální, že jsou první cykly bez ovulace.

janikana
17. únor 2013

@lupmice88 moc ti držím palce, když je test negativní, není tam žádný obrys. ..

lupmice88
17. únor 2013
janikana
17. únor 2013

@lupmice88 je to tam! Ještě nemáš vyhráno, může to odejít s MS, ale je tam jasná čárka! Raduj se 😉

lupmice88
17. únor 2013

@janikana muzu se zeptat jak odejit s ms???

janikana
17. únor 2013

@lupmice88 rané těhotenství může skončit menstruací a holky, které nedělají testy od začátku to ani nezjistí, je to celkem časté a je to normální. Ale vám se každopádně první krok k miminku podařil!

lupmice88
17. únor 2013

@janikana no ja doufam jelikoz sem uz v rijnu potratila byla sem v 7 tt srdicko jsme uz meli vsechno :( takze ted doufam ze to vyjde

lupmice88
17. únor 2013

@janikana a co vy a mimi

janikana
17. únor 2013

@lupmice88 potrat v 10. týdnu loni v srpnu. Teď jsem odjela pryč a v létě se pokusíme znovu...moc držím palce, tentokrát už to musí vyjít!!

michaelarackova
17. únor 2013

@bride_lucie Super, díky moooc! 🙂 Mě přijde, že teď poprvé za ty 2 měsíce je pootevřený...Mám to taky nějaké divné...☹(

michaelarackova
17. únor 2013

@lupmice88 Nádhera!!! Tak ať sílí!!!

lupmice88
17. únor 2013
fwllo
17. únor 2013

@lupmice88 Krásná 😵 moc moc gratuluji.. Když už se dá čárka vyfotit, tak je to jasnéé 🙂
@bride_lucie jo, o tomhle bych mohla povídat hodiny 😒 jak se cítím jako ženská, když "nefunguji" .. 😔

coralin
17. únor 2013

@olege Ahoj, díky, doufáme...a věříme🙂 jak dlouho už se snažíte?

olege
17. únor 2013

@coralin My jsme teprve ve fázi plánování, snažení začne asi od května 🙂

bride_lucie
17. únor 2013

@michaelarackova Já jsem ten čípek v průběhu měla taky chvilku taky tak nějak napůl, že nebyl vyloženě zavřenej ani tvrdej, zdálo se mi, že postupuje nahoru i ovu testy ukazovaly malinko silnější čárku (ač byl stále negativní), ale pak zase klesnul, ztvrdnul a úplně se zavřel a na ovu testech se ta druhá čárka už úplně vytratila. Ale neboj, srovnáme se. Však ani jedna teď stejně otěhotnět nemůžeme, musíme počkat alespoň do toho léta, takže času dost na to, aby se to všechno srovnalo, hormonální hladinka se vyrovnala atd. 🙂

michaelarackova
17. únor 2013

@bride_lucie Ale pěkně mě to deptá...:-/ Pořád se pozoruju a začíná mi lehce hrabat! ☹ Dnes špinění skončilo, tak jsem zvědavá, kdy přijde ,,normální" menstruace. A přemýšlela jsem třeba o antikoncepci po dítěti...jestli bych ještě šla do hormonu...Je to hrozně pohodlné, ale to je asi všechno. Ale zase co jiného?!?! Tělísko po prvním rozhodně ne, kondomy mi štvou, o postinoru málo informací a recenzí, pak jsou ještě nějaké injekce, nebo tělíska do ruky, ale to jsou zase hormony...☹ A pak co já vim, už jen plodné x neplodné dny. Dál nic jiného neznám...

vroninka22
autor
17. únor 2013

@lupmice88 moc gratuluju 😀

vroninka22
autor
17. únor 2013

Tak víkend pomalu končí, bohužel u nás trošku bouřlivý, jelikož mám chřipku a ležím a k tomu jsme se smanželem pohádali skrze finance, a skrze mé kouření ipět . - (( Manžel si myslí, že veškeré nemoce, jako i chřipka, že za to může kouření atd, že jestli si myslím, že udělá fetačce jako jsem já dítě, že jsem na omylu, a spustu dalších i sprostých slov, co jsem si musela vyslechnout ☹ To tady ani prezentovat nebudu... Jsem z toho strašně smutná a jako na potvoru, jak jsem nervozni to ve mě provokuje si zapálit ještě víc.....Někdy mám opravdu sto chutí se zbalit a prostě odejít, myslím si, že skrze takovou "prkotinu" si nezasloužím, aby mě někdo takto sprostě tituloval. radši by byl, kdybych ho podváděla, to by překousl, ale kouření prostě ne, je tohle normální??? 😢 😢 😢

bride_lucie
17. únor 2013

@michaelarackova Taky jsem hodně zvažovala, jestli se vrátit nebo nevrátit k hormonům po dětech. Ale jak jsem se o to začala více zajímat a zjišťovat si informace z více zdrojů, hormonům říkám zásadně ne! Je to hnus a je mi líto, že jsem na to přišla až teď. Do budoucna chci právě praktikovat už jen symptotermální metodu. Kondomy nejsou taková hrůza, i když je to docela zdržovačka, ale zvykáme si - je to prostě něco jiného, na co nejsme zvyklý, ale ani jednomu z nás to ani nepřijde, a když máš odpozorovaný cykly dost dlouho, tak pak víš, ve kterým období už je používat není třeba. Navíc si myslím, že postupem času to půjde dostatečně na to, aby se chlap naučil hlídat a může to jít i s přerušovanou souloží. Nevýhoda toho všeho je je být důsledná a všechno pravidelně měřit a kontrolovat tak jak se to má a stává se z toho poměrně spolehlivá metoda i bez kondomu. A o nehormonálním tělísku se ani nebudu vyjadřovat. To by do mě nikdo nedal, i kdyby to bylo zadarmo..... Já si myslím, že jsme po tý HA všichni strašně zpohodlněli a teď se nám všechno ostatní zdá jako děsná věda, já z toho sebepozorování taky občas blbnu, ale vesměs musím říct, že mě to i baví se poznávat. 🙂

michaelarackova
17. únor 2013

@vroninka22 Jé, tak to mě moc mrzí...My když se hádáme, tak je to taky kvúli penězům, nebo manželovým melouchům po práci. Ale s tou feťačkou to trochu přehnal...Ale možná je jen zoufalý, rád by ti od toho pomohl a neví jak...Vždať si tě s tím přece bral, ne?!?!?!

@bride_lucie No právě, taky jsem o HA dost četla, takže taky asi budu volit s. metodu...Jo, taky mě to baví pozorovat, ale když něco není, jak by mělo, tak jsem akorát nervozní. ☹

bride_lucie
17. únor 2013

@michaelarackova Jo tak mě to povídej, sice jedu jenom první měsíc a hned po vysazení a i když by to nemělo být nic neobvyklýho, že to nefunguje jak má, stejně jsem taky nesvá - ale uvidíš, že si tu časem ukážeme učebnicový grafy 😎

janina_sun
17. únor 2013

@vroninka22 tak to mě moc mrzí ☹ taky mi sice vadí, že ten můj kouří (i když teď dočetl tu "zázračnou knížku" a zatím se drží)...ale na druhou stranu chápu, že přestat musí být dost těžký...třeba Tě chce jen vytočit, abys s tím sekla, ale takhle urážet a ponižovat by neměl ☹ jde to přeci i s úctou....přeji pevnou vůli, pevné nervy a doufám, že si ten Tvůj uvědomí, že tohle přehnal....