Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

janikana
22. únor 2013

@michaelarackova Neboj, jsem v tom s tebou, od te doby, co neberu prasky, se velikost meho poprsi blizi nule, jeste ze existuji pushupky 😖
Znate ten vtip? Vite co maji spolecneho push-upka a balicek chipsu? Kdyz to rozbalis, je tam toho pulka! 😀

zuzikakuki
22. únor 2013

@zuzkakoc Děkuju zatím jde vše jak má a // sílí den ode dne víc a víc 🙂

zuzikakuki
22. únor 2013

@zuzkakoc Tobě taky gratulace 🙂

michaelarackova
22. únor 2013

@janikana No, asi tak nějak...naštěszí manžel to neřeší a zajíce v pytle nekupoval! 😀 Ale moje sebevědomí...nic moc.

vroninka22
autor
22. únor 2013

@zuzkakoc
@vendsy no klidně Vám sradostí dám , nevíte jak ve skutečnosti holky s velkýma prsama trpí ☹ Bolesti zad, nemůžu sehnat podrpdy a ani plavky, levněkší jak pod 1000 kč neseženu, trička si musím kupovat skrze to větší a pak mě ve spod plandají, takže to zase není žádný med, mít prsa jako Pamela...Co já bych dala za B - C, to by mě bohatě stačilo.

vroninka22
autor
22. únor 2013

@martakl jj, to jsme na tom stejně, je to hrůza.... no manžel si je taky nemůže vynachválit, taky semnou chodí nakupovat podprdy i plavky, pač já jsem z toho vždycky uplně hin a scháním je min půl roku. A to mě musí většinou objednávat a pak upravovat a musím mít široké ramínka, paš s tenkých mám odřené ramena až do krve.

dooreen
22. únor 2013

@vroninka22 jau, to znám. měla jsem 70F ale pak jsem zhubla a teď mám 70D což jke mnohem lepší a zádům se ulevilo. sehnat prádlo je fakt zázrak aby nebylo jak po babičce a palvky ani nemluvím. Děsím se co s prsy udělá těhotenství a kojení. už ta změna z F na D je poznamenala i když jsem mazala a snažila se svičit na prsní svaly :(

martakl
22. únor 2013

@vroninka22 Přesně, sehnat padnoucí podprsenku to je věc...na jaře jsem se vydala na nákup a v obchodě byl chlap prodavač!! Říkám mu, že chci podprsenku 70D a on na mě, že to bude problém, protože tak štíhlých zákaznic s prsama moc není a spíš všechny mají 75 a výš...tak říkám, že je to hold blbá velikost a on, že nééé😀 A že si mám vybrat z katalogu a že by mi to objednal...no jo, ale vybírejte prádlo s cizím chlapem...tak jsem nakonec jela za mamkou a v mém bývalém bydlišti jsem pořídila... a hlavně, tam byla žena, prodavačka, které jsem se nestyděla ukázat😀

martakl
22. únor 2013

A ještě např. u svatebních šatů (měla jsem vel.36),to mi pod prsama a v pase nešlo úplně sešněrovat, měla jsem to stejnak trochu volný...to bych jinak musela mít 34 a do tý bych zas nedala ty prsa😀

xpila
22. únor 2013

@krejci1510 Tak to jsi byla rychlá, já se tam pořád ještě nedostala! Ale příští týden už prostě musím 😒

krejci1510
22. únor 2013

@xpila my máme mít tento víkend plodné dny 😀 Takže jsem to neponechala náhodě

xpila
22. únor 2013

@krejci1510 My právě ten příští, a to i chceme jet na hory na wellness 😀

klarkakrejcova
22. únor 2013

Holky já jsem sháněla 70F-G a holčina za pokladnou (s prsama nula 😀 ) mi s úsměvem řekla, ale to my nemáme a nikdy jsme neměli... Ale našla jsem si cestičku - u vietnamců si koupim podprdu třeba 80D a pak mi ji kamarádka zkrátí tak, že to není poznat a jsem vysmátá 🙂
Ale jinak mít velký prsa je opravdu tak pro chlapy na koukání... Ale ležet na břichu se s tím nedá, nakoupit prádlo a plavky taky ne, záda a krk z toho bolí jak blázen... Můj drahý to pochopil když jsem mu řekla ať si zkusí celej den tahat pověšený na krku dvě petky s vodou... A od té doby se mnou soucítí 😀 Takže doufám, že mimi mi je už moc nezvětší 😉

zuzkakoc
22. únor 2013

@vroninka22 No, me by B-C taky stacilo 😀

zuzkakoc
22. únor 2013

Ale jinak vim, ze to asi s velkyma prsama neni legrace. Vim, ze jsou problemy pri sportu a se zadama. Ale zase pak v nejakem vystrihu to vypada super. Nojo, vse ma vse pro a proti.

vendsy
22. únor 2013

Holky, tak jsem byla na spinningu . Po hodine jsem se sla zeptat trenera co on na tehotenstvi a spinning a uplne mi ztuhnul usmev. Rekl mi, ze zrovna toto tema si vytahl vcera na zkousce a ze prvni tri mesice bych nemela chodit. A me to tak bavi 😠 dneska jsem byla sice trochu vic zadychana nez jindy ale jela jsem si takovou pohodicku. Tak nevim, pockam do stredy a zeptam se jeste svoji doktorky. Jinak uz na me jdou chute. Malem jsem snedla kysane zeli co jsem ted delala manzelovi k vepro-knedlo-zelu ☹

xpila
22. únor 2013

@vendsy Podle mě jestli jsi na něj zvyklá, tak bych možná jen zvolnila. Kolikrát slýchám názor, že není dobrý s nějakým sportem úplně přestat, když je člověk na něj zvyklý, že pak je to ještě větší šok...

terunka88
22. únor 2013

@phuskova to mě taky ne 😀 v pohodě, kdyžtak pošlu další 😀

vroninka22
autor
23. únor 2013

@dooreen
@klarkakrejcova
@martakl no umě to je složité, že mám e F, jak která podprsenka a potřebuju 65, což je opravdu problém. Svatební šaty jsem měla 34, přes prsa byli dobré, ale v pase mě plavali trošku a pořád jsme to museli dotahovat, tak jsem si pak večer dala ramínka a bylo po starostech.,

vroninka22
autor
23. únor 2013

Tak holky jsem 19 DC a už třetí den trošku krvácím, je to takové nepatrné, ale je to jasně červená krev . - ((( Co to má znamenat sakra ☹

krejci1510
23. únor 2013

dotaz pro ovulaci testující...včera mi to nedalo, tak jsem si koupila taky ovulační testy (včera jsem měla 11DC) Včera jsem si ho udělala blbě (nepřečetla jsem si pořádně návod). Dneska jsem na něm měla slabého ducha, ale od včerejška mě bolí podbřišek a v oblasti pravého vaječníku. Je možné, že by teda ovulace dorazila zítra? (Na zítra mám předpovězeno zplození syna od Dr. Jonáše 😀 )

phuskova
23. únor 2013

@terunka88 tak jo:D kdy je nejlepší čas testovat???

michaelarackova
23. únor 2013

Dobré ráno, holky! 🙂 Taky se to u vás pořád sype???? Už mě to štve, nejradči bych nevylezla z domu. Už chci jarooooo!!!!!

xpila
23. únor 2013

@michaelarackova U nás to je jak na Sibiři 😀 A to jsme skoro v centru Prahy... Chtěli jsme vyrazit někam ven, ale nejdřív budeme muset najít auto 😀

michaelarackova
23. únor 2013

@xpila Já už jsem z toho dost nešťastná...Jen co shrabeme dvůr (hodina), můžeme začít znovu!!! 😠

xpila
23. únor 2013

@michaelarackova Tak to musíš brát pozitivně - je to cvičení na zdravém vzduchu a ještě k tomu užitečné 😀

michaelarackova
23. únor 2013

@xpila Můžeš přiject! 😀

xpila
23. únor 2013

@michaelarackova Tak mi dej adresu a vyrážíme 😀

kikika87
23. únor 2013

@michaelarackova Jóó tak tady sněží už od včera a ne a ne přestat a to jsme ve středních Čechách proboha :DD
Taky už chci jaro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kikika87
23. únor 2013

Jinak holky,vůbec vás tady nestíhám,to tady přibývá jak houby po dešti 🙂)) Ani nevím komu se už třeba poštěstilo 😉