Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

kopeckovi
4. únor 2013

@vendsy No já myslím, že tak nakonec taky dopadnu... ale zatím si žiju ve svý iluzi 😀

akcccina
4. únor 2013

@kopeckovi mě se na tom líbí, že si to můžeš cvičit sama kdykoli. A nastavit si tam můžeš také cokoli 😀 mě se třeba takhle v zimě moc nechce chodit do tělocvičny..... 😅
jsem teďka nezaměstnaná tak mám čas cvičit teba i 2x za den po 20 minutách aby to nebyla taková nakládačka

phuskova
4. únor 2013

@janina_sun hihi to jo .. 😀 a ještě k tomu bych z toho mohla pak tloustnout! 😀
@michaelarackova no já právě po novém roce začla znovu ten level 1 a tak straně mě to nebavilo, že sem to po 7 dnech se 7 přestávkama vzdala .. 😀 Pak byl nemocný vašek, teď zas leze něco na mě, ta zima je strašná :(
@sarka_ na mimibazaru najdeš i návody pro leváky, jednotlivý typy ok a sloupků, pak jen háčkuješ podle svých ok a mělo by to jít...zkus kouknout...

michaelarackova
4. únor 2013

@sarka_ A můžu se zeptat, kde přesně? 🙂

michaelarackova
4. únor 2013

@phuskova Tak já ťukám, zatím jsem na sebe pyšná, že cvičím! 😀 To se mi ještě nikdy nepovedlo! 🙂

janina_sun
4. únor 2013

@phuskova no já to tam nechtěla dodávat, že bys po tom cvičení mohla i tloustnout....aby Tě to na první pohled neodradilo 😀 😀

kopeckovi
4. únor 2013

@akcccina Já se zas líp dokopu do tělocvičny než doma 😀 Ale chodím jenom tak jednou týdně na pilates, což je dost málo... takže by se mi líbilo i něco doma.. ta půlhodina by byla akorát 🙂

michaelarackova
4. únor 2013

@kopeckovi Přesně tak to mám taky! 🙂

sarka_
4. únor 2013

@michaelarackova no předtím taková vesnička smer na prahu. Kařez jestli ti to neco rika

michaelarackova
4. únor 2013

@sarka_ Fakt??? Joo, znám! 🙂 Tam odtud byl jeden známý, ale příjmení už si nepamatuju...☹

phuskova
4. únor 2013

@janina_sun No jo,ale u tohohle cvičení by to byl požadovaný výsledek..kdežto u Jill to není 😀

akcccina
4. únor 2013

@sarka_ přidávám se k plzeňsku, jsem z Dobřan 🙂

sarka_
4. únor 2013

@michaelarackova tak toho bych určite znala. je to mala vesnice asi 600lidi 🙂 ted tam jezdim na dva dny do práce a obcas na vikendy. a odkud jsi presne ty?

michaelarackova
4. únor 2013

@sarka_ na druhou stranu, z Bušovic. ještě menší vesnice! 😀

sarka_
4. únor 2013

@phuskova tak jsem našla návody na všechno možné, jeom ne pro leváky 🙂

kessa
4. únor 2013

@michaelarackova no, já zatím nechci, aby se nedejbože někdo dozvěděl, že se chceme začít snažit..Nemuselo by se mi to úplně hodit.. A u netu nikdy nevíš 🙂

janina_sun
4. únor 2013

@sarka_ ty jo....tak s tou levou rukou....možná by mohlo být něco na youtube....ale mrknu doma, v práci by to byl moc risk 😀

@michaelarackova Míšo, tak jarních čepiček a vzorů je spousta 🙂 třeba na mimibazaru jsou různé návody, tak stačí vybrat čepičku, která by se Ti líbila...případně vybrat z toho, co mám nafocené tady na MK...ale kdybys někde viděla hezkou čepičku, tak třeba bych jí zvládla 🙂

kessa
4. únor 2013

@kopeckovi
@michaelarackova Holky, kalíšek vám chválím 🙂 Já ho používám asi tři roky a jsem spokojená. První nasazení šlo docela dobře, ale první vyndání? To sem měla fakt slzy na krajíčku, že ho asi nevyndám 😀 Ale je to jen cvik a pak už je to v pohodě. Při nandávání se usadí a rozvine sám na místě, kde je potřeba 🙂 Tak ať jste spokojené 😉

michaelarackova
4. únor 2013

@janina_sun Super, beru tě za slovo! 😀

@kessa Já jsem maximálně spokojená! 🙂

sarka_
4. únor 2013

@phuskova jéééé děkuji :D

krejci1510
4. únor 2013

@kopeckovi ja mam vysledky u Jill dobry 😉 A hlavne se i citim lepe a mam vic energie. Doporucuji zacit s 30 Shred. Je to docela navykove 😀

janikana
4. únor 2013

@michaelarackova @janina_sun holky, jak psala @phuskova, v den ovulace naopak u nekoho teplota jeste klesne. Narust teploty znamena, ze uz ovulace probehla. Jak jsem ted v zahranici, tak se moje telo rozhodlo stavkovat a uz mam 24 dni nizky teploty. To se mi nestalo za cely rok, co merim teplotu ☹ tak nevim, jak to bude s MS, jestli ani ta nedorazi a co s tim budu delat.

muribana
4. únor 2013

holky ahoj 🙂 tolik prispevku od vcerejska!!! Ja chodim (ne)pravidelne na Vibrogym. Jsem velmi spokojena. No a az budu doma tak se chystam precist plno knizek a znova od zakladky zase zacit palickovat. Se na ten pobyt doma fakt tesim, ale taky bych chtela byt v praci co nejdele..

terunka88
4. únor 2013

@michaelarackova No já tu fotku nemám z důvodu částečný anonymity..Nedávno jsem vedle na diskuzi zažila, jak podle fotky poznala maminka dítěte paní učitelku ze školky, která byla čerstvě těhotná.. Tak si říkám, náhoda je blbec, taky pracuju ve škole a kdyby se doneslo k mýmu zaměstnavateli, jak už jsem tady několikrát psala, že chci otěhotnět hned po prodloužení smlouvy na neurčito, tak by mi stopro smlouvu na neurčito nedali a kdo ví, jestli by ji vůbec prodloužili 😅 A to prostě riskovat nechci...

terunka88
4. únor 2013

@janikana Tak to vypadá spíš na anovulační cyklus, z toho si nic nedělej, to se prostě jednou za čas stane 😉 Podle mě MS dorazí normálně, akorát tenhle cyklus holt asi nemáš ovulaci..

muribana
4. únor 2013

@terunka88 mam to tak stejne. v praci by mi to asi uskodilo. zatim to tam nemusi nikdo vedet, ze se snazime..
@michaelarackova aspon tedy takova pohadkova fotka 😉

janina_sun
4. únor 2013

@janikana no, tak uvidíme...měřím první měsíc a zkoukla pár grafů...ale stejně tomu ještě pořádně nerozumím... 🙂

terunka88
4. únor 2013

@janina_sun Jo jo, je to tak jak píšou holky..právě to je trochu nevýhoda měření teploty, že ovulaci předem nepoznáš, vždycky až zpětně..

janina_sun
4. únor 2013

@terunka88 no, už mám objednané ovulační testy, to bude asi jistota 🙂 vy už se taky snažíte?