Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

fwllo
16. led 2013

@michaelarackova Děkuju, jsi hodná 😵 ovšem s tím čekáním, né že bych nechtěla, ale přece jenom bych byla radši, kdyby dorazila sama a co nejdřív.. Zatím se nic nechystá.. Většinou týden před mívám PMS jako prase, tentokrát zatím nic... Ovu testy i teploměr mám objednáno, ale paní psala, že je mimo a že to poslat nemůže, tak musím najít někde jinde..

michaelarackova
16. led 2013

@fwllo Jééé, tak to je na prd! A kdy se máš kdyžtak ozvat doktorce, když nedorazí?

fwllo
16. led 2013

@michaelarackova Poslala jsem ti srdíčko obratem zpátky 🙂 ještě si syslím dvě z dřívějška 🙂

No, já nevím.. To vždycky nechávám na svém uvážení.. Poprvé jsem šla až 65 DC, ale to je extrém, podruhé když nedorazila 49 DC.. První injekce mi vydržela na čtyři cykly, pak zas nic a teď ta druhá jen dva cykly.. Začnu to řešit kolem 40 DC, pokud nedorazí sama..

michaelarackova
16. led 2013

@fwllo Myslela jsem si, že je od tebe! 🙂 Děkuju! tak držim palce!!!

fwllo
16. led 2013

@michaelarackova Díky 😉 Třeba překvapí a dorazí.. I když druhá čárka na testu by taky nebyla marná, ale tomu moc nevěřím 😀

terunka88
16. led 2013

@radus_2011 Ano, to může, ale může to být také problém, protože pak je krátká ta luteální fáze (od ovulace konce cyklu), která by měla mít minimálně 10 dnů, pokud je hodně krátká, tak se vajíčko nestihne uhnízdit.. Může to být příčinou nemožnosti otěhotnět a určitě by to chtělo řešit s doktorem..
Uvidíš další cykly..čím víc odsledovaných cyklů, tím líp..rozhodně nedělej nějaké předčasné závěry.. Teplotu neměříš?

radus_2011
17. led 2013

@terunka88 Teplotu neměřím, jsem na to zatím líná 🙂 Tak uvidíme, kdyby to přišlo třeba dnes nebo zítra, tak by to myslím bylo ještě v pohodě, dnes je 16.DC z 26. Nebo třeba bude tenhle cyklus celkově delší, uvidíme no, každopádně jsem začala pečlivě zapisovat co sleduju, tak aspoň budu mít kdyžtak nějaký podklad pro dr.

krejci1510
17. led 2013

Holky co jste braly nebo berete Femibion....muzu ho zacit brat uz ted, kdyz dobiram posledni platicko HA? 😕

kamiska
17. led 2013

holky, resite doplnky stravy pro sebe. zobou neco i partneri? - ja koupila selzink, ten se mi zdal docela smysluplnej a ne predrazenej.

cital
17. led 2013

Holky tak těhotná nakonec nejsem. Naše nehoda se v těhotenství neproměnila. Nevadí, alespoň si užiju pořádně svatbu a svatební cestu. Jen škoda, že ovulace proběhne těsně před svatbou ☹. Takže žádné snažení na svatební cestě nebude ☹.

martakl
17. led 2013

@kamiska U nás zobu jen já - nejdřív femibion, ale vzhledem k ceně mám teď právě ten selzink, který obsahuje snad všechno😀

martakl
17. led 2013

@cital Tak na svatební cestě aspoň cvičně potrénujete a další měsíc pojedete naostro😀

terunka88
17. led 2013

Já budu brát jen kyselinu listovou, to si myslím, že je základ, který plně postačí 😉 A manžel by stejně žádný vitamíny nejedl, tak to zatím nechávám bejt 😀

radus_2011
17. led 2013

Tak dneska třetí testování, 17. DC a podle testu je ovu nejspíš za dveřmi, proti včerejšímu testu čárka krásně zesílila, ten předchozí už nemám, ale tam nebylo skoro nic. Tak jsem ráda alespoň za to zjištění, že ovulace probíhá a o to víc se budem snažit, třeba to vyjde 😉

terunka88
17. led 2013

@radus_2011 Jj, určitě bych se už snažila, je možný, že zítra už čárka zeslábne, někdy ani nemusí být silnější než kontrolní..

cital
18. led 2013

@martakl To určitě ano. Budem trénovat jako diví 😀.

martakl
18. led 2013

Tak co je u vás nového holky? Mám otázečku na někoho kdo měří BT už déle - je normální, že ji mám už čtyři dny úplně stejnou? A to měřím ve stejnou dobu, pokaždý tam mám 36,8...žádnej výkyv. Dneska jsem 21DC🙂

terunka88
18. led 2013

@martakl Proč by ne..a víš, kdy asi míváš ovulaci? A jak máš dlouhé cykly?

martakl
18. led 2013

@terunka88 No protože měřím první měsíc a co jsem viděla grafy holek, tak jim to skáče jak na houpačce...mě to na grafu skáče po MS, pak to kleslo při ovulaci, po ní to dva dny stoupalo a teď se drží pořád stejně...tak mě to mate. Cykly mám různě, minulý měsíc 29dní, předtím 27...takže průměr 28😀

janikana
18. led 2013

@martakl máš to pěkně bez výkyvů, to měříš vzorně 😉 nic jiného to neznamená

terunka88
18. led 2013

@martakl Taky si myslím, že je to úplně v pořádku 😉

michaelarackova
19. led 2013

Holky, já mám dneska nějakou smutnou...Snažím se myslet na něco jiného, ale vůbec to nejde! ☹

bride_lucie
19. led 2013

@michaelarackova Nebuď smutná🙂 Co se mrknout na nějakou komedii? Mě to vždycky nakopne, když mám blbou náladu a nedokážu myslet pozitivně sama od sebe 😉 A myslím, že v ČR se dá koupit nějakej čaj na dobrou náladu ne? Kamarádka ho do sebe lila, když se rozešla s přítelem 😅 Ale chápu, někdy je ta tíže bytí silnější než my, ale to zas přejde 😎

michaelarackova
19. led 2013

@bride_lucie Ty hormony jsou běs!!!! Při ovulaci jsem řvala jak želva a denodenně manžela prosila, že teď by to šlo! ☹ Občas si připadám jako hysterka! Ale nemůžu si pomoct!

martakl
19. led 2013

@michaelarackova Nevěš hlavu, zítra bude líp, uvidíš🙂 Já jsem byla odpoledne u bráchy (mají 3 měsíční holčičku). Už drží sama hlavičku, ale jak jsem jí chovala, tak sebou zamlela a buchla se trochu hlavou o mojí bradu a rozeřvala se jako na lesy...ona se rozeřve pokaždý snad jen u mě...až mě to zdeptalo, že nejsem schopná jí ani chvilku pochovat, má to cenu abych já měla vůbec vlastní. To dítě snad pozná, že nemám žádnou zkušenost😀

michaelarackova
19. led 2013

@martakl Neboj, tvoje bude jen tvoje a jen u tebe se bude cítit v bezpečí. A děti prostě brečí, protože jinak se vyjadřovat ještě neumí, na to si vždycky vzpomeň! 🙂 A vůbec jí to nebolelo, jen se lekla! 🙂 A jak to s vámi vypadá? Manžel dnes odjel na hory na pánskou jízdu, takže ještě zítřek bude smutný, pak budu zas v práci a nepřijde mi to, ale ty víkendy jsou pro mě bez něj hrozný! A hlavně teď, večer.

martakl
19. led 2013

@michaelarackova Díky za útěchu😀 Já jsem si právě taky říkala, že vlastní mamka je hold vlastní mamka...jak jsem jí dala švagrové, tak bylo za chvíli po pláči...hold je teta nemehlo no. No co u nás - za týden touhle dobou uvidíme (dneska 22DC), takže buď přijede teta z červené vody nebo ne🙂 Jéé, manžel je na pánské jízdě? Tak to si můžeš udělat holčičí večer - já vždycky zalezu do pelechu s filmem a čokoládou😀

michaelarackova
19. led 2013

@martakl Jo, dám lehkou véču a jsem tam! 🙂 Jenže bych byla radči s ním...Od září do prosince pracoval v Německu, takže mám samoty až až! 🙂 Pustím si ,,Jak porodit a nezbláznit se", naleju si víno a budu bulet! 🙂 Ty jo, tak to držim palce a jsem zvědavá na výsledek!!! A baštíš něco jiného než listovku? A cože nemáš nic na fotoblogu???

bride_lucie
19. led 2013

@michaelarackova No taky jsem zvědavá na působení hormonů, až vysadím - čeká mě to teď ke konci ledna 🙂 S tou samotou to je naprd - mě minulý měsíc stačilo, když jsem si jela vyřizovat pas do Londýna na ambasádu a zůstávala tam přes noc - no jak jsem zvyklá, že prostě v posteli nejsem sama, tak jsem skoro nespala, celou noc se hodinu co hodinu budila, no hrůza. A před dvěma lety jsme si dokonce vyzkoušeli být bez sebe 4 měsíce. Jsem myslela, že se z tý samoty na bytě zblázním - ze začátku depky takový, že jsem nebyla schopná ani dva dny umýt nádobí!! Takže ti rozumím... Ale vínko a filmek schvaluju - taky si naleju 🙂

martakl
19. led 2013

@michaelarackova Ten film jsem viděla - dokonce i s manželem a musím říct, že jsme se pobavili...ale my ženské se u toho vyblbneme víc😀 A co manžel dělá, že jezdí takhle daleko? Ten můj má od čtvrtka "rýmičku"😀 Teď jsem zase brala femibion, ale o zítřka zase jen klasické vitamíny. Když já nevím, co tam mám dát...chodím na modrou střechu, tak tam mám pár fotek o bydlení🙂