Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

janikana
12. led 2013

@phuskova zkus to a uvidíš, občas mi nějaká hodnota uletí, ale hlavní je poznat ten nárůst teploty po ovulaci a ten tam prostě je. Mně to strašně vyhovuje, od té doby, co měřím, vím dopředu přesně den, kdy dostanu MS a vidím, že mám ovulaci a to mě těší 🙂

phuskova
12. led 2013

@janikana jj to je přesně ono, proč chci měřit... plus navíc testovat pak od začátku možnost těhotenství, abych to co nejdříve mohla nahlásit šéfovi, že "už to nastalo" 😀 A doktorovi pro neschopenku ...

terunka88
12. led 2013

@janikana Já od tý doby, co jsem začala dělat ovu testy, tak jsem z lenosti teplotu měřit přestala 😅 Hrůza se mnou, no..

janikana
12. led 2013

@terunka88 už jsem ještě nezkoušela, možná s tím začnu by pojedem "naostro" 😉

blankafs
12. led 2013

@terunka88 taky mi to přišlo divný. Škoda, že jsem už vyhodila krabičku.. nepamatuju výrobce. Holt nezbývá čekat a snažit se 🙂

zdenkajan
12. led 2013

Ahojky můžu se přidat snažíme se už dlouho.A 23.ledna vychází ovulace tak snad se to letos povede. 😀

terunka88
12. led 2013

@zdenkajan Tak hodně štěstí, ať se brzy zadaří! 😉

zdenkajan
12. led 2013

@terunka88 Díky moc pokud do května neotěhotním bez pomoci jdu na ivf ale radši bych klasickou cestou.

terunka88
12. led 2013

@zdenkajan A měříš bazální teplotu nebo děláš ovulační testy? 😉

zdenkajan
12. led 2013

@terunka88 Obojí jakmile se mi zvedne teplota dělám si hned testíky.U mě je problém poloviční ovulace.Nezvedá se mi sliznice takže i kdyby se vajíčko oplodnilo nemá se kde usadit.Ted beru utrogestan a clostík tak snad se už konečně zadaří.Pan doktor říkal že poslední měsíc už byla nahoře tak snad to bude ok

terunka88
12. led 2013

@zdenkajan Na nárůst sliznice doporučuju pít kontryhelový čaj! Slyšela jsem z mnoha stran, že pomáhá..

michaelarackova
12. led 2013

Teda holky, vy jste popojely! 🙂 Já dneska slavila narozky, kéž bych měla 2 čárky už na těhu testu a ne na ovu testu. Ať už je červenec!!!!!!!!!!!! Dneska jsem přišla na chuť kalendáři na Women Zone.cz. Zas mám chvíli co dělat! 🙂 Ale jestli se mi neeupraví cyklus, tak to s dovolenou vypadá červeně...☹( A já chtěla mimčo z dovči!

terunka88
12. led 2013

@michaelarackova Jé, tak to všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, radosti a ať se ti splní ten největší sen (a ať to netrvá moc dlouho 🙂 )

michaelarackova
12. led 2013

@terunka88 Děkuju moc...No, to čekání je hrozný!☹ Ještě půl roku.☹

bride_lucie
12. led 2013

@michaelarackova Jééé, tak to jsme dvě s tím WomenZone, taky jsem na ten kalendářj před pár hodinama najela a od února začnu i měřit a zapisovat a jelikož se chystám i začít cvičit, tak si tam budu zapisovat i kg a cm 😀 Fajnová věcička to je 🙂 Taky jsem zvědavá, jak moc budu nebo nebudu mít rozházenej cyklus. Poslední platíčko doberu teď na konci ledna. Jinak, taky se chystáme tak nějak začít v létě! 😎 A také přeji vše nej k narozeninám!!! 😉

terunka88
12. led 2013

@michaelarackova A mně to snad vyjde - ovulace během dovolené, tak snad se do té doby nic nezmění a budeme moct začít pracovat na miminku 🙂

muribana
12. led 2013

Ahoj, pridavam se do diskuze. V listopadu jsem spolkla svou posledni tabletku HA Lunafem a zacala uzivam Femibion 1. Svou prvni menstruaci bez HA jsem dostala presne tak jak mela (ne)prijit.
Na Womenzone jsem uz x-let. Je to super, neni treba zadnych menstruacnich kalendaru v papirove forme, ukazuje ti to plodne dny.. zapisujes si vahu a muzes si pak vyjet graf vyvoje, jak jsi napriklad od r. 2009 hubla nebo pribirala.

misulka88
12. led 2013

Přidávám se k paním učitelkám. Pracuju v MŠ a dětátka opravdu jsou často nemocná, takže neplánuju tam být až do konce těhotenství a doufám, že to bude brzo 😉

martakl
12. led 2013

@michaelarackova Krásné narozeniny, hodně zdraví a v červenci dvě čárky na testu🙂 Taky chodím na womenzone, asi půl roku, zapisuju si tam MS a od tohoto měsíce i teplotu, je to tam krásně přehledné🙂)

kacaba85
12. led 2013

ahoj holky, jsem ted cerstve po konizaci, takze jeste par mesicu bych nemela otehotnet, ale pak... tesim se 🙂

michaelarackova
13. led 2013

@bride_lucie Jé, tak to je super! 🙂 Já jsem taky začala cvičit, takže to nemusím mít nikde na papírku a mám všechno tam! 🙂 Je to super udělaný, ty filtry, co si m,můžeš nechat vyject. Fakt se mi to líbí! 🙂 Taky chci zkusit měřit, jsem na to zvědavá! 🙂 Ale tý teplotě asi moc věřit nebudu...ale alespoň trochu poznám, jak mi vůbec tělo funguje! 😀 Ale nevim, jak s tim digitálním teploměrem....Máme doma 3 a každý vždycky naměří jinou teplotu...☹ Koukám, ty bydlíš ve Skotsku? 🙂

michaelarackova
13. led 2013

@misulka88 Vítej ve sborovně! 😀

michaelarackova
13. led 2013

@martakl Děkuju moc. Já to objevila včera náhodou, to ses, můro, nemohla pochlubit dřív? 😀

michaelarackova
13. led 2013

@martakl A jak jde měření? Taky chci zkusit, abych viděla, co se v těle vůbec děje, ale že by se mi do toho chtělo...🙂

bride_lucie
13. led 2013

@michaelarackova Já tu teplotu taky nehodlám brát jako bernou minci, ale přesně jak říkáš, chci si vykoumat, jak moje tělo funguje, jak moc ze začátku to bude rozházený a kdy se to tak srovná a tak - prostě jenom pro info 🙂 O digitálním teploměru jsem dost slyšela, že není kdovíjak přesnej, že rozhodně přesnější je ten rtuťovej, ale zas měří strašně dlouho .... Ale když budeš měřit jedním a tím samým, určitě se k nějakýmu grafu dobereš 🙂 A navíc, když jenom pro info, tak co 🙂 Já jsem zvědavá hlavně na to vstávání o víkendu, když se to má měřit ve stejnou hodinu a já přes týden do práce vstávám v 5 😖 Jj, jinak bydlíme ve Skotsku, začínám si zjišťovat, co se mě všechno tady čeká, pokud otěhotním, protože tady žádná gynekologie není 😀 To jejich porodnictví je tuze zajímavé 😀 Určitě má dost svých pro a proti, ale plusy a minusy bych spolehlivě našla i na českým porodnictví .... 😎

michaelarackova
13. led 2013

@bride_lucie No, o vstávání mi ani nemluv! ☹ Kamarádky kamarádka tam bydlí, mají 2 děti a obě byla porodit tady. Žijou tam na samotě, tak kdyby se něco pokáklo, tak byla vždy 3 týdny před termínem tady. Jasný, všude je něco, to si nevybereš! 🙂 A co děláš, že vstáváš tak brzo? 🙂 Budete tam zůstávat natrvalo, nebo se chcete někdy vrátit? 🙂

bride_lucie
13. led 2013

@michaelarackova Taky jsem přemýšlela o možnosti odjet rodit do ČR, ale nakonec jsem se rozhodla všechno mít tady. Jsem zdravá a v pořádku, takže se nebojím jednou rodit tady. Musím se i přiznat, že ten jejich přístup k těhotenství se mi dokonce zamlouvá o něco víc (ale rodit doma mě teda nemají šanci přesvědčit 😀 ) Je jasný, že když člověk vyroste v zemi, kde se klade důraz na prevenci a přijede do země, kde se spíš zabývají jenom hašením požárů, tak ho to vyděsí, ale každá mince má svůj rub a líc....

Taky žijeme na samotě - spíš v nehorázný řiťce 😀 Ale do velkýho města, kde je porodnice to zas až tak daleko nemáme - půl hodiny autem, když se na to šlápne 😎 Pracuji ve fabrice na zmrzlinu - jsem na úseku, kde se plní automaticky zmrzlina, takže to tam vesměs kontrolovat nebo doplňovat ingredience - no žádná zábava, ale práce jako práce 😉

blankafs
13. led 2013

Ahoj holky. Jak tu tak píšete o womenzone, nezkoušela jste některá kalendář na telefonu? Já asi rok používám ovuview.

martakl
13. led 2013

@michaelarackova Já ti nevím, jelikož měřím první měsíc, tak nic moc...přijde mi, že podle teploty bych měla ovulaci už cca 10 den (v pondělí - to byla nejníž), ale podle příznaků co jsem vysledovala na sobě, tipuju pátek (14 den - to mě dloubalo na pravé straně u vaječníku)...snažili jsme se celý týden obden, tak uvidíme jestli úspěšně😀

zdenkajan
13. led 2013

@bride_lucie
@martakl Ahojky jsem na womenzone už přez rok a je tonejlepší kalendář.Dokonce i doktor mi ho pochválil a ted ho doporučuje všem pacientkám.Jenom ta diskuse a forum je tam nic moc.Než ti dojde odpověd uběhne třeba měsíc.Když najedeš na téma co tě zajímá objeví se že stránku zpracovávají.