Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

vroninka22
autor
10. únor 2013

@janina_sun no musíme to zvládnout 🙂

janina_sun
10. únor 2013

@michaelarackova no teď si jdu dát těch 30 day shred - level 1 + možná přidám zadek nebo ruce...uvidím, jak na tom budu 🙂 a zítra zase level 1 + nějakou tu partii navíc 🙂 Ty cvičíš taky ten level 1?

fwllo
10. únor 2013

@janina_sun Děkuji, budu se o to snažit..

Holky, já bych tak potřebovala začít cvičit, ale jsem tak shnilá 😀 já se prostě nedokopu..
Ale udělala jsem výborný mandarinkový řezy, už se chladí v lednici, no však říkám, jsem hrozná 😅

michaelarackova
10. únor 2013

@janina_sun Já už level 3, cvičím už od ledna. A právě přemýšlím, co dál! 🙂 A našla si někde pohromadě to cvíčo na různé části?? Mě to neba už hledat...

janina_sun
10. únor 2013

@michaelarackova no pohromadě to právě nemá...tak jsem si dala tu práci, vyhledala si videa na různý části, dala si to do oblíbených a teď už jen překlikávám....mám za sebou právě 1 level....a je to super!!! 🙂 jsem normálně taky celkem lenoch se dokopat, ale tohle půjde!!! 😀

malinna
10. únor 2013

@phuskova : tak já mám štěstí,že u nás vaří hlavně manžel-pracuje z domova,takže je nucen si vařit i ve všední dny a už se právě naučil toho vařit víc, aby pak nemusel vařit úplně každý den.

kessa
10. únor 2013

Dneska jsme byli s manželem navštívit kamarády- mají dvouměsíční holčičku. Dostala jsem ji na pochování, než maminka nachystá všechno co potřebuje na kojení a malá u mě zase usla🙂 Ale vydržela bych tam s ní takhle sedět dlouho- bylo to fakt příjemné, ale musela jsem odjet za pacientem ☹
No začínám se těšit čím dál víc.. A našemu malému synovečkovi jsem koupila krásné chrastítko/kousátko, tak se těším až mu ho o víkendu předám- i když z něj zatím moc mít nebude 🙂

michaelarackova
10. únor 2013

@janina_sun Taky jsem lenoch, kort na cvičení doma! 😀 Ale jsem na sebe pyšná! Cvičím už skoro měsíc a půl, ne teda každý den, ať si tělo odpočine a moc si nezvykne. 😀 Ale 5x týdnně cvičim pokaždé. Dneska třeba 2 x! 😵 Ale střídám to i s jiným pohybem. Level 2 mě ale moc nebavil...☹ Chci se nechat vyfotit, takže to je pro mě velká motivace a hnací motor, abych vypadala k světu! 😀 Ještě někde tak najít prsa! 😀

janina_sun
10. únor 2013

@michaelarackova jooooo, aby si tělo moc nezvyklo, tak proto si dáš cvíčo i 2x denně, jo? 😀 no klobouk dolů, to jsi dobrá...jinak až zjistíš, kde se dají najít ta prsa, tak napiš, zaběhnu si taky pro nějaký 😀 😀 😀

michaelarackova
10. únor 2013

@janina_sun Ale zase máme jedno pozitivum...nevytáhnou se nám po kojení až k pupíku! 😀 2x denně je spíše výjimka! Nebo špatné svědomí za včerejší obžerství...? 😎

phuskova
10. únor 2013

Tak holky jaký jste měli víkend?🙂 My byli doma, dala jsem se do uklízení "bordel" pokoje, který má být v budoucnu dětský 🙂 Skončila sem tak, že si pročítám hromady časopisů 😀 Jinak, včera poslední prášek...byl to fakt divný pocit si to uvědomit🙂 Takže za týden a den, začínám měřit BT 🙂
Jinak Jani, jak mi Hanka psala že mi pošle vpátek během dne info o focení, tak zatím nic...:( Sem tak nedočkává, doufám že když si s ní fakt něco domluvím, tak mě to donutí taky cvičit...ale určo ne 30 Days shred, to mě nebaví..začnu s Killer abs, mám to už stažený 🙂 A ještě chci zkusit Zuzku Light, prý má dobrý posilovací tréninky🙂

phuskova
10. únor 2013

@michaelarackova
@janina_sun holky já vám klidně kus prs i věnuju! 😀 Nemám je sice extra velký, ale právě se děsím toho jak se zvětšej ještě v těhotenství a pak při kojení.. :/ 😀

michaelarackova
10. únor 2013

@phuskova Kousek bych brala! 😀 Pošleš poštou?? 😀

phuskova
10. únor 2013

@michaelarackova mailem to bude rychlejší .. 😀 Klidně ale přidám i kus zadku, toho klidně i víc 😀 A kvalitní bůček! 😀

janina_sun
10. únor 2013

@phuskova tak snad se co nejdřív ozve, ať víš 🙂 a to cvičení zkusím taky, ať to můžu střídat 🙂

kessa
10. únor 2013

@michaelarackova ty jsi teda s tím cvčením vzorná..Já sem tak naběhaná z práce, že bych se fakt nedonutila.. je pravda, že naštěstí nepotřebuju hubnout (ŤUK, ŤUK, ŤUK), ale myslím, že troška zpevňování by mi prospěla 🙂 ale není na to energie 🙂

kessa
10. únor 2013

@phuskova Já jsem měla službu, takže dopoledne byla spíš pracovní a odpoledne tak půl napůl. byli jsme u kamarádky okouknout dvouměsíční slečnu, tak sem si chovala miminko a bylo mi s ním dobře a i ona byla spokojená, protože usla dřív, než ji stihla máma převzít a nakojit 🙂 A teď odpočívám a doufám, že už bude klid..

michaelarackova
10. únor 2013

@phuskova Díky, mám dost svého!!! 😀

@kessa Já taky nepotřebuju hubnout...jen zpevňovat. A navíc mi to dodává energii. Já právě s tou prací...v jednu, ve 2 jsem doma, takže času na to mám naštěstí dost a energie mi taky trochu zbyde. Potřebuju po práci vyčistit hlavu a tohle dost zabírá! 🙂 Pak si dám spršku a hned mám lepší náladu! 🙂

kessa
10. únor 2013

@michaelarackova no, já mám takovou blbou pracovní dobu- ráno na osum, pak přes poledne 2-3 hod volno a pak mám do 19, takže domů dorazím v osum nejdřív.. a ještě je to někdy fakt náročné i fyzicky. A zvlášť teď v zimě je to náročné, když je člověk na čerstvém vzduchu třeba hodinku, dvě. A ještě musím třikrát denně vyvenčit psa 😀

phuskova
10. únor 2013

@janina_sun snad jo, sem z toho až smutná, pořád čučím na mail nebo na mobil, jestli mi tam neukazuje obrázek nvýho mailu 😀 jj zkus, já budu teda hledat cvičení právě hlavně na bříško 🙂
@kessa jéé to závidím, já jsem malý miminko nedržela už ak 4 roky :( V květnu se narodí kamarádce, nebo spíš známý, tak snad mě nechá se poňuchňat 🙂
@michaelarackova no zkusila sem to 😀

kessa
10. únor 2013

@phuskova tak to já mám teď hlavně synovečka, tak doufám, že se budu moct ňuchňat častěji- snad mě švagrová nechá- někdy je taková zvláštní..

phuskova
10. únor 2013

@kessa určitě jo 🙂 Já to mám ale stejně, kamarádka není tak blízká že bysme se navštěvovali často,ale patří do party když děláme velký akce...takže třeba od Silvestra jsem ji neviděla a myslím že ji uvidím až se pojedem podívat za miminkem 🙂))

kessa
10. únor 2013

@phuskova Uvidíme, malému jsem dneska koupila chrastítko/kousátko a už se na něj těším a švagrové chci koupit velkou kytku- máme jedno osvědčené perfektní květinářství. Snad už budou o víkendu doma, když rodila císařem- uvidíme. Ale nejvíc bych stejně chtěla tulit to svoje 😎

phuskova
10. únor 2013

@kessa no to je jasný, to chápu...kdo tady néé viď.. 🙂 Taky jsem jako dárečky vždycky kupovala kousátka🙂))

michaelarackova
10. únor 2013

@kessa
@phuskova Já má dětí kolem sebe spoustu, naštěstí. Nejčerstvější je měsíční miminko kamarádky. Vidíme se tak jednou za 14 dní. Nejvíce jsem s neteřinkou - 15měsíční. K té mám takové zvláštní pouto. Poprvé jsem jí držela v náručí, když jí byly 2 dny. Od té doby jsem s ní obden, někdy každý den. Ale už se také nemůžu dočkat muchlování s vlastním... 😔

phuskova
10. únor 2013

@michaelarackova takhle jsem to měla s neteří (přes koleno) taky..tu jsem viděla od malička, hlídala, hrála si s ní,ale to mi bylo 19 až 23 a neměla jsem moc choutky na děti ještě 🙂) Nebo měla,ale neměla je s kým mít 😀

kessa
10. únor 2013

@michaelarackova
@phuskova tak to já ho tak často neuvidím- sloužím víkendy (každý druhý) a my bydlíme v Brně a oni u Zlína, takže tak jednou za 14 dní, častěji to nepůjde.

michaelarackova
10. únor 2013

@kessa Lepší než nic! 🙂

kessa
10. únor 2013

@michaelarackova no to určitě 🙂

phuskova
10. únor 2013

@kessa Tak já ji taky vídala hlavně o víkendech, a pak když jsem měla zkouškový a byla doma 🙂) Ale i tak jsem byla její miláček 🙂)