Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

marmazel
19. bře 2013

A ještě takový dotaz. Necháváte spermie "uzrat " nebo se milujete každý den.Nebo kolem ovulaci každý den.🙂

cital
19. bře 2013

@marmazel No ... to by mě taky zajímalo. Nad tím jsem se nedávno zamýšlela... Říká se, že nejlepší je obden, právě kvůli dozrávání, ale někde jsem i četla, že se to má zkoušet v období ovulky co nejvíc.
Zkoušeli jsme to 1 měsíc obden, ale nedodržovali jsme to striktně 😉 .

cital
19. bře 2013

Všem co jsou nově těhu ... velmi gratuliji! 😉

babbota
19. bře 2013

@marmazel jo tak, tak to je možné? já jsem je teda začala dělat hodně brzo, takže jsem to furt měla slabé a včera zesílila, ale ještě pořád to nebylo pozitivní, tak uvidím dneska...a jak jsi vlastně dopadla u doktorky?...ono záleží i jak máš ten cyklus dlouhý, na té krabičce je myslím napsáno od kdy testovat...já jsem bohužel byla moc nedočkavá 😀

babbota
19. bře 2013

@marmazel no vzhledem k tomu, že má manžel noční, budu ráda, když ho přemluvím aspoň obden kolem ovulky 😝

rradka
19. bře 2013

@marmazel já bych si ten test udělala i dneska, pěkně každej den. Někde jsem četla, že ta ovulace může být třeba odpoledne, nechytneš to a druhej den už zase bude slabá čárka 😒
Jinak bych nechávala spermie "uzrát". Každej den bych to - já osobně - ani nedala 🙂 Tolik energie nemám 🙂

rradka
19. bře 2013

@pp82 pěkně jsi nám to vypočítala 🙂 Já mám o 3 měsíce starší dítko, ale 11500 beru od začátku. Takže bych potřebovala v pulce unora rodit, což mi vychází, že mám ještě 2měsíce...snad to mám dobře zpočítané. ale ono je to jedno. Jak psaly holky, když už jsi těhotná, tak ti snad doktorka napíše na měsíc neschopenku a nepošle tě do práce 🙂

rradka
19. bře 2013

holky, dneska mám teda den BLBEC. Venku kupa sněhu, nedá se jezdit s kočárkem, jak jsme zasypaní... Malá má rýmu, je protivná (naštěstí ted spí), ještě jsem začala špinit, takže "to" asi dostanu 😖 Tak at už aspon to slunce vyleze!

cital
19. bře 2013

@rradka Tak to je fakt den blbec ☹.

marmazel
19. bře 2013

@cital no my minulý měsíc sme taky zkoušely obden, ale 2 x to nevyšlo, tak to hold bylo to, že to nevyšlo 😀
@babbota tak u doktorky dobrý, nic vážného to není, jen si ta sliznice dělá co chce, dostala jsem hormony, vzhledem k tomu, že chceme mimi, tak ty šetrnější, ale taky dražší 🙂 na 3 měsíce, a nemusím se bát, že kdybych otěhotněla,že je vyhodím z okna, pač je dobereme i jako těhotná 🙂¨
já mám právě strach, aby se mi ta čárka nezdála pořád slabá a další den bude slabší a my promeškáme ten sex 😀 tak jestli by nebylo lepší každý den 😀 což manžel by byl nadšenej , horší je to se mnou 😀

cital
19. bře 2013

@marmazel No ... tak to bylo určitě tím 🙂. Hold musíš pravidelně sexíkovat 😀 .
A jaké hormony jsi dostala? Utrogestan?

babbota
19. bře 2013

@marmazel tak pak je lepší ještě k tomu měřit teplotu (což já nedělám), ale to bys měla hned po menstruaci... já mám teda asi opačný problém 😀 manžel mi nějak zlenivěl 😀 tak ta čárka testovací musí být buď stejně silná nebo silnější než kontrolní...ale já jsem testovací začátečník, dneska jsem měla pořád testovací čárku slabší než kontrolní a udělala jsem si ze stejné moči ještě druhý test (ale jinou značku) a tam byl úplně slabý dušík, tak nevím 😒

babbota
19. bře 2013

@rradka u nás teď vylezlo, tak třeba se dočkáš 😀 jo, takový den blbec máme občas všichni...zítra bude líp 😅

marmazel
19. bře 2013

@cital DUPHASTON. Tak uvidíme 🙂 zítra mám odpolední, to přijedu domů ve čtvrt na jedenáct večer, to se mi určo chtít nebude, takže zas až po zítří nejdřív 🙂

marmazel
20. bře 2013

tak nevím, už třetí den na ovu testu pidi dušík, ale každý den stejný, vůbec nesílí, tak mám pocit, že ten pidi dušík je tam asi pokaždý, nebo ne?

rradka
20. bře 2013

@marmazel Ahoj, mě ten ovu test taky vždycky ukázal minimálně slabou čárku. Ale zatím jsem to dělala jen jeden měsíc - takže 2 dny slabá čárka, pak silná a pak zase slabá.

pp82
20. bře 2013

Se asi picni, dneska jsem 22DC a začala jsem ráno malinko špinit, spíš trocha krve azase nic. Tak to asi zase neklaplo, alenevadí bojujeme dál!!! Je pravda, že ted jsme tomu moc nedali, manžel ješte nenípořád fit s tou nohou. JInak jsem objednana na gyn tak bychom asi meli probrat, nejak vařešit ty moje krátké cykly!!! ted to vypadá, že budu týden špinit a pak týden MS. to jsou panečku vyhlídky!!! 😢 😢 😢
Všem čerstvím tehulkám Gratulacea at je vše OK!
Asi také začnu s temi OVU testyabych vyzjistila kdy ovulka vubec a zdali je!!! 😒

procinko
20. bře 2013

Ahoj holky s těma ovu testama, já taky měla pořád slabou druhou čárku, což je negativní, 11DC trochu zesílila, 12DC taky zesílila a 13 DC byla silnější než ta kontrolní, což znamená ovulaci během 24hod. Testovala jsem 3 měsíce, spali jsme spolu dva dni před, v den ovu a den po ovulaci a stejně nic, tak jsem se na testování vyprdla a netestuju. Jen jsem chtěla vědět, jestli ji vůbec mám 🙂.
Ale hlavně chci napsat, že když budete testovat, tak ráno se napít, pak do oběda nepít a po obědě testovat!! Moč musí být hodně koncentrovaná, tmavá, aby byl test opravdu správně vyhodnocen, když budete pít, bude naředěná a světlá, tak bude pořád jen duch a snadno se ovulka prošvihne. To je moje zkušenost, tak snad někomu pomůže.
Jinak já jsem dnes 6DC, takže zase vše nanovo .-). I když nějak u nás to snažení upadá, po těch 8 měsících nezdaru, tak nevím, nevím,... smiřuju se s tím, že to nepůjde, proto jsem každý den šťastná za tu prďolu, co máme doma 🙂.
Jsem se ale rozepsala 😀.

bubla87
20. bře 2013

Tak tu ještě máte mě, máme holčičku 2,5 roku, nemůžu antikoncepci, nejdřív jsme si dávali pozor, ale dalo by se říct, že rok a něco tomu necháváme volný průběh a nic, teď se mi zbláznily hormony a já jsem posedlá po druhém mimísku, zítra mám dostat MS, ale tak moooooooooooooooooooooooooooooooC bych si přála, aby nedorazila 😀 😀 😀 😀 😀

marmazel
20. bře 2013

@rradka no tak já už dneska 3. slaboulinká, a nevím jak to udělat zítra, ráno se to nedoporučuje a já sem od 8 do 20 hod v práci ☹ tak až večer v těch půl devátý?

peta185
21. bře 2013

Ahojky já doufám, že mi se budem o druhé mimi taky snažit od dubna. Manžel o tom přemýšlí.Tak snad to dopadne dobře 🙂

babbota
21. bře 2013

vítám nové snažilky 🙂
@marmazel @rradka já mám taky pořád dušíka, ale došly mi testy a dala jsem jinou značku a tam abych toho ducha hledala lupou ☹ dneska jsm zase koupila ty od Dr. Maxe, tak uvidím...Já teda testuju ve 13 hodin a od těch 11 hodin nic nepiju, je tam psáno min. 2 hodiny předtím nepít, tak uvidím...kéž by byl dnes test pozitivní, vypadá to, že by si dal taťka říct 😀

rradka
21. bře 2013

@bubla87 Ahoj, vítej mezi námi...tak co, dorazila MS? Mě by měla dorazit zítra. Ve středu jsem slabě špinila, ale přešlo to. Tak pořád doufám 🙂
Holky, chtěla jsem se zeptat, který těhotenský testy jsou citlivější? Ty s větším číslem nebo menším? Já mám citlivost 25, píšou testovat od vynechání MS, ale kterej den? Hned první?

rradka
21. bře 2013

@marmazel Já bych to testovala večer, ráno prý moč nemá něco v sobě (nevím co). A zkus třeba změnit značku, jak to udělala @babbota. U prvního těhu jsem si dělala OVU testy a všech 5 mi vyšlo error. Ne negativní, ale prostě šmejdy testy.

rradka
21. bře 2013

Sorry za předchozí dotaz, už jsem si tu citlivost testů našla 🙂 Kdybych nebyla lenoch, tak bych nemusela tady tolik spamovat 😉

babbota
21. bře 2013

@rradka ten 10 je asi citlivější na nižší hladinu hcg...já myslím, že můžeš zkusit testovat hned den po vynechání...TFUJ TFUJ TFUJ...přeji štěstí, ať jsou tam dvě... 🙂

rradka
21. bře 2013

@babbota díky, taky jsem to našla. Skočím si odpo koupit citlivější test a uvidíme. Jestli to vydržím, tak to nechám na sobotu. Moc tomu nevěřím (žádný příznaky) a to se sakra pozoruji 🙂 Silou vůle zaháním MS, ale stejně už to neovlivním. Buď to tam je nebo tady s některýma ještě pár dní zůstanu a budu si moct dát o víkendu vínko 😀 Člověk si musí najít na všem něco pozitivního 🙂

babbota
21. bře 2013

@rradka no , já jdu za chvilku testovat tu moji ovulku, tak snad už by mohla přijít potvora jedna 😀 Jak jsem tomu nechávala volný průběh¨, tak jsem do toho pěkně spadla a pořád myslím jen na to, jestli se mi podaří co nejdříve otěhotnět...se z toho picnu!!! 😒 A v lékárně ať má lékárnice šťastnou ruku a vybere ti test, který bude pozitivní 😀

rradka
21. bře 2013

@babbota díky 🙂 já jsem na tom stejně. Chtěla jsem tomu nechat volný průběh a nějak jsem se na to moc upnula 😒 Držím pěsti, ať máš ovulku pěkně na víkend!

babbota
21. bře 2013

@rradka no asi to tak bude, dnes jsem 16DC a test stále není pozitivní...jen aby nějaká ovulace vůbec byla 😒 ale hlavu vzhůru ono to nějak dopadne 😉