Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

vroninka22
autor
26. led 2013

@dooreen jj, ještě, že tak, já ho do toho nutila, ale beznadějně, boxerky měl na sobě jen na svatbě 🙂 pač, když se doma promenáduje v tenýrkách a zohne se a nebo sedí, všechno mu leze ven, ale nakonec jsme ráda, že je to tak, jak to je . - )

michaelarackova
26. led 2013

@bride_lucie
@martakl Tak holky nakonec super! 🙂 Byli jsme na výborný véče, dali si vínko, takže paráda! 🙂 Jen ten sex na konec chyběl! :-/ Nemám ráda ms.☹

@dooreen Přeji mnoho úspěchů v dalším kole, ovu už bude za chvilku! 🙂 Držím pěsti!!!! A posílám lepší náladu!🙂

blajik
26. led 2013

Ahoj Holky, vidíte ji taky, nebo mám vidiny?

bride_lucie
26. led 2013

@michaelarackova No vidíš to! 🙂 😎

bride_lucie
26. led 2013

@dooreen Drž se! ☹ Dlouho si tu suším srdíčko, tak posílám na zlepšení nálady a pro štěstí, že příště to vyjde! 🙂

dooreen
26. led 2013

@bride_lucie děkuju. chvilku si ho nechám a pak ho pošlu dál🙂

dooreen
26. led 2013

@blajik nemáš, je to tam 🙂

fwllo
26. led 2013

@blajik tohle nebudou vidiny 😀 krásná čárka.. gratuluju 🙂

My byli včera také na večeři 🙂 a já už toho měla za celý týden dost (honička v práci), že jsem usnula hned jak jsme dojeli, no krásně jsem se vyspala 🙂 a z nudy jsem si tu udělala album s knížkama, co jsem četla za poslední roky, tak jestli je tu nějaká zapálená čtenářka, nabízím inspiraci 🙂
@vroninka22 já viděla úžasné video, koupali novorozeně v umyvadle.. To bylo tak nádherné, ale neuložila jsem si ho a teď na youtube jsem ho nenašla.. To by se ti taky líbilo 🙂

blajik
26. led 2013

@fwllo Děkuju 🙂

martakl
26. led 2013

@blajik Gratulace, tady není pochyb😀

martakl
26. led 2013

Holky, tak dneska jsem nevydržela a poprvé udělala test - a ani prd, bílý jako lilie...dneska je to 29DC, tak uvidím co se z toho nakonec ještě vyklube🙂

fwllo
26. led 2013

@martakl ještě může být brzo 🙂

martakl
26. led 2013

@fwllo Taky se tím uklidňuju...ale jak tady vidím ty focený pozitivní testy, moc mi to na náladě nepřidává...já chci takyyy😀

fwllo
26. led 2013

@martakl No já tě chápu 😀 taky chci 😀
Stejně se tomu musím smát.. Jak nejdřív ženský nechtějí, bojí se, berou prášky a pak obrat o 180°.. Sama jsem názorný příklad 😅

martakl
26. led 2013

@fwllo Jojo, přesně jak říkáš...nejdřív bez prášků ani ránu, aby náhodou nebylo bejby a teď šup šup na to😀 Je vidět, že biologické hodiny opravdu fungují😀

krejci1510
26. led 2013

@yumy moc gratuluju a přeju, aby vše bylo v absolutním pořádku 🙂 Pamatuju si tě z beremka, protože jsem sympatizovala s většinou tvých názorů a taky se mi moc líbila vaše svatba. Já jsem taky pořád vymýšlela, kdy se začneme snažit a na co ještě musíme ušetřit apod., ale pak jsem si řekla, že je lepší když to přijde dřív než třeba vůbec 😉 Tak uvidíme od února.

fwllo
26. led 2013

@martakl Bylo by pro mě snažší, kdyby daly ještě chvíli pokoj, ale co se dá dělat 😀 u mě už dva roky skoro na nic jiného nemyslím.. A to mi přijde, že co už se snažíme, tak to začíná být lepší.. Dřív jsem třeba na netu prohlížela kočárky a tak, to teď už ne 🙂

blajik
26. led 2013

@martakl Děkuji 🙂

terunka88
26. led 2013

Já už bych přeskočila aspoň na červen... 😀 To už bych se těšila na dovolenou, na snažení, na vybírání nového bytu..aaa...tak ještě 5 měsíců, no 😀

smisca
26. led 2013

Ahoj holky, poctivě dočítám diskuzi, ale než vždycky dojdu na konec, tak už nevim, na co jsem chtěla reagovat... ☹ Někdo tady trefně popsal (a já to vnímám úplně stejně), jak nás nejdřív všichni kolem varovali před otěhotněním a teď se dozvídáme, že to zase není tak jednoduché. Ale rozhodně se kvůli tomu nehodlám předem stresovat a souhlasím s @bride_lucie , negativní myšlení akorát vyvolá negativní účinky.

No a protože poslední dobou se až nějak moc věnuju tomuhle tématu, což ve mně vzbuzuje akorát větší nedočkavost, upnula jsem se na vybírání dovolené - vzhledem k tomu, že to bude asi na delší dobu poslední možnost vyjet někam dál, chceme si to maximálně užít 😉

A taky jdu do sebe a začínám se zdravějc stravovat a cvičit - sice prvotní důvod je zhubnout přebytečná kila, ale jako motivaci jsem si dala právě přípravu na miminko 😀

blankafs
26. led 2013

@blajik je tam 🙂 jaky DC jsi měřila? a gratuluji 😉

michaelarackova
26. led 2013

@terunka88 Já chci taky červen!!!! 🙂
@martakl Tak jsem zvědavá, budeš zkoušet zítra, nebo až v týdnu? Taky už se těšim na svůj...

blajik
26. led 2013

@blankafs děkuji, myslíš testovala? 🙂 testovala jsem 30CD, 13DPO,a je to 2 dny před očekávanou MS

blankafs
26. led 2013

@blajik jasne, měřila 🙂 musim omezit čtení diskuzi, uz mi to leze na mozek 🙂

vroninka22
autor
26. led 2013

@blajik je tááááám . - )))

bride_lucie
27. led 2013

@smisca S tím zdravějším životním stylem jsme na tom stejně - taky jsem začala cvičit, zkouším i lépe jíst, protože ve zdravém těle, zdravé miminko 🙂

martakl
27. led 2013

@michaelarackova Já nevím, ale zkusím testnout asi zítra ráno, jestli do té doby nepřijde MS. Dneska to je 30DC a jsem protivná jak beďar na zadku, takže myslím, že je to přicházejícími hormony. Dneska fakt vyjíždím kvůli každé prkotině, už jsem říkala manželovi, ať si mě radši nevšímá, že jsou nějaké erupce na slunci, jinak že nevím čím to je... a on na to, že mám erupce spíš v hlavě...drzoun😀

zachrpe
27. led 2013

Tak jsem Vám byla v pátek na roční kontrole u MUDr. a další domluvě na výrobě prvního mimi. Bylo mi řečeno, že jsem v naprostém pořádku, teď už jen zbývá dobrat posledních 14 tabletek HA, pak si dát tak měsíc pohov se sexem (pokud prý teda nechceme dvojčata) a pak se na to můžeme vrhnout plnou vervou 😉 Pro lepší pocit jsem vyfasovala i kyselinu listovou 😀

smisca
27. led 2013

@bride_lucie Přesně v to doufám. Akorát dnešním obědem - smažené žampiony s hranolkama - jsem to teda zazdila 😒

kachnicqa
27. led 2013

Ahojky přidávám se mezi Vás ,,,, začaly jsme se snažit prosinec 2011 - září 2012 jsem zjistila že se mimi podařilo , ale bohužel tu s námi moc dlouho nevydrželo ..... potratila jsem v listopadu ....... tak se k Vám chci přidat 🙂 Doufáme že tento rok se nám podaří zdravé mimi 🙂