Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

vendsy
31. led 2013

@janina_sun tak jem tu Jonášovu metodu taky vyzkoušela a hází mi to 19.2, což už budu mít MS 😎 a celej zbytek roku mi to vychází do MS 😀 takže podle této metody bych se další rok nedočkala ☹

janina_sun
31. led 2013

@vendsy tak třeba je to znamení, že už MS nebude 😉 budou jiné zprávy 🙂

vendsy
31. led 2013

@sarka_ já mám s OVU testy dobrý zkušenosti, dělala jsem si je tři měsíce po sobě, v době kdy jsme nemohli makat na miminu a podle toho jsem si nastavila program v mobilu a teď přesně vím, kdy ji budu mít. A manžela už dopředu směřuju aby si na ty dny nic neplánoval 🙂)) naštěstí zatím spolupracuje výborně ale je otázka jak dlouho ho to bude bavit 😎

vendsy
31. led 2013

@janina_sun tak to bylo super 🙂

martakl
31. led 2013

Tak jsem na toho Jonáše kukla taky a náš plodný den je prý 6.2 ve 22:44:-D Ale vychází mi to teprve na 9.DC, protože teď mám MS, což se mi zdá strašně brzo...ale vychází tam holčička, tak to cvičně zkusíme😀

michaelarackova
31. led 2013

Potřebuju nápady na zlepšení nálady... 😔

michaelarackova
31. led 2013

@martakl Zkus, jsem zvědavá! Nám vychází v červenci, kdy chceme začít, kluk...A já bych radči princeznu! 🙂

zuzkakoc
31. led 2013

@vendsy jojo, me to vyslo podobne, na 26. den cyklu 🙂 Na Jonasovu metodu se tedy spolehat nebudu. Ale kdyz to pan doktor doporucuje, tak manzel urcite nebude proti 😀

martakl
31. led 2013

@michaelarackova Ono je jedno, jestli by byl kluk nebo holka...ale já si vždycky přála holčičku🙂

terunka88
31. led 2013

@michaelarackova No asi tak.. po dnešnim dnu v práci jsem totálně zpruzená 😒

vroninka22
autor
31. led 2013

@martakl coto je, já bych to taky zkusila . - ))

martakl
31. led 2013

@vroninka22 Napiš si do vyhledávače Jonášova metoda početí (holky sem dávaly odkaz - myslím že je o stránku zpět), zadáš tam datum narození, pokud víš i hodinu a místo narození a ono ti to napíše, kdy je podle postavení hvězd nejlepší plodný den😀

michaelarackova
31. led 2013

Já mám plodný den 6.den, tak teda taky nevim nevim...☹

miskadovci
31. led 2013

ahoj holky, muzu se taky pridat mezi vas? Jsem sice i v jine diskuzi, ale tam uz vetsina jede na druhe miminko, tak asi lip zapadnu mezi vas, kdyz zatim mimi nemame

janina_sun
31. led 2013

@martakl no jak říkám...KLON 😀 nám to vyšlo hodinu po vás :D :D

janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova Míšo, na zlepšení nálady mi skvěle pomáhá tahle diskuze 😀 https://www.modrykonik.cz/diskuse/prozivam-to-s...

Dětské hlášky jsou bezkonkurenční 😀 😀 😀

janina_sun
31. led 2013

@miskadovci ahojky, vítej ! 🙂

martakl
31. led 2013

@miskadovci Ahoooj, jen pojď mezi nás, budoucí prvomatky😀

zuzikakuki
31. led 2013

ahojky vitej mezi nami 🙂

martakl
31. led 2013

@janina_sun S jinou možností ani nepočítám - přece jsme se dohodly, že budeme plodit a rodit společně, ne😀

janina_sun
31. led 2013

@martakl no pravda, pravda...je vidět, že jsi to myslela opravdu vážně 😀 😀 😀 přesvědčila jsi mě 😀

martakl
31. led 2013

Včera jsem omylem nepustila manžela domů😀 Šla jsem si lehnout, spím, spím a najednou slyším bouchání na dveře, sednu na posteli, poslouchám a zas...to už valím ke dveřím, odemču a tam smějící se manžel s hláškou:" to je teda dobrý, člověk chce jít po odpolední směně domů a ona strčí klíč do zámku"😀 Jejda! 😉

michaelarackova
31. led 2013

Kterépak hodné dušičce vděčím za zlepšenou náladu? 🙂

janina_sun
31. led 2013

@martakl no joooo, ale takhle ty děti nebudou !!! 😀 😀 😀 😀

michaelarackova
31. led 2013

@janina_sun Co ty víš! 😀 Třeba nějaká nová metoda! 😀

janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova no jestli zabírá, tak bůh stůj při chlapech :D :D to bude vlna, kdy půjdou všichni za dveře 😀 😀 😀

michaelarackova
31. led 2013

@janina_sun Chudáci...☹ 😀 A jak to jde u vás?

janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova no já ho občas i domů pouštím 😀 jinak snaženíčko pokračuje, tak uvidíme, zda tento měsíc přinese nějaké nové zprávy 🙂 co Ty? už je nálada lepší? 😵

michaelarackova
31. led 2013

@janina_sun Jo, nalila jsem si víno, manžel ještě není doma, tak se mi stýská... A měříš teplotu, nebo děláš ovu testy? Kdy má být to nejplodnější období? 🙂

janina_sun
31. led 2013

@michaelarackova jj, zkouším teď měřit teplotu, už asi 6. den...teď mám třetí den pořád stejně (36,2), což je nízko, tak nevím...podle MS bych měla mít plodné období tento týden (od včera)...ale zase podle té teploty ne....při ovu by měla být vyšší....no a podle pana doktora Jonáše bude ten správný den 6.2. 😀 tak já vám holky nevím....jsem s tou ovu a plodností nějak zmatená 🙂