Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

klaudina22
17. kvě 2013

@dora13 no asi jo, pokud by mi nevadilo snažit se v klidu dál, tak bych ještě třeba čekala, ale jinak bych zkontrolovala, li všechno probíhá jak má = ovu, spermošky, ev. zkusila ten clost. apod. věci.. a samozřejmě konzultovala s doktrorem. Ale nějak zvolna, do roku bych řekla že stejně doktor nic moc neřeší. Teď se snažím být v klidku a pomáhat si jen listovkou a bylinkama. 😉

@cital tos četla někde, jo, že má neg. vliv na plod?? aha, no někdo právě píše, že to pije celý cyklus, někdo čte tohle, druhý tamto.. těch názorů je milion. Včera sem dokonce na koníkovi našla toto (2008):

"V první půlce cyklu zkuste tělu dodávat rostliny, které pusobí na hormon estrogen. To je například čaj z maliníku, z černého rybízu (list), z šalvěje, z jetele lučního. Tyto rostliny mužete brát buď jenom v první části cyklu nebo po celou dobu. Estrogenově mimochodem působí i lněná semínka. Stačí, když si jedenkrát denně zamícháte lžičku lněných semínek do jogurtu. Nezapomeňte při tom hodně pít. V druhé půlce cyklu (to znamená po ovulaci) se nejlépe osvědčil kontryhelový čaj, který má účinky jako hormon progesteron. Pijte ho teplý, nejlépe třikrát denně až do menstruace." Určitě jo, květen a jaro, lásky čas...Musíme to brát pozitivně, aspoň si užijeme krásné Vánoce s pupíkem a v největších vedrech budeme mít jen malá nenáročná bříška 😀

cital
17. kvě 2013

@klaudina22 A pak se vyber co? 🙂.

sarriku
20. kvě 2013

Čau holčiny, těhotné i netěhotné, jsem tu opět jako na koni 😉.
Od začátku cyklu lupu vitamín B6 (b-komplex 2 tabletky denně), sice nevím, jestli to stačí, ale zdá se mi, že budu mít ovulaci asi dřív než obvykle. Obvykle ji totiž mívám 20-23. den cyklu.
Jinak dneska jsem měla tvrdej čípek, zavřený, ale přesto jsem si našla bílkový hlen, je to možné? Papa a přikládám graf.

cital
20. kvě 2013

Ahoj holky. Včera jsem lehce zakrvácela. Takže buď to byla ovulka (což se mi nikdy nestalo, ale pro případ jsme to pojistili 🙂 ), nebo nedostatek progestronu v těle (značící že příjde za týden MS), nebo uhnizďování (to by bylo krásné, ale moc tomu nevěřím). Každopádně tak či onak, budu ráda i za tu MS (jelikož u mě probíhá 6-nedělí). Dneska už nic, ani ovu hlen. Jsem fakt zvědavá co z toho vyleze...

cital
20. kvě 2013

@sarriku V tom ti neporadím. Grafy a ovu testy jsou pro mě hotová alchymie 🙂.

sarriku
20. kvě 2013

@cital i tak ale děkuji, ať vám to klapne🙂 😵
Budu sledovat.

zuzamik
20. kvě 2013

Ahojky, holky, tak jsem dneska byla na vyšetření, jsem v 5 týdnu 😵 Mám obrovskou radost!! 😀 Jen doufám, že bude vše i nadále v pořádku... Moc vám všem přeji, aby se zadařilo co nejdřív! 😉 Vyhrkly mi slzy, když jsem tu "fazolku" na ultrazvuku viděla...

rradka
20. kvě 2013

@cital Říká se, že po potratu je tělo nastartované. A to lehké krvácení může být bouřlivá ovu. Udělali jste dobře s tím pojištěním, držím pěsti!

rradka
20. kvě 2013

@zuzamik další krásná zpráva, gratuluji! A přeji krásné těhulkování bez komplikací!

zuzamik
20. kvě 2013

@rradka Díky moc, snad to bude dobré 🙂

cital
20. kvě 2013

@zuzamik Gratuluji a přeji ať je vše tak jak má 😉 .

cital
20. kvě 2013

@rradka Díky. Já vím. Tak uvidíme jak to dopadne. Co ty? V jaké fázi cyklu se nacházíš?

rradka
20. kvě 2013

@cital ve středu se chystám testovat. Mám den zpoždění...tak uvidíme 🙂

kristl85
20. kvě 2013

Ahoj holky, tak se zase ozyvam, na gynde v pohode pan doktor říkal ze i kdybych byla tehu tak prvni 3 týdny na to nema nic vliv, ze to je jen a jen na tom plodu. Jak sem říkala snažíme se od zacatku února a porad nic, minuly týden sem měla ovulaci a hned sme na to vlitli, snažím se na to nemyslet, ale myslím, ze tentokrat budu víc zklamana bez jindy, protože vím, ze sme to delali při ovu. Poradíte mi jak na to nemyslet? Nechci byt smutna;(

cital
21. kvě 2013

@rradka Tak to držím palce!!!!!!

cital
21. kvě 2013

@kristl85 Asi ti moc neporadím, ale dle mě na to "nemyslet" nejde. Ikdyž mám hodně práce, nestíhám...pořád na mimčo myslím....

kristl85
21. kvě 2013

@cital JJ já to mám právě stejně, mám dobrou práce, kde je toho teď hodně, začínáme rekonstruovat byt a pořád se něco děje, ale stejně na to nejde nemyslet. Je to divný, já snad půjdu zase studovat mně napadlo🙂 Blbý je, že já sem chtěla miminko vždycky už jako 15letá holka sem chtěla mít mimčo - tenkrát se to dalo ukočírovat, protože jsem věděla, že to nejde, ale teď když už ho chce i manžel a těší se na něj, tak je to horší a jak kdyby víc zavazující.

Musím si najít asi nějaký kroužek nebo nějaký nový sport🙂

lonelystar
21. kvě 2013

Halo, halo 🙂 tak jak se vám všem daří? Už se všem podařilo mimiško nebo jsou i takové které na tom stále pracují? 🙂

lonelystar
21. kvě 2013

@zuzamik Moc gratuluji 🙂

lonelystar
21. kvě 2013

@kristl85 já bych taky chtěla radu - jak si zjistím ovulaci? Tedy na netu je rad milion....ale já bych raději osobní zkušenost jak je to "nejpohodlnější" :D a tak 🙂 moc díky

zuzamik
21. kvě 2013

@lonelystar Moc díky 🙂
Já jsem si ovu nijak zvlášť nesledovala, podle různých zdrojů by to měl být 10.-17. den cyklu, někoho při ní pobolívá břicho a pozná se podle výtoku. My jsme to dělali tak, že jsem "nahlásila" dva týdny, během kterých bych ovu měla mít a v té době jsme s přítelem byli častěji (cca obden 😉 ) - a vyšlo to! 😀 Nehrotili jsme to: sice to bylo až po 3 měsících, ale vyšlo to 🙂

lonelystar
21. kvě 2013

Juuu, tak to je parádní způsob 🙂 takové uvolněné, v pohodě 🙂 moc děkuji za radu a držím palečky at je vše v pořádku a máte krásné a zdravé mimiško 🙂

rradka
21. kvě 2013

@kristl85 ahoj, jak píše @cital. Nedá se nemyslet. Jen se můžeš snažit přes den zaměstnat myšlenky, co nejvíc jiným směrem. Ale když člověk usíná, odpočívá..stejně si vzpomene. Já mám práce dost s dcerou a taky na to myslím. A klidně bych být tebou šla studovat - třeba ani nestihneš nastoupit nebo to přerušíš 😉 Držím pěsti, aby bylo brzo zaděláno na špuntíka a bez stresu!

cital
21. kvě 2013

@rradka Já budu taky testovat zítra. Čistě náhodou mě dneska bylo blbě u čištění zubů a po zeleném čaji. Stejný příznak jako u min. těhotenství. Začla jsem špinit, takže na radu dr. otestovat a nasadit utrogestan pokud bych našla //. Myslím, že z toho nic nebude, ale raději testnu. Nechci už nic nechat náhodě...Zítra budu 29DC.

cital
21. kvě 2013

@lonelystar Ahoj. My jsme sexík v 1 měsíci snažení prováděli taky co druhý den. Nezadařilo se. Další cyklus, jsme to neřešili a snažili se dle nálady....a vyšlo to. Je to individuální....

flowerie
21. kvě 2013

Ahoj snažilky i těhulky. Náhodou jsem vlezla do vašeho fora, protože zrovna bylo první na úvodní stránce 😉 Chtěla jsem vám říct, že nám se zadařilo až 4. měsíc od začátku snažení, jsme oba zdraví, nepijem, nekouříme, jíme jakž takž zdravě, i když se sportem to zrovna nepřeháníme.. Z mojí zkušenosti mám tedy pocit, že je to opravdu hlavně o té psychice...ten 4. měsíc jsem na to už opravdu myslela míň, a mám taky pocit, že jsme počali zrovna v noci, kdy ...no jak to říct, budu upřímná... prostě jeden z nejvíc vzrušujících sexíků, co pamatuju (popravdě už se těšim, až to půjde, že něco takového provedem znova) 😉 Takže nejen na to co nejmíň myslet všeobecně, ale hlavně si užít to vlastní snažení, odhodit zábrany a nemyslet na to při tom 😀
Moc vám všem držím palce..my už snad budeme mít brzo naše první miminko v náručí 🙂

rradka
21. kvě 2013

@cital zítra na tebe budu myslet, pak si dáme vědět 🙂 Držím pěsti!

diuse
21. kvě 2013

Ahoj holky, jsem tu taky úplně nová. Vždycky jsem si říkala, že přece nebudu chodit na žádný "mimi" fora, ale našla jsem tu tolik názorů podobných mým, že jsem se přidala 😀 Nechráníme se od prosince a zatím nic, ale je pravda, že ovu nesleduju, párkrát jsem si jen udělala ovu test, abych zjistila, jestli ji vůbec mívám (a mívám 🙂 ). Opravdu snažit jsme se začali až teď v květnu, tak uvidíme, jestli z toho něco bude - hodně mě pobolívají prsa už cca od 15. DC, což se mi snad nikdy nestalo, tak jsem zvědavá, jestli z toho něco bude 😵

sarriku
21. kvě 2013

@zuzamik moc moc moc gratuluji!!!!!🙂 paráda!!! 😵
@diuse držím palečky🙂)))))) !!!! taky dám vědět.

zuzamik
21. kvě 2013

@lonelystar, @sarriku Děkuji, snad ano, 10.6. mám k doktorce dojít znovu, už by měla být vidět srdeční činnost a dostanu průkazku 🙂