Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

kessa
7. únor 2013

@bride_lucie Luci, nezoufej, myslím, že ti nic za ten rok neuteče..je ti 24, což je krásný- ještě máš čas rok počkat 😉 Horší by bylo, kdyby ti bylo 30. Ale chápu, co asi prožíváš..

bride_lucie
7. únor 2013

@ninive211 No tělo zmatený bude teda dost (a já z toho taky 😀 ) No uvidíme, jak se srovnám 🙂

krejci1510
7. únor 2013

@paja424 no během těch tří let jsem si nějakou zásobičku udělala 😀 Ale tak ne nějak extra a pouze v neutrálních barvách. Ale tak určitě bychom si tam koupili výbavičku i pro sebe 😝

bride_lucie
7. únor 2013

@kessa Moc děkuju za podporu 🙂 Jo ten věk mě uklidňuje, že to je v pohodě z tohodle pohledu. Ale ještě není nic ztraceno, jsme teprve na začátku roku, takže během něho se ještě může změnit tolik věcí a třeba nakonec "zasadíme" ještě tento rok 😀 Zatím neházím flintu do žita, ale pokud se nakonec rozhodneme počkat, tak prostě ještě počkáme 😉

kessa
7. únor 2013

@bride_lucie Však uvidíš 🙂 Třeba to nakonec bude ještě letos a když ne, tak si tenhle rok užijete ještě v pohodě a bez závazků a pak se na to vrhnete odpočatí a v dobrém rozmaru 😀

zuzkakoc
7. únor 2013

@bride_lucie s vekem jsi v pohode, to ja uz bych to musela davno vzdat 🙂

zuzkakoc
7. únor 2013

@kessa dekuju, jsi hodna. Ja vim, ze mi asi ponekud ujel vlak. Ale zivot tak strasne rychle utika. Ja si proste vzdycky nasla toho nespravnyho muzskyho. Dite jsem chtela od 25 a to moc. V podstate se zacinam smitovat, ze to nevyjde ☹

tercla
7. únor 2013

Dámy absolutně vás nestíhám číst. Poslední co jsem zaregistrovala jsou nějaké seriály v televizi, což je pro mě tabu, protže žádou nemám... 😅 dále jsem přečetla nějaký vzkaz od slečny která se přiklání ke skupině s atopickáým ekzémem....to je má kamarádka, protože já ho mám taky 🙂
Dále jsem měla dostat men. v neděli a nic. V úterý jsem testovala a nic a vlastně pořád nic 🙂
tak se bavte a plodte 😎

kessa
7. únor 2013

@zuzkakoc vyjde, neboj 🙂 to nejdůležitější je hlava!! No teď jsem si vzpomněla, že před necelým měsícem porodila jiná kamarádka (žije v Rakousku) a té je 33, takže žádný stres! Ono to půjde 🙂 A jestlis e chceš uklidnit, tak někde tu je diskuze v kolika letech a po jak dlouhé době dámy otěhotněly a je tam x maminek po 35 a i maminky po čtyřicítce 🙂 Hlavní je víra, moc držím palce.

zuzkakoc
7. únor 2013

@kessa ja vim, snazim se na to nemyslet, ale moc mi to nejde. Zrovna ted tady brecim. Ach jo, jak jsem stara, tak jsem blba.

kessa
7. únor 2013

@zuzkakoc ale no tak 😉 Holt jsi toho pravého tatínka musela dýl hledat, ale o to hezčí to bude, až se zadaří..Posílám alespoň na dálku (za Velkou louži) pohlazení a hlavu vzhůru 🙂

zuzkakoc
7. únor 2013

@kessa dekuju moc, ani si nedovedes predstavit, jak moc to pro me zrovna ted znamena.

zuzkakoc
7. únor 2013

@kessa nabulila jsem si do spaget, jeste ze jsem je predtim moc nesolila

zachrpe
7. únor 2013

poslední 3 pilulky HA a pak TO vypukne 🙂 Holky, listovka se bere 1x denně ráno nebo je to jedno???

kessa
7. únor 2013

@zuzkakoc 😀 moje babička by řekla "alespoň nebudeš muset tolik čůrat" 😀 A nic si z toho nedělej- emoce je zdravé pouštět ven 🙂

xpila
7. únor 2013

@zuzkakoc Ahoj, jestli chceš trochu povzbudit, tak sestře je také 33 a teď má přesně na své 34. narozenin termín porodu 😉 Tak nezoufej, pozdě rozhodně není!
@zachrpe Já si koupila nějaké vitamíny v DM - pro těhotné a plánující těhotenství, kromě listovky jsou tam i další vitamíny a je jedno, kdy se berou.

zachrpe
7. únor 2013

xpila - Mě tu listovku doporučil právě MUDr., když jsem u něj byla na kontrole. Tak ji po dobrání HA začnu brát.

xpila
7. únor 2013

@zachrpe Jasně, to doporučuje každý. Podle mě ji můžeš začít brát i dřív, já ji beru snad 3 týdny. A právě jsem objevila tu v DM, stálo to myslím kolem 60 Kč a je to na dva měsíce. Obsahuje to 400 mg listovky, což je akorát denní dávka a jsou v tom i další vitamíny.

kessa
7. únor 2013

@zuzkakoc A kde vlastně přesně žijete? Moje spolužačka ze základky (spolusedící z lavice) odjela do USA zhruba před rokem- za přítelem Američanem. Bydlí v Oregonu, ale teď už jsou půl roku na Zélandu- na rok pracovat. Tak jsem zvědavá, kdy se tulačka přijede podívat na rodnou hroudu..

zuzkakoc
7. únor 2013

@kessa bydlime v Arizone ve Phoenixu. V podstate kousicek od Grand Canyonu 🙂 tak az budes mit cestu kolem, urcite se zastavte 🙂

kessa
7. únor 2013

@zuzkakoc kolem jezdím každý týden 😀 😀 Tam je asi krásná krajina, co? Mě se moc líbil i Oregon- ty nádherný hory..Ale nejvíc bych se asi chtěla podívat na Alijašku 🙂 Ale ono je tolik krásných míst- to člověk prostě nemůže stihnout..

zuzkakoc
7. únor 2013

@kessa jeee, ty jsi taky z Brna 🙂

zuzkakoc
7. únor 2013

@kessa je tu krasne. My jsme meli svatbu na Havaji, tam se mi libilo hrozne moc. Ale jak rikas, na svete je tolik krasnych mist. Ale my se s manzelem ted nejvic tesime na jizni Cechy.

janikana
7. únor 2013

@zuzkakoc @kessa Ja jsem v Alabame v Birminghamu a moc hezky to tu teda neni...Ale strasne me bavi to tady poznavat, nove lidi a jejich kulturu.

zuzkakoc
7. únor 2013

@janikana ty jsi take za morem 🙂) A tady planujes miminko?

janikana
7. únor 2013

@zuzkakoc nn, jsem tu jen na stazi, miminko planuju v CR

phuskova
8. únor 2013

@michaelarackova To je blbá situace no ... nevím, hold si budete muset určit priority, ale já bych na dovolenou těhotná nejela ani náhodou ... nikdy nevíš kdy nastanou nějaký komplikace, a ošetření v cizině není nejlevnější i přes pojištění a hlavně na mnohých místech je zdravotnictví ještě horší jak naše :(

phuskova
8. únor 2013

@krejci1510 nakupování v Londýně miluju 🙂 My tam byli na svatebce a tam jsme jeli jen s baťůžkama a nazpátek s baťužkama a velkým kufrem plným oblečení z Primarku..miluju Primark! 😀

krejci1510
8. únor 2013

@zuzkakoc ze ti ujel vlak ve 33 letech? Moji svagrove bude 38 a jeste ani toho spravneho chlapa asi nenasla ☹ Moc bych ji ho prala, ale myslim, ze tam uz zacina ten vlak ohledne deti ujizdet.

krejci1510
8. únor 2013

@phuskova my jsme zili v Bristolu, takze pojedeme tam. Radi bychom se sesli taky s par lidma z tamni prace na pokec. A vzdycky kdyz tam za nama nekdo jel na navstevu a na nakupy, tak jsme jim rikali, at si hlavne dovezou prazdne kufry 😀 A prave jedni kamaradi (par) tam za nami prijeli, kdyz cekali malou - pohlavi uz vedeli. Tak kluci sli na anglicky fotbal (oba jsou cutalisti) a my jsme nakupovali vybavicku pro malou. A jako byl to muj nejhustsi nakup v zivote!!! Behem dvou dnu jsme utratili dohromady pomalu 2000 liber! 😝