Snažení září 2019.

julinecka24
11. zář 2019

Ahoj holky otevírám novou diskuzi snažení o miminko v září ja jsem dnes 5dc začala jsem brát druhý cyklus clostik tak uvidíme už bych byla ráda kdyby to konečně vyslo

ebak
15. říj 2019

Moc všem gratuluji! Já se měřím a ovulace ne a ne přijít, tedy myslím...

eliskaamichal
15. říj 2019

@ebak ahoj kup si i ovulační testy ty pomohli mě. 😊 I když mimi stejně nedopadlo. Ale jinak přeji hodně štěstí 🍀

ebak
16. říj 2019

@eliskaamichal když mě se nechce, vím, že by mě to pak posedlo a testovala bych jak šílená... zkusím vydržet ještě bez nich, ale děkuji moc 😘

eliskaamichal
16. říj 2019

@ebak nemáš zač. Taky už jsem z toho blázen 😂... Pořád si něco čtu atd.... Ale taky doufám že k na mě se usměje štěstí 🍀 držím ti pesticky ať se brzy zadaří 🙏♥️

ebak
17. říj 2019

@eliskaamichal taky Ti budu moc držet palce 😘 my se pokoušíme cca 6. Cyklus

eliskaamichal
17. říj 2019

@ebak ono to vyjde určitě 🍀🙏 a moc děkuji. My teď 3 po pauze skrz revizi.

hanka858
22. říj 2019

Ahoj holky.. Potřebuji radu nebo alespoň vědět, jestliže To je možné.. Poslední ms jsem měla od 13.10. Od rána.. Mozna přišla už v noci Ale trvala něj do druhého dne cca do večeře.. Nebyla nějak slabá.. Přišla cca o 3dny déle než mám pravidelně..klasicky trvá 4-5 dní.. Už skoro týden mám slabé bolesti v bodbrisku, bolesti zad v krizi a dnes jsem se vzbudila a nebylo mi dobře.. Dokonce jsem v práci musela jít a WC a malej jsem se poblikala.. Myslíte že je nějaká možnost, že bych mohla být těhotná? Dnes odpoledne zkusím test.. Ale vydržet to.. Děkuji :*

terezatomesova
22. říj 2019

@hanka858 Ahoj možné to je 🙂 dej pak vědět.

julinecka24
autor
22. říj 2019

@hanka858 ahoj držím palecky a dej vědět

leilinkaa
22. říj 2019

@julinecka24 Jak jste na tom vy? Vsechno v poradku ?

ebak
22. říj 2019

@hanka858 možné to je;) dej vědět

julinecka24
autor
23. říj 2019

@leilinkaa ano vsechno v poradku pristi tyden jdu na kontrolu 29.10 ukoncuji uz skoro 7.tyden ale druhy tehotenstvi mam fakt jiny nez prvni u prvniho uz jsem v tomhle tydnu zvracela a druhy tehotenstvi zatim vubec jsem hodne unavena ospala je mi na zvraceni ale nezvracim tak jsem zvedava co mi doktor v utery rekne

hanka858
23. říj 2019

Ahoj holky,
Tak těhotná nejsem 🙂
Zatím to beru pozitivně... Mimi nemusí přijít hned 🙂 ale bylo by fajn, kdyby do konce roku bylo 🙂
Všem dekuji a užívejte těhotenství 🙂

julinecka24
autor
23. říj 2019

@hanka858 a zkoušela si test

hanka858
24. říj 2019

@julinecka24
zkusila a nic.
byla jsem i na gynde,tam vše v pořádku a těhotná nejsem.

julinecka24
autor
24. říj 2019

@hanka858 tak ti držím palečky aby si byla

hanka858
25. říj 2019

@julinecka24 děkuji 🙂

leilinkaa
25. říj 2019

@julinecka24 tak to je super, myslel jsem ze cekate prvni ditko 😄 snad i nam sebrzo zadari, ale dalsi mesic si muzem odskrtnouz. Jaem cca 4dny pred ms a zacinam spinit a naruzovela ,,krev,,. No takze super 😁 tak v prosinci nastup do prace po materske 😄🤣😭

julinecka24
autor
26. říj 2019

@leilinkaa neboj třeba budeš nemůžez si to pořád v sugerovat hlave ale já jsem si řekla s manželem v září že budu brát clostik jak mi předepsal doktor ze půjdu na tu kontrolu jak rostou folikuli doktor mi řekl že ovulace bude na víkend protože jsem tam byla na kontrole v pátek v sobotu bylo snažení a pak až v úterý z důvodu toho aby ty spermie se tam udrželi nějak jsem to nevnímala řekli jsme si budu testovat buď mrska přijde nebo ne ale už jsem 1 den meskala pak i druhý to jsem si koupila papírový i tycinkovy test Ktery měl citlivost 25 ml na papírovým slabá čárka a na tycinkovy jak dálnice po zaschnutí jsme oba dva šťastný že nám to po roce a půl snažení vyšlo teď jsem v 8 týdnu a jdu na kontrolu v úterý tak doufám že všechno bude v poradku

julinecka24
autor
30. říj 2019

všechno v pořádku srdíčko bije jsem podle ultrazvuku 7+4tt a další kontrola 21. 11