Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

michaelarackova
24. únor 2013

@vroninka22 Doukromé diskuze a tam už jí budeš mít! 🙂

janikana
24. únor 2013

Já bych se taky ráda přidala do soukromé prosím

mumisek01
24. únor 2013

@michaelarackova já poprosím také do soukromé, díky🙂 trošku jste mě vyděsily, že na to může přijít někdo z práce, ale ne že by mě to už dřív nenapadlo...

malinna
24. únor 2013

@michaelarackova :ahojda,také bych se k vám ráda přidala do soukromé...

vendsy
24. únor 2013

@michaelarackova ja bych taky rada do skupiny 🙂

zuzikakuki
24. únor 2013

@michaelarackova Taky bych rada do soukrome skupiny 🙂

olege
25. únor 2013

@michaelarackova Taky prosím o přidání do soukromé diskuze 🙂

evicka381
25. únor 2013

Ahoj holky, ráda bych se k vám taky přidala, než se uzavřete, zatím jsem vám ještě nenapsala, ale už to tady s vámi docela dlouho prožívám. My se teda snažíme od prosince, zatím nic... Ale zatím se snažím to neřešit, i když mi moc nejde na to nemyslet a nesledovat se. Tak jestli by to nevadilo, přidala bych se k vám 😉. Jo je mi 27 a mám malá prsa 😀

michaelarackova
25. únor 2013

@vendsy
@olege Jste tam! 🙂

zuzikakuki
25. únor 2013

@michaelarackova Mohu poprosit jeste jednou taky do soukrome skupiny 🙂

poppy11
25. únor 2013

Ahoj všem, taky poprosím o přidání do soukromé skupiny 🙂 jsem tady nová, ale už nějakou dobu vás "pročítám" a jinak my se chceme začít snažit od jara 🙂

great.girl
25. únor 2013

Tak mi právě skončil první menzes po vysazení HA (po skoro deseti letech) a vše v pohodě 😀 byla jsem vystresovana, kdy kde a jak mě to chytne, protože kamarádka to měla poprvé mega silné, že aj v praci odpadla ☹

sannynka
25. únor 2013

@michaelarackova Ahojky, moc prosím o přidání do soukromé skupiny 🙂 Děkují

rufiana
25. únor 2013

@michaelarackova Mohla bych také poprosit o přijetí do soukromé skupiny?

michaelarackova
25. únor 2013

@zuzikakuki Hotovo! 🙂

mumisek01
25. únor 2013

@michaelarackova ja take prosim o pridani 🙂

novalee
25. únor 2013

Ahojte, tak u nás nic nového... mrcha dorazila, takze zas týden nic nebude :( Rulandské šedé na smutek, ale jen dneska 🙂

muribana
25. únor 2013

@michaelarackova ja bych taky chtela do soukrome skupiny

novalee
25. únor 2013

@michaelarackova Jestli můžu, taky bych se ráda přidala k Vám do soukromé diskuze.

fialka1122
25. únor 2013

@michaelarackova Ahojky, taky bych se ráda přidala.. Chceme teda začít tak v červenci/srpnu.. ale jestli můžu k vám..

olege
26. únor 2013

@michaelarackova mně to píše, že si mě zatím nikdo do soukromé diskuze nepřidal ☹ Zkus to prosím ještě jednou..

blankafs
26. únor 2013

@michaelarackova ahoj, taky prosim o členství v soukromé.

dyrly
26. únor 2013

Ahojky, mohla bych taky poprosit o přidání do soukromé skupiny?
My se chceme začít snažit letos v březnu.. tak už se nemůžu dočkat, doufám, že to všechno klapne a letošní rok bude šťastným :o))

michaelarackova
26. únor 2013

@olege Zadala jsem to znovu, tak zkus! 🙂

jojka23
26. únor 2013

ahoj holky, prosím také o přidání do soukromé skupiny, díky moc 🙂

mija88
26. únor 2013

ahoj holky, tak my se snazime taky uz druhy mesic..nemuzu se dockat az si budu moct udelat testik 🙂

mija88
26. únor 2013

holky prosim taky o vstup do soukrome diskuze

mija88
26. únor 2013

@vroninka22 tak to jsme na tom podobne...od ledna se snazime o mimco, ale chteli bysme jet jeste letos k mori tak uvidime podle miminka.strasne se tesim az uvidim // 😅

muribana
27. únor 2013

@michaelarackova Kdyz kliknu na Soukrome diskuze, tak mi to nabizi pouze, at Vytvorim diskuzi... Prosim, znova o pridani 🙂 Nebo kde tu nasi diskuzi najdu..?

smisca
27. únor 2013

Ahoj holky, tak jsem poctivě dočetla posledních asi 50 stránek, abych nakonec zjistila, že jste se všechny přestěhovaly... Vezmete mě ještě taky do soukromé diskuse? @michaelarackova