Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

terunka88
30. led 2013

@vroninka22 Tak pak dej vědět,jak se líbil. Je to fakt hodně emotivní a místy drsné.. Taky mám ráda takové filmy 🙂

janina_sun
30. led 2013

Holky mě to dnes v té práci vůbec neutíká....koukám, že kontryhel je v kurzu....že bych po cestě domů přepadla taky lékárnu? 😎

cucito
30. led 2013

@janina_sun Já si ho koupím zítra taky 🙂

terunka88
30. led 2013

@janina_sun Mně to taky neutiká,ještě hodinu a půl :-/ S tím kontryhelem mě to docela taky nahlodává,sice se začnem snažit až za půl roku,ale menstruaci mám docela bolestivou,tak třeba by to pomohlo a taky je to prý dobré na kvasinky..a aspoň bych si na tu chuť zvykla 🙂 No jsem fakt holky zvědavá,jestli vám to pomůže k miminku,to by bylo něco! 🙂

lumiga
30. led 2013

Tak jestli můžu, tak bych se k vám taky připojila.. :o) zatím to s tím snažením nepřeháníme, ale začínám si měřit teplotu a jsem z toho trochu div živa :o)

@terunka88 jinak kontryhel taky piju a mě osobně teda chutná

lumiga
30. led 2013

@terunka88 To je ještě dobrý, já mám ještě 2,5 hodiny do konce :o(

michaelarackova
30. led 2013

Konryhel je výborný! 🙂 Piju už 8 dní, za chvíli ovu, tak mi bude štvát přestat, hrozně mi chutná!!! A je to ta nejmenší investice! 🙂

@lumiga Ahojky, měření je sranda! 🙂 Taky měřim od 1DC,ale zase to nijak nepřeháním, rozhodně si o víkendu budíka nenařizuju! 🙂

sarka_
30. led 2013

jak to tu holky pročítám taky už bych chtěla ty // :( ted poprvý zkusím ovulačni testy tak jsem zvědavá. jinak taky beru femibion, a zitra se stavím pro čaj, jak často ho pijete?

janina_sun
30. led 2013

@michaelarackova tak já mám plodné dny ode dneška (tedy doufám).....tak já si asi na kontryhel tedy počkám...když se má pít do ovu...a na prd, že má zrovna mužíček dneska noční.... 😀 no tak je to možný? 😀 😀

hradkovka
30. led 2013

Já už jedno dítě mám,ale snažíme se víc jak rok o druhé,také jsem pila kontryhel,ale nepomohl,a zjistili mi příčinu,proč to nejde a to hypofunkci štítné žlázy,výsledky uplně šílené,takže užívám Letrox a příští týden jdu na kontrolní odběry tak uvidíme.

michaelarackova
30. led 2013

@sarka_ já 3x denně, mám sypaný, píšou 2-3x a mě moc chutná, takže piju 3x! 🙂

michaelarackova
30. led 2013

@janina_sun Zákon schválnosti! 🙂 Ale zítra to taky stačí! 🙂 Nebo ráno, až přijde!

michaelarackova
30. led 2013

Jak byla řeč o prezervativech, včera byla premiéra! 😀

janina_sun
30. led 2013

@michaelarackova nebo ho navštívím v práci 😀 😀 😀 bude dobrodrůžo 😀 😀 by koukal 😀

sarka_
30. led 2013

@michaelarackova no jsem zvědavá jestli mi bude chutnat.. bylinkové čaje moc nemusím.. ale tak zkusim to, hlavně aby to i kdyby jenom trošku pomohlo 🙂

sarka_
30. led 2013

holky máte někdo zkušenost s lubrikačním gelem pro podporu početí (CONCEIVE PLUS) ?

martakl
30. led 2013

@michaelarackova A včera s gumovým přítelem dobrý, jo?😀 Ty premiéro!😀

cucito
30. led 2013

@michaelarackova Nás čeká od příštího týdne 😀

fwllo
30. led 2013

@michaelarackova jako já nad ním teď taky uvažuju.. Přímo mám zakázáno otěhotnět, tak jsem si říkala, že asi budeme praktikovat jen přerušovaný sex nebo že bychom nakoupili kondomy, no nevím.. Co myslíte?

sarka_
30. led 2013

@fwllo já jsem taky 3 měsíce nesměla otěhotnět. tak jsme nakoupili kondomy aby byla opravdu jistota 🙂

vroninka22
autor
30. led 2013

@terunka88 stáhneme si ho a program na večer je jasný, jen snad není s titulkama.

terunka88
30. led 2013

@vroninka22 Co jsem se koukala na ulozto, tak to tam je jedině s titulkama..ale já to teda mám o dost radši v originále..Vám se nechce číst? 😀

terunka88
30. led 2013

@lumiga Fíha, tak snad ti to uteklo. Já chodím od 7.30 do 16.00, práci mám asi 8 minut pěšky od bytu, takže uplná paráda 🙂

michaelarackova
30. led 2013

@janina_sun A vsaď se, že by se to povedlo! 😀

@martakl No...😀 Co ti budu povídat! 😀 Bylo to gumový a zdržovalo to, ale nasmáli jsme se! 😀 A pro mě je to nepřítel! 😀

@cucito Tak snad to nebude dlouhý, já osobně radči bez! 🙂

@fwllo Mě manžel řek, že by to neuhlídal! 😀

janina_sun
30. led 2013

@michaelarackova no teď jsi mě tedy nahlodala 😀 😀

michaelarackova
30. led 2013

@janina_sun Tak dej vědět! 😀

zuzkakoc
30. led 2013

Ahoj holky, muzu se pridat? Snazime se od rijna. Vdala jsem se do zahranici, manzel hodne cestuje a ja bych o tom hrozne rada obcas pokecala 🙂

janina_sun
30. led 2013

@zuzkakoc ahoj, vítej 🙂 my jsme na tom stejně 🙂 snaženíčko od září/října, ale zatím se nedaří...tak držím palce!! 🙂 kam jste se odstěhovali?

zuzkakoc
30. led 2013

@janina_sun manzel je american, tak jsem za nim odjela za more 🙂 nevim proc, ale byla jsem presvedcena, ze to vyjde hned prvni mesic a ted dost bojuju se zklamanim, ale nevzdavame se. Dekuji za privitani a taky moc drzim palce.

janina_sun
30. led 2013

@zuzkakoc děkuju 🙂 no páni, takže za "velkou louži" 🙂 no, taky jsem si myslela, že až se rozhodneme, že to půjde ráz na ráz...a ono ne 🙂 ale tak zatím nepanikaříme a neztrácíme naději...a tak nějak si říkám, že ta "13" (rok 2013) by mohla přinést štěstíčko 🙂