Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

martakl
22. led 2013

@zdeni.r Vydrž prťka, vydrž!😀 A cyklus máš normálně jak dlouhej? Třeba to vyleze, až za pár dní...Já osobně jsem ještě nikdy netestovala, vždycky jsem pár dní čekala a nakonec došla MS...ale čím déle se snažíme, tím víc mě to nahlodává😀

zdeni.r
22. led 2013

@martakl těžko říct jak ho mam dlouhej.. teď po vysazení antikoncepce jsem měla dva cykly krásných 30 dní přesně, ale když jsem vysazovala před těma dvouma rokama, tak sem měla dlouhé od 21 do nějakých i 70 dní.. tak snad se to teď ale srovnalo.. předtím mi dávl doktor hormony na spravení cyklu..
Jé tak to seš dobrá!! zkusim si z tebe vzít příklad 😀 😀

dooreen
22. led 2013

Tak jsem si dneska ráno udělal testík a mám 2 jasné čárky!!! nejásám, čekám do zítra na druhý a když bude taky pozitivní tak jdu k doktorce ať to mám potvrzenou 100%! protože tomu nemůžu uvěřit! 🙂

badrick
22. led 2013

@dooreen jeeeeee tak to gratuluji!!!!!!!! a upřímně ti trošičku závidím.....a přeji ti aby i zítra byly dvě // 🙂......

krejci1510
22. led 2013

@dooreen ja taky zavidim 🙂

jojka23
22. led 2013

@dooreen velká gratulace a ať to tak vydrží 🙂

dooreen
22. led 2013

@badrick
@krejci1510
@jojka23 děkuju! snad tam bude i zítra, je celkem dost zřetelná

martakl
22. led 2013

@dooreen Gratuluji první těhuli mezi náma...nemohla bys mi taky poslat toho bacila?😀

dooreen
22. led 2013

@martakl kdyby to šlo tak ráda pošlu🙂 jen doufám že to není planý poplach, nejraději bych to měla potvrzené od doktorky,ale ještě pár dní počkám.

martakl
22. led 2013

@dooreen Věřím, že to bude ok, držím palce🙂

lile
22. led 2013

@dooreen Velka zavist a jeste vetsi gratulace! 🙂

lile
22. led 2013

@krejci1510 Tomu mymu bude v kvetnu 37, tak snad ma jeste nejaky pouzitelny "material" 🙂
@martakl Jee, to jsme na to stejne, taky jsem myslela, ze do 30 stihnu 2 deti, ale vzhledem k tomu, ze mi 30 bude zacatkem rijna, tak to uz trochu nestiham:D

michaelarackova
22. led 2013

@janetoty Tak to je super! Jdeš na ten živnosťák???

martakl
22. led 2013

@lile Kdybys měla dvojčata, tak stíháš😀

janetoty
22. led 2013

@michaelarackova musim, protože na pracáku mě to za 1. nebaví a za 2. mě nic nenajdou. práce není, tak si jí musím sehnat sama 😉

michaelarackova
22. led 2013

@martakl
@zdeni.r Holky, tak to jsem zvědavá, jak vám to vyjde! A doufám, že dobře!!! držim pěsti! 🙂

michaelarackova
22. led 2013

@dooreen Potichu velká gratulace!!!!!!!!!!!!! 🙂 Koukej nám ty testíky nafotit! 🙂
@janetoty Já tam byla jednou a víckrát ani ránu!

lile
22. led 2013

@martakl To by se musela narodit trochu driv🙂 No musim se smirit s tim, ze do 30 to proste nestihnu :D

janetoty
22. led 2013

@michaelarackova já už tam jsem celkem dlouho, ale přivydělávám si bokem aspoň pár korun...jinak bych neměla nic

janetoty
22. led 2013

@lile tak to bude lehce přes 30, kdo to počítá?

michaelarackova
22. led 2013

Tak se tu holky mějte, dnes bude super dámskej večer! 🙂 (Po tom včerejšim hrozným - porada v práci...)

lupmice88
22. led 2013

ahojky holky mohu vas poprosit o pomoc 🙂 doufam ze to napisu dobre delala jsem si ovulacni testy streda,ctvrtek,patek ,pozitivni byly ve stredu a ctvrtek ale bazalni teplota byla streda 36,1 ctvrtek 36,2 a patek kdy byl negativni byla teplota 36,0 bohuzel pak sem si ji uz nemerila nemuzete mi nektera rici kdy tak mohla tedy byt ovulace???Sem z toho nejak mimo

vroninka22
autor
22. led 2013

@dooreen velikánská gratulace, určitě se podařilo, hlavně nám pak dej info 🙂

vroninka22
autor
22. led 2013

@michaelarackova No, užívali jsme si náramně, ještě zítra máme volno a pak zase do práce ☹ Už se těším jak budu doma, apč to vstávání a dojíždění už mě fakt nebaví ☹

bride_lucie
22. led 2013

Tak jsem se konečně vrátila včera večer z Londýna, pročítám, o co jsem tu přišla a říkám si, kdy asi někdo napíše, že je v tom? 😀 Takže @dooreen, nezapomeň nás informovat! A snad se nám tu brzy spustí lavina těhotných 😀 Hodně štěstí všem 🙂

Mě už se nějak nebezpečně přiblížil den, kdy doberu svoji poslední tabletku HA (už v neděli) a mému tělu tudíž nastane nový režim.

dooreen
22. led 2013

@bride_lucie díky díky. no ty změny po vysazení u mě byly teda velké. pleť fuj, mastný vlasy, a protivná jsem byla, no fuj. sotva se to uklidnilo tak se zplaším zase jinak 😀 snad to Luba vydrží, ale začne sezóna ryb, tak se u vody uklidní 😀

bride_lucie
22. led 2013

@lupmice88 No hele, měřit je potřeba pořád, jinak to nemá moc smysl, ale z teplot zjistíš beztak ovulaci až tak 3 dny nazpátek. Pokud jsi měla pozitivní ovu test, tak podle těch by k ovulaci mělo dojít do 48 hodin po pozitivním testu. Takže pokud bys chtěla zpětně zjišťovat, kdy ovulace byla, tak za ten den se považuje poslední den nízkých teplot, pokud jsou následující tři dny teploty vyšší než šest předchozích. Tudíž pokud jsi potom neměřila, už to nezjistíš 🙂

bride_lucie
22. led 2013

@dooreen 😀 to je dobrý, ryby to jistěj 🙂 Ježiši to mi říkáš hezký věci o těch vlasech a pleti 😀 Já než jsem začala brát HA, tak jsem byla vzhledem k věku docela v pohodě co se těhlech věcí týče, tak doufám, že se mi nic z toho nevrátí a já nebudu pubertit nebo tak něco 😀

lile
22. led 2013

@janetoty To je fakt🙂

terunka88
22. led 2013

@lupmice88 Jak už tady píše bride_lucie ovulaci z naměřených teplot zjistíš až zpětně. V tomhle bych se spolíhala na ovulační testy - po posledním pozitivním ovulace přichází zpravidla do 24 hodin. Pokud další den je už test negativní, tak ovulace proběhla.