Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

babbota
25. dub 2013

@sarriku děkuji moc 🙂

babbota
25. dub 2013

@pikacupicka děkuji 🙂 taky jsem byla nejdřív nervozní, ale už od včerejška jsem se cítila nějak klidně a věděla jsem, že to bude v pořádku 🙂

sarriku
25. dub 2013

@pikacupicka krátce🙂))

pikacupicka
25. dub 2013

babbota Nemas zac vys ja si delala ten digitalni test z ranni moci a obevylo se my tam plus a ze sem 2-3tydny tehotna 🙂 ikdyz sem si predtim delala ty stemy carkamy nedalo my to a jeste sem zkusila tenhleten ale zase precetla sem si neco na netu a bylo tam i ze to muzou ty digitalni a mamatesty byt falesny ☹ ale ja kdyz mam osmej den zpozdeni a ktomu sem osmy den jeste na vyvolavacce a kdyz cejtim ty prsa jak se malejvaj atd.ja myslym ze ten test falesnej urco neni jeste za nej tolik penez co myslys ty?mas stim naky zkusenosti?

pikacupicka
25. dub 2013

@babbota Promin ja ti tam zapomela napsat ten mezernik 😉

pikacupicka
25. dub 2013

@sarriku No vydisto to urco vide neboj 🙂hlavne ze vam to urco klape ve vztahu to nam zrovna nee

kiara28
25. dub 2013

@babbota Velka gratulace! Ja mam tez tehotenstvi potvrzeno od pondeli dr. v 5+3tt. Za 14 dni dalsi kontrola a to uz by mela byt pritomna srdecni akce.

sanuli
25. dub 2013

@babbota Hodně štěstí a ať se vám daří! :o)

babbota
26. dub 2013

@pikacupicka já jsem tentokrát dělala 12 testů 😀 ale to jen proto, abych věděla, že čárka sílí. myslím, že když máš pozitivní test jak normální tak digitální a nedostala jsi MS, tak je to jasné 😀
@kiara28 moc gratuluji 🙂

babbota
26. dub 2013

@sanuli děkuji 🙂

pikacupicka
26. dub 2013

@babbota No vydisto a me se vsichni divej a hlavne mamka ze taky delam obden ty testy abych videla jestly carka sili tedka ho du taky udelad zase mam ten strach no uvidime ale vidim ze nejsem aspon jedina kdo vickrat testuje 🙂

janul_iii
26. dub 2013

@sarriku @sanuli Ahoj holky, tak čekám na testování příští týden.. Teprve jsme začali a moc to neřešíme. Jsem zvědavá jak to dopadne 😵 A moc vám držím palečky, aby to vyšlo 😉

sanuli
26. dub 2013

@janul_iii Tak to jsme na tom asi podobně. I my jsme teprve začali, ale počátku snažení předcházela dlouhá "příprava" (kvůli zdravotním problémům a přítelově zálibě v měkkých drogách:o)) a nekonečné těšení.
Nezkoumala jsem ovulaci, až na přibližný výpočet podle MS, kterou mám léta pravidelnou (resp. s menšími odchylkami).
Několik dní mě pobolívá v podbřišku.. někdy méně, zrovna včera dost. Tak trošku doufám.. Ale možná si to jen sugeruju :o)

janul_iii
26. dub 2013

@sanuli to mě taky pobolívá, jen tak lehce.. Ale to jsme si asi vsugerovaly 😀

babbota
26. dub 2013

@pikacupicka já jsem dělala i 2x za den 😀, pak jsem to ale nechala a zkusila to asi až za 5 dní a to vyskočila čárka hned a byla silnější než kontrolní, tak jse byla spokojená 🙂 Když jsem čekala před 2 lety syna, tak jsem udělala jen 2 testy, bylo to jasné hned 🙂

pikacupicka
26. dub 2013

@babbota Sem si delala ten jeste dalsi test a uz ta dulezitejsi carka je videt silne jako ta kontrolni 😀 akorat ta kontrolni je min videt a ta dulezitejsi je videt vic 🙂 ale to nevadi vid? 🙂

babbota
26. dub 2013

@pikacupicka no, to máš testovací silnější než kontrolní a to je správně, prostě jsi těhotná, hcg se ti krásně zvyšuje, takže teď už klid a užívej si to 🙂

pikacupicka
26. dub 2013

@babbota No to mas jak ja stemi carkami ale dva testy za den to uz nedelala ale presne taky sem to zkusila asi az za tri dny opacko a uz jsou krasny dalnice 🙂 a u maly sem byla uz v mesici ani sem to nevedela a pak si udelala par testu v jeden den za sebou furt sem tomu nemohla verit a byly tam taky krasny dalnice 😀 🙂

pikacupicka
26. dub 2013

@babbota Dekuju 🙂 Taky si to tehotenstvi v klidu uzivej 🙂 🙂

sarriku
26. dub 2013

@janul_iii
@sanuli
čau děvčata, hlásím se opět, nějak tady přibylo příspěvků, nestíhám sledovat😀
jestli máte vsugerovaný bolavé pocity v podbřišku nebo ve vejcovodu, nejste jediné, já jsem si dneska vsugerovala i kovovou pachuť na jazyku😀😀
Jinak přikládám graf, ale celkem mě mate, jak pomalu ta teplota naskakuje,☹(( a to mám jistě po ovulaci! Myslela jsem, že v luteální době má být teplota vyšší, ale asi mám jenom pomalý nástup:-/ Asi ta teplota při ovulaci byla fakt nízká. Leze to hrozně pomalu. 35,96; 36,03; 36,07 :-///
Tak zatím a počkejte na mě s tím testováním, chci zkusit test příští pátek 😉.
Jo jinak, taky máte tak děsnej strach z mimoděložního těhotenství?

sarriku
26. dub 2013

@kiara28 moc gratuluji k očekávání!!!🙂🙂🙂

pikacupicka
26. dub 2013

@sarriku Prejuti at vam to klapne 🙂 a to si pis otom skoro furt premejslim otom mimodeloznim tehotenstvi ☹ mam stoho strach ☹ ale snad to bude dobry tehotenstvi tam kde ma bejt 🙂 🙂 🙂

sarriku
26. dub 2013

@pikacupicka ☹(( taky z toho má strach.
Nezapomeň se ohlásit příští středu 😉, jestli uvidíš srdíčko🙂

cital
26. dub 2013

Ahoj holky, tak vás tady budu nějakou dobu opět otravovat 🙂. O miminko jsme bohužel přišli v 7 tt. Doufám, že bude všechno v pondělí v pořádku a nebudu muset do nemocnice.

sanuli
26. dub 2013

@cital hm.. co v takové situaci napsat.. snad jen, že držím palce, abys to ustála a zvládla jít dál. Je mi to líto, tvé příspěvky jsem četla pravidelně. Tak hlavu vzhůru a snad tě naše společnost aspoň trošku potěší! .o)

cital
26. dub 2013

@sanuli Díky! Hodně mě pomohlo se z toho všeho tady vypsat 🙂. Jede se dál, dyť se zas taková tragédie nestala 😒 . Zrovna jsem dočetla články na téma těhotenství po potratu. Takže podle vědců: Otěhoní žena po potratu rychle a čeká ji bezproblémové těhotenství. Asi tak stručně. Tak snad to bude pravda 😀 .

sanuli
26. dub 2013

@cital tak snad na tom klišé, že "všechno zlé je pro něco dobré" bude aspoň špetka pravdy! 😉

cital
26. dub 2013

@sanuli Snad ano. Vyšlo nám to hned na druhý pokus a takhle blbě to skončilo. Nikomu tohle opravdu nepřeji. Jsem se cítila jakoby mě někdo vykuchal. Mazec. Věřím v dobré zítřky 🙂.

sanuli
26. dub 2013

@cital Nikdy se mi nic takového nestalo, takže se do tvých pocitů nedokážu přesně vcítit.. ale že to muselo být peklíčko, to je jasné. A v pondělí jdeš na nějaké dovyšetření, kde se pozná, že jsi ok?

pikacupicka
26. dub 2013

@sarriku To jeste asi zatim nebude videt na to si myslym ze je brzo ale doufam ze dobrej zacatek uz tam bude videt a bude to dobry az do konce devatyho mesice 🙂 ale urcite se ozvu to je jasny 🙂 procpak se az tolik bojis toho mimodelozniho tehotenstvi?ja sem diky bohu to nezazila a doufym ze nezaziju ale je fakt ze ten strch tam mam taky