Snažení o první miminko v roce 2013

vroninka22
1. pro 2012

Ahojky holky, plánujeme miminko v roce 2013, původní plán byl až v létě, ale obávám se, že do léta to asi už nevydržím 😉Kdo chce, přidejte se do diskuze, probereme vše, víc hlav. víc ví . - )) Těším se na Vás . - )

phuskova
14. únor 2013

@terunka88 Jo já jim to samozřejmě moc přeju taky, aspoň budu mít na kom trénovat háčkování...ale moc mě to mrzí, že maj to štěstí a čekaj, oni asi svatbu ani zatím neplánujou, nebo to bude možná další překvápko, protože vím, že ona by chtěla🙂 My musíme hold čekat, blbý peníze no...nebo se prostě stanu míň zodpovědnou a budu kašlat na nějaký rezervy nebo já nevím no ...

phuskova
14. únor 2013

@janina_sun no já věřím že se zadaří, jenomže to čekání je děsný no ... ale asi sem nějaká přecitlivělá teď,mám své dny, poslední řízený HA...doufám, že ty další budou lepší no 😀

olege
14. únor 2013

@phuskova Já jsem si vždycky říkala, že jsem taková přecitlivělá určitě z HA.. No a když jsem ji brát přestala, tak jsem ještě víííív přecitlivělá :-/ Mám pocit, že v úplně každým filmu, seriálu nebo dokonce i v reklamě je něco, kvůli čemu mám na krajíčku :D děs

blankafs
14. únor 2013

Ahoj holky, vůbec nestíhám číst...
Předevčírem jsem objevila ducha, a to jsem myslela, že se tenhle cyklus nezadařilo. Včera byla čárka jasnější a dneska je krásná. Tak se zítra stavím k doktorovi a uvidím, co mi na to poví. Ještě se nechci úplně radovat, co kdyby něco, ale těší mě to moc. Tak buď jsem v 4tt+1 nebo 30 DC. Akorát na mě skočila nějaká chřipka, tak se pročítám co teda můžu a co ne, kdyby náhodou 🙂

vroninka22
autor
14. únor 2013

@phuskova no to mě taky vždycky dostane, a to jue toho kolem mě taky tolik, že třeba ani nejsou manželé a čekají ☹ ale taky se dočkáme 😎

vroninka22
autor
14. únor 2013

@blankafs 😀 samé dobré zprávy tady 🙂 předčasně gratuluju, určitě je to fazolka 🙂 pak nám dej vědět 🙂

phuskova
14. únor 2013

@olege No to mě teda čekaj hezký věci, protože já mám už i teď tendence pofňukávat i u reklam (na Google😀)...takže si myslím, že až budu těhotná,budu bulet pořád 🙂
@vroninka22 právě:( Vlastně všechny moje kamarádky nebo známý co momentálně čekají, nejsou vdané..a pokud vím, oficiálně se zatím nechystá žádná svatba. Jedna rodí v květnu, to už asi taky nestihnou, i když u nich bych čekala svatbu ve 4 na radnici, druhý čekaj v dubnu a tam asi nebude jentak svatba a ta třetí čeká nevím od kdy,ale tam šance na svatbu je🙂 si připadám jak závistivá mrcha😀

krejci1510
14. únor 2013

@phuskova neboj, to prijde 😉

krejci1510
14. únor 2013

@phuskova my jsme posledni par, ktery v nasem okruhu nema jeste dite. A nekteri uz zacali druhe kolo 😒

phuskova
14. únor 2013

@krejci1510 jako mě to třebau těch co už děti mají nevadí, většinou jsou starší jak my, tak je to takový normální, mají už větši děti...ale kamarádi z party...to je takový zvláštní, chci už taky patřit mezi ně:( 🙂)

krejci1510
14. únor 2013

@phuskova u nas v parte je nejstarsi muj manzel 😒 Teda druhy nejstarsi. A taky jsme spolu ze vsech nejdele.

zuzkakoc
14. únor 2013

No tak u me uz vetsina jede druhy kolo. Ja uz jsem ve stavu, ze kdyz mi nekdo oznami, ze ceka, tak se z toho vubec nedokazu radovat ☹. Pripadam si taky zla, neprejici a zavistiva.
Manzel, slibil ze pujde na vysetreni spermatu 🙂

phuskova
14. únor 2013

@krejci1510 no u nás jsme věkově spíš uprostřed,ale děti se plodí na všech stranách 😀 Ale tak snad ho to dnešní oznámení od jeho kamaráda hodně dobrýho nějak pošoupne...i když nemyslím, když serošku zděsil,když sm mu říkala, že sem už dobrala poslední prášky .. 😀

janina_sun
14. únor 2013

@phuskova rozumím Ti, že je Ti to líto...na druhou stranu ten pocit, že už máte dostatečné finance nebudete mít asi nikdy...ale co vím od kamarádek, tak se toho bály a dnes jsou na tom kolikrát líp jak před mateřskou 🙂 naučily se i šetřit na různých věcech, které byly zbytečné...a ani jim nepřijde, že by se musely nějak omezit...taky asi záleží, jestli je podpora rodiny nebo je na to člověk sám...ale zatím mě vždy kamarádky s mimčem mile překvapily, že se to zvládnout dá 🙂 což je fajn a motivující zpráva

phuskova
14. únor 2013

@zuzkakoc no aspoň nejsem jediná, kdo si tak připadá ... teda jako já jim to přeju no, ale víš jak...radši bych byla v jejich kůži...vím že na akcích společných na něj měla pořád nějaký narážky, hlavně když se nás ptali na naši svatbu a tak..ale nenapadlo mě, že to vezmou z týhle strany a tak hned...ještě před 2 týdny s náma hrála bowling a pila pivo (asi netušila ještě) ...

phuskova
14. únor 2013

@janina_sun Tak to určitě je...já vím že to tak asi je, teda asi určitě 😉 Ale pro mě je ten pocit, že "co když budem bez peněz" takový nějaký stresový... třeba včera sme se s Vaškem bavili, jestli ještě někdy pojedem do Londýna, kterej milujem a on mi řekl, že už asi nikdy, protože na to už nebudou peníze...:((( Což se mi vůbec nelíbí, protože mám v Londýnským albu ještě půlku prázdnou! 😀

janina_sun
14. únor 2013

@phuskova hele, moje kolegyňka má 3 děti...výplaty mají oba s mužem tak nějak průměr....a každý rok jedou jak na hory, tak na zahraniční dovolenou k moři...a že taková dovolená něco stojí !!! 🙂 takže určitě se to dá

krejci1510
14. únor 2013

@phuskova vzdycky se najde "duvod" proc jeste ne. Ale clovek by si vzdycky nasel nejaky duvod. Obcas mi je taky dost uzko, kdyz pomyslim na financni stranku. Ale jsme na to dva a zvladneme to 🙂

kessa
14. únor 2013

@phuskova Taky už jsem to zažila a to se švagrovou. Jednak jsem to nečekala- ona je hodně věřící, tak mě ani nenapadlo, že by se mohli snažit před svatbou. Navíc nemá dodělanou VŠ, odpracováno, finančně jsou na tom nic moc a ona si klidně plánovaně otěhotní 😀 Přišlo mi to v tu chvíli nefér a tak líto..No brečela sem asi týden 😉 Takže nejsi sama .-) Já už sem si to v hlavě nějak srovnala, ale ze začátku mi to bylo fakt líto.

phuskova
14. únor 2013

@janina_sun to nechápu .. 😀 asi někde děláme chybu, či co :/ 😀
@krejci1510 No to jo no ..uvidím co mi k tomu ještě doma řekne Vašek, třeba to nebylo plánovaný a tím pádem si pořád můžu připadat zodpovědně že se snažím našetřit...
@kessa si dovolila hodně co 😀 No jako já to taky překousnu, a budu se radovat s ní (jestli se bude radovat😀) ale jak píšeš, zatím mi to přijde nefér...protože co vím, tak ješt před takovýma 4-5 měsícem její přítel říkal, že mimino ani náhodou ... 🙂

kessa
14. únor 2013

@phuskova no to teda dovolila! 😀 Ale raději si ještě těch pár měsíců počkám 🙂 Do srpna už vydržím 🙂

phuskova
14. únor 2013

@kessa no mě taky nic jinýho nezbyde že jo .. 😀 ale snad jen do května🙂

vendsy
14. únor 2013

@krejci1510 @phuskova tak to taky moc dobře znám ☹ a ještě když do toho zjistíš, že jsi těhotná a potom o to přijdeš a teď ti všichni ostatní pořád o miminech, tak je ti fakt do pláče. V den co mi řekli, že těhotenství z neznámých příčin zaniklo, že mu netluče srdca tak jsem začala kouřit a teď nemůžu přestat 😒 kamarádky co jsme byly spolu těhotný a plánovaly si výlety už se moc nevídám a stýkám se s úplně jinou partičkou, což mě na jednu stranu mrzí ale na druhou to fakt nedávám, zkusila jsem jednu vycházku s nima ale když si jediná kdo nemá ten kočár tak se to prostě nedá ☹

krejci1510
14. únor 2013

@vendsy @phuskova ale musime myslet pozitivne 😉 Ta 13 nam vsem letos prinese stesti 🙂

phuskova
14. únor 2013

@vendsy jej, to chápu,to si ani nedokážu představit a moc doufám, že to ani nezažiju, musí to být hrozný....celá ta situace :(( Tak snad se nám brzy zadaří a bude to vše v pořádku 🙂
@krejci1510 určitě, 13 je šťastný číslo 🙂

michaelarackova
14. únor 2013

@phuskova
@janina_sun Dnes jsem se dozvěděla, že další kolegyně je těhotná...Jsou spolu rok, ani spolu pořádně nebydlí, on je ožrala, hulí,...ona je o 2 roky mladší...a plánovali to!!!!! CHÁPETE TO?!?!?!?

phuskova
14. únor 2013

@michaelarackova já už nechápu vůbec nic! :(

michaelarackova
14. únor 2013

@phuskova Taky si přijdu jako nepřejícná mrcha...☹ Nedokážu z toho mít radost...

phuskova
14. únor 2013

@michaelarackova Ale zas, když to zvládnou fin.oni tak my přece 100% 🙂

kopeckovi
14. únor 2013

@blankafs Juu tak předčasně gratuluju, snad bude všechno v pořádku a budete se moc radovat na plno. 🙂 Já momentálně čekám do neděle zda MS dorazí nebo nedorazí, ale mám takový předtuchy, že určitě dorazí, už teď mě boli podbřišku, což je u mě jasná správa 😒 No tak aspoň budu moct vyzkoušet menstruační kalíšek, kterej mi dneska dorazil 😀 😀