Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

mayarengie
29. led 2013

@martakl kontryhel se pije 2x denně od prvního dne cyklu do ovulace, když nevíš, kdy ji máš tak prvních 14 dní 🙂 je dobrý na ženské orgány a pro růst sliznice. Já ho piji taky, ale jsem lajdák ☹ 2x denně to občas nezvládám a celých 14 dní taky ne ☹

vroninka22
autor
29. led 2013

@kikika87 taky mi jsou mi nesympatičtí a když jsme komentovala jedné paní člínek, tak se tam na mě nějaká slečna vrhla, proč tak někoho kritizuju, ale jsem ráda, že je nás víc, co je moc nemusí.

martakl
29. led 2013

@mayarengie Já myslím, že budu ráda, když si na něj vzpomenu jednou denně, ale dám si ho do pořádnýho bucláku😀

A holky, právě jsem si objednala ty ovulační testy (sadu 15 ks plus 3 těhutesty)- tento měsíc do toho půjdeme s plným nasazením😀

vroninka22
autor
29. led 2013

@michaelarackova no to fakt neee, u holčičky mám já jasno a i jemu se to líbí, ale do té doby se to může změnit.

vroninka22
autor
29. led 2013

@olege
@janina_sun ano terezka je moc pěkné jméno ammě se taky líbilo, ale jak píšete, teďka je těch Terezek nějak moc, stejně jako se mi líbila Natálka, a těch je taky moc. Kryštůfek se před vánocema narodil kamarádce 🙂

michaelarackova
29. led 2013

@novaalenka Ani mi nemluv...Vůbec si nedokážu představit, že se to napoprtvé nepovede...Pořád si myslím, i přesto, že tu neustále čtu o 6-12-18 měsích snažení, že první ovu se budeme snažit a ms už nedostanu! 🙂 Takže se hrozně bojim, že budu zklamaná...☹

michaelarackova
29. led 2013

@martakl Super, štěstí přeje připraveným!!! 🙂 Držim palce, co to jde!!!

vroninka22
autor
29. led 2013

@zuzikakuki
@krejci1510 taky se mi líbí Matýsek a taky Matyáš, ale od manžela bývalé se narosil Tobiáš, takže to jsem zavrhla, pač nemíním, aby nás někdo obviňoval, že opakujeme a ona toho schopná teda je. Takže u mě vede Matýsek a Šimonek . - ))

vroninka22
autor
29. led 2013

@zuzikakuki tak Eliška vede i u mě, strašně jsme nenáviděla, když mi někdo řekl Veruno, nebo Veroniko, takže jsem vždycky chtěla nějaké jméno, ať se jí řekne jakkoliv, vždycky to bude hezké a Eliška je . - ))

mayarengie
29. led 2013

@martakl 😀 jo taky to tak dělám, do velkého hrnku a mám hned lepší pocit 😀

zuzikakuki
29. led 2013

@vroninka22 To máš pravdu Eliška zní vždy hezky 🙂 schvaluju ti ji 😅 ja sveho manzela zacnu presvedcovat na tu Amálii prostě jsem se do toho jména zamilovala a výměnou on může vybrat klučičí 😀

vroninka22
autor
29. led 2013

@fwllo tak to jsme na tom stejně 🙂 Já doufám, že si jiné jméno vybojuju, ale taky to vidím bledě, ale snad mu to rozmluvím 😀

vroninka22
autor
29. led 2013

@zuzikakuki no nám se oboum líbí, takže to asi projde, ale stím klučičím to bude boj. Kolegyně má Alžbětku a říkajíjí Bětuška, ´to je taky moc pěkné, ale Alžběta se mi zase tak moc nelíbí a Amálka je taky moc pěkná 🙂

michaelarackova
29. led 2013

@vroninka22 Metěj je také náš favorit!!! 🙂

michaelarackova
29. led 2013

@zuzikakuki
@vroninka22 Holky, pozor pozor, zdání klame! 😀 když mě Eliška naštve ve škole, říkám jí Elo! 😀 Nebo Elino! 😀

cucito
29. led 2013

@zuzikakuki Já chci taky Amálku 🙂 nebo Sáru...

michaelarackova
29. led 2013

@cucito Amálka je hezké, ale Amálie už se mi moc nelíbí...Až budou všude na vítání, u doktora říkat malému miminku Amálie....(Nováková).

cucito
29. led 2013

@michaelarackova Já budu mít podobně "neobvyklé" příjmení - Svobodová, takže k tomu musíme volit tak, aby to šlo..Chtěla bych i nějakou exotiku, ale vzhledem k tomu příjmení to jaksi nejde...Hm, myslím si, že častěji budou oslovovat jménem třeba spolužáci, rodina, pak kolegové v práci, takže v poměru Amálie vs. Amálka by jasně vyhrála Amálka 🙂 Záleží pak na tom jedinci, jak svému okolí řekne, aby jej oslovovalo. Já jsem Zuzana (docela tvrdé jméno), ale mé okolí ví, že slyším jen na zdrobněliny, na Zuzanu ne 😀

michaelarackova
29. led 2013

@cucito Já také na Michalu nereaguju! 😀

cucito
29. led 2013

@michaelarackova No a stejně tak pak Amálka nebude reagovat na Amálii a ono to tomu okolí dojde 😀 Já už od malička, i učitelům ve škole, říkala, že nejsem Zuzana 🙂

cucito
29. led 2013

@michaelarackova Domácké podoby jména jsou Amálka a Málinka, dříve též Mali, Málka - no není to krása? 🙂 Navíc jméno se vykládá jako "milá, milovaná", takže dokonalost sama 🙂

janina_sun
29. led 2013

@fwllo tak to moc gratuluju, že je vše v pořádku a hlavně jen tak dál !! a ty 3 měsíce...to Tě asi mrzí, viď? 🙂 ale zase...ono to uteče a zase jestli to přinese ovoce, tak to za to stojí 😵

fwllo
29. led 2013

@janina_sun moc děkuji 🙂 no, je to lepší než jsem čekala.. Takže asi ani nemrzí, budu teď i měnit práci v rámci organizace, na méně psychicky náročnou, takže doufám, že opadne stres a půjde to pak samo od sebe 🙂 A máš úplnou pravdu, stojí to za to.. Je pravda, že se snažíme jen od července, takže jen o chvilku déle než vy, ale já pořád nemám srovnaný cyklus, tak proto ty léky..

zuzikakuki
29. led 2013

@cucito Teda ty jsi Zuzka ja jsem Zuzka a obě chceme Amálii to je hezký 🙂 jsem ráda že je tu někdo další kdo toto jméno chce 🙂

janina_sun
29. led 2013

@vroninka22 Šimonek je taky moc krásný jméno !! 🙂

janina_sun
29. led 2013

@fwllo tak přeji hodně štěstí, aby to teď už nic nekazilo a miminko přišlo brzy!! 🙂

fwllo
29. led 2013

@janina_sun ještě jednou děkuji a přeji to samé.. Mimochodem, tvoje album s háčkováním je nádherné.. Jsi moc šikovná..

cucito
29. led 2013

@zuzikakuki Mně se zalíbilo, když jsem si kupovala bio syrovátkový nápoj se stejným názvem 😀 Jestli budeme mít holčičku, tak se pak bude určitě smát, až jí budu vyprávět o inspiraci ohledně jejího jména 😀 Ale taky v tom má trochu prsty Amélie z Montmartru, když jsem se v Paříži byla podívat, kde se film natáčel 😉

cucito
29. led 2013

@janina_sun Toho má teď sousedka, já mám jednoho žáka Šimona a je pravda, že je to takové vznešené, na druhou stranu má i docela hodně variant..I když já mám jiného favorita 🙂

olege
29. led 2013

@vroninka22 Přesně jak píšeš s tím oslovením "Veroniko". Mně se strašně nelíbí, když mi někdo řekne "Soňo".. Přitom stačí říct "Soni" a je to mnohem lepší..