Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

terunka88
1. únor 2013

@sarka_ Tak to jsi na tom stejně jako já, taky jsem dnes měla sotva viditelného ducha..jak znám svý cykly, tak bych řekla, že ještě zejtra bude duch (ale už silnější) a v neděli pozitivní 🙂 Uvidíme, jsem zvědavá. I když to je můj asi 14. cyklus, co si dělám ovu testy, tak mě to pokaždý hrozně baví..je to napínavý 😀

terunka88
1. únor 2013

@jananevrlice Nemáš zač + posílám srdíčko na povzbuzení a naději 😵

terunka88
1. únor 2013

Holky, zachytila jsem, že některé z vás používáte menstruační kalíšek.. Docela jsem uvažovala, že ho pořídím a teď uvažuju ještě víc, protože ho mají momentálně na slevomatu 🙂 Jste s ním spokojené? Mně nevyhovují tampony, tak bych ráda zkusila toto..četla jsem, že zavádění je prý snažší než u tamponů..je to pravda?

janina_sun
1. únor 2013

@martakl tak na čokoládku, joooo? 😀 tak jsem si ty ovu testy objednala taky z těch stránek, co jsi doporučila...tak uvidíme 🙂

martakl
1. únor 2013

@janina_sun Když já se po čokošce můžu utlouct😀 Já je objednávala v úterý večer a dneska mi došly, platila jsem převodem z účtu a celou domu mi chodily e-maily o stavu objednávky, takže komunikace i dodání super🙂

janina_sun
1. únor 2013

@martakl já myslím, že ovu propásnu, protože bych jí měla mít právě v těchto dnech...tedy podle MS...podle teplot spíš ne...jsem už 4. den na teplotě 36,2 ☹ ....tak uvidím, ale proč je nezkusit, že? 🙂 ty budeš testovat hned? nebo jak Ti to vychází? kolik sis jich objednala?

paja424
1. únor 2013

@jananevrlice Ahojky, tak to buď v klidu, já jsem měla negativní test ještě týden po očekávané MS, tak jsem šla k dr.. ta ještě nic neviděla, tak mi píchli vyvolávačku a MS nikde a testík je konečně pozitivní, v úterý si to jdu nechat k dr. potvrdit. 😉 Takže nevěš hlavu... 😉

zuzkakoc
1. únor 2013

Krucis, musim ty ovulacni testy poridit. Jsem uplnej analfabet 🙂 ale jsem hrozne napnuta, jak mi telo funguje!

michaelarackova
1. únor 2013

@terunka88 Jdi do něj, nedám na něj dopustit!!!! Mám ms celkem v poho a vydrží i 10 hodin, tudíž spokojenost největší!!!!

janina_sun
1. únor 2013

@paja424 tak moc gratulujuuu 🙂

paja424
1. únor 2013

@janina_sun Děkuji moocc, ale nějak tomu nemůžu uvěřit po roce a 5 měsících, takže až to budu mít od gr... tak budu klidnější 🙂

paja424
1. únor 2013

@janina_sun dr. 🙂

janina_sun
1. únor 2013

@paja424 no člověk si to moc přeje a pak, když tam vidí ty dvě //, tak tomu asi nemůže ani uvěřit....kór po takové době, viď? 🙂 ale moc držím palce 🙂

paja424
1. únor 2013

Jojo přesně tak...neuvěřím dokud nebudu mít důkaz 🙂 i když ho mám na testu, tak si pořád říkám, co kdyby to nebyla pravda a já si dělám zbytečné naděje ... a zrovna, když jsem to začala řešit s dr., měla jsem brát nějaké léky a ona MS nepřišla, tak mám léky doma k ničemu 🙂

janina_sun
1. únor 2013

@paja424 no tak nám dej pak hned vědět 🙂

bride_lucie
1. únor 2013

@terunka88 Já ho používám déle jak rok a už nic jinýho nechci. S tamponama jsem sice spokojená byla, ale po tom, co všechno jsem si přečetla o výhodách kalíšku, mě naprosto přesvědčil. Hlavně ta ekonomická a ekologická stránka věci a pohodlí, že nemusím pořád přemýšlet, jestli mám doma dost tamponů a ještě různý velikosti. Navíc kolikrát se stalo, že jsem si tampon vyndala moc brzo a byla jsem naštvaná, že by vydržel klidně víc a já musela tudíž tahat novej - u kalíšku, když si nejsem jistá, ho můžu pro jistotu vytáhnout klidně desekrát za den, když budu chtít 😀 Těch výhod je mraky. Co se zavádění týče, řekla bych, že to vyjde na stejno s tamponem - jak časově, tak podle zručnosti - je jasný, že ti to ze začátku nepůjde hned a párkrát se může stát, že si ho zavedeš špatně a on proteče (nikdy ne úplně, žádná katastrofa se mi nikdy nestala a intimka to vždy v pohodě zachránila), ale chce to jen cvik. Mě už to teď trvá minutku. Máme výhodu, že máme na záchodě umyvadlo, ale úplně v pohodě a klídku jsem to zvládala i na dlouhých cestách na veřejných záchodech s flaškou vody v ruce. Není to žádná věda, i když se to může zdát složitější tak není 😉

paja424
1. únor 2013

@janina_sun jo určitě dám... 🙂

bride_lucie
1. únor 2013

@zuzkakoc Já už si nakoupila zásobu těch ovu testů - taky se nemůžu dočkat, až začnu měřit a testovat, prostě zjišťovat, jak to u mě funguje 🙂 Nikdy jsem se o tyhle věci nezajímala. Mamka mi toho moc neřekla, mluvila se mnou akorát o "tom týdnu v měsíci", ale proč to tak je jsem se dozvídala až ve škole, kde nám toho taky moc neřekli, takže až nedávno jsem vlastně zjistila, že každá ženská to může mít úplně jinak ty plodný dny a vůbec všechny v pochody co se cyklu týče. A fakt mě to chytlo 🙂

zuzkakoc
1. únor 2013

@bride_lucie Tak to jsme na tom uplne stejne 🙂 A uprimne musim rict, ze me to nejak ani moc nezajimalo. Ale jak se situace zmenila a mooc by jsme chteli miminko, tak vlastne zjistuju, ze toho o svym tele moc nevim. No a kdyz jsem si to tady precetla, tak mi prijde, ze to muze byt i docela zabava 🙂

zuzkakoc
1. únor 2013

@paja424 Preju Ti aby jsi od dr. dostala jen dobre zpravy!!!!

vroninka22
autor
1. únor 2013

Dneska návštěva u manželova dědečka a první co bylo mezi dveřmi ? 🙂 Hmatal mě rukou na břicho a říká : " Verunko, tak už čekáte naše pravnoučátko, já chci být mladý stařeček! " 😀 Bohužel jsme jen smutně řekla, ještě ne a děda se hnedka pustil do manžela ať mě šetří, že se musím připravit a ať je na mě hodný a ať si pohne 🙂 Takže to jen tak na úvod jinak holky, můžete mi poradit, kde se dají kouput více ovu testů za dobrou cenu a jak se má pít ten kontryhelový čaj, všude je to napsané jinak. děkujíííí 😉

bride_lucie
1. únor 2013

@vroninka22 Mladý stařeček - to je roztomilý 😀

selvinka
1. únor 2013

@vroninka22 Kontryhelový čaj se pije od prvního dne menstruace až do ovulace, 1 hrnek ráno, 1 večer. Pak je pauza až zase do prvního dne MS.

phuskova
1. únor 2013

@zuzikakuki No trošku mě strašíš,ale věřím že u každého to je jinak a my snad mít takové problémy nebudem....:( Mám 2 kamarádky které otěhotněli hned po vysazení HA a nebo kamarádku která zas naopak už 2 roky nic :( Uvidíme jak to bude...když sem na ty 3m vysadila, tak mi první MS přišla o týden později a pak už normálně, tak snad to bude teďka taky tak, včetně ovulace (tu jsem dřív nepozorovala, tak nevím jak ji na sobě poznám🙂 ) ... ale jsem i tak trošku připravená na to, že to bude trvat dýl, hlavně když se člověk rozhlédne tu na koníkovi :( Zkusím to podpořit bylinkama, vitamínama a budu doufat🙂

selvinka
1. únor 2013

Jinak ahoj holky (ani jsem se nezeptala, zda mezi vás můžu vstoupit) a hned jsem odpověděla na dotaz 😀 snažila jsem se přečít celou diskuzi, ale nejde to, už je to toho psané strašně moc!

janina_sun
1. únor 2013

@vroninka22 zrovna dnes jsem si objednávala testíky ze stránek testydoma.cz 🙂 mrkni 😉

tercla
1. únor 2013

Ahoj holky, už jsem tady jednou psala že se s manžou taky snažíme o mimi. Tedka mám 3 dny do mens. a jsem celá divná. poslední men. 8.1.ovu jsem měla 20.1. Asi pět dní po tom se stalo něco divného co mi nikdo neumí vysvětlit. Ráno jsme vstala, najednou na mě padly mdloby, rychle na záchod, tam jsem vyzvracela z žaludku všechno. celý den jsem se nemohla ani hnout. bolest na pravé straně v podbřišku. ( mylsela jsem na slepák)další dva dny průjem. takže jsem nic pořádně nesnědla.po tom šíleném víkendu jsme šla k doktorce , ta mi vzala krev, moč a stolici, prohmatala břicho a nic. Slepák to prý není výsledky odběrů všechny v pořádku. na gyn. jdu až za měsíc (nemá místo)Od té doby mě neustále pobolívá podbřišek. pokaždé jinde, občas mi je špatně a taky jsem se přistihla že nějak moc všechno cítím. tedka mám pocit že to každou chvíli dostanu . dělala jsem si i test ještě teda před MS ( nějaký hodně citlivý) byl negativní. Tak nevím co si o tom myslet.Známá mě ještě postrašila cistou 😒 Máte prosím někdo nějakou takvou zkušenost?! díky za odpovědi Tereza

bride_lucie
1. únor 2013

@janikana Teď jsem si začala zjišťovat podrobnosti o té Cizince! No to si děláš legraci, je to z prostředí Skotska (žiju tady), takže to mě zajímá ještě víc!!! 😎

janikana
1. únor 2013

@bride_lucie je to tlusta knizka a kdyz se prokouses prvnima kapitolama, uz ji neodlozis. Ma to 8 dilu, vsechny jsem uz precetla + dalsi spin offy 🙂 a strasne bych chtela jet do Skotska podivat se na ty mista, kde se to odehrava

janikana
1. únor 2013

@tercla porad to jeste muze byt tehotenstvi, udelej si test znovu za par dni...