Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

cital
22. kvě 2013

@rradka Na testu bohužel sněhobílo, ale nevadí. Čekala jsem to.

kristl85
22. kvě 2013

@lonelystar Ahoj, no já ji úplnou náhodou zjistila ráno na wc🙂) zjistíš to tak, že máš takový ten bílkovitý hlen, dá se to poznat dobře, protože je to srandovní, jak se ten hlen chová - je krásně průhledný, bez zápachu a mezi prsty se natahuje jako sliz🙂) ale já to takto třeba poznala teprve podruhé, co neberu antiko a z toho poprvé jsme si ještě dávali pozor, takže sme vlastně měli teprve první pokus. Snad jsem ti to vysvětlila srozumitelně🙂

rradka
22. kvě 2013

@cital tak to je mi líto 😒 Já jsem teda byla úspěšnějsí a objevily se dvě čárky (jedna slabší). Ale za pár hodin jsem dostala MS. Takže smůla...

cital
22. kvě 2013

@rradka Mě to nevadí. Fakt? A regulérní MS? To mě fakt mrzí ☹.

klaudina22
22. kvě 2013

ahoj holky, rozhodla jsem se, že asi zkusím ovulační test. Má to více důvodů:
1) budu vědět, že ovuluju a je to základní ok.
2) Nebudu ztrácet čas a prodlužovat trápení pokud to nebude ok
3) Nebudu tlačit na pilu a nutit se do pravidelného sexu, když zrovna nemáme chuť
4) Budu klidná, že nic nepropásnu a že se milujeme z lásky a ne z nutnosti.
Doufám, že ovulační test moje očekávání splní...
Na druhou stranu se bojím, že vzhledem k tomu, že sme to zkoušeli jen dva měsíce, tak to moc hrotím a očekávané uvolnění nepřijde a budu už posledná testováním. Začít je tak těžký... 😒

No a navíc se stala taková věc a to, že mám angínu a beru antibiotika. Dávají se i v těhu, je to penicilin, takže by to mělo být v pohodě, horečky nemám, jen mě bolí mandle a občas třeštění hlavy a únava, jinak do práce chodim. Ale říkám si, jestli i tak to nemůže případné miminko negativně ohrozit... jestli to ode mě není nezodpovědný?? Ale zase se říká, že během nemoci je větší šance, taky že první týdny je to na mimču, buď se chytne, nebo ne (pokud je něco špatně odejde, ale ne že bych to chtěla dobrovolně podstupovat) a navíc miminko se napojí na oběh matky až cca 2-3 týdny po zahnízdění, tzn. že pokud ovu bude do týdne, mimi se pak za 9 dní zahnízdí a za dalších 14 dní by si ze mě teprve něco bralo, tak by to třeba vadit nemuselo.. ale určitě chápete, moje pochybnosti...

Co si myslíte o těch testech??? A co o angíně? Co byste na mém místě dělaly vy? Neřešily to, dál se snažily nebo radši měsíc počkaly? 😕

Jo a omlouvám se za román, nevím s kým se poradit. 🙂

sarriku
22. kvě 2013

@klaudina22 ahojky, já bych se být tebou nebála. Tělo si dokáže o všem rozhodnout samo a i tom, jestli jsi na těhotenství dost silná.
Třeba já před minulý měsíc ani ovulaci neměla, protože jsem měla chřipku, ani jsem pak nemenstruovala.
Prvních 14 dní by to vajíčku nemělo vadit a i kdyby vadilo, těhotenství by dál nepokračovalo, defekt by byl velký.
Držím palečky🙂.

sarriku
22. kvě 2013

U nás nic novýho. Jen jsem si dneska vzpomněla na to, že manžel má oboustrannou varikokélu (křečáky na varlatech) a říkala si, že to by mohl být problém. Ale jestli se nezadaří do prázdnin, budu ho hnát na spermiogram a na další prohlídku u urologa.
Jo a ještě má cystu na varleti...uuh😀 Síla..
Jinak dneska asi ovulace, bolí mě "ledvina" 😀, už nemám bílek, ale jenom lepkavo, zítra očekávám vzestup teploty.
Byl sex, tak možná něco bude 😵.

klaudina22
22. kvě 2013

@sarriku moc díky, trochu si mě uklidnila 🙂 Nerada bych přišla o měsíc, ale taky bych si pak nerada něco vyčítala... ještě asi radši brnknu svému gynekologovi, co mi na to řekne on, ať mám jistotu.

sarriku
22. kvě 2013

@klaudina22 dobře🙂 klidně brkni.
Budu držet palečky🙂.

sarriku
22. kvě 2013

@kristl85 Tjo, bílkový hlen je vtipnej😀 Já ho vždycky natahuju mezi prsty a hraju si s ním😀😀

kristl85
23. kvě 2013

Holky tak dneska ráno úplně minimálě viditelnej druhej proužek. Máte s tím někdo zkušenosti prosím? Jak moc daleko musí být od toho prvního (testovacího) proužku? Dnes je to 9. den po ovu, kdy jsme to dělali🙂 já vím, že je to brzo, menses bych měla dostat až 26. - 28.5., ale nevydržela sem to a test sem zkusila.

kristl85
23. kvě 2013

Holky přikládám ještě foto, de tam něco vidět nebo sem blázen?🙂))

dora13
23. kvě 2013

@kristl85: ja to vidim, slaboulinkej prouzek. drzim palce, aby zesilil!

sarriku
23. kvě 2013

@kristl85 když skloním obrazovku, tak vidím krásně barevný proužek!!!🙂)) takže, možná jsi v tom 😉😉.

kristl85
23. kvě 2013

@dora13 Děkuji moc, je to hrozný nedělám nic než se na ten test dívám, musím počkat, ale tak aspoň, že ho nevidím je já🙂

kristl85
23. kvě 2013

@kristl85 Možná jo, nevíte náhodou, kdy nejdřív mohu zase testovat? Díky moc

cital
23. kvě 2013

@kristl85 Něco tam je. Držím palce. Doporučila bych testnout za 2 dny, pokud nevydržíš tak zítra 😀.

kristl85
23. kvě 2013

@cital Nevím, jestli vydržím do soboty🙂) hlavně ještě nejsem ani v termínu, kdy bych měla dostat tu menstruaci, jen doufám, že opravdu nepřijde a že to bude pravda a že bude všechno ok. Nechci to zakřiknout, ale tak co se má stát, to se stane🙂

cital
23. kvě 2013

@kristl85 To je mamatest?

rradka
23. kvě 2013

@kristl85 já to tam taky vidím...a 9.den po OVU je dost brzo, určitě bude sílit každým dnem! Držím pěsti!

rradka
23. kvě 2013

@cital jojo, regulérní MS. Nedá se nic dělat...další měsíc to jistí! I když zklámání a slza ukápla, to jo.

kristl85
23. kvě 2013

@cital jj přesně ten, mas s nim špatně zkušenosti?

kristl85
23. kvě 2013

@rradka to je fajn ze ho taky vidíš, jj je to hodne brzy, jak říkáš snad bude sílit;)

kristl85
23. kvě 2013

@rradka to je mi moc líto, ale víš jak to je: lepší kdyz to příroda sama zařídí, asi jeste nebyl pravý cas, příště držím mooc pěsti;)

janul_iii
23. kvě 2013

@kristl85 vidím a to ani nenakláním 😉

sarriku
23. kvě 2013

@rradka neboj se, my se miminka dočkáme🙂🙂

kristl85
24. kvě 2013

Holky tak asi nic, samozřejmě sem nevydrzela a dnes jsem si test udělala znovu a nic tam neni. I kdyz je to brzo tak by tam měla být minimalne stejne nenápadna čárka jako včera ze?

rradka
24. kvě 2013

A slo o stejny test? A taky mohla byt moc mene koncentrovana... Zkus pockat. Nic jineho nezbyva☹

rradka
24. kvě 2013

@sarriku v to pevne verim😉 a cim driv tim lip😉

cital
24. kvě 2013

@kristl85 Tyto testy jsou špatné. Zkus raději pepino, nebo dr. max. Držím palce a hodně trpělivosti!