Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

michaelarackova
14. únor 2013

@phuskova No, zvládnou...minulý rok se ztratilo 5 tisíc a s těmi penězi manipulovala jen ona...

fwllo
14. únor 2013

Ahoj holky.. Taky když se dozvím o nějakém páru v okolí, tak jim to sice přeju, ale vždycky mě i tak píchne uvnitř ☹ proč nám to prostě nejde ☹

Dneska mi manžel donesl zelenou růži 🙂 a když pak četl na novinkách článek, tak tam našel, že zelená barva v květomluvě znamená naději, nový život, plodnost, tak mě objímal a utěšoval, že letos to prostě vyjde 😵

Letos nám to všem tady vyjde 😵

michaelarackova
14. únor 2013

To není možný!!!! https://www.modrykonik.cz/fotoblog/oliiiver/?po... - zpráva číslo 8 + komentáře... 😠

janina_sun
14. únor 2013

ahoj holky....tento týden mám trochu pracovně hektickej....tak jsem tu moc nebyla a nebo jen v rychlosti prolítla příspěvky, ale neměla moc čas vymyslet nějakou smysluplnou reakci...taky mi přijde, že je teď kolem tolik kamarádek těhotných...a absolutně nečekaně...tedy oni to čekali a plánovali...jen o tom asi nemluvili, nejsou ani svoji (jedná se o 3 páry!!!!) a teď tohle...jako jooo, člověk jim to přeje...ale na druhou stranu takový to "chjoooo, my chceme taky"...no ...hlavu vzhůru, taky to zvládneme a zadaří se!!!

jinak pilně cvičím JILL a víte, co se mi dnes stalo??? já si tu poctivě morduju tělo a to moje zlato se rozhodne upéct valentýnské koblížky....PLNOU MÍSU !!!! no je toto možný??? ... to abych si dnes dala všechny 3 levely za sebou 😀

terunka88
14. únor 2013

Já nevim, holky, tak to tak neřešte. Myslím, že je každýho věc, kdy a v jaký situaci otěhotní... Já vím, že to nemyslíte špatně, ale tak prostě někdo chce počkat z fin. důvodu (mě nevyjímaje) a někdo na to skočí hned, no 😀 Chápu, že to kolikrát zamrzí, ale tak proč si z toho dělat vrásky.. 😉 Ale to je asi mojí povahou, já si většinou z ničeho nedělám těžkou hlavu a beru věci tak, jak přicházejí.. 😀

terunka88
14. únor 2013

Jinak já dneska byla na tahání osmičky..Byla jsem celkem vyklepaná, ale vůbec to nebolelo!! Jen to bylo docela nepříjemné, jak mi ten zub z pusy rvala, ale naštěstí to trvalo tak 2 minuty. A musím se pochválit - byla jsem statečná 😀

phuskova
14. únor 2013

@janina_sun koblížky bych si dala taky! Jill nejill 😀

phuskova
14. únor 2013

@michaelarackova jo takhle:/ No kdo umí ten umí, samo myšleno ironicky:/

malinna
14. únor 2013

@fwllo :u nás ten 7.rok možná trochu krizový je, resp.se řeší už ty "důležité"věci, na které nemáme úplně stejný názor.ale snad bude vše OK:..

fwllo
14. únor 2013

@malinna vážně? 😒 tak hlavně najít nějaký kompromis.. Mě už nenapadá nic, žádné "vážné" téma, které bychom spolu neřešili a nenašli názor, tak snad se nic neobjeví..

Jinak my se právě vrátili z večeře 😅 měla jsem výbornýho lososa.. Už se na něj dlouho chystám, že ho udělám i doma, ale pak ho radši nekoupím, abych ho nezkazila.. Asi budu muset sebrat odvahu 😀

terunka88
14. únor 2013

@fwllo Losos je fajn..taky ho mám ráda. Měli jsme ho na štědrovečerní večeři 🙂 Dělala jsem ho úplně jednoduše - na chvíli naložila do olivového oleje a citronu s bazalkou a pak osmahla na pánvičce..moc nám chutnal 🙂

fwllo
14. únor 2013

@terunka88 díky za tip, budu to muset vyzkoušet 🙂 dávala jsem manželovi ochutnal a normálně se divil, že to bylo tak dobré 🙂 ten můj dnešní byl s holandskou omáčkou 🙂
@janina_sun hmm..koblížky 🙂 tak ty bych si dala i já 😅

malinna
14. únor 2013

@fwllo.:no u nás jsou to"vážné" téma právě děti,ale už se do toho pomalu dostávám..jinak my jsme taky původně chtěli do restaurace na lososa,ale manžel má dnes volejbal a řekl,že lososa dělá stejně lepšího než v restauraci(což teda můžu potvrdit),takže zítra po práci jedeme do Polska pro čerstvého, mají tam výborné.a k tomu máslovo-citronovou omáčku.no už se těším na opožděného Valentýna..

janina_sun
14. únor 2013

holky, dojeďte, přece to nebudu jíst sama!! 😀 dáme dýchánek 😀

fwllo
14. únor 2013

@malinna koukla jsem pár stránek zpět a zjistila, že u vás je to naopak než to bylo u nás.. Tak hlavně, aby tě ty obavy přešly..
A s tím vařením, to máš šikovného manžela, ten můj vaří vážně jen výjimečně, o to větší svátek pak z toho mám 😀

martakl
14. únor 2013

@janina_sun Kde bydlíš, už jedu na ty koblížky?!😀 Já jsem dneska upekla bábovku s margotkou, ať si dáme trochu do nosu🙂

malinna
14. únor 2013

@fwllo :ono to bývá spíš tak, že chlapi se do toho nehrnou..ale ten můj je skaut,děti miluje a říká,že chce pak svoje děti aspoň dohonit, když už s nimi nebude běhat..🙂už je to trochu lepší,ale prostě mě pořád děsí porod..☹jj,šikovnej je,to mě vařit teda bohužel nebaví vůbec..

janina_sun
14. únor 2013

@martakl noooo, tak vem bábovku (ňam!) a šup, směr Tábor, jižní Čechy 😀 jdu postavit na kávu nebo čaj 😀

janina_sun
14. únor 2013

bože.....co to dávají na Prima Cool za sadistický pořad??? 😕 😀

martakl
14. únor 2013

@janina_sun To mám trochu z ruky, nemůžeš bydlet trochu blíž?🙂

janina_sun
14. únor 2013

@martakl to nám to vychladne, že? 😀

martakl
14. únor 2013

@janina_sun Já už jí mám vychladlou od odpoledne...myslím tu bábovku!😀

janina_sun
14. únor 2013

@martakl 😀 ještě že jsi napsala ten dodatek...v této diskuzi by mohlo lehce dojít k mýlce 😀

zuzkakoc
14. únor 2013

Holky, tak zkousime od zari/rijen. Pote co jsem se presvedcila, ze neotehotnim, nakoupila ovulacni testy a objednala manzela k doktorovi na vysetreni spermatu. Ja starena (33) mam na testu 2 carky. Vypada to na velkou nadeji 🙂 Vim, ze se muze cokoliv stat, ale na dvou testech (ruzna baleni a typ) byly dve carky.

olege
14. únor 2013

@zuzkakoc moc držíme pěstičky!!!

zuzkakoc
14. únor 2013

@olege Dekuju moc...ja vam taky. Bojim se tomu verit.

janina_sun
14. únor 2013

@zuzkakoc tak hodně štěstí !!! 🙂

kessa
14. únor 2013

@zuzkakoc Zuzi, moooooc držím palce, aby bylo vše v pořádku 🙂

vroninka22
autor
14. únor 2013

@zuzkakoc držím pěstičky 😀

krejci1510
15. únor 2013

@janina_sun a jak te ta Jill bavi, Jani? Ja uz jsem docvicila Shred a zacala jsem se Six weeks. Ale budu k tomu muset jeste pridat nejake cviceni, protoze to je hlavne na bricho. O vikendu si k tomu asi hodim No more trouble zone, to jsem cvicila jen asi pulku a moc me to bavilo.