Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

kessa
4. únor 2013

@smisca 4 v tom se mi docela líbí- je zajímavé sledovat osudy některých lidí.. Nejvíc se mi líbí farmářka- je to super ženská a stateček bych si přála taky. Všechno bere tak nějak s nadhledem a je pravda, že jí to i dost lidí vyčítá, ale mě to přijde fajn. A úplně nemusím tu blondýnku podnikatelku a jejího přítele- ti jsou hogo fogo a kdo je víc, že? A mám pocit, že ta si tak přála toho císaře, že to ani jinak nemohlo dopadnout, než že bude mít nějakej problém..No jsem zvědavá, jaká bude s miminem.. No a ten Abel se mi jako táta docela lídí- tak pěkně se stará 🙂

janina_sun
4. únor 2013

@smisca jj, taky koukám a líbí se mi ten dokument....nejmíň sympatičtí jsou mi blondýna podnikatelka a Slovák, co neví, co je klystýr 😀 byla jsem zvědavá, jak zrovna ona zvládne porod, když se furt tak moc hlídala, aby nebyla tlustá a neměla strije a kdo ví co ještě... 🙂 a nevíte, zda budou další díly s novýma maminkama nebo tohle příštím dílem skončí, až budou mít všechny po porodu? nevíte holky?

kopeckovi
4. únor 2013

@janina_sun Tak děkuji za fotečky... nádhera.. už aby to bylo 🙂
@kessa Tak to ráda slyším, že to manžela potěšilo. Já nejdřív nevěděla jestli do toho jít nebo ne.. jestli by se mu to vůbec líbilo. A taky je to dost peněz 😒 Ale pak jsem si řekla, že už kvůli sobě... a on nakonec o tom začal asi před měsícem mluvit, že by se mu líbilo, kdybych se nechala někde vyfotit 😲 .. ale to už jsem byla objednaná... tak jsem mu řekla jenom, že to se asi zbláznil, že ani náhodou 😀 .. tak jsem zvědavá pak na reakci.. chci mu nechat pak udělat z fotek knížku 🙂

janina_sun
4. únor 2013

@kopeckovi děkuju 🙂 jeeee, bude nadšenej 🙂 a ještě, jestli to takhle nečeká 🙂 tak ať si focení užiješ!! 🙂

kessa
4. únor 2013

@janina_sun já myslím, že nové maminky nebudou ☹ ale třeba bude ještě pár dílů o tom jak se vede tady těm čtyřem maminkám.. Jsem ráda, že ta blondýna nepůsobí tak blbě jen na mě..

kopeckovi
4. únor 2013

@janina_sun No pak poreferuju.. ale to ještě nějakou dobu potrvá 🙂 Na reakci jsem fakt zvědavá... on ty emoce nějak moc neprojevuje... tak jenom doufám, že to nakonec nebude jenom hmm pěkný ... to bych ho asi přerazila 😀

janina_sun
4. únor 2013

@kopeckovi no snad nee....případně mu koukej na čelist..určitě jí v úžasu pootevře 😀

kopeckovi
4. únor 2013

@janina_sun Si nainstaluju skrytou kameru a budu pozorovat 😀

kessa
4. únor 2013

@kopeckovi neboj, bude nadšenej 😉

kopeckovi
4. únor 2013

@kessa No doufám, že ho konečně nějakej dárek ode mě fakt překvapí 🙂 Já jinak nikdy nevím co vymyslet, tak by mě docela potěšilo kdyby si konečně z něčeho sednul na ..del 😀

bride_lucie
4. únor 2013

@kopeckovi
@janina_sun
@kessa To jste mi připomněli moje focení (už je to hodně let zpátky), taky pro toho mýho - byli jsme spolu tenkrát jenom půl roku, tak mě napadlo tohleto - teď si to prohlížím právě jako motivaci, aby mě to udrželo u Jill a pokud možno abych se zas alespoň přiblížila tý postavě, co jsem měla v 18cti 😀 (aspoň trošinku 😅 ). Když to vidím, tak si hned říkám Lucino, takhle si krásně vypadala, to není možný, dělej, makej 😀 Mrkejte na facebooku jsem z toho vyrobila dokonce video s takovým výběrem 🙂 https://www.facebook.com/photo.php?v=1134601015...

kopeckovi
4. únor 2013

@bride_lucie Jee a nenechávala ses fotit v Hradci? Trošku mi to připomíná fotografku co nás fotila na tablo 😀

sendy12
4. únor 2013

@michaelarackova Se nám změnila teď gynekoložka, tak zítra jsem objednaná k jiné....🙂 Rozumnější....🙂

sendy12
4. únor 2013

@vroninka22 Zítra běžím....🙂 Ale bojím se...:(

janina_sun
4. únor 2013

@bride_lucie teda "Lucino!!!" 😀 Ty jsi kočka 🙂

zuzkakoc
4. únor 2013

@bride_lucie To jsou krasny fotky 🙂 Ja jsem se nechala taky vyfotit, ale jen spis jako portret, jsou to super vzpominky a urcite se jeste necham vyfotit i glamour i kdyz nevim jestli v mem veku uz to nebude spise legracni 😀

phuskova
5. únor 2013

@janina_sun zkoukni tuhle stránku: http://merenibt.xf.cz/index2.html já ji teda nepročetla zatím celou,ale o měření BT tam je snad všechno, i to co co znamená...(kdyby s to neotevřelo ten rejstřík vlevo, tak vlevo klikni na Otevři vše) 🙂

phuskova
5. únor 2013

@kopeckovi Boudoir jsem chtěla nafotit manželovi k prvnímu výročí svatby, strašně se mi líběj fotky Lucky,ale 5500 za focení, plus další věci zato nemůžu dát :( Tak hledám vhodnější variantu 🙂 ale už mám domluvený těhotenský focení s fotografem co nám fotil svatbu .. 😀 Nebo né domluvený, jen jsem se ho už ptala, na kolik to vyjde a cena super ! 🙂

phuskova
5. únor 2013

@malinna no tak první týden ještě bude MS, ale ten týden pak! Se trošku bojím..nebo né bojím,ale když si to člověk uvědomí, je to takový zvláštní 🙂 No my s manželem spolu jsme celkem něco přes 2 roky, takže sme toho moc nenašetřili, a to co sme zvládli našetřit sme dali na svatbu a byt 🙂 Navíc s hypotékou se moc šetřit nedá :( Ale nějak to zvládnem, kočárek nám prý koupí tchýňka🙂)
@janina_sun jaký to je to focení u Hanky? Já o ní uvažuju, protože přeci jen to má levnější než Lucka...na kolik tě to prosím celé vyšlo, jestli to není tajemství?? Půjčuje třeba i botičky na podpatkách? Jaký je líčení?

janina_sun
5. únor 2013

@phuskova jeee,mrknu, díky moc!! 🙂 Jinak Hanka je skvělá, fotila nám i svatbu, její styl se mi moc líbí a hlavně dokáže perfektně uvolnit atmosféru, takže ze mě spadl i stud a nervozita. Zasmáli jsme se a bylo to fakt moooc příjemný focení. Tento rok ceny trochu zvedla, takže teď to má za 3.000,- + vizážistku. Vizážistky má dvě, já té levnější platila 500,- Kč...jestli ceny zůstaly, to nevím...ale určitě se s Hankou domluvíš. Jinak boty, nějaké šperky, doplňky a pár topíků má i na půjčení, takže pohoda 🙂 mrkni na její stránky (hanaskacelova.cz) a na beremku mám album ze svatby, abys měla představu, jak fotí. Budoir fotky můžu poslat na ukázku taky, jestli chceš

phuskova
5. únor 2013

@janina_sun Tak ju, budu moc ráda za ukázku 🙂 pivonkova.petra@gmail.com 😉 Dík 🙂 Jinak já její fotky znám, mě se právě líběj i ty boudoir od ní, nebo miminka🙂) Jako 3500 mi už přijde fajn cena🙂 Zkusím jí kdyžtak napsat, jestli vůbec bude mít květen/červen čas o víkendu, kvůli svatbám..jindy než o víkendu se do Prahy totiž nedostanu, protože ve všední den tam dřív jak v 17 být nemůžu :( Ale moc mě to láká.....

michaelarackova
5. únor 2013

@kopeckovi Jůůů, já taky chci jít, ještě ale asi chvilku strávim s Jill a chci to k výročí! 🙂

@bride_lucie Máš nakoupeno dost gumových nepřítelů??? 😀

janina_sun
5. únor 2013

@phuskova no a pár těch hadříků na focení miminek jsem jí háčkovala já 😀 a zkus jí napsat, myslím, že se snaží vyjít vstříc. Svateb má teď celkem dost, je hodně oblíbená, ale myslím, že určitě termínek najdete 😉 a já jdu poslat ty fotky 🙂

kopeckovi
5. únor 2013

@phuskova @michaelarackova Tak to se mi líbí, že je tu tolik nadšenců na boudoir 😀 Já potom pokukuju už docela dlouho a vždycky mě odrazovali ty prašule 😒 Ale teď když jsem se rozhodli, že jako miminko joo, tak jsem si říkala, že je asi nejvyšší čas... kdo ví co to pak se mnou udělá 😀 A jinak jsem se teda objednala k Lucce, protože její fotky mě nadchly nejvíc... jdu ještě s kamarádkou, ale stejně to na těch pět litrů vyšlo no 😖

michaelarackova
5. únor 2013

@bride_lucie Lucí, mega kočka!!!!! 😎

michaelarackova
5. únor 2013

@kopeckovi ty kráso! To je peněz!!!! Já to naštěstí mám za pár, spíš zadarmo...Manželův bratranec fotí. Není profi, jen pro známí, fotil nám celou svatbu. Má všechno profi vybavení a fotek budu mít, kolik si jen budu přát. Ale nemá bohužel žádné ty propriety...☹

janina_sun
5. únor 2013

@michaelarackova no, jako být fotograf, tak si člověk vydělá asi dost ... 🙂 když si vezmeš hodinka focení a takový peníze...chápu, že pak ta úprava fotek taky trvá, něco vrazej do vybavení atd...ale když si vezmu, že někdo fotí několik lidí denně, od každýho třeba 2000,- Kč, tak to pak hezky naskáče 🙂

michaelarackova
5. únor 2013

@janina_sun To rozhodně! 🙂 Ceny jsou dost vysoké, mě je líto tolik peněz za to dát...

janina_sun
5. únor 2013

@michaelarackova je to dost, no... 😒

kopeckovi
5. únor 2013

@michaelarackova Jo je to peněz, taky se mi z toho dělalo špatně 😀 Ale zase vím, že když jsem se šla fotit někam levně, tak se mi pak ty fotky tolik nelíbili, tak jsem si říkala, že si jednou splním sen 😀 Já jsem hrozně náročnej člověk co se týká fotek 😀 A u Lucky se mi líbí i ten její pokojíček, má to úžasně zařízený... tak doufám, že s fotkama budu spokojená 🙂