Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

pp82
9. bře 2013

@berusinka1 Vítej, také jsme o mimčo přišli, ale až v 11 tt, zamklé těhu, hned po 6ti nedělí jsme se začali snažit a mimčo příšlo poměrně brzy, do půl roku. držímpalce a bud OK a hlavně pozitivní myšlení 🙂 😉

kubale
10. bře 2013

Holky která z vás bude v blízkých dnech testovat? 😉

agentkadaisy
10. bře 2013

@kubale Mně tiká ruka každé ráno 😀 Už jsem si dělala test dvakrát (minulý týden dvě rána po sobě), protože jsem čekala, že mi to po osmi dnech od oplodnění určitě už něco ukáže, stejně jako dřív mojí kamarádce 😀 Ale kámoška měla asi nějaký silnější hormony 😎 😀 😝 Asi to zkusím až na konci tohohle týdne 😉 Ty chceš už zkusit?

kubale
10. bře 2013

@agentkadaisy u mě je to ještě brzo 😒 jsem teprve 5DO ☹ ale bolí me prsa což se mi nikdy nestalo, ale asi si to jen vsugerovavam myslím že je na nějaký cítění brzo ☹

agentkadaisy
10. bře 2013

@kubale Mě taky pobolívají prsa a mám nějak víc mlíka (ještě trochu kojím), ale to může být tím častějším sexem 😀

babbota
11. bře 2013

Já bych chtěla testovat na začátku dubna a nejlépe by bylo, aby tam byla pořádná dálnice...😀..ten náš švišť opravdu potřebuje sourozence, jinak z něho bude rozmazleneček... 😝

kubale
11. bře 2013

Já bych to chtěla zkusit 20.3. To už bych měla být 15DPO tak snad už by něco mohlo být vidět 🙂 ale je to tak dlouhá doba ☹

babbota
11. bře 2013

@kubale to uteče jak voda...a jak se říká...trpělivost růže přináší..(nebo že by miminko 😀 )

cital
11. bře 2013

Ahoj holky, tak zítra by měla být MS. Vypadá to, že nakonec příjde ... začla jsem trochu špinit, ale ještě tam nějaká naděje je 😉 . Moje tělo se chová tento měsíc fakt strašně nestandartně 😠 . Jsem z toho vážně jelen 🤐 .

rradka
11. bře 2013

@kubale Já začnu testovat až to nedostanu 🙂 Chodí mi to pravidelně jako hodinky. A kdyby mi test ukázal // před menstruací, tak bych byla nervozní, dokud bych nešla k dr. a ona mě stejně vezme až týden po vynechání, aby tam bylo něco vidět.

rradka
11. bře 2013

@agentkadaisy ty jo, smekám před tebou, že ještě kojíš...jsi dobrá. Já skončila v roce, už mě to totálně vyčerpávalo (padaly vlasy, upadlo mi kousek zubu a měla jsem už 56 kilo na 180 cm) - totálně mě malá vycucla 🙂 A jelikož jsme chtěli zadělávat na druhé, tak jsem se musela dát trošku dokupy 🙂

rradka
11. bře 2013

@cital naděje umírá poslední! 🙂 třeba je to jen nějaká pseudoMS a přitom se tam oplozené vajíčko uchytlo 😀

agentkadaisy
11. bře 2013

@rradka Mě kojení baví a malého taky, takže jsme spokojení 🙂 Ani nepoužívám kočár a malýho furt nosím. Teď už teda hodně ujde i sám, konečně 😀

agentkadaisy
11. bře 2013

@cital Už zítra, teda, no snad ti nepřijde! 🙂 Mně má přijít až 17.3. (myslím, moc si to nepočítávám, tak nevím, jak dlouhý mám cyklus...) Ten týden snad uteče už rychle a ms nepřijde 😀 I když mám i strach, že budu šílet, jestli to fakt zvládnu.

kubale
11. bře 2013

@rradka každý měsíc se mi to liší o 3 až 5 dní, vím že je to pár dní, ale mam takový tušení že by to mohlo vyjít 😉 tak proto jsem nedočkavá 😀

cital
11. bře 2013

@rradka Díky. Byla bych strašně ráda, kdyby to vyšlo, už jen z důvodu mých, místama negativních scénářů, co se mi odehrávají v hlavě 😝 . No, ale jak říkám, nepočítám s tím.
Já taky měřím 180 cm, vlastně kecám ... 181 .... a 56 kg je fakt hodně málo. To musíš, nebo muselas být, kost a kůže.

cital
11. bře 2013

@agentkadaisy No já byla týden na nervy z toho jestli to dostanu, či nedostanu. Zítra, či další dny uvidím jak to bude a kupodivu je mi to už jedno 😎 . No jedno mi to samozřejmě není 😀 , ale přestala jsem to hrotit.
Tušení jsem taky měla, že to určitě vyšlo. Dnes mám tušení, že to nevyšlo. Tak vyznejme se v sobě, že 😲 .

agentkadaisy
11. bře 2013

@cital Taky mám pocit, že to vyšlo - když mě píchá v podbřišku a tak podobně 🙂 Nějak si nedokážu představit, že dostanu MS, asi se fakt těším 😀

terrytess
11. bře 2013

Tak holky moje, zítra držte palce, jdu na gyndu 😉

kubale
11. bře 2013

@terrytess držím palce a děj nám vědět 🙂

terrytess
11. bře 2013

Děkuju, snad to bude v pořádku ...

procinko
11. bře 2013

ahojky holky, tak jsem 22DC a zase špinění přesně jak minulý měsíc ☹ , je jasný, že MS dorazí, ach jo. Takže příští měsíc nástup do práce, po 3-leté rodičovské dovolené ☹ . Vůbec se tam netěším, pořád jsem doufala, že to vyjde a zůstanu rovnou doma. Nějak jsem si nepřipouštěla, že to nevyjde, říkala jsem si "půl roku na snažení, je dlouhá doba, to určitě otěhotním", ale po půl roce snažení nic... Mám trochu depku, tak se nezlobte, že jsem tak negativní.

@terrytess budu držet palce 🙂

terrytess
11. bře 2013

@procinko Neboj, přijdou jiný starosti a vlítneš do toho, ani nebudeš vědět jak 😀

agentkadaisy
11. bře 2013

Teda zahrála jsem si na IT a dala si sem i ikonku, ať víte. Doufám, že mi ji nesmažou 😀

cital
12. bře 2013

Ahoj holky, tak ráno jsem si udělala těhotenský test. Vyšel samozřejmě negativní ... no a za 10 minut, po tom co jsem si udělala těhotenský test jsem to dostala ☹ . Takže super fakt. Jsem hezky rozladěná 😔 .
@agentkadaisy Tak snad tobě to alespoň výjde 🙂 . Mě právě od ovulace po neděli pořád tak lehce bolelo bříško, tak jsem tiše doufala a snila ... no a bohužel to nevyšlo.

pp82
12. bře 2013

@terrytess tak jak si dopadla na gyndě? potvrzeno tehu???🙂

nemesy
12. bře 2013

ahoj holky, mate nektera zkusenost s testem Predictor early?? v nedeli mi ukazal jasny dve // a dneska sem testovala mamatestem a rapiclearem a nic.. ☹(

rradka
12. bře 2013

@nemesy ahoj, zkušenosti nemám, ale to by mě nasr.... člověka to nevnadí a pak nic 😒

rradka
12. bře 2013

@terrytess držím pěsti!!!! at vám to vyjde!!!

rradka
12. bře 2013

@procinko Ahoj, tak to je mi líto...můžu se jen zeptat? Kdybys otěhotněla tenhle měsíc, tak by jsi šla na rizikový? Já právě mám rodičák do prosince, tak jsem si říkala, kdyby otěhotněla třeba na podzim, tak jestli jako půjdu na půl roku do práce nebo co. Nebo bych se asi musela domluvit s dr. Jinak ti držím pěsti, ale věřím, že jak začneš chodit do práce a přijdeš na jiné myšlenky, tak to přijde samo.