Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

blankafs
24. led 2013

@radus_2011 to je takový silikonový kalíšek, který je při ms místo tamponů nebo vložek. Jímá krev, pak vytáhneš, vyliješ, opláchneš a zavedeš 🙂

krejci1510
24. led 2013

@phuskova no my to riskneme 🙂 posledni prasek beru 04.02., 11.02. mi skonci menses a pak dej se vule bozi 😀

phuskova
24. led 2013

@krejci1510 Budu držet palce... mě poslední MS skončí 11.5. 😉 Na dřív to neukecám 😀

radus_2011
24. led 2013

@blankafs Tož to jsem nezvdělanec, o tom slyším prvně 🙂

phuskova
24. led 2013

@vroninka22 mě taky nahlodávaj všichni kolem, že se nám to nemusí hned podařit, a kolem nás hodně lidí fakt třeba už rok se snaží, jedni dokonce už byli na 2.umělým oplodnění, jedněm nedávno potvrdili adopci...ale manžel je zatím k tomu uplně hluchý ....:( Tak mám strach,ale zas třeba se bojí, že co kdyby nám to náhodou vyšlo fakt hend no .. 😀

vroninka22
autor
24. led 2013

@phuskova
@michaelarackova
@bride_lucie Já se teda k HA vrátit už nechci, co se týče sexuálního života, je to naprostá senzace. Zatím to praktikujeme přerušovaně a někdy kondom, ale ten opravdu minimálně,manželovi to nevadí, ale mě teda jo, chci být v kontaktu s ním a ne s nějakou gumou 😉

phuskova
24. led 2013

@vroninka22 jo to chápu, ale zas já přerušovanýmu styku vůbec nevěřím, takhle jsme se narodili já i moji dva bratrové 😀 Mě prášky nevaděj, určitě do nich půjdu pak zas, nebo do tělíska, to ještě nevím, podle toho za jak dlouho budem chtít 2. 🙂

vroninka22
autor
24. led 2013

@phuskova tak jsme se narodili asi pomalu všichni 😀 ale jasně, každému se hodí něco jiného. 😉

phuskova
24. led 2013

@vroninka22 No to je asi fakt .. 😀 I když HA v té době byla,ale asi nevalné kvality no 🙂)

michaelarackova
24. led 2013

@blankafs Objednala jsem si LadyCup, váhala jsem nad velikostmi, tak doufám, že padne! Jaký máš ty? No, budu mít dnes odpoledne co na práci! 😀
@olege A teď mi řekni, že spousta holek otěhotní z kondomu???? Ať porušením obalu, či nesprávným používáním...A pak, jak píšeš, se na to připravujeme dopředu, aby to vyšlo...A pak to nejde, půl roku, rok, dva...taky to nechápu.
@vroninka22 A výsledek? 🙂 Půjdete do toho hned? 🙂
@krejci1510 To se máte...To čekání mi přijde nekonečný...☹

michaelarackova
24. led 2013

A teď otázka na všechny...Docela mě včera překvapila ms, která přišla o 5 dní dřív, luteální fáze byla strašně krátká. Koupila jsem si dneska konryhelový čaj a teď mi poraďte, jetsli ho mám pít celý cyklus, nebo jen do ovu a pak maliník, nebo na srovnání cyklu pít jen konryhel???? Četla jsem spoustu diskuzí, ale moc chytrá z nich nejsem...

blankafs
24. led 2013

@michaelarackova: já mám pinkcup, myslím, že jsem kupovala rovnou ten větší - jsem zvědavá, jak padne až jednou po porodu 🙂 Vždycky jsem byla odpůrkyně vložek a takhle jsem max. spokojená. Akorát je třeba být připravená, když jdeš někam, kde není umyvadlo na WC 🙂 Ale vlhčené ubrousky řeší vše.

krejci1510
24. led 2013

@michaelarackova no ono jestli to vyjde hned, tak to bude na podzim pekny zahul, protoze v rijnu se mame stehovat do vlastniho a v listopadu by se to treba narodilo 😝 tak uz se vidim, jak s pupkem pred porodem budu nekde neco stehovat 😀

jojka23
24. led 2013

holky, prosím o radu. Tento měsíc jsem dělala poprvé ovu testy, od pondělka, dneska pozitivní - slabá čárka, včera ještě nic. Kdy myslíte, že bude ovu? Případně snažit se už dneska 🙂? Pokud nepočítám první menzes po vysazení, tak ta druhá byla za 33 dní. Díky 🙂, jo a fotka je v albu

radus_2011
24. led 2013

@jojka23 Není to moc dobře vidět, ale zdá se mi to celkem silná čárka. Je možné, že zítra už bude zase slabší, takže šup na to a uvidíš jak vyjde zítřejší test, kdyžtak si to o víkendu zopáknete 😉

jojka23
24. led 2013

@radus_2011 jasně, díky moc, přidala jsem ještě jednu fotku, ale mobil fotí fakt blbě ☹. Takže dneska snažení a uvidíme co zítra, kdyžtak znovu v sobotu 😉.

michaelarackova
24. led 2013

@blankafs Jůů, děkuju za nápad! Pořídím malé balení do kabelky! Právě jsem si říkala,jak to budu řešit! 🙂
@krejci1510 Raději bych stěhovala s pupkem, než třeba nedejbože rok čekala!

luckap91
24. led 2013

@vroninka22 Ahojda 🙂 .. přesně tak.. Ničím jiným tomu nepomůžeš 🙂 ... dobrá nálada, optimismus.. v nejbližší době se chystáme na lyže + nějaký výlety na běžkách.. a na jaro se těšim moc, to budu pořád na kole, co jsem dostala k Vánocům 🙂 .. takže nebude ani moc času na nějaký chmurný myšlenky 🙂 .. dneska jsem ještě byla na kontrole, tak teda revize není nutná, řekla mi že to chce 3-4 měsíce pauzu.. ale to mě teda přijde nějak dlouho... 😒 .. tak snad to aspoň uteče. Jo a ještě jsem se stavila v lékárně pro vit. E a listovku... Takže budu během těch pár měsíců do sebe dopovat vitaminky, aby to všechno bylo připravený na těhulkování 🙂

janikana
24. led 2013

@olege a pro me bylo nejvetsi vystrizliveni, kdyz tehotenstvi v 10. tydnu skoncilo ☹ a pak me sokovalo v diskuzich za koniku, kolik holek je na tom stejne...nebude to zase takova sranda "poridit si miminko"

olege
24. led 2013

@michaelarackova já tady z těch čajů, měření a všeho kolem ještě nejsem vůbec chytrá.. Zatím se rozmýšlím, jak moc to budu teď řešit, protože mám strach, že pak se na to budu moc soustředit a už vůbec to nepůjde (přesně jak jsi psala, když nechceš, je to hned, jak se snažíš, nejde to)..
Ale zrovna dneska jsem se objednala k doktorce, abych se s ní poradila, co by doporučila a naopak nedoporučila. (Třeba zrovna nedávno říkali, že ženský by si měly nechat udělat testy na štítnou žlázu, že to stojí asi stovku, ale hodně z nich to nedělá a pak se objeví problémy v těhotenství...) No ale co mě překvapilo, sestřička zněla strašně překvapeně, co jako chci s doktorkou konzultovat.. Přitom mi právě doktorka před nějakou dobou říkala, že těhotenství se má plánovat dopředu.. Tak nevim, jestli je divný, že se chci rači poradit, aby bylo vše v pořádku..

olege
24. led 2013

@janikana to jsem taky nikdy netušila, že když už se jednou zadaří, tak je ještě problém, aby o to člověk vzápetí nepřišel ☹ Pak ten strach, co když se to bude opakovat.. Máš absolutní pravdu, že to tak jednoduché nebude, a nejhorší je, že postupem času je to obecně čím dál těžší... Ženský mají čím dál víc problému a chlapi zase čím dál míň použitelných spermií...

michaelarackova
24. led 2013

@olege Jo, já jsem se také objednala, jdu 2.týden v únoru, ale teď se mi šoupla ms, tak nevim, jestli jí zrovna nebudu mít...☹ To s HA nebylo! 🙂 Sestřička s emi taky ptala, co potřebuju, tak jsem jí řekla, že jsem vysadila HA a za půl roku plánujeme mimi a že chci na prohlídku, jestli je vše ok. Tak řekla,že samozřejmě. Ještěže tak!

michaelarackova
24. led 2013

@blankafs Je tam! 🙂 Doufám, že dobře! Bylo to hned, ale je celkem velký! 🙂 Ale vešel se! 😀

dooreen
24. led 2013

Tak jsem objednaná na 8.2 na prohlídku, snad už bude na ultrazvuku něco vidět. Těch 14 dnů bude nekonečných. Do té doby nevím co dělat, říkat nic nikomu nechci ale v sobotu jdeme sestře na narozky a bude spousta otázek proč nepiju proč nechci kafe... v práci zatím nic říkat taky nechci ale zas se bojím zvedat děti, když mají 20kg a víc tak nevím :(

vroninka22
autor
24. led 2013

@michaelarackova no ještě uvidíme, zatím máme nějaké povinnosti, ale v létě už na 100 % 🙂

vroninka22
autor
24. led 2013

@luckap91 na lyžích jsme byli te´dka a paráda, teďka se musíme zase chvilku věnovat zařizování bytu, v červnu dovolená a tam to půjde na ostro. Chmurné myšlenky hodit za hlavu, prostě vždycky nějak bylo a vždycky nějak bude a jednou se to prostě podařit musí !!!! 😉

tercla
24. led 2013

Ahoj holky ... my se taky letos budeme moc snažit 🙂

michaelarackova
24. led 2013

@tercla Ahoj, vítej! A kdy chcete začít? 🙂

tercla
24. led 2013

@michaelarackova již jsme začali 😅
my teda už začali loni o tomto čase .. buhužel to nevyšlo. Tak už to prý bývá... tak jsme si dali pauzu, užili dovolený a ták a teďka nanovo. Tak doufám že to nebude dlouho trvat a objevím 2 čárky. 😀 Ikdyž je to neuvěřitelné, tak se nám to vloni podařilo napoprvé... bohužel to netrvalo moc dlouho..Tak jsem zvědavá co přinese rok 2013🙂

bride_lucie
24. led 2013

@dooreen No až jednou otěhotním, tak taky nevím, jak to budu spolehlivě skrývat ze začátku. Hlavně v práci to nebudu chtít vybalit hned, ale zvedám tam občas těžký věci - taky tak okolo 20kg, tak nevím, co a jak? Jinak na sestřině oslavě narozenin to jde zakamuflovat - ucucnutí neuškodí nebo se vymluv na nějaký žaludeční virus, co tě skolil před pár dny a že sice v pořádku už jsi, ale nebudeš to pokoušet a dáš si jen něco lehčího 🙂 To docela jde, ale jak v tý práci, to taky řeším už teď, vůbec nevím, ale asi se pak přímo poradím s doktorem. Tady totiž nefunguje to, že by mi vystavil neschopenku, pokud mám fyzicky namáhavé zaměstnání je povinností zaměstnavatele mě přeřadit na lehčí pozici - takže dokud bych to zaměstnavateli neřekla, prostě bych asi musela dělat jako že nic .... Ale už jsem přemýšlela, že bych se vymluvila, že mě chytly záda 😀 (což už se beztak jednou stalo a vedoucí mě šetřila 🙂 ) Jenže těžko mě budou držet záda víc jak týden 😀 Já ti nevím, dej vědět, jak jsi to vyřešila.