Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

janul_iii
10. kvě 2013

@sanuli @carolineg1 @lumanima @rradka a ostatní... Tak přikládám dnešní test. Nepamatuji si značku, ale je na tom švýcarská vlajka a v balení je i kalíšek 😀

janul_iii
10. kvě 2013

ale ve skutečnosti mi to přišlo tmavší a v mobilu taky (než na monitoru..)

rradka
10. kvě 2013

@janul_iii je to tam krásně vidět 🙂 Tak tady máme další úspěch. Mě to vždycky nakopne jít dál a snažit se 🙂 Přeji ti, at pekne sílí s vše je v pořádku!

carolineg1
10. kvě 2013

@janul_iii jak dlouho máš to zpoždění? nevím nemělo by to sílit víc? ikdyž mobil zkresluje, zkusila bych té ještě tak za dva dny

janul_iii
10. kvě 2013

@carolineg1 citlivost 25 a ve skutečnosti to bylo krásně vidět a i v telefonu je to víc vidět než tady 🙂

carolineg1
10. kvě 2013

@janul_iii tak to moc moc gratuluju..🙂

janul_iii
10. kvě 2013

@rradka děkuji 🙂 držím ti palce ať ti to vyjde co nejdřív 😉

janul_iii
10. kvě 2013

@carolineg1 Děkuji, 6. den meškám.. A našla jsem spoustu případů, kdy se dálnice ukáže třeba až kolem 45DC atd a já jsem 32. Někomu hcg stoupá pomaleji 🙂 Ale jsem ráda, že to tam taky vidíte

sanuli
10. kvě 2013

@rradka V pondělí to bude 9 dní zpoždění.. A početí se odehrálo možná před třemi.. čtyřmi týdny, nevím přesně. Svatba bude menší, jen s nejbližšími.. 2 nejlepší kamarádky to "prožívají" se mnou, protože jsem ze dne na den přestala pít kávu - nápoj, který bych mohla i vdechovat :o) A rodičům to (tuším) vyprdelím hned až mě povezou na obřad. I kdybych to neřekla, mamka by to poznala - nevím jak to dělá (a třeba to za pár let pochopím), ale ona pozná vždy vše.. já jsem totiž dost průhledná :o))

sanuli
10. kvě 2013

@janul_iii Pozítří bude jasná! Důležité je, že stále sílí! Držím ti palečky!

lumanima
10. kvě 2013

@janul_iii paráda....gratuluji, teda Vás tu je :o)))

carolineg1
10. kvě 2013

@sanuli to je pro mě taky záhada že mamka vždy všechno pozná 🙂 asi to bude tím blažený usměvem :D no určite dej vědět jak to všechno dopadlo, a fotky taky potěší 🙂 aspon dort mi vyfot :D sem na ně hrozně uchylna, nejím je ale líbí se mi 🙂

carolineg1
10. kvě 2013

@janul_iii děkuji další testování proběhne 26:5 🙂 ale vubec sem ted nevedela kdy mam ovu tak sem to nechala nahodě 🙂

sanuli
10. kvě 2013

@carolineg1 naše svatba bude děsně pohodová a obyčejná.. dort bude 2patrový medovník - to asi není k chlubení :o) Pokud mi v pondělí paní doktorka těhotenství potvrdí, tak budu jedině ráda, že jsme svatbu naplánovali téměř bezstresovou :o)

carolineg1
10. kvě 2013

@sanuli já mam taky ze všech dortu rada jen marlenku :D na ostatni jen koukám :D

carolineg1
12. kvě 2013

tak sem začala zobat listovku 🙂 přestala to hrotit a dám vědět 26.5 🙂

zuzamik
12. kvě 2013

@janul_iii gratuluji!

Všechny ostatní zdravím, připojuji se sem teprve teď, ale snažíme se s přítelem už od února 🙂 Hned ze začátku (konec února) to vypadalo, že to asi klaplo, měla jsem 14 dní zpoždění, ale nakonec z toho nic nebylo. Teď v pátek ráno jsem si dělala test (mám zpoždění 5 dní) a objevilo se toto! Včera jsem si dělala jiný, ve 4 hodiny odpoledne a se stejným výsledkem 😀 Nerada bych to zakřikla, chci si udělat ještě jeden zítra a pokud bude výsledek stejný, objednám se k doktorce

ovecky
12. kvě 2013

Ahojte holky, zajímalo by mě, kolik už tu je úspěšných snažilek od února? My se taky snažíme od února a dneska jsem to asi zas dostala :-/ Opět jsem myslela, že už to vyšlo (bolest prsou, týden zpoždění ms, píchání v břiše - pro mne neobvyklé jevy), ale dneska krev... ☹ Ach joooo. Holkám s testíkama gratuluju 🙂

janul_iii
12. kvě 2013

@zuzamik krásné... Gratuluji 🙂 a ať je vše, jak si přeješ

zuzamik
12. kvě 2013

@ovecky To mě mrzí ☹ , já to takhle měla ty tři měsíce, až teď se to konečně tváří, že to dopadlo- poprvé v životě mám pozitivní testy a dneska mě začaly pobolívat prsa... Celou dobu jsem hrozně nafouklá a pobolívá mě břicho... Tak jsem sama zvědavá, jestli to klapne 🙂

zuzamik
12. kvě 2013

@janul_iii Díky moc, bylo by krásné, kdyby to už skutečně vyšlo 🙂

ovecky
12. kvě 2013

@zuzamik Určitě ano, držím palce a těším se na fotku testu :D

zuzamik
12. kvě 2013

@ovecky Mám pocit, že do rána nedospím 😀 Přítel je z toho trošku vyplesknutý, nečekal, že by to mohlo vyjít tak brzy 🙂

ovecky
12. kvě 2013

Já jsem naopak čekala, že nám to vyjde hned, manžel je takovej erotoman 😀 Ale jste lepší 😀 😎 Vydrž do rána, test bude spolehlivější. 😉

sanuli
12. kvě 2013

Ahoj holky.. tak já jdu zítra na gynekologii a jsem napnutá jak struna. Vtipné je, že se mi přítel přestal dívat do očí a sleduje mé nezvykle naběhlé bradavky.. Jsou opravdu neskutečné! To si v práci asi užiju :o))

sanuli
12. kvě 2013

@zuzamik Tak to zřejmě nedospíme dvě.. držím palce!

rradka
12. kvě 2013

@sanuli @zuzamik děvčata, držím vám zítra pěsti!At k prohlídce nebo k testovaní!
@ovecky Ahoj, každej měsíc tak 4-5 holek otěhotní. Ty holky, co tu byly se mnou na začátku, už tu nejsou. Někdo otěhotněl, někdo se možná jen neozývá.... Já se taky snažím od února a zatím nic.Myslela jsem si, že to půjde rychleji. Při prvním těhu jsem nic nesledovala a 4 měsíce po vysazení HA jsem otěhotněla. Teď jsem testila ovulaci, aby to vyšlo a už jedu 4.cyklus 😒

ovecky
12. kvě 2013

@rradka Dobře, díky, tak já jsem nová podpora 🙂 Počítám si podle netu ovulaci a sexujeme každý den, ale víc jsem to zatím neřešila (spíš by se mi hodilo brzo vypadnout z práce). Téma už je fakt dlouhý.. Jinak já jsem co se dětí týče zelenáč, tak tu zatím sbírám chytré rady, nakoupila jsem nějakou literaturu (v Levných knihách toho mají, až sem zírala), za všechny tipy budu ráda (chytré weby, co sledovat a tak). Zatím vlastně jen beru listovku. 🙂

sanuli
12. kvě 2013

@rradka Díky a držím palce, ať vám co nejdřív vyjde!

janul_iii
12. kvě 2013

@sanuli @zuzamik já už mám taky dálnici 😵 Konečně.. Ale k doktorovi jdu až 24.5.