Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

jojka23
10. led 2013

ahoj holky, můžu se k vám přidat 🙂
My se asi oficiálně budem snažit teď od ledna, ale antikoncepci jsem vysadila v půlce listopadu. Dneska jsem to dostala podruhý - 33 DC, tak kéž by to příště už nepřišlo 🙂.
Jak tady všechny píšete o testech na ovulaci, asi je taky radši vyzkouším, jistota je jistota.
Tak doufám, že se nám to všem brzo podaří 😉.

martakl
10. led 2013

@phuskova Ježišmarja, mě připadá, že některé maminky po porodu přijdou o mozek...že by mateřská demence?😀 Doufám, že mě to pak taky nechytne!😀

martakl
10. led 2013

@jojka23 Ahojky, určitě můžeš...víc hlav, víc ví😀

vroninka22
autor
10. led 2013

@phuskova nene, má modrou uniformu a teďka je celý v černém . - ))

vroninka22
autor
10. led 2013

@michaelarackova Ahojky,dneska už je mo fajn, sice podbřišek bolí, ale jinak se cítím dobře, manžel se o mě včera pěkně staral, takže jsem odpočívala . - )

vroninka22
autor
10. led 2013

@martakl v to doufám . - )))ale dneska už je to dobrý, tak odsloužím poslední službu a hurá na týden na hory . - )

phuskova
10. led 2013

@martakl manžel říká, že takový ženský "porodili s dítětem i půl mozku..a některé i 3/4" 😀 Já taky pevně doufám, že taková nebudu .... ale tahle co mi to psala, byla drsná..😀

phuskova
10. led 2013

@vroninka22 Tak to jsou asi jiný druh 😀 Ale asi vim, a poslední týden sem teda nezáviděla ani jednomu ...:/

martakl
10. led 2013

@vroninka22 Jéé, tak to přeju príma dovču. O víkendu má prý začít chumelit, tak si to užijete se vším všudy🙂

vroninka22
autor
10. led 2013

@phuskova jj, přispěla k tomu amnestie a někdo ty darebáky musel nachytat zpátky, že???

vroninka22
autor
10. led 2013

@martakl děkuji, už se moc těším, tak dlouho jsme na horách nikdy nebyli, tak se moc těšíme 🙂

phuskova
10. led 2013

@vroninka22 jj a někdo je předtím a teď zase musel vodit k soudcům...nebo řešit možnosti vzpoury, protože tak nějak chtěli skoro všichni ven 😀 Snad už bude klid ...

kopeckovi
10. led 2013

@krejci1510 tak z tý finančí situace mám taky strach, ale jak už tady psala i nikkiss, taky máme známý, kteří nám v jednu chvíli vypráví o tom jak jim zbývá do konce měsíce stovka na účtě a pak nám oznamili, že čekají plánovaně třetí mimčo, takže pak už to prostě asi nějak jít bude muset 😀 člověk musí být asi rozmný a nekupovat žádný zbytečnosti 🙂

cital
10. led 2013

@vroninka22 Já horama žiju 😀.

cital
10. led 2013

@kopeckovi U nás se říká toto přílsoví (neumím ho přesně): Kdo mluví pořád o tom, že nemá peněz, má jich dostatek a ještě jim ubrat 😀.

kopeckovi
10. led 2013

@cital Tak to je pěkný přísloví.. to si budu pamatovat 😀

margot_ka
10. led 2013

@phuskova co to bylo za chytráka, prosím tě? nevim teda, čím bys dítku (potažmo celé Vaší mladé rodince) prospěla, kdybys odsunula manžela mimo.... nebo zase byla přehnaně hr do všeho.... my jsme jedli jako děcka písek, trávu a bůhvíco ještě a jak jsme zdraví 🙂
myslím, že přehnaná čistota taky škodí. protože kdo ti zaručí, že když dítě vychováváš ve skoro sterilním prostředí, ve školce bude prostředí stejný? naopak by se bála, že tím prtěti uškodím 🙂
někteří lidi jsou fakt vtipní 🙂 nejen svýma předpotopníma názorama ale taky tím, že si myslí, že ty jejich názory někoho zajímají 😀

vroninka22
autor
10. led 2013

@margot_ka přesně tak, dokonce je i dokázáno, že pokud se snažime, aby bylo dítě naprosto " sterilní " pak dojde do prostředí , jako je např školka a chytne tam kdejakou rýmičku a poddobně, ono někdy přehnaná čistota taky škodí... Já jedla vajgly, písek hlínu, moje ségra když byla malá údajně i kuřince a jsme všechny zdravé. Mám známou,která do malého cpe naprosto všelijaké vitamíny, když mu něco spadne okamžitě bere dezinfekční ubrousky a všechno očištujě i s rukama a pusou a výsledkem je, že chlapeček je pořád na hromadě a každý týden pomalu nemocný, takže ono to chce všeho s mírou. 🙂

phuskova
10. led 2013

@margot_ka áále nějaká Barulina nebo jak 🙂 Ale myslím, že celkově nepochopila, co jsem vším já chtěla říct, protože pak na mě vybafla že sem bez citu, když nebudu blbnout se svýma dětma,ale to sem nikde nepsala no..jen že nebudu mít potřebu jim denně vyznávat lásku na koníkovi a psát o každém prdu .. 🙂 Jinak s tou sterilitou máš pravdu...mám i příklad z praxe - moj příbuzná, všechno prašovala, savovala a dítě přišlo do školy a marodilo každý týden snad..u toho druhého už tolik nevyšilovala, a ejhle nemocný byl jen v období když byli nemocní všechny děti 🙂
Ale jo, byla fakt vtipná, nakonec napsala, že když nemám dítě, nevím co je to milovat.... tak jí na to reagovala kamarádka, která mít děti nemůže, že to má teda asi smůlu, tak jí trošku sklaplo no 🙂

cital
10. led 2013

@margot_ka Moje známa jedla kuřince (hovínka od slepic) a je a byla zdravá 😀 . Přehnaná čistota určitě škodí!!"

margot_ka
10. led 2013

@phuskova pche, jako by to, že má někdo dítě, mu dávalo patent na rozum.... přece neznamená, že čím víc budeš svůj vztah k prckovi ventilovat na veřejnosti, tím ho máš raději? hlavně, ať si dítko, až vyroste, vytvoří svůj vlastní mediální obraz na FB, MK atp 😀
snad se počítá spíš to, kolik se mu věnuješ... nevím, v čem je lepší posadit prcka k televizi a zatím vypisovat všude možně, jak ho zbožňuju, když bych mu spíš prospěla tím, že s ním půjdu ven... no někteří lidi jsou faaaaakt zvláštní 🙂

margot_ka
10. led 2013

@cital nebo kuřince pomáhají... 😀

phuskova
10. led 2013

@margot_ka no mě to nevysvětluj, já to chápu... ale podle jiných melu ho*na a budu špatná máma, mám to ale vyhlídky .. 😀
Ale s tou telkou máš pravdu, ta dotyčná tu byla celý dopolko ... ale tak třeba to jetím, že je venku hnusně.. ale zas i v tomhle se dá jít aspoň na krátkou procházku 🙂 Mimčo je stejně zabalený v kočárku 🙂

margot_ka
10. led 2013

@phuskova jojo, tak to budu taky špatná matka 😀 už se na to těším.... navíc, my doma ani nemáme televizi, protože na ni stejně nekoukáme, takže jsem byla některými kolegyněmi totálně zatracena 😀

cital
10. led 2013

@margot_ka
@phuskova
Holky tak založím klub špatných matek, ne 😀?

margot_ka
10. led 2013

tak to si mě rovnou zapiš 😀

fwllo
10. led 2013

Ahoj holky, tak já se nudím v posteli s angínou a tady to takhle jede 🙂 to zírám.. Jinak @phuskova vůůbec nic si z toho nedělej.. Já to mám úplně stejně.. Nehledě na to, že manžel je můj životní partner, děti v dospělosti z hnízda vylítnou a co potom zbyde té mámě, když pořád upřednostňovala dítě?? Můj manžel říká, že kdyby se měl rozhodovat (nedejbože) v případě, že by měl možnost zachránit jen jednoho-buď mě nebo dítě-tak zachrání mě, protože dítě můžeme mít ještě třeba další.. Nevím jestli to třeba na první přečtení nezní zle, já vím jak to myslel a jsem za to ráda.. Snad mě za to nikdo neodsoudí. My jsme prostě vážně dvě půlky, co se hledaly až se našly.. Šest let mě nepřesvědčilo o opaku a věřím, že to tak bude i dál..

fwllo
10. led 2013

A jinak jsem se chtěla zeptat, jestli jsem tady jediná postižená? Já si hrozně ráda čtu příběhy z porodů.. Prostě jsem tím úplně uchvácená a strašně se těším jednou na svůj porod.. Tady si vyfiltruju články a už jedu 🙂

cital
10. led 2013

@fwllo Já mám zas dneska luxusní kopr v práci.

fwllo
10. led 2013

@cital jó, to taky znám moc dobře.. Co děláš jestli se můžu zeptat? Já jsem teprve nedávno tuhle zkratku vysvětlila jednomu kolegovi, vůbec jí neznal, tak se mu to strašně líbilo 😀