Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

alushenka
21. únor 2013

@janina_sun
@zuzikakuki je pravda, ze kdyz nad tim clovek tak nepremysli, tak to najednou jde ;) ..
my tento mesic nepremysleli nad nicim :D je pravda, ze kdyz MS neprisla, byl to sok a clovek vzpominal zpetne, jestli byla nekdy moznost otehotnet.. moznost byla, ale ty dve // na testu stale nejsou videt ☹ dneska uz zavolam k dr., jestli by me nevzal na vysetreni.. treba tam nekde na UTZ neco videt uz bude ;) (jsem asi beznadejny optimista :D )

janina_sun
21. únor 2013

@kopeckovi FILUTA !! 🙂

janina_sun
21. únor 2013

@zuzikakuki no právě...kdyby to šlo vědět a přesto mít na sále překvápko, že? 😀 i když kamarádka to tak měla...řekli jí, že to bude kluk a na sále to byla holka 😀

janina_sun
21. únor 2013

@alushenka tak ještě naději neztrácej 🙂

zuzikakuki
21. únor 2013

@alushenka Neztrácej naději ta umírá poslední, buď hlavně v klidu žádné nervy a uvidíš 🙂 já taky byla hodně beznadějná každý cyklus když děláš testy a pokaždé čekáš že tam vyběhnou // a nic … držím pěsti nevzdávej se 🙂

zuzikakuki
21. únor 2013

@janina_sun nám vychází prstýnkem věštěním holka :D

alushenka
21. únor 2013

@janina_sun diky ;) nadeji neztracim 🙂 ale uprime- sama se ve svych pocitech ted moc nevyznam ☹ ... je to najednou takove necekane a tim, ze vlastne nic nevim, tak nad tim porad premyslim... no uvidme, co mi rekne doktor ;) potom dam vedet ;)

zuzikakuki
21. únor 2013

@alushenka kámošce byly vidět // až 14 DPO, mně sice už 11 DPO ale každá jsme jiná 😉

alushenka
21. únor 2013

@zuzikakuki moc dekuji ;) jste zlate holky 🙂
Doma uz radeji nic nerikam, protoze je to porad dokola a stejne nic nevyresime ;) nechceme se ani tesit, kdyby nahodou, abychom potom nebyli nejak moc zklamani (stejne pripadne budeme :D) kazdopadne moc diky za podporu ;) je moc fajn, ze tu jste;)

zuzikakuki
21. únor 2013

@alushenka Od toho tyhle diskuse jsou abychom si pokecaly a podržely se 🙂 holky tady mi „vlily“ optimismus do žil, je dobré vidět že v tom nejsi sama kdo se snaží a vzájemná podpora je důležitá 🙂

alushenka
21. únor 2013

@zuzikakuki no, problem je, ze ja jsem tento mesic na to fakt prdela a nehlidala ani ovulku :D ... takze vlastne ani nevim, ktery DPO mam :D ... ale kdyz jsem to hlidala driv, tak byly mesice, kdy mi test zadnou ovulku neukazal... no, proste se uvidi ;)
jinak kdyz se bavite o tom, zda kluk ci holka.. kamarad mel byt taky holcicka, rodice se moc tesili, vsechno meli nakoupeno ruzove... a na porodnim sale se ukazal v plne krase jako kluk :D rodice to vzdycky vypraveli jako veselou prihodu a tak nejak mu uz zustalo, ze mu vsichni rikame misto Jirky- Jirinko :D

krejci1510
21. únor 2013

@alushenka a hlavne holky v teto diskuzi jsou moc fajn 😉 Mam tu cest s nekolika diskuzema (no spis ale na beremku), ale vestinou se to bohuzel zvrhne v slepicinec, kdy se zhadaji pomalu do morku kosti 🙄

zuzikakuki
21. únor 2013

@alushenka Tak třeba, i když nevíš kdy tak jste se trefili 🙂 ja mám cykly už pravidelné cca 30 dní a ovulka 18 den, taky se ti to časem ustálí a budeš už vědět co a jak, ale každopádně ti přeju aby to už teď vyšlo 🙂 S tím pohlavím pro mě za mně holka nebo kluk hlavně ať je v pořádku 🙂 beztak mám ráda spíš žlutou, zelenou a hnědou barvu :D

alushenka
21. únor 2013

@krejci1510 je pravda, ze jsem se toho docela bala :D aby to nebyla slepicarna... ale prave, ze to fakt vypada fajn a ze pokud nekdo potrebuje, pomuzou, poradi, podrzi ;) je to super, ze je to takova fajn skupina ;) a jsem rada, ze jsem se mezi vas mohla pridat ;)
vy jste se dneska bavily tady o nejakem foceni- taky uvazuju uz delsi dobu, ze se necham nafotit pro manzela k prvnimu vyroci svatby... ale porad se tak nejak snazim se sebou neco udelat, aby to dopadlo a vypadalo co mozna nejlepe ;) u koho se nachavas fotit? ja porad tak bloumam, okukuju praci ruznych fotografu a nemuzu se rozhodnout... ;)

krejci1510
21. únor 2013

@alushenka ja jsem objednana k Lucce Schweinerove na budoir 🙂 Chtela jsem uz loni a dat to manzelovi jako svatebni dar, ale nejak to nevyslo. Tak to bude mit k prvnimu vyroci svatby 😝

alushenka
21. únor 2013

@krejci1510 dik za jmeno - kuknu na jeji fotecky ;) taky uz se musim rozhoupat, at to do toho srpna stihnu ;)

phuskova
21. únor 2013

Ženy, mám takový hloupý dotaz.. :/ Kdy nejdřív může být ovulace? Já jsem 11DC a včera mě strašně bolely prsa, ale jen 3hodinky víc ne, a dneska zas v podbřišku nalevo, tak nevím jestli si to vsugerovávíá nebo co...ale přijde mi to brzo....a jiný příznaky nepozoruju:(

phuskova
21. únor 2013

@alushenka Já mám rozjednaný focení s Hankou Skácelovou, má taky moc hezký fotky🙂

alushenka
21. únor 2013

@phuskova moc dekuji za tip ;) taky se kuknu 🙂 uz ted vim, ze bude asi hodne tezky vybrat!! 😉

kessa
21. únor 2013

@janina_sun
@bride_lucie Taky mám muže Michala a taky je docela horňák 😀

kessa
21. únor 2013

@kopeckovi Tak Roan marita je typ kočárku, který bych brala- 4 kola, žádné přetáčecí..Prostě stabilní vozítko vhodné do terénu 😀 Takže výběr chválím, nechápu, jak si někdo může pořídit kočár se třema kolama- nic proti těmto rodičům 😀

kessa
21. únor 2013

@zuzikakuki žádný strach, všechno bude v pořádku 😉

janina_sun
21. únor 2013

@kessa aaaaaaaaa, tak to je jasné, holky 😀 😀 Michalové jsou "horňáci" 😀

kessa
21. únor 2013

@janina_sun Taky nechci, aby někdo věděl pohlaví, takže to necháme asi jako překvápko i pro nás (pokud to nepoznám sama 😀), abychom se neprořekli..Jména tak trošku řešíme- rozhodně víme, že bude na M- dodržíme tradici- moji rodiče se jmenují oba na M a nám s bráchou dali taky jména od M, když už se tak sešli..No a my jsme se s manželem sešli stejně a u nich od M není akorát táta. Já nechci opakovat jména, co jsou v rodině, ať někdo nemá pocit, že se naše dítě jmenuje po tamtom a ne po něm. pro holčičku mám jednoho super favorita a dva mini favority a u chlapečka zatím moc nevím- i když taky mám pár nápadů.. Jo a ještě to bude jméno bez háčků- v příjmení jich máme dost..

kopeckovi
21. únor 2013

@kessa Taky se mi moc nelíbí ty kočárky se třema kolečkama, ani ty co mají vpředu jen ty malé kolečka, takže žádná velká moderna nebude 😀 Navíc moje maminka mi vždycky říkala, že mi jednou zaplatí kočárek, ale že mi do nějak bude taky kecat, že nechce žádnou tříkolku... tak myslím, že i s tímhle výběrem bude spokojená 😀 A taky má ráda houpací kočárky, což mě se líbí taky... sestřenka měla xlander a jako sice hezkej kočárek, ale jak to tam moc nepruží tak se to prostě moc houpat nedá a pak když člověk jede po kostkách nebo blbým chodníku, a že mi pak přišlo, že snad nikde nejsou normální chodníky, že to miminko se v tom musí hrozně otřásat 😀

alushenka
21. únor 2013

tak holky, volala jsem panu doktorovi a bylo mi receno, ze mam jeste spoustu casu, ze se vsechno muze teprve ukazat... a ze na vysetreni me vezme az tak za14 dni, pokud bude zapotrebi... ze by me vzal hned jen v tom pripade, ze bych to pripadne tehotensti chtela prerusit... tak si teda tech 14 dni pockam, i kdyz to bude asi hodne tezke!!! ...

vendsy
21. únor 2013

@alushenka já volala včera svojí doktorce a ta mi řekla, že mám přijít ve středu, což prý bude 6 týden a to by už něco mohlo být na ultrazvuku vidět. Tak počkáme a uvidíme 😎

alushenka
21. únor 2013

@vendsy tak budu drzet pesti, at uz to jde videt a at je vse v poradku ;)

kopeckovi
21. únor 2013

@vendsy Tak to se máš, já se taky včera objednávala, ale musím ještě 14 dní počkat 😒 No co se dá dělat, hlavně, aby bylo všechno v pořádku 🙂

zuzkakoc
21. únor 2013

@zuzkakuki Zuzi, gratuluju 🙂

@vendsy Tak to jsme na tom podobne, ja jsem hned nabehla k doktorce (je fakt,ze jsem tady zadnou nemela a necitila jsem se dobre, tak jsem se honem chtela zaregistrovat). A mam prijit az v sestem tydnu. Tak snad neco bude videt a pak v devatem tydnu na prvni velky ultrazvuk
@kopeckovi Bude vsechno v poradku! Ja se o tom taky porad takhle ujistuju 🙂