Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cital
16. dub 2013

@klaudina22 Poučení pro příště.... testovat budu až po týdnu zpoždění MS 😀 . Jenže kdo to má vydržet co? Měla jsem taky v plánu tento měsíc začít hodně sportovat a prd 😀 . Tak toho využij. Jako co ten zárodeček v mém bříšku zažil.... maxi tůry s cepínem a mačkama v tatrách, šok z bouračky, když jsem srazila jelena, i ten prokletý alkohol. Mazec. Vůbec bych si netipla, že bych v tomhle cyklu mohla otěhotnět. Myslela jsem že nemám ani ovulku. Masakr fakt 😉 . Možné je všecko, fakt.

hannyy
16. dub 2013

@cital 😀 v 6tt ☹ no prave o to mi jde, chci videt caru a ne nejaky duchy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nekdy si rikam , ze jsem z toho testovani zu panaroidni ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

hannyy
16. dub 2013

@klaudina22 jasne taky mam takove pocity ze bud jsem magor ja nebo nevim, ale proste byt vklidu a nijak se nenervacit ...... i kdyz je to k nevydrzeni .... clovek pak zacne totiz obvinovat sam sebe atd, ja mam takove spady a pak cloveka prepadne depka po tolika snazenich ............. ☹ 😀

cital
16. dub 2013

@hannyy Já budu testovat zítra. Snad tam čára už bude. No když mám doma ještě 2 testy tak co s nima, že 🙂. Myslím, že to testování spíš ženskou pěkně rozladí. A jak byl silný ten duch? Jak ty moje čárečky?

hannyy
16. dub 2013

@cital nene byl slaboulinky , ani mi to neslo vyfotit , ale oproti predeslym testum kde teda nebylo vubec nic taky tady okem videt byl, ale mobilem mi to cocka na fotaku nevzala 😠 😠 😠 😠 ceho jsem si ale vsimla, ze ta kontrolni carka u tech predeslych bal vzdy slabsi , na Tom dnesnim testu byla hned po napusteni uplne ruda , a vse stejne testy , takze jsem si rikala ze je to nejake divne, ne ? 🙂

babbota
16. dub 2013

@cital v prvním těhotenství mě v podstatě začaly nevolnosti, když jsem to zjistila, a to jsem byla už nějaký 7. nebo 8. tt a trvaly téměř do porodu. Teďka to zatím bylo fajn, občas mě natáhlo a jednou jsem zvracel, ale dneska jsem si už jela koupit zázvorové lízátka a nemůžu už ani kafe ani caro...taky jsem na to cíťa, yčistit si dneska zuby byl nadlidský výkon 😀

babbota
16. dub 2013

@klaudina22 holka, ty to teda bereš hopem 😀

cital
16. dub 2013

@hannyy Jo aha 🙂. Tak pokud testuješ stejnýma, tak tam je naděje veliká. Hl. že nemáš MS, to je asi nejdůležitější. Ty testy se blbě fotí. Já fotím foťák na makro 😀 . A hl. dyt ty testuješ 25, já testuju 10! Zítra jdu za doktorkou pro utrogestan, chci ji přesvědčit, aby mě prohlídla, když už tam budu. Bylo by to fajn a měla bych jistotu, ale moc s tím nepočítám, že mě veme 🙄. Jsem špinila a teď už přestávám. Tak jsem ráda.

hannyy
16. dub 2013

@cital ja ty 10 nemuzu nikde sehnat , my bydlime v malem meste a kazdy ti cpe do ruky jen 25 , fakt me to stve chci 10 citlivost abych videla nejaky treba rozdil ........ hrozne mi ty testy lezou na nervy 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

pp82
16. dub 2013

Jupíííííííííííííííí, máme potvrzené tehu, srdíčko jak zvon, jsme 8tt a naše druhé štěstíčko má 0,98cm 😉 😉 😉

babbota
16. dub 2013

@pp82 moc gratuluji, já budu příští čtvrtek, kdy jdu poprvé na kontrolu taky 7+1tt, tak doufám, že srdíčko bude 🙂

klaudina22
16. dub 2013

@pp82 gratuluju! 🙂

klaudina22
16. dub 2013

@hannyy tak si zkus testy objednat z netu, to by nešlo? Všěřím, že to vyjde😉
@cital se tam prostě vnuť. Já fakt nechápu, co to některé máte za divný doktory? Já když dojdu na gyndu s "problémem" či podezřením na těhu, vemou mi hned krev na HCG a mrkne na mě doktor. Neděla takový cavyky 😎
Ještě navíc když musí chápat, jak sme nedočkavý, aby nám to potvrdili.

Holky ale jako s kým já tady zůstanu když obě budete těhulit?? 😉 Jinak od MS jdu do kontryhele, vyzkouším, snad sedne. Bylinky piju normálně, takže když může i některá z nich pomoct mimču, proč ne. 🙂

poppy11
16. dub 2013

ahoj holky, můžu se přidat i když se teprve budeme "snažit"? 😉

babbota
16. dub 2013

@klaudina22 když jsem čekala Šimona, tak jsem to vlastně ani nečekala, že bych mohla otěhotnět (předtím to 7 let nešlo) no a když jsem to zjistila, tak jsem se hned objednala a Dr. mi dala termín až skoro za 14 dní, ale moje hodná kolegyňka zavolala svému gyndaři, kterému smutným hlasem vylíčila celou mou historii a hysterii jestli je vše v pořádku a že mám strach těch 14 dní čekat, takže jí řekl ať za hodinku přijdu, že si na mě udělá čas a udělal mi UTZ a já jsem byla spokojená přitom jsem ani nebyla jeho pacientka 😀 je to hodně o lidech a o domluvě 🙂

klaudina22
16. dub 2013

@babbota jasně no. Já sem fakt ráda, že můj doktor je bezproblémovej. Samozřejmě asi kdybych tam volala, že sem těhotná, tak už mě taky rovnou objednají na 1. prohlídku asi rovnou do poradny až bude bude na UTZ něco vidět. Ale když tam člověk nalítne, že neví a potřebuje se ujistit, tak myslím, že ho neodmítnou.. 😉 Ale jak říkáš, je to o lidech.

procinko
16. dub 2013

@klaudina22 neboj, já tady ještě nějakou dobu pobudu, nám se nedaří ☹

klaudina22
16. dub 2013

@procinko ráda bych řekla, že jsem ráda, ale věřím, že v této diskusi brzo nebude nikdo 🙂

cital
16. dub 2013

@klaudina22 Já mám strašně hodnou a citlivou doktorku. Tak uvidím zítra no. Snad mě veme. Už bych byla ráda ujištěna, že je to mrně tam a že je v pořádku.

klaudina22
16. dub 2013

@cital tak ji popros, a určitě tě vezme. Je to pro klid tvé duše, tudíž v podstatě pro dobro miminka 😉

hannyy
16. dub 2013

@klaudina22 slo,ale nema to cenu ,rozjela se mrcha,opet to konci a ja uz nenamchv dal neco zkouset

klaudina22
16. dub 2013

@hannyy jee, to je mi líto ☹ Se upni třeba na cvičení a zkus zaměstnat hlavu něčím jiným. Já pokud se tento měsíc nezadaří budu abstinovat od koníka. 😉 Mám pocit, že tím, jak tady člověk pořád čučí na cizí testy a děti tak je miminkama a těhotenstvím úplně obsesovanej! Chce to oddych.. ale chápu, že jestli se snažíte dlouho, tak to jde těžko. ☹

hannyy
16. dub 2013

@klaudina22 dekuji. Me nevadi cizi stesti,rada koukam na ne,me zabiji me telo,tohle uz je po druhe a do tretice zklamani neustojim,uz tak me to stoji dost sil. Me cviceni nebavi,nemam nato ani cas,nejsem ten typ co resi postavu. Tohle zase bude mit fatalni trhliny v nasem manzelstvi. Ale to je jedno,je mi to vsechno jedno.

cital
17. dub 2013

@hannyy Ach né. To mě strašně mrzí ☹!!!!

cital
17. dub 2013

Holky já dneska ráno testla a čárka se mi zdá furt stejná ☹ . Měla by sílit ne?

cital
17. dub 2013

@klaudina22 1 měsíc jsem furt něco zjišťovala o ovulaci. 2 měsíc jsem si říkala, že na koňa kašlu a jsem tu od zpožděné MS pečená vařená 😀 .

babbota
17. dub 2013

@cital hlavně buď v klidu, já jsem taky furt testovala a akorát jsm z toho byla vystresovaná...taky mi sílila pomalu...zkus to tak až za 2 dny (teda pokud tě doktorka dneska nevezme na UTZ) 🙂

klaudina22
17. dub 2013

@cital tak až to vyjde, neříkám že tu nebudu vysedávat každý den.. 😀 . Ale chci si užívat snažení alespon trochu v klidu, bez stresu a každodenní několikahodinového pročítání příznaků, diskusí a pozorování duchů už 8 den poO mi v tom nějak nepomáhá 🙂 A ty už netestuj a počkej na tu gyndu! Tfuj tfuj dneska! 😵

@hannyy je mi to opravdu moc líto. ☹

jajula27
17. dub 2013

@pp82 velká gratulace

jajula27
17. dub 2013

@hannyy vím, že to bolí a žádná útěcha ti nepomůže, znám to moc dobře, jsme s kámoškou dvě co nám to nejde a každou MS obrečíme....když už je chvilku naděje, tak zase mrcha dorazí...neztrácej hlavu, taky se snažím ji netrácet, ikdyž to jde opravdu špatně.....je nás takových více...jak dlouho se snažíte?