Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

vroninka22
autor
21. led 2013

Hlásím příjezd z hor, všichni jsme v pořádku a náramně jsme si to užili, koukám, že tady diskuze jen narůstá . - )))

janetoty
21. led 2013

Ahoj holky, taky se k vám přidávám, ikdyž nevím, jestli to bude ještě letos... 😢 , čekáme, jak nám vyjde bydlení

martakl
21. led 2013

@vroninka22 Včera jsem si na tebe vzpoměla, říkala jsem si, kdypak se nám nahlásíš...no to víš týden je dlouhá doba, snažily jsme se s holkama, tak aspoň máš co číst😀

martakl
21. led 2013

Včera jsem koukala na druhý díl čtyři v tom🙂 Ta paní ze statku nikomu neřekla jestli čekají holku nebo kluka, tak říkám manželovi, že to taky potom nikomu nepovím...a on na mě: "ale já na ten ultrazvuk půjdu s tebou" a já ze srandy: "ne ne"...on: "tě tam přece povezu, ne?" ...já: "pojedu autobusem"...on: "tě chci vidět, s tím břichem"...já:"ti uteču"😀 Jo srandičky, ty nám jdou😀

blankafs
21. led 2013

Ahoj ahoj, taky koukáme na ten dokument. Je jenom mně ta blondýna nesympatická? Nejvíc se mi líbila hláška "paní ze statku" v prvním dílu - cca: když tak pozoruju, jak to ty maminky řeší různě v diskuzích po internetu... no jejich starosti bych chtěla mít. 🙂 To mě pobavilo 🙂
Nevím, jestli jsem tu informaci tady nepropásla, ale který DC zhruba začínáte dělat ovu test? Přemýšlím, že taky koupím. Teď jsem 6DC a vyloženě se nemůžu dočkat 🙂

blankafs
21. led 2013

@janikana jak já ti závidím! Teda to USA, ne to odloučení. Kde přesně jsi? Já byla v r. 2006 4 měsíce na Floridě (Work&Travel) a hrozně ráda bych se tam znovu podívala.

zdeni.r
21. led 2013

Ahoj holky..
taky se k vám přidávám.. vysadila jsem v říjnu a od té doby se snažímme.. kupodivu naskočil cyklus po pravidelných 30ti dnech..
Beru calibrum baby plan, teď po ovulaci jsem začala měřit BT..
Dnes jsem 26DC, ovulace proběhla tak 16DC.. sem strašně netrpělivá s testováním, ale dnešní naprosto negativní.. tak uvidíme v dalších dnech..
Asi před dvěma lety jsme se snažili taky o mimčo, měla jsem dvakrát biochemické těhotenství, ale to jsem měla hodně nepravidelné cykly, brala jsem duphaston a utrogestan a i clostil a stejně nic, tak uvidíme, co letos..
Přeju všem krásný den a hodně štěstí do dalších dní..

kader
21. led 2013

Holky, mě nebaví vůbec počítat ty plodné a neplodné dny, a ještě si měřit teplotu? No to bych nedělala nic jinýho, než že tam budu mít pořád teploměr 🙂 Stejně v tom mám vždycky hokej. Mám naštěstí nejužasnějšího manžela na celém světě a ten ví všechno. Minule přijel z práce a říká mi ,,Zítra to máš dostat" můj manžílek má prostě v merku vše 😀
A právě proto, že mě tohle počítání tak nebaví, tak přistupuji na řešení - DĚLAT LÁSKU KAŽDÝ DEN ! A to by bylo, aby to nevyšlo 😀 😀 😀

kader
21. led 2013

Samozřejmě všem přeji úspěch !!

lile
21. led 2013

Ahoj holky, taky bych se k vam rada pridala! My jsme se zacali poradne snazit az nedavno. Ja uz dlouho po mimcu touzim, ale manzel dlouho nechtel, ale pak mu konecne doslo, ze uz nejsme nejmladsi( ja 29 a on 36) a ze by se taky rad rozmnozil🙂

krejci1510
21. led 2013

@lile ahoj, to jsme na tom podobně, manželovi je 35 let a mně bude letos 29. Tak snad to brzy vyjde 😉

vroninka22
autor
21. led 2013

@martakl no však jsme tady pečlivě četla 🙂 jinak taky jsme se dívala na Čtyři v tom a opravdu tam vybrali velice zjímavé příběhy 😉 Docela mě zaskočilo, do čeho některé holky šli, jako ta s Etipanem a ta co čeká dítě po první noci s nějakým chlapem, který nemá absolutně zájem, je mi jí docela líto.

zdeni.r
21. led 2013

@krejci1510
@lile Koukám, taky starší chlapy :o) mně letos taky bude 29 a příteli 34.. prostě je vidět, jak ti chlapi dospívají později :o))

janikana
21. led 2013

@blankafs jsem v Alabame v Birminghamu, tady to neni nic moc. Ale snad se na par vyletu taky dostanu.

terunka88
21. led 2013

@blankafs Přesně tak, blondýna mi je taky nesympatická :-/ A ta co má toho přítele černocha celkem taky - přijde mi, že od něj čeká kdovíco a asi ji už moc nedochází, že za ní odjel přes celej kontinent, opustil rodinu, přátelé atd..Já si to představit nedokážu (být v jeho kůži)..

Ovu testy, záleží jak dlouhé máš cykly..pokud klasika (kolem 28 dnů), tak doporučuju začít dělat tak od 11. dne..

terunka88
21. led 2013

Tak jsem to pěkně přivolala, dneska manželovi zavolali, že ho berou do nové práce (což je samo o sobě super), akorát se ale musel dneska sbalit a odjet 80 km, protože ještě nemáme auto a spoje tam jsou hrozné :-/ Takže do pátku jsem slaměná vdova, stejně tak potom i následující asi dva pracovní týdny..snad se nám podaří co nejdřív koupit autíčko, aby mohl dojíždět. 🙂

lliijjoonn
22. led 2013

@michaelarackova uteklo to rychle a před chvílí jsme se rozloučili a uvidíme se zase v pátek večer ☹ chjo...

lliijjoonn
22. led 2013

@janetoty ahoj, my to máme docela podobně... já jsem přesvědčená o tom, že když už jsem dokázala vydržet tři roky, abychom měli oba školu, tak už se to nějak udělá... no teď to tak nějak stojí na tom, jestli budeme mít dost na to, abychom koupili byteček, nebo půjdeme na pár let do pronájmu, nebo tak... no ale já už bych fakt v tomto roce a od manžela mám slíbené snažení od července - jakmile skončíme ty zatracené školy 🙂

janetoty
22. led 2013

@lliijjoonn to my jsme v podnájmu, ale je celkem nevyhovující pro mimi. máme na výběr koupit barák, postavit si svůj nebo přistavit u babči... taky už čekám celkem dlouho a moje biologické hodiny už přímo řvou na poplach, ikdyž jsem relativně mladá 😉

michaelarackova
22. led 2013

@zdeni.r Taky mám! 🙂 o 9 a nemůžu si stěžovat! 🙂
@lliijjoonn Neboj, uteče to jako voda!!! mě to taky utíká, a to se nevidíme od soboty od rána, vlastně jsme už v půlce! 🙂
@janetoty Ahojky Lucí! 🙂 Super, že si našla diskuzi, chtěla jsem ti o ní psát! 🙂

michaelarackova
22. led 2013

@vroninka22 Ahojky, myslela jsem na tebe, ty můro, jak si to tam užíváš! 🙂 Já tam mám chlapa na pánský jízdě a já truchlim doma! 😀

janetoty
22. led 2013

@michaelarackova našla, neměla jsem co dělat, tak jsem projížděla všechno možné 😉 já jsem byla teď taky 5 týdnů sama, teda krom víkendů, ale byl to pro mě masakr, vůbec nejsem zvyklá být od sebe dýl jak den

michaelarackova
22. led 2013

@janetoty O tom mi nemluv! 🙂 Já jsem si zvykala hodně dlouho...září až prosinec jsme takhle fungovali, ale nakonec se mi to i trochu líbilo, nikdo mi neříkal ,,Jé, zase Koník!" 😀

janetoty
22. led 2013

tak to mě neříká, protože přijede z jedný práce a jde do 2. ... ale teď seknul s tou prací, kvůli který jezdil pryč, a našel si novou, tak už ho mám doma aspoň přes noc 😉 mě to vůbec nevyhovovalo, byla jsem z toho na prášky... ale teď už se snad rozjedu s prací já, tak si nebudu připadat tak sama

krul
22. led 2013

Ahoj,jsem tu nová,mám 2,5 letého syna,který se nám podařil zplodit hned první měsíc po vysazení HA a chtěli bychom mu pořídit sourozence,HA neberu od srpna,ale zatím se nedaří 😒 doktor mi napsal teď od ledna Utrogestan kvůli ovulačnímu špinění,beru od 14. dne cyklu,dočetla jsem se ale,že blokuje ovulku,co vy na to?

martakl
22. led 2013

@krejci1510 @lile @zdeni.r Tak já se přidávám k té vaší statistice - mě je 28 a manželovi 31...a to jsem si kdysi myslela, že do třiceti budu mít dvě děti😀

martakl
22. led 2013

Holky, já jsem napjatá jak kšandy😀 Dneska jsem 25DC, ještě musím vydržet tři čtyři dny a budu vědět na čem jsme...

zdeni.r
22. led 2013

@martakl tak to sme se tu docela sešly :o)))
jooo já si taky myslela, že v pětadvaceti budu mít první dítě.. a pak dovolená v jugoslávii a auto a samé sociální jistoty a pozitiva 🙂))
Já jsem dneska 27DC... tak sem na tom podobně.. ale já to už dneska nevydržela a testla.. jsem 11DPO 😠

martakl
22. led 2013

@zdeni.r Přesně, můj plán byl taky takový😀 Ale manžel se ke svatbě rozhoupal až po deseti letech chození, tak jsme trochu pozadu😀 A test byl negativní? Já si říkám, že je brzo, že počkám do neděle a pak případně udělám test...ale v návodu píšou, že je možné testovat už týden po ovulaci, ale tomu moc nevěřím...

zdeni.r
22. led 2013

@martakl já ti nevim.. na testu po uschnutí něco je, ale odfotit to nešlo moc dobře..
už mám za sebou dvě biochemický těhotenství asi před dvěmi lety, kdy sem měla i hcg z krve potvrzený, ale nizoučký, tak sem zvědavá co teď..
já sem hroznej vůl s tim testováním 😠 ženská nedočkavá no..určitě brzy ještě je..ale když ta zvědavost jee tak veliká.. 😅