Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

sarka_
6. únor 2013

ahoj holky tak jsem přidala fotečku s dnešním testíkem ovu a myslim že je jasno 🙂 akorát vždy mi třeba pobolívalo břicho a ted nic 😒

michaelarackova
6. únor 2013

@phuskova No právě...a dočetla jsem se i,že to není dobrý na vnitřní orgány, jak sebou melou, jedné paní se něco stalo s ledvinou...:-/

vendsy
6. únor 2013

já chodím do normální posilovny, běhání, posilování ale teď jsem si koupila od 14.2 na půl roku každý čtvrtek na hodinu Zumbu, to mám moc ráda 🙂 dneska mě kamarádka vytáhla na spining, kterej fakt nemusím 🙄 ale už jsem ji dlouho neviděla, je na mateřské tak to jednou snad přežiju 😀

kris88
6. únor 2013

@janina_sun ja jsem brala HA asi 6 let. Tak uvidime jak to pujde. Co ty? zacali jste se snazit hned po svatbe? neboj ono se brzy podari.

michaelarackova
6. únor 2013

@vendsy Zumbu mám taky moc ráda. A teď ještě piloxing. Taky super věc! 🙂

kris88
6. únor 2013

@vroninka22 ahoj, tak to je super. My jsme taky po svatbe rekonstruovali byt. Ted mame uz hotovo,(to bylo stresu) tak se vrhnem na mimco. 🙂 My teda asi bez ty dovci 🙂 . Kam razite?

martakl
6. únor 2013

Holky já vás obdivuju, že všechny cvičíte, já jsem na to moc líná... a kdybych zhubla, tak by mě už nebylo ani vidět😀 Ale dřív jsem chodila na aerobik a plavat, teď tak maximálně přes léto kolo...ale to jen krátký trasy tady po dědině😀 Taky děláme přes léto dřevo, aby bylo v zimě čím topit, to mám pak pohybu vybráno na rok dopředu😀

michaelarackova
6. únor 2013

@martakl Jenže ty seš hubeňour!!! Kost a kůže! 🙂

martakl
6. únor 2013

@michaelarackova To zas néé, kosti mi teda nechřastí😀

janina_sun
6. únor 2013

@martakl nechřastí, ale ještě jednu zimu, pár polínek dřeva a chřastit začnou 😀

janina_sun
6. únor 2013

@kris88 já brala 10-11 let....snažit jsme se začali sice hned po svatbě, ale první dva měsíce jsme netrefili ty správný dny...taky díky noční, co Michal občas má 😀 asi mu domluvím vždycky v práci volno 😀 ale tak zatím ještě paniku nechytám, jen se snažím víc poznat, co to moje tělo dělá a tak...a zatím si tedy dělá co chce 🙂 takže byteček už hotový, zútulněno a teď už jen to miminko, co?🙂

krejci1510
6. únor 2013

@martakl no, ono kdyz uz rozmerove dorostes tak, ze te starsi lide pousteji v tramvaji sednout, protoze mysli, ze jsi tehotna..... ☹ a rodina si te furt bere do huby, ze jsi tlusta.....ale ja jim ukazu! 😉

paja424
6. únor 2013

@zuzkakoc
@janina_sun
Ahojte, tak už mám po kontrole a dr. tam konečně viděla gestační váček a žloutkový...Tak vše je prozatím na dobré cestě... Další týden ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak snad toho uvidí trošku více 🙂
A řekla mi, že to tak vidí na 5tt....mám takový pocit, že jsme počali 1.1.2013 🙂 😉

vroninka22
autor
6. únor 2013

@kris88 do Bulharska se známýma autem, kdyby jsme měli víc penízek , tak bych chtěla do Řecka na Zakynthos, byli sjmena Lefkádě a tam bylo nádherně a Zante je taky krásný, ale bohužel se tam asi dostanu až na staré kolena.

janina_sun
6. únor 2013

@paja424 jeeeeeeeeeee, gralutace!!!! no krásné datum početí, jen co je pravda .... jak na Nový rok, tak po celý rok...to budete početná rodina 🙂 hihi...to máš radost, viď? 🙂

paja424
6. únor 2013

@janina_sun jo jo mám moc velkou radost.. 🙂 a nejen já, ale i manžel...tak aby vše dobře dopadlo... 🙂 Příště snad už bude bít srdíčko 😉

janina_sun
6. únor 2013

@paja424 to vám fakt moc přeju 🙂 tak si to užíííívejte 🙂 čas letí jako vítr 🙂

paja424
6. únor 2013

@janina_sun Děkujeme moc...a copak vy, jak jste na tom? 😉

janina_sun
6. únor 2013

@paja424 no, my se zatím snažíme a zatím nic, tak uvidíme, co další měsíc 🙂 snažíme se tak od září/října...ale měla jsem rozhozený cyklus, tak nevím, kdy jsem měla ovulaci...tak teď se víc hlídám a uvídíme, jak se zadaří 🙂

kessa
6. únor 2013

@paja424 Gratuluji a přeji, ať je vše v pořádku 🙂 A tiše závidím, my se začneme snažit až srpen/září, takže zatím nic 🙂 No myslím, že v tomto tématu si za chvilku budu psát sama se sebou 😀

zuzkakoc
6. únor 2013

@paja424 To je skvela zprava!!!!! Preji at je vse v poradku a bez problemu. Mam radost i za sebe, je to takova nadeje i pro nas ostatni 🙂

zuzkakoc
6. únor 2013

Ja jsem se probudila ve 22 DC a boli me prsa, mam dokonce pocit, ze je mi divne od zaludku, ale je mi jasne, ze je to spise psychicky. Asi si to vazne jen vsugerovavam, je to moc brzy ☹

vroninka22
autor
6. únor 2013

@paja424 obrovská gratulacééééé 😀

martakl
6. únor 2013

@krejci1510 Jo, vytři jim zrak.Tomu říkám motivace! Budou čučet, že si z toho všeci sednou na pr.el!:-D

martakl
6. únor 2013

@paja424 Jééé, to je krásná zpráva! Tak ať miminko krásně roste!🙂

martakl
6. únor 2013

Ženský, je středa...dneska by to šlo😀

michaelarackova
6. únor 2013

@paja424 Obrovská gratulace!!!!!!!! Těšíme se na fotku z utz! 🙂 První naše vlaštovka! 🙂

Mám hroznou depku...☹ Na manžela vrčim, a to je do ms daleko...☹

ninive211
6. únor 2013

@martakl Středa? Hm, šlo nešlo...dneska zrovna dorazila červená, tak asi nic 🙂 Ale jsem ráda, tento měsíc přesně hezky po 28 dnech (resp. 27,5 dne přesně - 4. měsíc bez HA)...a né jak posledně po 36 - takový nervy už nechci zažívat 🙂 Doufám, že do léta se to nějak ustálí...jenže naopak jsem si teďka počítala, když by to teď byla pravidelně po 4týdnech, tak mě mrcha čeká na svatbu; to vše kvůli tomu, že se to minule přes ten tejden opozdilo, takto bych jinak skoro přesně na den svatby měla ovulku a bylo by snaženíčko...achjo...ale to se uvidí...

kessa
6. únor 2013

Holky, já vás pobavím, ať chvíli zapomenete na to snažení 😀 Manžel mi chtěl volat, ale omylem vytočil jednoho poměrně vysoce postaveného člověka firmy, pro kterou něco dělají. Telefon zvoní, zvoní a jak uslyšel, že to někdo zvedl, hlásí Ahoj Slůně 😀 Směju se ještě teď 🙂 poté pánovi volal, protože s ním potřeboval něco řešit a pán už se hlásil- Tady šéf! 😀

olege
6. únor 2013

Holky, nebudete věřit, co jsem si teď v jednom komentáři přečetla.. Bylo tam něco v tom smyslu, že dítě může bolet v KRČÍČKU (rozuměj v krku)... to je hnus, velebnosti...