Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

rradka
18. únor 2013

@rowennka Ahoj, a na co je kontryhelový čaj? a co to škrábání v krku, máš antibiotika?

rowennka
18. únor 2013

rradka: Ahoj. No někde jsem četla že po něm krásně roste sliznice ale nevím co je na tom pravdy. No škrábání v krku vstoupilo tak Snad to bude dobrý. Já si totiž myslela že na mě leze chřipka tak proto jsem mluvila o těch antibiotikach. Já sice nesnáším když se berou kvůli každé blbosti ale musím pracovně do Itálie (na ty hory) tak jsem počítala že by to bylo jediné řešení

kubale
18. únor 2013

Ahoj holky, múžu se k vám taky přidat? Začínàme se taky snažit 🙂

cital
18. únor 2013

Ahoj holky. Tak konečně na to tento týden vlítnem! Není možné, aby se nezadařilo 😀.
Jsem zvědavá ... jestli se nám mimi povede a jak dlouho to snažilkování bude vůbec trvat ....
Jaké máte pohled na věc? Myslíte spíš na to, že se to určitě povede, nebo ve vás někdy něco hlodá, že to nepůjde ... Já to mám tak asi napůl. Někdy myslím pozitivně a někdy zase negativně ☹. A co nějaké ovulační testíky, apod.? Já tohle vůbec neminím prozatím řešit.

kubale
18. únor 2013

@cital tak to jsme na tom stejně 😉 taky na to vlitneme tenhle týden 🙂 určitě nám to vyjde, musíme v to věřit ...

lucinda85
18. únor 2013

@pp82 Tak to uhnízdování nebylo a dnes jsem 3 DC

lucinda85
18. únor 2013

@rradka ahoj tak já už na gyndu nemusim a čeká nás druhé kolo snažení 🙂

lucinda85
18. únor 2013

holkky děláte některá ovulační testy potřebovala bych s něčím poradit 😉

muribana
18. únor 2013

@rowennka Ja vysadila taky v listopadu a od minuleho mesice to snazeni beru ,,vazneji,, (po mazlikovani neletim okamzite do sprchy, ale pekne polehavam)😀 Ovulacni testy nedelam, bazalni teplotu nemerim, caje nepiju.. si rikam, jak to ma prijit, tak to prijde... Ale je pravda, ze s kazdou dalsi menstruaci si rikam, ze uz mi to az tak volne neni. Ze uz by to i mohlo klapnout. V prosinci jsem se jeste za menstruaci modlila a ted jsem z te unorova byla lehce zklamana..

rradka
18. únor 2013

@kubale @cital ahoj holky, vítejte! A to je jasný, že to vyjde 😉 Ničím negativním se nenahlodávám 🙂 Ovulační testy jsem zatím nedělala, ale možná to zkusím příští měsíc. Vůbec totiž netuším, kdy mám ovulaci. Tak bych tomu otěhotnění šla trošku vstříc.

rradka
18. únor 2013

@muribana takže zatím jen 2 měsíce snažení? To je ještě v pohodě. Já jsem čekala na první otěhotnění 4 měsíce a skoro vůbec jsem na to nemyslela. A to pak bylo milé překvapení! 😉

rradka
18. únor 2013

@lucinda85 tak to je mi líto, tak snad příští měsíc...a ten dotaz na testy napiš, třeba budu vědět odpověď 😉 něco málo snad vím 😉

lucinda85
18. únor 2013

@rradka ahoj, jen jsem chtěla vědět když mám cyklus 35 kdy začít testovat na ovu v návodu psali 18tý den a mě to přišlo pozdě a holky z jiné diskuze psaly že můžu o něco dřív, ale silné čárky budou stejně tak ten 17 a 18 den s takhle dlouhým cyklem

rradka
18. únor 2013

@lucinda85 a máš ten cyklus pravidelnej? Já bych začala dřív než v půlce, třeba od 14-15 dne (pokud bys měla cyklus 35). To je můj názor. Já mám cyklus 28-29 a začnu dřív,třeba už od 10.dne.

vermon
18. únor 2013

Ahojky holky, můžu mezi vás ??? Snažíme se o mimi, dnes měla být dle správného cyklu MS, nedorazila,ale já mám cyklus i 40-60 dní, takže horko těžko vědět ☹ Dnes jsem dělala test a je tam pidi midi duch, spíš tomu nevěřím....

lucinda85
18. únor 2013

@rradka jj já začnu taky testovat od 14 tého dne...vychází to i na 1.3

rradka
18. únor 2013

@vermon musíš věřit! a zítra to zkus zas, třeba ten "pidi midi duch" už bude pořádná silná čára! 😉 držím pěsti!

lucinda85
18. únor 2013

@vermon jéé tak pokud máš pidi dušíka zkus testnout tak třeba za dva dny jestli bude sílit 😉 🙂 jinak pfuj pfuj at sílí přeji

vermon
18. únor 2013

No nevím, spíš už jsem si ho asi vyhleděla sama ... ☹

lucinda85
18. únor 2013

@vermon tak uvidíš 😉 a jak dlouho se už snažíte?

rowennka
18. únor 2013

určitě to zvládneme všechny 🙂 takový prcek do roka a do dne, to by bylo fajn 🙂

rowennka
18. únor 2013

vermon: Taky moc přeju ať pěkně tloustne a sílí 🙂

marmazel
19. únor 2013

tak holky, my už na to vlítli 🙂 musíme věřit, manžel tvrdí, že už je zaděláno 🙂 je tam ´´kvásek´´ a kvasí 🙂 (si věří chlapec 🙂 ) takže to berem pozitivně 🙂 a pak uvidíme, buď to přijde nebo nepřijde 🙂
@vermon taky držím palečky 🙂

cital
19. únor 2013

@rradka Tak já to na svém těle poznám, kdy mám ovulaci (teda, alespoň se domnívám). Bolí mě trochu vaječníky, mám výtok a strašnou chuť na sex 😀.

pp82
19. únor 2013

@rradka děkuji, ale už jsme doma od dr. už se mu to rozlezlo i na bradičku tak mámekapičky snad zaberou.jinak baští dobře a roční kontrola 9250ga 78cm 😉

kozinka3
19. únor 2013

Ahoj holky, hlásím se po nějaké době... včera přišla mrcha.. :-/ ale nevadí pokračujem 🙂

pp82
19. únor 2013

@lucinda85 tak se zadří příšte neboj! držím palce 😵
@vermon jen at sílí ten pidi duch a za chvilku at je zněho fazolka 😉
@marmazel jo tak mažel je taky dobrej vid? ale přeji vám to at jste v pohodě a "kvasíte" 😎

rradka
19. únor 2013

@rowennka prcek do roka a do dne...to zní strašně hezky 😉

rradka
19. únor 2013

@marmazel že by měl pan manžel šestý smysl? 😉 tak ať ti to pěkně "kvasí" 🙂

rradka
19. únor 2013

@pp82 držím pěsti, ať kapičky zaberou...to je teda nadělení, že? Malej chudák s oparama, manžel leží s nohou...Jinak přeji malému Danečkovi k zítřejším narozeninám všechno nejlepší!!!! My měli v roce 80cm a 10,33 kg - jsme o něco větší. Ten čas s těma děckama tak letí, kéž by se mohli na chvilku zastavit. Mě to přijde, že mi roste před očima.