Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

michaelarackova
4. únor 2013

@phuskova ty jo...máš na netu návody, nebo na papíře?

michaelarackova
4. únor 2013

Tak na chvíli pa, jdu na level 3 s Jill. Dvojka mě moc nebavila...☹

michaelarackova
4. únor 2013

@phuskova jsem na to zvědavá! 🙂

tercla
4. únor 2013

@michaela_k Holky já jsem testovala a taky držela negativní. Měla jsem to dotat včera a zatím pořád nic ...

vroninka22
autor
4. únor 2013

@sendy12 jo, tak to raději zajdi, ať máš klid

sarka_
4. únor 2013

ahoj holky. teda 2 dny tu člověk neni a tolik toho musim přečíst, abych byla v obrazu co se tu děje 😀 😀

sarka_
4. únor 2013

@michaelarackova to cvičíš dopoledne nebo i večer? máš k tomu i nějakou dietu? já na už taky koukala,že bych začala 🙂

phuskova
4. únor 2013

@michaelarackova mámje všechny na netu 🙂 Na mimibazaru toho je hromada, krásných botiček,čepiček..ale zatím se do toho bojím, že na to nemám 🙂)

Jinak mě nebavilo 30Days shder tak nějak obecně, skončila sem v půlce 2.levelu a od tý doby na to prdím,ale mám v plánu začít s killer abs 🙂

janina_sun
4. únor 2013

@michaelarackova no já si háčkuju tak průběžně, takže kdybys chtěla, stačí říct 🙂

@phuskova no neboj, to ani já nejsem kdovíjak šikovná 🙂 ale není to těžký a když jsem to zvládla já, zvládne to opravdu každý 😀 jsem si jistá!!! 🙂 a s tou ovulací....no každopádně jsi mě teď tedy trochu uklidila, jestli to tak je.... 🙂 děkuju 🙂

janina_sun
4. únor 2013

Holky, já chci taky zkusit to cvičení...kde to máte?? tu Jill nebo jak se to jmenuje ? 🙂

kopeckovi
4. únor 2013

@janina_sun Já to teda ještě nezkoušela, ale myslím že jsou videa na youtube 😉 Zatím se k tomu odhodlávám... Vy co jste to zkusili, zkoušíte.. jaký máte výsledky? 😉

phuskova
4. únor 2013

@janina_sun to jsem ráda, dostala jsem od kamarádky totiž knížku Chceme mít miminko, tak sem ji během dvou dnů přečetla už .. 😀 Tak sem informovaná 😀 No ale s tím háčkováním nevím, mám háček 4 a přijde mi, že mi to dělá strašně velký oka, a to třeba u botiček nepůjde ne?:( Budu muset někde shánět menší 🙂)

phuskova
4. únor 2013

@kopeckovi já jsem cvičila 14 dní a měla sem aspoň 1 cm na břiše a bokách dole,ale zas 1cm na stehnech nahoře:( Pak sem s tím práskla kvůli vánocům a pak sem se už nedonutila.. 😀

@janina_sun na youtube je to 30Days Shred...to mě nebavilo moc ale :( Já sem si z uložto stáhla Killer Abs, na břicho, a paj ještě Ripped in 30, to je prý zábavnější než 30Days Shred..jinak se jmenuje Jillian Michaels nebo tak, já vždycky zadám jen Jillian a ono to už hledá samo 😀

janina_sun
4. únor 2013

@phuskova menší seženeš v jakékoliv galanterce 😉 já nejčastěji háčku 2,5 nebo 3 🙂 tak se do toho dej 🙂

janina_sun
4. únor 2013

@phuskova prima, díky, tak to se na to doma podívám 🙂 začnu teorií a pak se uvidí 😀 neee, taky bych ráda něco dělala...já jsem si teď udělala cvičební plán na fithall.cz , ale to mě taky moc nebaví....

terunka88
4. únor 2013

@kopeckovi Já už si taky objednala 🙂 Vzala jsem S,sice v létě plánuju otěhotnět,takže ho budu mít jen na pár měsíců,ale i za tu cenu ze slevomatu se mi to vyplatí víc,než kupovat vložky. A aspoň to potrénuju 😀 Pak po porodu si určitě objednám L..a to už mi bude i těch 25,takže nebude co řešit 😀

phuskova
4. únor 2013

@janina_sun ok, tak já si tyhle dva koupím, snad je u nás budou mít, mám blízko jen jednu galantérku a ta zatvrdla tak nějak v roce 1980 :/
Jako já taky, ale jsem unavená denně z práce, tak sem ráda, že přijdu domů a zalezu s Vaškem na gauč ..🙂 Zítra teda jdeme spolu na alpining, tak aspoň něco .. 🙂 Na to jsem kdysi taky koukala a to mě taky nebavilo, hodně holek si chválí ještě rutina.cz ..tak na to taky můžeš kouknout,ale já sem na to nekoukala, tak nevím 🙂

blankafs
4. únor 2013

Uf. Tak už jsem konečně taky těch 9 stran dočetla Hezký nový pracovní týden všem 🙂

Mi bude letos 29 tak si taky dovolím pozvednout průměr 🙂

@krejci1510 ty hraješ volejbal? Kde? Za co?

janina_sun
4. únor 2013

@phuskova tak ono i "cvičení s Vaškem" by nemuselo být marný, co? 😀 😀 takovej ten noční aerobic 🙂 to půjde shazování samo 😀

kopeckovi
4. únor 2013

@phuskova No já zatím furt tak nějak hledám něco co by mě chytlo a zatím furt nic... tak uvidím.. zkusím večer teda mrknout na tu Jill třeba to bude ono 😀

michaelarackova
4. únor 2013

@sarka_ Dietu nevedu! 🙂 Jídlo miluju a jím, co se mi zachce, jen menčí porce. Cvičím jednou denně, občas ale vynechám, aby si tělo nezvyklo! 🙂 Někdy jen jezdim na rotopedu a cvičim na břicho.

@phuskova To vim, že jsi taky cvičila... Mě baví to, že to neni dlouhý a utíká to! 🙂 Jinak se ke cvičení doma nedonutim. A jezdit někam večer mě neba. Bydlíme na vesnici, takže do sportcentra mi to trvá 30 mi, 30 min zpátky, hodina cvičení, tj 2 hodiny času, což mi nebaví. Co teda miluju a na co nedám dopustit je zumba...láska na první zacvičení-tancování. také už znovu začnu (byla jsem na operaci, tak jsem musela vynechat veškeré cvičení). Nikde jsem killer abs nenašla celistvé video...???

@janina_sun A máš osvědčený nějaký konkrétní návod? Líbila by se mi jarní čepička pro neteřinku! 🙂

@kopeckovi Já jsem s Jill spokojená, cvičím jí už měsíc, ne tedy každý den, a mám všude 2 cm dole! 🙂

michaelarackova
4. únor 2013

@phuskova Jo, už to mám, taky si to stáhnu a mrknu na to, protože 30 day shared už nechci zase nanovo, to by byla nuda, tak zkusim tohle. díky! 🙂

sarka_
4. únor 2013

@janina_sun holky ca nemáte nekde na internetu háčkování jak pro blb... jáý bych to strašně chtěla zkusit, ale jikdo neni schopny mi to vysvetlit, protoze háčkuji levou rukou ☹ a pak ty vzory nevychází. ach jo ☹

michaelarackova
4. únor 2013

@janina_sun taky jsem měla plán na fitu a ani jednou jsem necvičila! 😀 To mě nebavilo! 😀

akcccina
4. únor 2013

@kopeckovi zkus kouknout na tohle. Je tam šechnomožný 🙂
http://www.fitnesstv.cz/

sarka_
4. únor 2013

@michaelarackova jééé teď koukám, že jsi z plzeňska 🙂 odkud jsi jestli to neni tajny?

michaelarackova
4. únor 2013

@sarka_ Nevim, jak dalece znáš vesnice u Plzně, ale větší kolem je Chrást. A ty jsu odkud? 🙂

sarka_
4. únor 2013

@michaelarackova no já dřív byla kousek od Rokycan a ted jsem v Přešticích

vendsy
4. únor 2013

@kopeckovi tak to jsme s tou statečností na tom stejně 😉 to si taky vždycky říkám, že počkám aspoň 5 dnů ale už den po spozdění koukám na těhu test 😀

kopeckovi
4. únor 2013

@akcccina Mrknu, díky za tip.. vypadá to zajímavě 🙂