Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

ninive211
6. únor 2013

Některým ženským s příchodem dítěte degeneruje mozek...nebo já nevím, čím si to vysvětlit. Jen doufám, že taková teda nebudu. A rozhodně na své dítě nebudu šišlat a babičkám to zakážu taky - mě třeba vytáčí, jak švagr šišlá na psa, to je děs! Nechci vědět, jak bude někdy mluvit na dítě...ať moje nebo svoje vlastní.

fwllo
6. únor 2013

@kessa to je slušný 😀 to mi připomíná ten vtip, jak přijde šéf na oběd k podřízenému.. Neznáš? 😅
@olege no, to jsem snad ještě neviděla 😒 jsem zvědavá, jestli budu taky taková.. snad ne..

Holky, tohle je nádherné video 😵 https://www.facebook.com/photo.php?v=1323670835...

kessa
6. únor 2013

@olege ty nemáš krčíček? a tvoje dítě ho taky mít nebude?ty jsi teda zlá 😀 😀 😀

kessa
6. únor 2013

@fwllo neznám 🙂 Ale tak nakonec to pobavilo asi oba- teď když si volaj, tak se smějou oba a asi jim to vydrží dlouho 😀

bride_lucie
6. únor 2013

@michaelarackova Já si právě myslím, že to je o zvyku. Však ono to nějak půjde 🙂 A bez je bez, o tom žádná, proto si chci pečlivě sledovat svůj cyklus, abych věděla, kdy můžeme řádit bez 😀

Jinak děvčata, tak zatím musím říct, že moje tělo po vysazení docela blbne. MS jsem měla jenom čtyři dny, ale už třetí ten špiním a teplota mi po MS neklesá, ale stoupá ??? No asi to bude horská dráha, ještě uvidíme, co se z toho vyvine ..... 😕

kessa
6. únor 2013

@fwllo 😀 brečím smíchy, manželovi už jsem to poskytla k přečtení- nechápal, proč se tak směju 😀

michaelarackova
6. únor 2013

@bride_lucie Já mám ty teploty taky tak divný...☹ A čípek mi taky přijde úplně stejný...Minulý cyklus jsem ho tedy zastihla měkký, ale jinak je už 15 dní stejný! Pořád mi běží hlavou, jestli nemám anovulační cyklus...Je mi z toho všeho nějak na prd.☹ http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Michaela_Suc...
Taky chci vysledovat díky BT dny, kdy pojedeme bez gumáku, ale prostě mi to nějak blbne...☹(((

ninive211
6. únor 2013

@bride_lucie A nejsi třeba jenom nachlazená?? Teď jak jsou všude chřipky...A jak dlouho máš po vysazení? A jinak dobrý? Já po vysazení zpozorovala lehce výraznější ochlupení (hlavně kvůli tomu, akné a delším cyklům jsem kdysi HA začala brát), jinak pleť naštěstí v pohodě...a chuť na sex bohužel se teda také nijak výrazně nezvýšila (což jsem se trošku slibovala - možná podvědomě zatím ta obava z těhoteství. Ale je pravda, že ta poslední HA měla být už dost nízkohormonální)

vroninka22
autor
6. únor 2013

@martakl no šlo, ale muž je na noční a já mám ms ☹ 🙂

janikana
6. únor 2013

ahoj holky, tak mi to nedalo a taky jsem vyzkousela to cviceni s Jill, mam za sebou teprve dva dny a boli me teda pekne svaly. Nevim, jak to dnes zvladnu! Ale je to sranda, pekne se u toho vyskacu. Kdy se to u vas zlomilo a prestalo vas bolet cele telo?

bride_lucie
6. únor 2013

@ninive211 Ne, nachlazená ne, Skotsku se chřipková sezóna vyhnula 🙂 - Poslední prášek jsem teď brala 27. ledna. Ale právě že to špinění s tím bude mít taky něco společnýho. Ty teploty mi stoupají jenom o jednu desetinku - no uvidím zítra, alespoň to špinění by mohlo už zmizet 🙄

@michaelarackova Já s tím i trochu počítala, že to bude blbnout, ale stejně ve mě byl červík, že by to mohlo klapat všechno hned v pohodě, no ještě uvidíme - kdyžtak budu mít graf jako horskou dráhu no 🙂 Taky to máš divoký no ... Nebuď z toho špatná 🙂 Já se pak svým grafem taky pochlubím, zatím tam mám jenom hezkou přímku vzhůru, takže nic zajímavýho. Příští cyklus už bude určitě ukázkový 😎

bride_lucie
6. únor 2013

@janikana Já měla problémy s lýtkovým svalem, ale i přes to jsem odpočinek nedávala a cvičila dál a za chvilku to přešlo - teď bych ti kecala, kdybych napsala přesný počet dní, ale nebylo to dlouho. Za to teď mám problém s chodidly a s achilovkou - vůbec nevím, co to má znamenat. Horší na tom je to, že musím v práci stát, takže docela trpím. Ještě zítra to tam vydržím a pak mám konečně víkend, takže nebudu nic dělat a nechávat to odpočívat, masírovat.... Ale svých dvacet minutek Jill obětuju na 100%, taky mě to hrozně baví - jsem už u druhýho levelu - užívej si ten první, dokud můžeš, pak už legrace skončí 😀 Docela u toho kňourám 😀

krejci1510
6. únor 2013

@bride_lucie mně se taky nejvíc líbil první level 😀 A počkej na třetí! Já nesnáším kliky a ve třetím se dělá spousta věcí z kliků 😝 Já jsem se dneska dostala do půlky třetího a pžemýšlím, co budu cvičit potom. Asi six weeks pack.

zuzkakoc
6. únor 2013

@kessa to je rotomily 😀. Pripomina mi to moji kamaradku. Jeji petileta holcicka ji zcizila telefon, zamkla se s nim na zachode a zavolala prodekanovi univerzity kde kamaradka pracuje. O pul desate vecer a kdyz to zvedl, tak se rehtala do telefonu. Dokud to nepolozil. Kdyz to kamaradka zehlila,, tak ji v 10 vecer prisla odpoved "nevadi, stejne pracuji" 🙂)))

zuzkakoc
6. únor 2013

Jo a pak si holcicka nechala uvarit caj a kdyz ho popijela, tak si srdceryvne povzdychla " mam to tezkej zivot!"

kopeckovi
6. únor 2013

@paja424 Jee tak moc gratuluji i já 🙂 Tak ať je vše v pořádku a užívejte 😉

bride_lucie
6. únor 2013

@krejci1510 Taky chci pokračovat se six weeks 😉 A pak jsem si ještě naordinovala ripped in 30 🙂 Ale to je ještě daleko, musím se prokousat tímhle 🙂 Ale na konci ze mě vždycky leje slušně. Myslím tím doslova, že mi stékají kapičky potu a tričko je pravidelně mokrý - je to mazec! 🙂

ninive211
6. únor 2013

@bride_lucie takže to ještě nebyla opravdová MS, ale ta falešná z HA a teprve teď tvoje tělo zjistilo, že žádnej další prášek nedostane...tak možná blbne...to je podle mě normální. A jedna desetinka teploty...to bych asi fakt neřešila. Počkej si na první "nrmální" MS a pak se začni zkoumat, teď si myslím, že to nemá moc smysl, tělo je "zmatený"... 😉

paja424
6. únor 2013

@janina_sun tak to přeji hoodně štěstí...já jsem si taky dělala ovu testy a hlídala jsem se kdy bude to a kdy ono...ale snažili jsme se u přes rok a nebavilo mě to,tak jsem vše vypustila...a najednou ani nevím jak (teda vím jak) 😉 už to bylo 🙂 🙂 🙂

paja424
6. únor 2013

@kessa Děkuji...tak já doufám, že se brzy tady ke mně někdo přidá...
@vroninka22 děkuuji mooc..

@martakl díky, snad bude vše v pohodě..
@michaelarackova děkuji...jo jo až nějakou budu mít, tak se s ní pochlubím... 😉

paja424
6. únor 2013

@kopeckovi Děkuji mooc. joo budu užívat dokud to půjde... 🙂

janikana
6. únor 2013

@bride_lucie @krejci1510 holky, vy mi nahanite strach. Kliky nedavam uz v prvnim levelu 😀 Ale zkusm to vydrzet. Ja hubnout nepotrebuju, jen ty svaly by se mi hodily

janikana
6. únor 2013

@bride_lucie ale tesi me, ze je tu aspon nejaka nadeje, ze to prejde casem 😉

michaelarackova
7. únor 2013

@bride_lucie Luci, já když vysadila, měla jsem normální ms 6 dní a pak jsem špinila ještě dalších 10 dní...:-/ Ale pak už celkem v poho, po další ms špinění už jen 3 dny.

janina_sun
7. únor 2013

@paja424 no to říká hodně lidí....že to šlo úplně samo teprve ve chvíli, kdy to jako by "vzdali" a přestali to řešit .. 🙂 tak něco na tom asi bude... 🙂

kopeckovi
7. únor 2013

@janikana Jee tak to mě těší, že je tady na tom někdo jako já... kliky teda taky nezvládám 😀 ... mám za sebou dvakrát cvičení a po první to teda byla hrůza jak mě bolel celej člověk, dneska teda taky nic moc, ale je to o chlup lepší... akorát mě včera po tom bolela záda, tak mám obavu, že cvičím něco blbě 😒 .. no budu to muset vypilovat.

sarka_
7. únor 2013

ahoj holky. Tak udělala jsem dalsi ovu test. A prijdu si ze uz ji mam 2 dny 🙂 ale po zkusenosti nevypada ze bych byla takhle plodna.

krejci1510
7. únor 2013

@kopeckovi chtela jsem se zeptat, jestli uz jsi byla u te Lucky (rikala jsi to ty, ze tam jdes, ne?) ? Ja jsem k ni vcera koukala a ma tam nove fotky uz z unora....

vendsy
7. únor 2013

@paja424 Obrovská gratulace !!! hlavně ať všechno probíhá bez problémů jak do porodu tak i po něm 😉