Snažení - říjen 2022

spygy
27. zář 2022

Tak bohužel ani tento měsíc se nezadařilo, tak pojďme spolu do dalšího cyklu snažení.

andulka007
27. zář 2022

@spygy jak dlouho se už snažíš ?

bammbino
27. zář 2022

@spygy Ja dnes ovu tak snad 🤞🤞🤞🍀🍀🍀
Drzim palce nech sa cim skor zadari 😊

eve93
28. zář 2022

@spygy taky se přidávám

spygy
autor
28. zář 2022

@andulka007 teď už je to 5. měsíc, tak ještě je to relativně ok, měla bych jít v říjnu na kontrolu, tak uvidíme, co doktor mi poradí

spygy
autor
28. zář 2022

@bammbino tak držím palečky, aby se povedlo, já mám v říjnu narozeniny na končí měsíce, tak by to byl fajn dáreček, kdyby se zdařilou zrovna tento měsíc 😊

andulka007
28. zář 2022

@spygy my se teď snažíme od narození první dcery (rok ), chtěli bychom aby jsme měli děti blízko u sebe a bohužel zatím nic .. 😔😔

fany122e
29. zář 2022

Ahoj, taky se přidám 🙂

kikhulka
Autor odpověď smazal
Zobraz
michaela1891
29. zář 2022

V listopadu to bude rok co bych chtela druhe a akorat i kontrola u dr. ( na prvni jsem cekala 2 roky ale s jinym partnerem)

kackabis
29. zář 2022

@spygy opět se přidávám. Dnes jsem 7DPO, tak kéž by🍀

kikhulka
29. zář 2022

Ahoj holky
Rada se k vám přidám
Ja mela ovulaci včera (28.9)
Nic si teda nemerim jen výpočet podle ovulační kalkulačky.
V červnu vyndani tělíska, dobrala jsem dvě balení nosifolu,a ještě zobu kyselinu listovou.
Menzes vždy pravidelná i po vyndani tělíska
V úterý 27.9 jsem pociťovala menší tlaky(krece) v podbřišku a ve středu 28.9 měla proběhnout ovulace
Sex si užíváme od neděle ( 25.9)
Jsme teď s chlapem trochu nachlazení tak snad to nebude mít nějaký vliv,já se snažím nic nebrat ale chlap zobe Paralen ,někdy brufen atd.
Tak snad to vyjde,clovek se na to snaží nemyslet ale moc to nejde.
Vše držím palečky 👍a moc štěstíčka 🍀

kikhulka
29. zář 2022

@michaela1891 tez mám nového pritele už mamzela
S bývalým partnerem přišli děti až po roce snažení
Držím moc palecky

bammbino
29. zář 2022

@spygy Dakujem pekne 🍀🍀🍀🍀🤞🤞🤞🤞

bammbino
29. zář 2022

@kikhulka Drzim silno 🤞🤞🤞🤞 Nam sa podarilo po 2 rokoch.Potratila som uz skoro 12 tyzdni.Od 02/2020 sa mi nedari otehotniet . Vyskusala som uz asi vsetko. Obcas betiem lustovku a to he cele. MS previdenza mam,aj ovu .Tak snad 🍀🤞

kikhulka
29. zář 2022

@bammbino tak to držím velice palce
Před prvním dítětem jsem mela jeden potrat v 6tt a pred druhým dítětem jsem mela tez potrat v 9tt nebylo srdce.
Po prvním potratu mě neklesalo hcg,měla jsem prý nějakou molu a nemohli jsme se 3 měsíce snažit pak jsem si naordinovala nosifol a do měsíce jsem byla těhotná
To stejně i po druhém po tratu
Já celkové mám vse s těmi dětmi jak přes kopirak.
Tak uvidíme jak s novým partnerem to půjde.

fany122e
29. zář 2022

Ahoj holky. Je mi 36, po nevydařeném vztahu mám konečně normálního chlapa, začali jsme se snažit v červenci v den mých 36. narozenin, těhotenství sice klaplo hned, ale po 9 dnech zpoždění odešlo s ms (biochemko), začala jsem brát yarilo a inofolic, dva dny po jsem dostala covid, horečky a 14 dní nemocná, ms měla přijít 25.8. a nic, test negativní, ovulaci jsem nepoznala (dříve bez problému). Nakonec přišla s týdenním zpoždením. Teď další (ne)čekám 3.10., ale na testu to vypadá jak v zasněžené krajině. Vím, že se nesnažíme dlouho, ale i tak mě to trápí, přece jen biologické hodiny bijí napoplach. Přeju hodně zdaru 🙂🍀

spygy
autor
29. zář 2022

@andulka007 bohužel ne vždy vyjde vše tak, jak si člověk přeje, mé dceři je 7 let, s jejím tatínkem jsme se rozešli a teď s přítelem se snažíme o sourozence, budou od sebe více, než jsem chtěla, ale nevadí mi to, už se moc těším, jak bude starší sestra a bude mi pomáhat 😊

spygy
autor
29. zář 2022

@kackabis já už 3 DC OT koupené a jedeme další kolo

kloshet
30. zář 2022

Ahoj, jsem tu nová a take se snazime o mimi. Jiz mame 8-leteho chlapecka, ten vysel napoprve. O druhe jsme se pokusili v breznu 2021, vyslo napoprve ale potratila sem v kvetnu 2021. Od te doby to nejde. Ted jsem 21.9. Dostala ovitrelle a snazili jsme se lazdy den. Zatim mam stale ppzitivni testy, ale pricitam to ovitrelle. Tak vsem drzim pesti ! Me to cekani prijde nekonecne. 🍀🤪

kloshet
2. říj 2022

Ahoj holky. Tak ja dnes uz mam ovitrelle z těla pryc, test negativni. Od zacatku me dost pichalo v podbrisku, to uz ustalo, ale dnes extra pociťuji, jak se mnou třískají hormony. Nalada se mi meni co chvili, dnes uz me trikrat k slzam dojalo blby video. Tak nevim co to znaci, jestli se povedlo. 🤪😁 ve ctvrtek to mam dostat, tak snad Mrcha neprijde. A co vy ? Nejake novinky ?

kackabis
2. říj 2022

@kloshet ahoj, já dnes první den zpoždění, na testu úplně pidi mini 👻 , takže také vyčkávám a doufám ❤️ dej vědět až budeš testovat!

kloshet
2. říj 2022

@kackabis to zni dobre ! 🍀🍀 moc Ti preji, aby tam // byly 🙏🏻 chtela bych testovat pozitri , ale nevim, jestli to vydrzim 😃

lipline
3. říj 2022

Ahoj holky, dneska jsem 8DC, cykly mám delší cca 31 dní, ovulaci kolem 18DC, chci zkusit testovat, myslíte že testy můžou být nefunkční tím že jsou staré ? cca 5 let? Mám je schované po prvním potomkovi a nevím jestli vyhodit nebo používat. Mám jich hromadu tak je mi to trochu líto, ale zase lepší než testovat zbytečně.

kackabis
3. říj 2022

@kloshet já dnes ráno 👻 🙂

spygy
autor
4. říj 2022

@kackabis paráda, začíná krásný doušky, tak snad bude sílit 😊 koukala jsem, že MS má dorazit ve čtvrtek, tak snad už nedorazí 👍

bammbino
4. říj 2022

@kikhulka Drzim palce aj ja a Dakujem 🍀🍀🍀🤞🤞🤞🤞

bammbino
4. říj 2022

@spygy Nas syn mal 12 v maji ,aj u nas uz bude vysoky rozdiel,ale o to lepsie pre nas 🙂 Bude pomahat, vyberat zo skolky 😊 Ma to svoje vyhody aj .Uz len aby sme nasli co najskor //🍀🤞🤞

kackabis
4. říj 2022

@spygy dneska bubák zas o trochu silnější, ms nedorazila tak to vypadá že jo! ❤️ Dneska koupím digitál, ať můžu manželovi tento týden udělat překvápko 😁

kackabis
5. říj 2022

@spygy tak dneska už je to tam ❤️❤️❤️

lipline
5. říj 2022

@kackabis krása, moc gratuluji a držím pěsti ať je vše v pořádku.❤