Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

michaelarackova
27. led 2013

Holky, když jsem po ms, tak minimálně 3-4 dny nemůžu otěhotnět, že jo? 🙂

krejci1510
27. led 2013

@bride_lucie koukala jsem, že jsi taky začala s Jill 🙂 Taky jsem se vrhla na hubnutí, aby bylo tělo lépe připraveno 😀 No spíš si říkám, že to těhotenství třeba přijde dřív, když nebudu fixovaná na to, abych otěhotněla. Momentálně se snažím myslet na to, kdy a co cvičit a kdy a co jíst 😉

terunka88
27. led 2013

@michaelarackova Znám hodně holek, co otěhotnělo třeba poslední den menstruace 😀 Jde o to, kdy míváš ovulaci...pokud máš krátké cykly, tak můžeš mít ovulaci třeba i 10. den cyklu a jelikož spermie můžou uvnitř přežít i 5 dnů...dopočítáš si to sama 😉

martakl
27. led 2013

@michaelarackova Plánuješ s manželem "intim" večer naostro, jo? 😀

akcccina
27. led 2013

@krejci1510
ahoj holky
přidávám se ke snažilkám v roce 2013. Dnešek jsem zase probrečela páč se dostavila mrcha jedna.
tak si pak řikám, že sjem tlustá a že se miminku k nám nechce ☹

akcccina
27. led 2013

@golla holky, já pila kontryhelová čaj a mám teďka dlouhé cykly a vůbec nevim,. kdy mám mít ovulaci nebo jak to srovnat .-(

bride_lucie
27. led 2013

@krejci1510 Jjj, začala 🙂 Jsem až překvapená, jak mě to baví a těším se na další cvičení, i když jsem zničená 😀 Jsem totiž jedno velký želé, takže zpevnit potřebuju jako sůl 😅

bride_lucie
27. led 2013

@smisca Já si vůbec nepřipadám provinile, když sním něco "zlobivýho" ... Jen toho nejím moc a dávám si dětský porce. Asi dva roky zpátky jsem takhle shodila 10kg během deseti měsíců. Vůbec jsem necvičila, jenom jsem jedla poloviční porce - ale moc jsem se neomezovala na tom co - klidně jsem si dala nějakej smažák nebo fastfood a tak. Jenže to šly dolů jenom ty kila, žádná svalová hmota, nic. Já jídlo totiž miluju a nerada se omezuju na tom co jím, strašně nerada si odpírám. Ale já jsem teď s kilama naprosto spokojená, mám ideální BMI, spíš potřebuju zmenšit zadek a celkově se zpevnit, protože v mým těle není snad jedinej sval 😀 Takže hlavně cvičit, jídlo si dám co mi chutná, ale málo. Takhle mi to zatím vyhovuje nejlíp 🙂

bride_lucie
27. led 2013

@michaelarackova To bych neriskovala ani náhodou 😅

michaelarackova
27. led 2013

@bride_lucie A jak dlouho cvičíš??? 🙂 Já s ní také trávím čas! 🙂

michaelarackova
27. led 2013

@martakl No, chtěla bych! 🙂 raději než s gumovým nepřítelem! 😀
@bride_lucie A mám to úplně stejně! Jídlo miluju, jím naprosto všechno, jen menší porce a hodně pít. Neriskovala? Kruciš...☹

bride_lucie
27. led 2013

@akcccina Ale no tááák 🙂 Hlavu vzhůru. Nic netrvá věčně, jednou se zadaří 😎

bride_lucie
27. led 2013

@michaelarackova Teprve třetí den, ale mám odepsaný lýtka, nemůžu chodit 😀 Ale jinak mě to fakt baví 🙂 Jo, celý to období po MS do ovulace já osobně vnímám jako nejrizikovější 😕 Právě proto, že ty mršky spermie můžou přežít tak dlouho, náhodou se vajíčko uvolní dřív a je to 🙂

michaelarackova
27. led 2013

@bride_lucie Ach jooo...Jo, už jsem to četla. Dostatečně si je neprotáhla. Tam je to protažení celkem krátké, větší výdrž v pozicích! 🙂

janina_sun
27. led 2013

ahoj holky, můžu se přidat? 🙂 Antikoncepci neberu už od listopadu 2011 (vysadila jsem po 10 letech), chtěla jsem se pročistit, takže jsme si pak dávali až do léta pozor...taky kvůli svatbě, kterou jsme měli loni v srpnu...no a snaženíčko začalo v září/říjnu a zatím nic...nejvíc mě štvou ty dotazy rodiny a okolí "tak coooo??? užžžž??? a jste oba zdraví, když furt nic?"...no, to na psychice nepřidá..zatím si říkám, že je ještě čas, že ještě nemusíme plašit, že to nejde ze zdravotních důvodů....mám taky teď docela rozhozený cyklus, takže pořádně nevím, kdy ta ovulka přichází...ale ty otázky mi někdy fakt lezou na nervy...a nejhorší je, že to všichni hrotí a pak řeknou "hlavně buď v klidu a nehroť to"... 😀 takže nakonec jsem za plašana já 😀 tak snad se nám všem brzy zadaří !!! hodně štěstí !!

michaelarackova
27. led 2013

@janina_sun Ahojky! Vítej! To chápu. My máme po svatbě půl roku a všichni se ptají, jestli už plánujeme a zkoušíme....Chceme začít až v létě. A zkoušela jsi měřit BT nebo ovu testy, abys přesně věděla, kdy ovu probíhá??

janina_sun
27. led 2013

@michaelarackova jj, asi si tím projde každá z nás ... pak budeme těhu a každej se bude ptát, jestli už budeme rodit a až porodíme první mimi, bude se každej ptát, zda už plánujeme druhý :D tak nějak to chodí 🙂) jinak ovu testy jsem nezkoušela, ale teď 4. den měřím BT, tak uvidím, zda mi to něco napoví 🙂 a bereš ještě antikoncepci nebo už ne? 🙂

bride_lucie
27. led 2013

@janina_sun Jo, taky jsem to po svatbě začala vnímat ze všech stran ten tlak a otázky. Nejlepší byla situace, kdy jsem byla s holkama na třídním srazu, kterej byl těsně po naší svatbě. Přilítla jsem na sraz, měla jsem žízeň, objednala jsem si kofolu a holky tam začaly rozebírat, kdo nemůže pít, protože řídí a na mě se v tu chvíli upřely zraky všech "a ty nepiješ proč?" Říkám, neboj se nic, já si hnedle dám vínko, jen jsem měla šílenou žízeň 😝 (abych je opravdu uklidnila, dala jsem si vína dvě a pak ještě míchaný alko drink 😀 ). Si po svatbě celkově připadám jak pod drobnohledem 😔 A dorazila to tchýně, že prý chce zásadně holčičku, protože má tři syny a jednoho vnuka, takže prostě musíme mít holčičku a co nejdřív. No jasný, bez problémů 😕

janina_sun
27. led 2013

@bride_lucie no je to někdy vážně o nervy....to je děs...prostě až to přijde, tak se to oznámí, že? a jestli to bude kluk nebo holka...to si asi taky nikdo dopředu nenaplánuje...sice je spousta různých kalendářů a tak na určení pohlaví...ale nevím, zda tomu věřit 🙂 někomu to sedí, někomu zase ne... 🙂 nám zase "hrozí" dvojčátka, protože moje mamka je z dvojčat a můj manžel taky :D tak možná budeme mít doma veselo 😎

kristinandbaby
27. led 2013

@janina_sun Ahoj, já neberu antiko už od září 2011 ale snažíme se od července 2012...Já to mám taky celá rozhozený, jinak na nás ještě nikdo netlačí, ale v červnu máme svatbu, takže potom to asi přijde 😀
@bride_lucie Já tipuji, že u nás to sledování, přijde až po svatbě 😀

janina_sun
27. led 2013

@kristinandbaby tak moc držím palce, ať to brzy vyjde!! a to okolí...opravdu většinou začne prudit po svatbě...asi je tu pořád ještě tak nějak zažitý - nejprve svatba, pak mimčo...tak si užívej "klidu" a budu držet palečky, ať se tomu nátlaku vyhneš 🙂

kristinandbaby
27. led 2013

@janina_sun Taky přeju ať to brzo vyjde...já se obávám, že u nás to nebude hned tak na "hop"....Ale do června mám starostí se svatbou až dost, tak uvidíme 😉

bride_lucie
27. led 2013

@janina_sun Jéé, já bych dvojčátka chtěla 🙂 Ale u nás to nehrozí. S tím pohlavím je to hrozná blbost - je mi to samozřejmě jedno. I když jednou jsem vyjádřila svojí preferenci kluka (jsem nejstarší sestra dvou bráchů, tak možná i trošinku kvůli tomu) a ona nasadila takovej chladnej hlas, jakože kluk už ne, kluků už je dost, že by to chtělo holčičku. I na mě se jeden čas nezdravě upnula a nazývala mě dcerou, kterou nikdy neměla. Já to trochu chápu, že celý život měla okolo sebe jenom chlapy, ale jako to nebude mít naše dítě ráda, když to bude kluk nebo co? Trochu se bojím, moc bych se tomu totiž nedivila ... Už ke svému jedinému vnukovi nemá nijak zvláštní vztah - no nevím!! 😕 A přesně tak, až to přijde, tak teprve potom se to oznámí - ani nemám v plánu oznamovat v okolí, že jsme se třeba začali snažit nebo tak .... 🙂

bride_lucie
27. led 2013

@kristinandbaby Přijde 😀 Jinak hodně štěstí s plánováním svatby!!! 😎

kristinandbaby
27. led 2013

@bride_lucie Moc díky 🙂 do června mám aspoň šanci myslet na něco jiného než na mimčo 🙂
Jinak my jsme taky nikomu neříkali, že se snažíme...jenom asi 3 moje kamarádky to vědí, jinak mlčíme 🙂 mě by pak každý měsíc asi mrzeli ty otázky, tak cooo užžž ?
Mě stačí starosti rodiny okolo svatby, to mám taky totiž někdy chuť jet se vzít na druhý konec světa a sami 😀

janina_sun
27. led 2013

@kristinandbaby jj, i ty přípravy si užij 🙂 já na to dodnes moc ráda vzpomínám 🙂

krejci1510
27. led 2013

@janina_sun jéé, Jani, konečně jsem na tebe zase někde narazila 😉 Přeji, ať se co nejdřív zadaří 🙂

janina_sun
27. led 2013

@bride_lucie to chápu...ale neboj, určitě bude mít ráda i vnoučka...aspoň bych Ti to přála. U nás můj taťka taky touží po vnučce, protože s bráchou nemá moc dobrej vztah a tak se bojí, aby takoví nebyli všichni kluci...ale vím, že bude "poprděnej" i z vnoučka...ale už jen ty řeči někdy zamrzí, viď? :(

kristinandbaby
27. led 2013

@janina_sun Užívám, ale někdy mě přijde, že to snad ani všechno nemůže klapnout, tolik zařizování, člověk chodí do práce, snoubenec je voják z povolání a jsme spolu jen o víkendech...Ale jak říkám, aspoň mám jiné myšlenky než na snažení 😉

janina_sun
27. led 2013

@krejci1510 ahoj Zuziiiii !! 🙂 taky jsem ráda, že Tě tu vidím!! 🙂