Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

bride_lucie
19. led 2013

@martakl Já jsem jednu dobu na to měla vyloženě talent, že se u mě malý děti rozbrečeli nebo začali natahovat, když jsem na ně začala jen mluvit - to jsem si říkala, že mě taky asi děti nejsou souzený 😀

martakl
19. led 2013

@bride_lucie Teď jsi mě uklidnila, už jsem myslela, že to postižení mám jen já😀

michaelarackova
19. led 2013

@bride_lucie Já jsem si chtě nechtě musela na samotu zvyknout, manžel od září do prosince pracoval v Německu, ale odjel vždy v pondělí a v pátek nebo čtvrtek byl doma. Takže to šlo, pro mě je nejhorší ten víkend...☹ no, tak to si pak budem s těma hormonama možná notovat! 😀

michaelarackova
19. led 2013

@martakl Tak to mrknu! 🙂 A co beremese? 🙂 Tak to se těšim! Předělávali tam hotel s restaurací. A k čemu je dobrý femibion? Jééé, rýmička! 😀 To já ani neznám! Ten můj většinou nepozná ani horečku! moc není nemocný, a když nedávno byl, tak říká, že nějak není ve své kůži a teploměr ukázal skoro 39! Tak co je teď lepší? 😀 Tak se alespoň zaměstnáš, když řešíš ještě bydlení! 🙂 Máte domek?

martakl
19. led 2013

Na beremese jsem nechodila😀 Femibion mi dal lékárník, když jsem řekla, že chci listovku - je to na plánované otěhotnění a pak se to bere při těhotenství. Ale je to drahý 300 za 30 tablet☹ Manžel naštěstí taky nebývá nemocný, on to většinou přechodí a pak to od něj chytnu já a lehnu😀 Rekonstruujeme statek - začali jsme v loni v létě hned po svatbě...ale to je ještě na dlouho...bydlíme...ale provizorně😀

bride_lucie
19. led 2013

@michaelarackova No jako i teď pod HA se mi občas stává, že se mi chce brečet i u reklamy 😀 😀 Tak jako jestli budu bláznit bez HA ještě víc, tak toho svýho chlapa docela lituju 😀

michaelarackova
19. led 2013

@bride_lucie Jo, toho svýho je mi občas taky dost líto! 😀
@martakl Jo, tak to máte o zábavu postaráno! 😀 my máme domek a pořád je co dělat, natož statek! To chováte i zvířata?

bride_lucie
19. led 2013

@michaelarackova Však oni nás taky dokážou občas potrápit, tak je to vyrovnaný 🙂 A to ti takhle muž bude pracovat na dýl nebo to je jenom nějaký pracovní období?

michaelarackova
19. led 2013

@bride_lucie To byl jen naštěstí jeden kšeft. Ale já prostě vůbec neumim bejt sama! Navíc se doma sama trochu i bojím..☹

michaelarackova
19. led 2013

@bride_lucie
@martakl Kočky, jdu do té postele, tak přeji hezký večer!!!! 🙂

bride_lucie
19. led 2013

@michaelarackova Taky neumím být sama - resp. přes noc - stejně jako si psala. Přes den mám občas ráda, když někam jede, ale večer prostě být sama je těžký. Sice se vyloženě nebojím, každopádně nepříjemný to je ... Ale my to máme o to horší, že jsme tu prakticky sami - jako pár přátel tu máme, to jo, ale určitě ne tolik jako v ČR, takže jsme tu na 100% jeden pro druhýho a klidně to i přiznám, že jsme na sobě navzájem malinko závislý. Když jsem byla v tom Londýně, tak mi večer psal a volal, že už se mu stýská a tak 😀 Ale tak to je dobře, že to byl jenom kšeft a že budete zase normálně brzy spolu, vydrrrrrž 😎

lliijjoonn
19. led 2013

@michaelarackova no jeeeeje, co to tady čtu, že bych nebyla sama smutná doma bez manžílka? :-/

terunka88
19. led 2013

A já budu sama zítra celý den - manžel jede na běžky, tak snad mi nikde nezmrzne 😀 Ale už se těšim, jak budu lenošit, tak snad mi to rychle uteče 🙂

michaelarackova
20. led 2013

@lliijjoonn nejsi! 🙂 A kde ho máš? ☹

michaelarackova
20. led 2013

@terunka88 Jo, jeden den je super odpočinek! Taky bych brala jen jeden místo sedmi! ☹

terunka88
20. led 2013

@michaelarackova To jo no, to tě úplně chápu...taky mě to možná čeká, manžel hledá novou práci a jedna z variant je, že by ze začátku byl přes týden pryč..ale snad jen na chvíli, pak by dojížděl, ale stejně by jeden nebo dva dny v týdnu přespával jinde..ale zas si říkám, že u nás by to bylo dočasné, chceme se v létě nebo na podzim stěhovat, takže pak by kdyžtak dojížděl každý den a to by už bylo v pohodě 🙂 Ale nejsem na to zvyklá a asi by mi to ze začátku dalo docela zabrat ☹

martakl
20. led 2013

@michaelarackova Ne, zvířata nééé, ještě to by mi tak scházelo😀 Ale je to takovej ten čtvercovej statek s uzavřeným dvorem z roku 1898😀 Kdysi dávno tady ale prý měli koně a dobytek, v některých místech jsou ještě původní klenby. A jak sis užila včerejší večer u vínka a filmu?

zuzkacer
20. led 2013

@cital hlasim se 🙂 musim rict, ze jsem z tohoto vlakna hrozne mile prekvapena, protoze jsem vzdycky mela z materskych webu dost velky despekt kvuli vsem tem mimiskum, tehulkam, snazenicku, tulenicku a tak, ale ze tady to pusobi velmi strizlivym a rozumnym dojmem. jinak o dite se chceme zacit snazit pravdepodobne nekdy v lete, takze se mi to hodi i tematicky 🙂

martakl
20. led 2013

Holky, já se ze začátku taky docela bála sama doma, když měl manžel třeba odpolední a vracel se kolem půlnoci...vyrostla jsem v paneláku, na pár metrech čtverečních, kde je slyšet každý uprdnutí a teď jsem na baráku...ale jakmile jsme pořídili labradorku, jsme na bubáky dvě😀 Jo a dneska jsem poprvé naměřila BT 37,0...to jsem horkokrevná😀

lliijjoonn
20. led 2013

@michaelarackova Je u rodičů už skoro týden, ale já teď přes týden nejsem vůbec doma, tak s ním chci být alepsoň o víkendu a on teď zůstal u rodičů a já zase v pondělí odjíždím, takže vlastně skoro dva týdny bez sebe, to je na mě moc ☹

fwllo
20. led 2013

Ahoj holky, tak jak se máte?
@michaelarackova neboj, už se půjde do práce, uteče to rychle a zas budeš s manželem 🙂

Já si včera udělala radost, koupila jsem si kuchyňského robota.. A dneska je mi zas nějak bídně, na to, že jsem ve středu dobrala antibiotika.. Bolí mě hlava, mám plný nos a celkově je mi na nic ☹ a mrcha samo nikde, dnes jsem 35 DC..

bride_lucie
20. led 2013

@fwllo Měla jsem docela fajn den, ale čeká mě ne zrovna příjemná cesta večer - jedu do Londýna nočním vlakem a vrátím se domů až zítra pozdě večer 😒 Cesta tam tak 10 hodin, cesta zpátky tak 7 hodin ve vlaku 😕 Ať je co nejdřív líp!!!

michaelarackova
20. led 2013

@martakl No, nic moc...v 8 jsem usnula u filmu a od 12 nespala...☹(,
@lliijjoonn Jééé, tak to je na úrd! Ať ti to bez něj rychle uteče!!!

martakl
20. led 2013

@fwllo Tak ať ti je brzo líp...začíná chřipková epidemie, tak je bacilů všude plno☹

janikana
20. led 2013

Ahoj holky, o samotě mi ani nepovídejte! Už jsem 12 dní sama v USA a ještě 80 zbývá. Za poslední 4 roky jsme byli od sebe dohromady tak 5 nocí a teď tohle. Já se tady vážně asi zbláznim z té samoty. A před 3 dny se mě šéf ptal, jestli sem pojedu na podzim zase. Tak jsem mu řekla, že už ne a on na to, jestli plánuju mateřství, tak jsem mu řekla že jo. A je to venku. Pak byl naštvanej, že mi dává příležitost a já ji zahazuju. Ach jo, když já už myslím jenom na miminko a kariéra je mi teď nějak volná. Ještě že to přítel bere stejně. Držte mi palce, ať to tu vydržím bez následků 🙂 pořád vás sleduju 😉

dooreen
20. led 2013

Teda tady se kecá 🙂 nestačím vás dočítat. každopádně dneska měly přijít tetky z červené lhoty a mají zpoždění. uvidíme co přinese zítřek, ale poslední dvě MS byly celkem přesné a předcházelo jim bolení břicha už 2dny předem a teď nic. je mi jasné že jsem to už zakřikla 🙂) ale néé, počkáme a uvíme, ne?

fwllo
20. led 2013

@bride_lucie no teda, ať ti to rychle utíká, já bych to vyřešila knížkou.. Když se začtu, tak mi ty hodiny ubíhají ani nevím jak 🙂 a jinak díky tobě i @martakl , snad to bude ok.. Jenže já měla právě minulý týden angínu, v krvi i moči jsem ve čtvrtek měla ještě nějaké zvýšené hladiny, tak jak jsem byla oslabená, někdo na mě něco prsknul ☹

@janikana jsi vážně dobrá, to tě obdivuju, že jsi takhle vyjela pracovat do USA.. Já bych nedala hlavně to odloučení od manžela..

Jo a dneska jsem objednala ovulační testy, jsem zvědavá až přijdou.. I když u mě by spíš bylo lepší ten cyklus alespoň zpravidelnit, pořád si mrcha chodí, jak se jí zachce..

bride_lucie
20. led 2013

@fwllo Jo, knížka by byla nejlepší, ale já mám momentálně všechny přečtený 😀 Ale učím se francouzsky, tak si vezmu s sebou takovou knížečku lehoučkou francouzských pohádek, tak budu louskat, to mě zabaví 😀 . Jinak jsem si už nahrála do telefonu pár dílů Simpsonovejch, nějaký ty mp3 - jsem na dlouhý cestování zvyklá, ale tohle bude prvně takhle dlouho ve vlaku. Ať už je za mnou 🙂

bride_lucie
20. led 2013

@janikana Držte se oba! Vím o co jde, byli jsme se svým chlapem bez sebe 4 měsíce!! Začátek je docela na palici 🙂 Ale pak to shledání.....!! 😵 Pamatuju si, že jsem prvních pár dnů na něj pořád sahala, jak jsem nemohla uvěřit, že jsem opravdu vedle něj 😀

krejci1510
20. led 2013

@martakl já když jsem se vdávala, tak jsem byla asi jediná nevěsta, za kterou nechtěly jít žádné děti (většinou se na nevěsty lepí aspoň malé holčičky, protože jim nevěsta přijde jako princezna) - a to jsme jich tam měli 16! 😀