Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

janina_sun
5. únor 2013

@kopeckovi aaaaaaaaaaaaaaaaaha 🙂 tak tady bude zakopaný pes 🙂 děkujuuuuu 🙂 tak holky...kdy začnu...? 😝 😀 zítra to nestihnu, ale tak čtvrtek...ten by šel..... 😀

vroninka22
autor
5. únor 2013

@kris88 vítej mezi námi děvčaty 😀 Máme se dobře, po svatbě jsme zrekonstruovali, teďka nakoupíme nábytek, vyrazíme na dovolenou a tak "SNAD" splodíme potomka 🙂

janina_sun
5. únor 2013

ahaaaaaaaaaaaaa 🙂 tak tady je zakopaný pes 😀 děkujuuuuu 🙂

krejci1510
5. únor 2013

@janina_sun přesně tak, jak říká @kopeckovi 😉 A neboj, cvičí s ní dvě holčiny - jedna cvičí pro začátečníky a druhá pro pokročilé. Já si to osobně kombinuju podle sebe, protože některé cviky v pohodě dávám pro pokročilé, jiné tak tak pro začátečníky nebo z ohleduplnosti k sousedům pod námi je dávám ty pro začátečníky 😀 Ale mě to docela dost chytlo, celý den se v práci těším až si zacvičím 😀

fwllo
5. únor 2013

Ahoj holky 🙂
Já se též chystám začít cvičit, ale ne Jillian, nevím, jestli bych dělala cviky úplně správně, když jí pořádně nerozumím.. Ale nadchly mě tu už zmiňované stránky rutina.cz tak asi pojedu podle nich.. Až se teda dokopu začít 😀

janina_sun
5. únor 2013

@krejci1510 Zuzi, tak to zní parádně...jako ta cvičení se mi zdají fakt parádní 🙂 ještě před 3 lety jsem závodně tancovala v taneční skupině (RnB styl) a díky tréninkům nebylo domácí cvičení potřeba...ale pak jsem se přestěhovala a s tancováním byl konec...tak musím vymyslet náhradní program 🙂 a cvičení s Jill se mi dost líbí 🙂

michaelarackova
5. únor 2013

@kris88 Ahojky! 🙂 Super! 🙂

malinna
5. únor 2013

@vroninka22 : já jsem velkou fotku ze svatby dostala k 1.výročí, protože jsem prostě chtěla "nadpostelovku"🙂

michaelarackova
5. únor 2013

Tak teď jsem byla trénovat! 🙂 Hlídala jsem celé odpoledne synovce (4 a půl) a neteřinku (14 měsíců), ta potřebuju uspávat, to bylo tak nádherný, když se mě držela a cuchala mi vlasy...až mi tekly slzy, jaký to byl přenádherný pocit...Krásná večerní chvilka. Nikdy bych svoje dítě nenechala vyřvat v postýlce. Stačí jí 10 minut a za ten pocit to stojí!!!!

terunka88
5. únor 2013

Ahoj, tak v tématu focení a cvičení se moc nechytám 😀 Na focení nejsme ani já ani manžel ( i když pár fotek v těhotenství určitě uděláme 🙂 no a na cvičení jsem zas líná 😀 I když zhubnout bych potřebovala dost, no..ale vůbec nemám vůli ☹ Ale čekám na jaro, až budu chodit na dlouhé procházky, pak upravím i jídelníček a snad se mi něco zhubnout podaří.. 🙂
Teď mě momentálně trápí osmička ☹ Snad mi ji příští týden u zubaře vytáhnou...

bride_lucie
5. únor 2013

@kopeckovi Ano, je to ta paní z HK, taky jsme se pak u ní nechávali fotit na tablo, ale já si teď nevzpomenu na jméno, sakra 😀
@janina_sun @michaelarackova Díky holky, ale právě že to dávno už není pravda 😀 Ale jako motivace k dávání svý postavy dokupy je to dobrý 😀

bride_lucie
5. únor 2013

@michaelarackova Ano, gumoví nepřátelé jsou nakoupeni 😀 Ale já z nich zkusím udělat alespoň malé přátele, nechci, aby se z milovaní stalo nějaký trauma 😀

kopeckovi
5. únor 2013

@bride_lucie Já vím.. Ivana Lukavská... fotila mě na tablo a pak jsme si u ní nechávali fotit předsvatební fotky na oznámení 😀

janina_sun
5. únor 2013

@michaelarackova tak sis tak hezky představovala jaký to bude, až Tě takhle bude cuchat Tvoje holčička, viď? 🙂 joooo, to mě taky vždycky dokáže rozněžnit, je to krásný 🙂

bride_lucie
5. únor 2013

@kopeckovi No jooo 🙂 U nás se holky chtěly fotit na tablo v jakýmsi fotolabu, ale já jsem jim přinesla tyhle moje fotky a to je přesvědčilo, že jsme se šli fotit tam (i když část třídy šla protestně do toho fotolabu, my nikdy nedržely pohromadě, takže jsme měli tablo dost zvláštní 😀 Jako z toho mýho focení u ní mám opravdu hezkou zkušenost - já se totiž prvně chtěla fotit jen ve spodním prádle, ale ona řekla, ať se svlíknu, že prý mi udělá takový fotky, na který jen tak nezapomenu, tak jsem se svlíkla, ležela tam na zemi, koukala do stropu, když mě přikrejvala tím šátkem a modlila se, ať to skončí 😀 Jako je to ženská, tak proč se stydět, ale stejně 😀 Rozhodně jsem si to moc neužívala - já vím, že na těch fotkách není nic vidět, ale ona viděla všechno 😀 VŠECHNO 😀 Když se nad tím zamyslím, tak se tomu docela divím, že jsem do toho šla - byla a jsem dost stydlivá a nešla bych se takhle na evu podruhý fotit 😅

kopeckovi
5. únor 2013

@bride_lucie Jo ona to byla skvělá, sympatická ženská... My když tam šli na to tablo tak nejdřív jsme většina holek tvrdila, že půjdem v podprdě a ona nás pak tak přesvědčila, že jsme šla každá nakonec nahoře bez 😀 A pak když jsme si nechávali fotit ty předsvatební tak to taky bylo super, dokázala člověka rozptýlit a nanavigovat ho co a jak, aby to vypadlo dobře.. a tak si myslím, že to má bejt 🙂 Loni jsme byli s Tomem u jiný fotografky se nafotit a to bylo takový rozpačitý.. fotky sice nejsou špatný, ale ten pocit tam jsem z toho měla divnej teda.. protože ona nám vůbec neporadila, jen nám řekla tak se nějak přirozeně postavte, což je jako v ateliéru dost těžký 😀

zuzkakoc
5. únor 2013

S tim cvicenim Vam preji hodne silne vule. Ja jsem lenoch, musim se hrozne nutit. Mame s manzelem clenstvi ve fitku, ale on me tam vdycky musi skoro dotahnout. Fakt obdivuju, ze cvicite doma. Ja se neprinutim ani nahodou.

krejci1510
6. únor 2013

@janina_sun Jani, pro inspiraci http://mojetelo.blogspot.cz/ 😉 A navic Nikki je ted tehotna, takze doufam, ze tam da inspirace pro pohyb v tehotenstvi (a taky doufam, ze by se mi ta inspirace mohla brzy hodit 😀

janina_sun
6. únor 2013

@krejci1510 jeee, díky moc!! 🙂 super 🙂

Jinak dobré ráno všem, holky! 🙂

phuskova
6. únor 2013

@krejci1510 @janina_sun už tam dala první, power walking, to klidně praktikovat pak budu, stejně když jdu z města, musím do kopce.. 😀

Holky akorát mě zajímalo, znáte alpining? Myslíte že se v těhotenství může, když bych vypustila běhací pasáže??? My byli včera s Vaškem a byla sem propocená uplně skrz naskrz, mnohem víc jak u jill a dokonce mě to mnohem víc i bavilo...a přitom je to "jen" chůze a běh ...

michaelarackova
6. únor 2013

@phuskova Nádherné...ženské a něžné...

michaelarackova
6. únor 2013

@bride_lucie U nás také v poho, ale prostě to není ono...byli jsme v koupelně, ve vaně, paráda, ale gumáci až byly v ložnici! 😀 Taky už jsem si zvykla, ale bez je bez! 🙂

michaelarackova
6. únor 2013

@janina_sun Přesně tak...nemůžu se toho dočkat...

michaelarackova
6. únor 2013

@phuskova Určitě se může, když ti bude u něho dobře. Ale je to celkem fuška, takže určitě s polovinou nasazení! 😀 Také jsem chodila.

phuskova
6. únor 2013

@michaelarackova No já jsem víceméně pořád začátečník, takže ani neběhám pořádně všechny písničky co nám pouští..ale baví mě to a něco při tom těhotenství dělat chci, ale jill asi není to pravý ořechový .. 😀

michaelarackova
6. únor 2013

@phuskova To asi ne!!! 😀 Pak něco najdem! 🙂

phuskova
6. únor 2013

@michaelarackova no snad jo, tady u nás moc možností není .. nebo o nich nevím...třeba trampolínky tu máme 3...ne teda tři místa kde se skáče, ale 3 trapolínky 😀

michaelarackova
6. únor 2013

@phuskova Ty mě zrovna vůbec nebavily! 🙂

phuskova
6. únor 2013

@michaelarackova já na nich nikdy nebyla,ale četla jsem že prý nejsou moc dobrý pro zdraví, že tím skákáním povolujou vazy a tak, hlavně prsa 😀