Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

janina_sun
18. únor 2013

@phuskova no ale fakt šikulka 🙂 jen tak dál 🙂

terunka88
18. únor 2013

@phuskova Fajn, více máš v IP 🙂 Mimochodem botičky jsou nááádherné!

phuskova
18. únor 2013

@terunka88 Jé dík 🙂) Jinak v IP máš odpověď 😀

kessa
18. únor 2013

@krejci1510 no, já sem to předpokládala 🙂 Tak holt musím na všechna očkování už teď, aby mi to nepropadlo- zvlášť u té vztekliny by mě to štvalo 🙂

kessa
18. únor 2013

@terunka88 😀 no to máš teda zásobičku 😀 jsi to vykoupila, aby na ostatní nic nezbylo 😀

cital
19. únor 2013

@phuskova Ty jsi teda dobrý blázinek s těma botičkama ... v dobrém slova smyslu. Ale jsou fakt krásné, takové roztomilé. Už se asi hodně těšíš na mimi, že?

vendsy
19. únor 2013

@vroninka22 ne manžel je kuřák ale já jsem větší závislák, jak on říká a co se týká těhotenství a kouření je hodně přísnej. Já to vidím asi tak, že přestanu až zjistím, že jsem fakt těhotná 😀 MS už má tři dny zpozdění ale na testu nic vidět nebylo tak to mám asi akorát rozházený.

vendsy
19. únor 2013

@phuskova úžasný !!! obdivuji každého kdo umí zacházet s háčkem a jehlicemi. Já je nikdy nedržela v ruce a ta představa mě snad i děsí 😀

michaelarackova
19. únor 2013

@phuskova Sikula! 🙂 taky si u tebe nějaké předobjednávám! 🙂

michaelarackova
19. únor 2013

@vendsy Přesně tak...neumím to ani držet! 🙂 když mi bylo 6-7 háčkovala jsem ty klasické nármky, ale tam jsem skončila! 😀

janina_sun
19. únor 2013

@michaelarackova
@vendsy HOlky, mě když to babička loni učila, tak mi řekla, že to držím "jak prase kost" 😀 a přesto jsem se to naučila 😀 není to vůbec těžký !! 🙂

blankafs
19. únor 2013

@lupmice88 ja jsem mela taky takovou a další test za dva dny rano ukázal silnější a za další dva jeste silnější. Ted uz jen čekat - já do příštího pátku na utz. Držím pěsti 🙂

michaelarackova
19. únor 2013

@janina_sun Taky bych chtěla babičku, která mě to naučí... Mě to učila kdysi prababička, ta už ale nežije a babi jsem s tím nikdy neviděla, spíš to nikdy nedělala.

lupmice88
19. únor 2013

@blankafs a v kolikátem jsi týdnu

martakl
19. únor 2013

@janina_sun Sakra, ani jedna moje babička tohle nedělá a já jsem na pletení, háčkování a spol antitalent...tak třeba nám v budoucnu něco spíchne nějaká tete z koníka😀

vroninka22
autor
19. únor 2013

@vendsy tk to je taky dobrý, no mě dal manžel ultimátum, že mě nesplodí dítě, do té doby, dokud minimálně půl roku nebudu kouřit, což je svým způsobem vydírání a já mu na to řekla, že spermií na světě je dost 😀 to se na mě vyděšeně podíval a mlčel 😀 No já se pokusím s tím seknout ještě před otěhotněním, ale uvidíme jak to půjde, teďka čtu tu knihu zázračnou, tak uvidíme.

janina_sun
19. únor 2013

@michaelarackova
@martakl no mojí babičku jsem s tím taky nikdy neviděla...ale zeptala jsem se a ona umí věcí, čééééče !! 😀 dřív asi nic jinýho ani nedělaly 🙂 tak se zkuste poptat 😀 ale tak my vám s @phuskova něco uštřikujeme 😀

blankafs
19. únor 2013

@lupmice88 4tt+6

krejci1510
19. únor 2013

@martakl vsak uz minimalne dve tety ( @janina_sun a @phuskova) to tady umi, tak rozjedou strikovaci podnik 😀

janikana
19. únor 2013

Konecne prisla MS, po 39 dnech! Asi to oslavim ibuprofenem 😀

vendsy
19. únor 2013

holky mám dvě čárky na těhotenský testu !!!! Asi umřu radostí. Dělala jsem si ho minulý týden a nic. V neděli jsem to měla dostat tak jsem si dnes koupila nový a jsou tam dvě čárky. Panebože ať to vyjde!!!

vendsy
19. únor 2013

@vroninka22 tak já si jdu dát poslední cigárko 😀 jsme to dneska přivolali

muribana
19. únor 2013

@vendsy super zprava ;) urcite to vyjde 😉

fwllo
19. únor 2013

@vendsy Úžasný 😵 moc gratuluju 🙂

vendsy
19. únor 2013

@muribana @fwllo po roce čekání je to první pokrok. Hlavně to nesmím zakřiknout. Na dřevo jsem ťukala asi pětkrát.

michaelarackova
19. únor 2013

@janina_sun Aspoň máte zákaznice! 🙂 Kdyby to uměl každý, přijdete s @phuskova vniveč! 😀

michaelarackova
19. únor 2013

@vendsy Držim palce i na nohou!!!! Ať se tam pěkně usídlí mrška! 🙂

michaelarackova
19. únor 2013

@vendsy Musíš ťukat na něco, co nehoří!!!!!!

martakl
19. únor 2013

@vendsy Gratuluji, to je krásný, držím palce🙂 Já už chci taky pozitivní test!

michaelarackova
19. únor 2013

@martakl Marti, a jak to teď vypadá??? Taky se dočkáš, doufám, že budeš příští na řadě s Janinou!!! 🙂