Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

martakl
19. únor 2013

@michaelarackova Ještě si minimálně do půlky příštího týdne počkám...MS má dorazit kolem 26.2. To budu zas napjatá jako kšandy😀 A ne že mě a @janina_sun některá předběhnete, pěkně popořadě ženy😀

vroninka22
autor
19. únor 2013

@vendsy to snad není možný 😀 😀 😀 tak to jsme teda přivolali 😉 Hlavně v klidu maminko, dobře cigaretu si vykuř, si jak moje kolegyně, ta jak to zjistila taky si dala poslední, z radosti, pak už jí bylo tak blbě, že to ani nemohla cítit 🙂 Velikánská gratulacééééééé 😀

vroninka22
autor
19. únor 2013

@michaelarackova na zuby, ty nikdy neshoří . - )))

vroninka22
autor
19. únor 2013

@martakl musí to vyjít sakra, ale taky někdo počkejte na mě sakra, komu se tady pak budu svěřovat 😀

vroninka22
autor
19. únor 2013

@martakl jinak já se to ucila kdysi od mamky, pletla jsem svetr, ale měla jsem tam tolik bublin, že se to dalo použít jako rybářská síťka na ryby a ty menší by i tak uplavali 😀

phuskova
19. únor 2013

@cital docela těším, ale hlavně mám teď 2 kamarádky těhotný, tak to musím natrénovat 🙂)))
@vendsy dík 🙂 Co se týče jehlicí tak ty mě děsej taky, ale háček je jen jeden a ten už začínám ovládat 😀D
@michaelarackova až počnete,pošlu jako dárek 😀
@janina_sun
@krejci1510 np zas tak dobrá nejsem...zatím...však já se zlepším 😀 zatím nevím jak udělat párovou botičku no 😀D

vendsy
19. únor 2013

děkuju všem holky a já jdu teď udělat manželovy pořádnýho steaka. Do telefonu mi řekl, jsem přece inseminátor lásko 😀

vendsy
19. únor 2013

@vroninka22 minulej rok když se nám to tehdy povedlo, tak jsem to měla podobný. To jsem sice měsíc předtím přestala ale po 6. týdnu mě chuť na cigarety úplně přesla a když jsem ji nekde ucítala tak se mi navalovalo.

vroninka22
autor
19. únor 2013

@vendsy jejda, to jsem nevěděla, že jsi už čekala miminko ☹ te´dka to určitě vyjde!!!! 😉 Moje souseda to taky tak měla...

kopeckovi
19. únor 2013

Tak dnes jsem byla na tom focení a holky, bylo to úúúúúúúúúúúúžasný!!!! 🙂 Fakt všem doporučuju, tak opečovávaná a krásná jsem se už dlouho necítila... teď už jen musím vydržet až uvidím fotečky, ale už ty co jsem viděla ve foťáku byli fakt krásný... takže spokojenost veliká a těch peněz už ani nelituju 😀

vevva
19. únor 2013

@martakl :ahojik mam to stekný kolem 26.2 by měla dorazit taky doufam ze nedorazí🙂

kopeckovi
19. únor 2013

No a jinak se tak potichoučku přiznávám, že MS v neděli nedorazila a na testíku byl náznak hned v tu neděli a zatím stále sílí 🙂 Takže mám radost a uvidím jak to bude dál pokračovat 🙂

michaelarackova
19. únor 2013

@vroninka22 Mě! 🙂

michaelarackova
19. únor 2013

@phuskova Jů, tak už aby to bylo!!!! 🙂

Holky, jsem dost nervózní...už 8 dní špinim. Od návštěvy gyndy. Teď někdy bych měla dostat ms, ale to špinění už mi teda neba! ☹

michaelarackova
19. únor 2013

@kopeckovi Super! Tak to se těšíme!!! Jak na fotky, tak test s // !!!!!!! 🙂

kopeckovi
19. únor 2013

@michaelarackova Děkuju, furt ji každej den kontroluju, jestli tam ta druhá čárečka je 😀

krejci1510
19. únor 2013

@vroninka22 no snad nás tady budou holky podporovat pořád 😕

krejci1510
19. únor 2013

@kopeckovi jéé, tak doufám, že hodíš nějakou fotečku na ukázku, ať vím, do čeho v dubnu jdu 🙂 A snad se tam ta druhá čárka brzy objeví

fwllo
19. únor 2013

@michaelarackova Trumfnu tě.. Já špiním devátý den 😒 ale doktorka mě varovala, že s těma práškama budu špinit.. No a teď mi to asi pozvolna přejde v menstruaci.. Dneska jsem 25 DC, tak doufám, že mrcha dorazí na čas..

Holky, doufám že na mě některá počkáte do května 🙂 i když lepší by bylo, kdyby se to každé povedlo hned, jak si přeje, to je jasné 😎

janikana
19. únor 2013

@fwllo neboj, ja musim cekat nejmin do cervna. Nekdy jsem celkem v klidu, ale ted mam zrovna nejaky hormonalni naval a chci miminko proste hned ted 🙂 Jeste ze je pritel 10 000km daleko, jinak by mel se mnou dost prace 😀

kessa
19. únor 2013

@vendsy Super 🙂 Přeji ať je vše v pořádku.

kessa
19. únor 2013

@kopeckovi 🙂 Tak držím palce

kessa
19. únor 2013

Holky, vy se s těma // pěkně rozjíždíte 😀 Počkejte některá na mě, ať tu pak nejsem sama a nevykládám si sama se sebou 😀 Ne holky, klidně těhotněte, ale ne že pak zdrhnete a necháte mě tu samotnou..

janina_sun
19. únor 2013

@vendsy moc gratulujuuu !!! já tento měsíc nic, dnes dorazila MS... 😒 🙂

muribana
19. únor 2013

@kopeckovi gratuluji, skvela zprava! Jen at carecka sili 😉

janina_sun
19. únor 2013

@michaelarackova no, Míšo, tak u nás nic...dnes dorazila MS...mrška 🙂 takže "únor je náš" se nepotvrdil, třeba bude plodný březen 🙂 asi je to tím, že chceme Kačenku nebo Nikolku a padá svátek na listopad...tak kdyby to byla holčička, nechce mít narozeniny ve stejný měsíc 😀 čeká si na lepší termín 😀 co Ty? stále měříš? 🙂

janina_sun
19. únor 2013

@martakl Marti, tak máš naději...já tenhle měsíc nic 😀

janina_sun
19. únor 2013

@vroninka22 my tu s Tebou zůstaneme!! 😀

janina_sun
19. únor 2013

@kopeckovi tak se nám pak pochlub, jo? 😀 my jsme tu totiž zvědavéééé 😀 tedy já určitě 🙂

klarkakrejcova
19. únor 2013

Ahojte holky 🙂 můžu se k vám přidat? Mám naprosto specifickou podmínku v práci. Pokud do konce letošního kalendářního roku otěhotním, tak dostanu smlouvu na dobu neurčitou 😀 Letos v srpnu se chceme vzít a já teď dobírám posledních pár tabletek HA. V půlce března jdu k doktorovi, protože "před plánovaným těhotenstvím by mě rád viděl" 🙂 Takže uvidíme, ale snaženíčko bych chtěla až koncem tohoto školního roku, aby mimi nebylo na hlavu hned od začátku a chci si užít svatbu a dovču... A taky se přidávám k zdejší početné skupině učitelek - učím 1. stupeň (třídní třetí třídy) 🙂 Přeju ať se vám všem daří 🙂