Snažení - srpen 2022

teplaka1
14. srp 2022

Ahojky holky,ktera se taky tento mesic snaží o miminko..? 🙂
Poslední MS 30.7. a ovulka proběhla podle příznaků pred 2 dny..Vim ze je brzy a bude to dlouhé čekání.Tak jsem si ho chtěla zkrátit tady a popovidat..

lulululu11
14. srp 2022

Ahojky, haha mám to stejně, poslední MS 31.7. a ovulka včera 😃 je to druhý měsíc, co se snažíme, a co ty?

teplaka1
autor
14. srp 2022

@lulululu11 my teprve první měsíc zatim..Tak nečekám zázraky ale první bylo vlastně taky hned 🙂 jen to čekáni bude šílený 🙈

lulululu11
14. srp 2022

@teplaka1 ahaaa, to nám první trvalo rok, takže já jsem připravená, že to bude zase běh na dlouhou trať 😃

teplaka1
autor
14. srp 2022

@lulululu11 jejda to mě mrzí že tak dlouho..Ja se na to nějak nesoustředím.. ja doufám ze sexik stačil..a dnes to asi jeste pojistime..Byl neděle, úterý ve ctvrtek i v patek a v pátek byla ovulka..tak snad..🙂 ty si měříš BT? Nebo sis delala ovu testy?

lulululu11
14. srp 2022

@teplaka1 ja ovulku poznám, mám docela velké bolesti, ale udělám vždy i ovu test pro jistotu 🙂 a ty? já to mám asi jak ty 😂 ovu vcera a tuli tuli st, ct a pá večer, tak uvidíme.

teplaka1
autor
14. srp 2022

@lulululu11 ja prave taky ovulku poznám,bolesti v podbřišku,prsa citlivy a hlavně ten hlen 🙈 tak treba budeme mit stejny termin 🙂 Snad nam to vyjde tento měsíc 🙂 vycházelo by to na začátek května..V červnu je syn,tak jsme chteli o mesic dřív 🙂

misiatko69
14. srp 2022

Ahoj, pridávam sa k srpnovým čakateľkám 😀, síce plán bol začať snahu o druhé mimi až budúci rok, ale mám také divné tušenie či sa niečo nedeje už tento mesiac. Pri sexe sa chránime len spôsobom do OVU ďaleko tak môžeš alebo už je po OVU tak môžeš 😁. Ovuláciu som mala 3.8 alebo 4.8 to viem iste, mám ju bolestivú, oba dni som mala bolesti pak už klid. Dnes som teda 10-11 dpo, tretí deň po ovu som začala byť strašne unavená, ale fakt strašne a od 6dpo ma bolí podbrušok ako na menzes, včera po styku trochu krve na toaleťáku pak už nič, tak rozmýšľam či to bolo z nidácie? BT včera aj dnes nad 37 😁, skúšala som tt test 8dpo a nič, skúsila som to dnes a buď mám mžiky alebo tam je duch, ale fakt mikro duch.

lulululu11
14. srp 2022

@teplaka1 a kolik má syn? Dcera bude mít teď v srpnu 7, chtěla jsem právě nejlépe květen až srpen, tak uvidíme, jo a ještě holčičku bych si prosila , to jsem skromná co 😂

teplaka1
autor
14. srp 2022

@misiatko69 posli fotku 🙂 koukneme na to..a treba ke brzy testovat

teplaka1
autor
14. srp 2022

@lulululu11 syn mel v červnu 2 roky a teď bych taky prosila holčičku ale chlap je ze tří kluku a jeho bracha uz ma 3 holky ..jednu 3 roky a dvojčátka 🙂😀 takze nevim jestli vyjde 🙂 ale at vyjde cokoliv, budu šťastná ze bude zdravé

misiatko69
14. srp 2022
misiatko69
14. srp 2022

@teplaka1 a chystám sa odpo po mamatest, u prveho tehu mi 10-11 dpo ukazal pekneho viditelneho ducha, má vraj viac farbiva.

berushe14
14. srp 2022

@misiatko69 na Mama se vykaslete. Ukáže vám carku a je falešná. Já ji tam vidim…

teplaka1
autor
14. srp 2022

@misiatko69 ja tam teda vidím krásného ducha, takový jsem mela u prvniho 10 dpo ... Mela bys testovat stejným testem..kdyz vam bude silit,je to tam 🙂

misiatko69
14. srp 2022

@berushe14 stejne som ho nesehnala, všade len dr.Max, tak to skusím zajtra a pak mam nachystaný aj clearblue digi, ale ten počúram až na istotku 😀

misiatko69
14. srp 2022

@teplaka1 skusím dnes ešte k večeru a pak ráno maxem, mamatest aj tak nikde nemajú, hlavne v nedeľu 😀, jaj ale sme my ženy nedočkavé 😂

teplaka1
autor
14. srp 2022

@misiatko69 ja mam teprve 2dpo takze pro mě pěkně dlouhé dny nedočkavosti... tak pak napiš 🙂

kapecko22
14. srp 2022

Clovek by rekl, ze to vypada nadejne. Ale takovych zklamani uz bylo... Uvidim, jaka bazalni teplota bude zitra... Snazime se uz 22 mesicu o prvni...

berushe14
14. srp 2022

@misiatko69 já nechápu, proč někdo vyhodí 250 Kč za stupidni test, když můžeš jít levneji na krev, kde ti to řeknou presne. Ale moooooc ti držím palce🙏🍀

teplaka1
autor
14. srp 2022

@berushe14 a ty se taky snažíš o miminko ted v srpnu?

berushe14
14. srp 2022

@teplaka1 ehm…byli jsme na IVF 28.7 a mimino se chytlo, ale teď odchází…tak snad srpen začátek září bude nas

teplaka1
autor
14. srp 2022

@berushe14 to mě mrzí.. Moc přeji aby Ti to vyšlo 🙂 🍀 prijde mi ze v dnešní době je kolikrát mít dítě na první pokus zázrak...v době covidu, války, zdražování a stresu se neni ale cemu divit...porad nas necim straší a pak se to odviji na psychice ... Prvni nám vyšlo hned a tak uvidím jak to bude ted...taky mam trochu strach ze tentokrát to nebude hned...

misiatko69
14. srp 2022

@berushe14 pretože v nemocnici/porodnici pracuje kamarátka a to by sa neutajilo 😀 A tiež preto, že mám malé dieťa a nemám čas na behanie po testoch, lekáreň mám za rohom 👍 A hľadanie duchov ma baví a nijak ma to nestresuje, je to vzrúšo 😁. A ďakujem ☺️

berushe14
14. srp 2022

@misiatko69 to me tesi. Me taky, tak sem hazej testy a delej mi radost 👌🙏🍀

misiatko69
14. srp 2022

@kapecko22 chápem to dobre že to je 17dpo? A skúšala ste už test? Teplotka je super 👍

kapecko22
15. srp 2022

@misiatko69 Ano, dnes uz 18.DPO a bazalka je 36,9... Lutealni fazi mam normalne 15-16 dnu. Takze mam dnes tedy asi 2.den zpozdeni... Test jsem nezkousela. Bojim se, ze to zase nevyjde...

misiatko69
15. srp 2022

@kapecko22 tak ja držím strašne palečky nech je tam druhá čiarka 😍

misiatko69
15. srp 2022

@berushe14 dnes ráno už solídny duch ☺️

kapecko22
15. srp 2022

@misiatko69 Dnes me boli trochu bricho, jako by mela MS prijit... Je to takove lehke pichani v levem podbrisku... Tak nevim

misiatko69
15. srp 2022

@kapecko22 to mňa bolí tiež a už niekoľko dní, ak sa zadarilo tak sa naťahuje deloha a to bolí trochu ☺️