Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

zuzkakoc
30. led 2013

Přinese!!! Já jsem hrozně ráda, že v tom teď nebudu sama. Už se těším, jak budeme postupně bouchat rychlý špunty 🙂

zuzikakuki
30. led 2013

@zuzkakoc Ahojky vítej 🙂 tenhle rok nám všem určitě přinese štěstí a všechny tu budeme do roka ukazovat fotečky našich malých radostí 🙂 takže holky pozitivní myšlení a žádný stres 🙂 brzy nám to všem vyjde je to jen otázka času .... a to co nejvíce chceme se stane když to nejmíň čekáme 🙂 snažím se abych se tento měsíc neupínala tak k té naději že to vyjde psychika je sviňa 😢

vendsy
31. led 2013

Dobré ráno holky, tak jsem si včera koupila ten kontryhelovej čas a není tak hroznej, čekala jsem to horší. Včera večer jsem si dala první šálek a teď popíjím ten ranní. V pondělí bych měla mít OVU, tak uvidíme jestli to zabere 😉

krejci1510
31. led 2013

@janina_sun trinactka je manzelovo stastne cislo 🙂 Narodil se totiz v patek 13. 😀

janina_sun
31. led 2013

@krejci1510 jeeeee, no to je krásný!!!! 🙂 takže má 13. pátek šťastný den 😵 My jsme s manželem 13.tého začali chodit a taky to byl zrovna pátek....no prostě Zuzi, to je znamení !!! 😀

krejci1510
31. led 2013

@janina_sun no to asi je 😀 Ale musime pozitivne myslet a ono to prijde. No ja si zkousela vypocitat sve plodne dny a jestli to bude kluk nebo holka pro letosni rok.....a prvni pokus na kluka je 24.02. v 15hod (zaplat panbuh nedele 😀 ) Tak uvidime 😝 Ale kdyz jsem si to pocitala podle MS, tak ono to plus minus na toho 24. vychazi 😅

janina_sun
31. led 2013

@krejci1510 a podle čeho jsi to počítala? já to chci zkusit takyyyyyyyy 😀 jinak já si tento měsíc zkouším měřit BT, ale stejně tomu furt nějak nerozumím...teď už mám 3. den stejnou teplotu (36,2), což je podle toho, co jsem pochopila stále nízko a tak čekám, kdy to vystřelí trochu nahoru 🙂 takže si přeješ spíš kloučka? 🙂

krejci1510
31. led 2013

@janina_sun ja jsem si nasla na internetu vypocet podle matody Dr. Jonase, sice na astrologii nejak extra neverim, ale tak ze srandy 😝 My bychom idealne chteli parecek, ale tak hlavne, aby byli prckove zdravi. Ale spis bych chtela kloucka, protoze manzel je jediny, kdo muze zachovat rod - ma segru a 6 sestrenic 😀

sarka_
31. led 2013

tak holky dnes si jdu koupit čajík a poprvé zkusím ovu testy tak jsem zvedavá co se mi ukáže, protože moje poslední MS byla s vyvolávací injekcí. 😖

janina_sun
31. led 2013

@krejci1510 tak jdu googlit a zkusit to taky 😀 páááni, samá ženská u vás 🙂 to chce podpořit mužskou řadu, to je fakt 😎 😉

@sarka_ a jejej...takže byla nakonec injekce? 😒 tak moc držím palce, ať to vše dobře dopadne a další MS ať dorazí sama a včas..tedy respektive "ať nejlépe nedorazí vůbec", ale z jiných důvodů, než je zpoždění 😀 😎

holky "kontryhelky"...začínáte být v převaze.... 😀 já si pro ten čaj musím taky...začínám se tu cítit méněcenná 😀 neee, to je legrace 🙂 ale jestli to pomáhá, tak jsem jedině prooooo 🙂 co bychom pro to naše snažení neudělaly 😉

janina_sun
31. led 2013

@krejci1510 jeeee, to je vtipný....takže výpočet vhodné doby početí mi podle tabulky vyšlo 6.2. ve 23:37 😀 to čubrním, že je to i na minuty 😀 😀 ....takže holky, v tento den a čas nikdo nebude spát, budete držet palce 😀 😀 😀 Chachaaa 😉 a měla by to být holčička 🙂 to uděláme radost dědovi (můj taťka děsně touží po vnučce 😀 asi jsem byla kouzelné dítě a chce zase holku 😀 😀 )

kopeckovi
31. led 2013

@janina_sun Tak to máme podobný... my jsme spolu začali taky chodit 13tého a taky jsme se 13tého brali 😀

janina_sun
31. led 2013

@kopeckovi no tak to je bomba...!! 😀 holky, to by bylo, aby ta třináctka nevyšla!!! 🙂 ale na pátky 13. nečekejte...první je až v září 😀 ještě že ten rok je letos tak hezky očíslovanej 😉

kopeckovi
31. led 2013

@janina_sun To je jasný, že vyjde... Ale poslední dobou mám depky kvůli práci... Asi bych se na to měla vykašlat, ale už jsem i přemýšela, že snad radši s tím miminkem ještě počkám... i když ho chci hrozně moc 😒 Mám totiž smlouvu na tři roky a mám to záskok za paní co šla na mateřskou, takže už při pohovoru to bylo takový.. doufáme, že nám mezi tím neotěhotníte a tak.. jenže v tý době jsem si fakt říkala, že nee, že chceme ještě počkat.. a pak to tak nějak přišlo, že už se nám čekat nechce 😀 A co teď že jo? v práci to je furt, hlavně ať nám neotěhotníš a já bych tak chtěla 😢 A ještě ke všemu teď jedna kolegyně těhotná je a šéfová kvůli tomu byla dost naštvaná, tak si neumím představit co by bylo, kdybych byla ještě já ☹ Já bych klidně ještě rok počkala, jenže si říkám co když to pak nepůjde, tak jak bysme si představovali 😨 no děs 😖

cucito
31. led 2013

@kopeckovi My se budeme brát 13. července 😀

blankafs
31. led 2013

@kopeckovi. taky jsem na dobu určitou (do června, ale pak mi ji prodlouží). Taky na jednu stranu jsem chtela počkat, až budu mít na neurčito, ale zase na druhou..mateřská 3 roky, to je dlouhá doba. bůhví, co bude pak.

zuzikakuki
31. led 2013

@janina_sun hoď mi prosím odkaz na tu jonášovu metodu 🙂

zuzikakuki
31. led 2013

Tak jsem to našla ještě že vím přesně hodinu narození 🙂 Dle jonáše mi vychází nejlepší početí 11. února v 15:05h ale to je pondělí a já se domů vracím až o půl 6 a manžel každý večer až kolem 7. Takže asi nehrozíme :D Každopádně dle kalendáře a dle ovulací z minulých cyklů mi vychází ovulace přesně na 11 nebo 12 února takže by to sedělo 🙂 Tak jen mohu doufat že když se budeme každý večer snažit že ty mršky tam do 15:05h přežijou 🙂

janina_sun
31. led 2013

@kopeckovi no, to chápu...ale zase na druhou stranu...je to práce...kdo ví, zda tam budeš i za pár let...a zase aby oni si Tě tímhle stylem nedrželi jen proto, že mají pres a holky na mateřských...Ty počkáš, holčina se vrátí z mateřské a bude jim fuk, co Ty...nechci Tě tím děsit a nepřeji Ti to, naopak!! ale ber to z této stránky...je to takový sobecký Tě tam držet a říkat "hlavně neotěhotni"...a proč? protože si váží Tebe nebo proto, že by měli málo lidí..? to je důležitý si uvědomit...a jestli miminko chcete, tak to nech osudu...třeba to taky nepůjde hned a ještě tam nějakou dobu budeš...kdo ví...ale mysli hlavně na sebe..práce je v tomto směru "druhotná"...i když vím, že hodně důležitá kvůli financím, zázemí a jistotě...není to lehká situace... :(

kopeckovi
31. led 2013

@janina_sun Jj taky si to takhle furt nějak vysvětluju, ale občas je to na mašli 😒 Ja si stejně myslím, že by mi to po těch třech letech neprodloužili, že se paní vrátí a pak tradá 😠 A pak být na pracáku nebo hledat zas novou práci, kde zas budou mít obavy, abych náhodou brzo nebyla těhu... tak je to furt dokolečka. A kdybych byla na pracáku zas bych přišla o mateřskou, což je docela dost peněz 😖 Je jasný, že se jim to nehodí, abych otěhotněla... pač hledat pak někoho třeba na rok a půl se hledá asi dost blbě, ale je fakt, že dneska člověk musí myslet hlavně sám na sebe v tomto směru.

janina_sun
31. led 2013

@zuzikakuki holčičky si prý umí do ovulace i počkat 🙂 takže když to s mužíčkem zkusíte večer před, tak by to mohlo vyjít 😀

janina_sun
31. led 2013

@kopeckovi a ta holčina šla na mateřskou tedy teď někdy? nebo nemá se někdo z mateřské třeba vracet? hele, ono se to vždycky zdá jako bezvýchodné a nakonec by to stejně šéfka udělala tak, že by tu práci třeba nějak přerozdělila...a nějak udělat by to prostě musela...takhle je to ale mnohem pohodlnější, radši stresovat okolí, ať není těhotné...určitě by to nějak vymyslela a hlavu by Ti utrhnout taky nemohla...ale chápu, že je to nepříjemný...jak říkáš, takovej ten kolotoč, kdy ani jedna varianta není moc příznivá...ale vše má řešení...teď jen uchopit, co chceš hlavně Ty a zbytek prostě nějak dopadne...zase si myslím, že jestil jsi v práci šikovná a pracovitá, tak se Tě nebudou rádi vzdávat a těhotenství by to nemělo ovlivnit...ale zase není šéf jako šéf, viď? :( no každopádně moc a moc držím palce!!!

kopeckovi
31. led 2013

@janina_sun No já jsem nastupovala loni v únoru na zaučení a ona odcházela na mateřskou někde v dubnu... Jo je jasný, že až to přijde, tak to budou muset nějak vymyslet, co jinýho jim zbyde že? Akorát ty kecy okolo 😒 A jinak si myslím, že my vyprší smlouva a šmitec... ono se tady na to moc nehraje jestli je někdo schopnej nebo ne.. jen co se zrovna hodí 😀 Takže radši si iluze nedělám, maximálně pak můžu být třeba příjemně překvapená, že? 🙂 Ale jo manžel mi to taky furt říká, ať si nedělám zbytečný starosti, že to pak nějak dopadne ... to jen já se tím takhle zatěžuju 😀

zuzikakuki
31. led 2013

@janina_sun a zrovna v tomto období vychází holčička 😀

janina_sun
31. led 2013

@kopeckovi tak jako ono je to normální, že se tím člověk stresuje...to zase chápu 🙂 nikdo nechce mít zbytečný nepříjemnosti nebo poslouchat blbý řeči 🙂 ... ale ono to určitě dobře dopadne 🙂 MUSÍ 🙂

kopeckovi
31. led 2013

@janina_sun Asi jo, asi to člověk tak musí brát 🙂 Je fakt, že bych mohla takhle čekat do nekonečna a nikdy nejsou stoprocentně ideální podmínky, že? ... Tak děkuji za povzbuzení, trošku to ze mě zase spadlo 😀

janina_sun
31. led 2013

@kopeckovi no, ideální podmínky asi nikdy nejsou...vždy bude strach, jestli se něco nepřihodí a budou finance, bydlení apod...ale důležitý je, že máš vedle sebe parťáka, který Tě podpoří a vše se dá nějak zvládnout 😵 chce to jen mít vůli a věřit, že bude dobře 😉

kopeckovi
31. led 2013

@janina_sun Je to tak 🙂 S manželem máme moc hezkej vztah a stále mě v mnoha ohledech překvapuje - v tom pozitivní smyslu, tak zvládneme určitě i tohle... i když nervy to asi budou stejně, já to bez toho asi neumím 😀

janina_sun
31. led 2013

@kopeckovi tak to i mě občas přepadají takové ty obavy, zda to všechno vůbec zvládneme a tak...je to starost, ale i obrovská radost...a díky tomu, že máme vedle sebe úžasné polovičky, tak to by bylo, aby se vše nevyřešilo 😉