Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

olege
29. led 2013

@michaelarackova mně se právě Ela líbí 🙂 nebo spíš Ella

janina_sun
29. led 2013

@fwllo jeee, děkuju 🙂 loni mě to naučila babička a nějak mě to chytlo 🙂

olege
29. led 2013

@vroninka22 a jméno Šimon se mi taky líbí, ale v rodině jednoho máme, celým jménem se jmenuje "Šimon Šimon" 🙂

janina_sun
29. led 2013

@olege to jako vážně?? Šimon Šimon? 🙂

cucito
29. led 2013

@olege chudák 🙂

fwllo
29. led 2013

@vroninka22 @olege že vám do toho takhle skočím 🙂 ono asi každé jméno se dá říct ošklivě.. Já jsem Pavlína.. Většinou mi říkají Pavlí.. Ovšem je to asi dva týdny, co na mojí adresu zaznělo "Pavlíno" tak strašně zlým a ošklivým tónem, až jsem z toho měla husí kůži 😒
Šimon Šimon je hustý 😀

olege
29. led 2013

@janina_sun @cucito @fwllo Fakt se jmenuje Šimon Šimon a mně se to strašně líbí.. Navíc když máte příjmení takové, že to může být i křestní jméno, tak to pak všichni pletou.. Takhle se to nikomu plést nemůže :D

terunka88
29. led 2013

Já znám Štěpána Štěpána a Petra Petra 😀

zuzikakuki
29. led 2013

@cucito Jeeeeeeeee jasně máš pravdu jmenuje se tak ten nápoj to mi ani nedošlo 🙂 já na to zase přišla tak, že jsem měla na návštěvě sestričku a kamarádku a jmenovali jsme různá jména. Já pak řekla Eliška a obě dvě na to néééé těch už je hodně to chce něco hezkýho co se bude hodit k příjmení heřmánková 🙂 a pak to holky řekly Amálie, nejdřív mi to znělo zvláštně ale zalíbilo se mi 🙂 Amélii ten film taky zboznuju i tahle varianta je krásná ale zase Amálie je česká 😝

cucito
29. led 2013

@zuzikakuki Amálie Heřmánková - to je krásné! Už aby byla, viď? 🙂

zuzikakuki
29. led 2013

@cucito No kéž by brzo 🙂 ani za chlapečka bych se nezlobila 😅 Holky dobrou noc všem 😝

michaelarackova
30. led 2013

Holky, vy mi teda dáváte takhle po ránu! Abych to vůbec stihla do práce, než všechno pročtu! 🙂 Natož až přijedu zas z práce. Dneska jedu na imunologii a už se s ní chci domluvit. jestli mi dá něco na podzim, abych tro mohla brát těhotná a aby mě děti ve škole nenakazily nějakýma bacilama! Doma zůstávat nechci...

kikika87
30. led 2013

@novaalenka S tím tady počítá každý,že se to nemusí povést,ale když se to fakt nepovede,tak budeme zklamaný 🙂)) tomu se člověk prostě neubrání....
Tak koukám je nás tady fakt hodně,tak sem zvědavá komu se to podaří!!!!!!!!!!!
@michaelarackova No to je dost daleko,to nevydržíš 🙂))

zuzikakuki
30. led 2013

Dobré ráno holky 🙂 tak od včera piju kontryhelový čaj tak uvidíme zda bude mít nějaký vliv 🙂 čekala jsem že bude hnusnej ale není o nic horší než urologický co piju kdyz mam potize s močovým měchýřem 😀
@kikika87 Podaří se to samozřejmě nám všem co tu jsme a brzy 😀 držím palečky nám všem 🙂

janina_sun
30. led 2013

Dobré ránko všem 🙂 tak tu máme další den...holky, viděla jsem film "Nic nás nerozdělí"...neviděl někdo? Pro mě neuvěřitelně emotivní a silný film....doporučuju! 🙂

kikika87
30. led 2013

Tak koukám,že čaj se rozmohl...asi si pro něj taky dojdu 🙂))

krejci1510
30. led 2013

ja caj nepiju, ale zacala jsem se dopovat Femibionem 🙂 Paradoxne to ma podobne jmeno jako moje HA 😀 Jinak me ceka poslednich 5 pilulek a tradaaaa

zuzikakuki
30. led 2013

@krejci1510 Femibion je co jestli se mohu zeptat 🙂

janina_sun
30. led 2013

@zuzikakuki Femibion jsou vitamíny s kyselinou listovou...taková "lepší" a dražší listovka 🙂

zuzikakuki
30. led 2013

@janina_sun aha ja beru samotnou listovku pak GS Mamavit uz dva mesice a ted ten kontryhelovy caj 🙂

vendsy
30. led 2013

Holky kde ten čaj kupujete? Já tady ti bylinkový sice nesnáším ale co bych kvůli těhotenství neudělala 😀

janina_sun
30. led 2013

@zuzikakuki jj, taky jsem měla ten GS Mamavit a teď jsem zkusila ten Femibion...tak se uvidí...ale myslím, že obyčejná listovka bohatě stačí

zuzikakuki
30. led 2013

@vendsy v každé lékarně dělá jej například megafyt (http://www.megafyt.cz/content.php?pid=1&p=29) a i Grešík (http://www.gresik.cz/nase-vyrobky/bylinne-jedno... a http://www.gresik.cz/nase-vyrobky/lecive-byliny...), mají buď sypaný nebo sáčkový … já večer piju sypaný a ráno sáčkový kvůli pressu ráno lítám tam a nějaké přecedění čaje to je na mne ráno moc. Zaliješ ho necháš 10-15 minut vyluhovat a pak ho ještě teplý vypiješ. Pije se 2krát – 3krát denně cca 250 ml.

terunka88
30. led 2013

@janina_sun To je o tom tsunami,ne? Dívali jsme se na to s manželem minulou sobotu a teda fakt mazec.. Muselo to bejt hrozný! Ta rodina měla ale neuvěřitelný štěstí..muselo být tisíce rodin,které takové neměly ☹

blankafs
30. led 2013

@vendsy dali mi ho v lékárně. přemýšlím ale, jestli až ho dopiju, nepůjdu raději do sypaneho. Kupovala jsem kys. listovou a ten čaj u Dr.Max a platila jsem celkem lehce přes 100,-

zrovna u toho baleneho píšou jeden sáček do 0,5l 10 min louhovat, max 2 denně. 😉

janina_sun
30. led 2013

@terunka88 přesně tak...a jako pak ten konec, jak bylo cítit, jak je ta rodina stmelená a prostě jak drží při sobě a člověk si u toho filmu uvědomí tolik věcí !!! ale musela to být katastrofa...tohle byl ještě jeden z těch "šťastnějších" příběhů....mazec....

terunka88
30. led 2013

@kikika87 My se chcem snažit až od července a tak nějak automaticky počítám,že se zadaří napoprvé..Ups..A to si říkám,že s tím najednou stranu nemůžu počítat,protože kdo ví,jak nám to půjde..ale nějak se tomu nemůžu ubránit 😀

vendsy
30. led 2013

@zuzikakuki @blankafs DĚKUJI MOC !! Jak půjdu dneska z práce, tak to vezmu hnedka přes lékárnu 😉

vroninka22
autor
30. led 2013

@janina_sun tak to si dneska stáhnu a mrknu na něj, takové filmy mám ráda . - )

vroninka22
autor
30. led 2013

Krásný den děvčata, pro mě pracovní, ale jen do 3. Kontryhel mám taky doma, ale zatím jsem lajdák a nepiju, ale hnedka se do něj pustím.