Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

kristl85
24. kvě 2013

@cital Jsi hodná, díky za radu, ale já si myslím, že ten test včera byl prostě omyl. Asi to vyšlo falešně s duchem. Tak snad příště no.

nininka23
24. kvě 2013

@kristl85 Ahoj, mě vynechala MS a dělala jsem si také test - první mi vyšel slabě pozitivní, jen duch, tak jsem si za dva dny udělala mamatest a nic tam nebylo. Pořád mi to ale nešlo do hlavy, měla jsem jasné příznaky, tak jsem počkala ještě den a test si udělala večer, byl tam zase duch, který pak už jen sílil. Teď jsem v 7 týdnu

kristl85
24. kvě 2013

@nininka23 Jee tak to moc gratuluji🙂 to je krásný. Já se, ale bojím, že u mě to tak nebude, já žádné moc velké příznaky těho nemám. Jen mě bolí už týden v kuse hlava a sem hrozně unavená. Není to nic, co bych nemohla pociťovat i normálně. Ale alespoň mám taky zkušenost z druhé strany, tak moc děkuji🙂

cital
24. kvě 2013

@kristl85 Mě ukázala mamatest taky ducha, ale myslím, že to spíš prosvítala ta testovací čárka. Pak jsem testovala pepinem a tam nebyl ani duch nic. Těhotná jsem nakonec byla, ale // mě vyšly až 5. den zpoždění.

kristl85
24. kvě 2013

@cital Tak já myslím, že mě ten proužek neprosvítal, že tam slabounkej fakt byl (foto na předchozí stránce), ale jestli říkáš, že mamatest duchy ukazuje, tak příště si koupím nějaký jiný. Díky každopádně.

sarriku
24. kvě 2013

@kristl85 zkus test v tyčince🙂 a hlavně si pohlídej citlivost🙂 zkus zítra

carolineg1
25. kvě 2013

tak ahoj po dlouhé době jsem z5 a v pondělí mě čeká testování protože ms pořád nedorazila....

kristl85
26. kvě 2013

@carolineg1 ahoj, držím ti pěsti. Napiš jak to dopadlo;)

carolineg1
26. kvě 2013

@kristl85 ahoj určitě napíšu, ale zas nějak extra příznaky nemám, dělám ho jen kdyby náhodou....MS nemám už druhý měsíc...po vysazeníHA sem měla MS 4 měsíce ok, a pak najednou nic....

04092010
26. kvě 2013

Ahoj holky, chtěla bych se k Vám taky přidat a "vylít si srdíčko 😉 "
V lednu jsem po 7letech vysadila HA, je mi 25. Přirozená následná menstr. přišla až po vyvolávací injekci v březnu. Doktor mi hned předepsal Utrogestan a od té doby to mám krásně pravidelné. Tudíž se dá brát, že oficiální snažení je od dubna, takže je to teprve chvilka, ale jak jsem v to doufala už v lednu, že třeba budeme mít štěstí a "chytne se to" hned po vysazení, tak mi to příjde jako dlouhá doba 😅
Snažím se na to nemyslet, neřešit to - prý je to lepší dle zkušeností jiných, ale nějak to nejde.

Jaké máte zkušenosti s úspěšností po utrogetanu?
Hodně úspěchu při snažení, Monika

pusssinka021
26. kvě 2013

Ahoj holky,muzete mi nekdo poradit🙂

cital
27. kvě 2013

@4092010 Brala jsem utrogestan kvůli špinění a vždy mi MS došla 2 dny po jeho vysazení. Brala jsem slabou dávku, ale zdálo se mi, že jsem někdy byla přecitlivělá a smutná, ikdyž ne každý měsíc 🙂.

cital
27. kvě 2013

@pusssinka021 Ale s čím? 🙂

pusssinka021
27. kvě 2013

No brala jsem 8mesicu antinkoncepci a dva mesice neberu kdy muzu otehotnet Dekuji moc za odpoved🙂

dora13
27. kvě 2013

@pusssinka021: joo, holka, to je otazka, na kterou zna odpoved jen panbuh 😀 v podstate kdykoliv od za "za pet minut" po"nikdy".

cital
27. kvě 2013

@pusssinka021 V tom ti nepomůžu. Já ji nebrala před snažením asi 2 roky. Ale vím, že názory jsou různé....

rradka
27. kvě 2013

Ahoj děvčata, zdravím po víkendu! Jak se máte? A jak jste dopadly, holky @kristl85 @carolineg1?
Myslím na vás. Já začínám 5.měsíc snažení, tak to by bylo, aby to už nevyšlo 🙂

rradka
27. kvě 2013

@pusssinka021 tak já před prvním snažením vysadila HA a hned se začala snažit. 4.měsíc jsem otěhotněla. Si myslím, že otěhotnět můžeš hned 🙂

kristl85
27. kvě 2013

@rradka Ahojky, já špatně. Včera jsem to dostala, takže ten test, co jsem sem dávala mi vyšel falešně pozitivní. Trochu jsem to oplakala, ale už je to lepší a jde se dál. Tak to jsme na tom stejně, já taky už 5. měsíc. Budeme si držet pěsti, někdy to přece vyjít musí🙂 Já teď sice nemám moc vyhlídky, protože s manželem máme trochu krizi, takže nějaký snažení teď asi moc nebude:( mám prostě špatné období, ale to tak bývá. Já věřím, že zase bude dobře a nakonec po špatném období bývá období úspěchů, tak třeba se potom zadaří.

sarriku
27. kvě 2013

Čauky děvčata,
@carolineg1 držím palečky🙂.
jsem měla tento měsíc celkem náročný cyklus na známky plodnosti😀.
Ale tak snad ovulace proběhla a se sexem jsme se trefili 😉.
@rradka já se mám dobře a ty?🙂 Teď pojedu švagřince hlídat děti, včera jsme byli s manželem v Ikee a taky dělám bezovej sirup🙂

sarriku
27. kvě 2013

můj graf...příšerný😀

kristl85
27. kvě 2013

@pusssinka021 No podle mně kdykoli, to je právě zase to blbý slovo "individuální", ale prý je to lepší nejdřív po 3 měsících, tělo by se prý mělo vyčistit. Tak přeji hodně štěstí🙂

cital
27. kvě 2013

@rradka Ahoj Ráduš. Já netrpělivě čekám na MS. Už aby tu byla, příznaky mám už týden a pořád si dává na čas. Chceme se už už zase začít snažit 🙂. Jsem nedočkavá 🙂. Ty jsi teď nejspíš po mikropotratu, tak si vzpomeň co se říká o "pohnojeném" těle. Tak třeba 5. měsíc bude úspěšný 😉 !

cital
27. kvě 2013

@kristl85 Jsem říkala, že mamatesty jsou šmejdy. Hlavu vzhůru, zase bude lépe! Vše se urovná....

marmazel
27. kvě 2013

Ahojky, dost dlouho sem tu nebyla, koukám, že se to rozjelo, 51 stránek to je něco 🙂 já pořád nic a nějak sem neměla náladu sem ani chodit, léky na úpravu cyklu moc nezabrali, měla sem to 3x za sebou po 14 dnech ☹ ale teď mám nějaké divné tušení, ale jen jestli to není jen vsugesce, podle příznaků byla ovulka cca 18. 5. , test sem teda nedělala 🙂¨což je teda dnes 9. den, tak sem si říkala, že dušík by mohl být a udělala si test, ale kde nic tu nic ☹ tak nevím jestli mám pořád doufat nebo ne... i když je brzy, tak stejně ....

carolineg1
27. kvě 2013

@rradka taky začínám 5měsíc 🙂

carolineg1
28. kvě 2013

@sarriku Tak mám 7 den po ovu a na testu ještě nic :( počkám teda ještě 4 dny, ale nebudeš mi věřit, už s toh nejsem tak zdrcená.....jak před měsíce....ono se někdy přece zadařit musí, akorát ted by to bylo fajn příteli k narozeninám

rradka
28. kvě 2013

@marmazel Ahoj, dlouho jsi tady nebyla, to jo. Na ten test bylo ještě brzo, ne? Někomu to tedy může ukázat, ale to asi spíš budou vyjímky. Držím pěsti!!! Já vím, že je člověk nedočkavej, ale stejně nezbyde nic jiného než čekat. Dej tomu pár dní.

rradka
28. kvě 2013

@cital tak doufám, že mám tělo pořádně pohnojené a teď nás čekají jen světlé zítřky 🙂 Ovulaci očekávám po víkendu, takže se ted budeme snažit nanečisto, jen pro zábavu a pak na to vlítnem 😀

rradka
28. kvě 2013

@kristl85 jestli je ta krize kvůli vašemu snažení, tak se to snažte nějak rozchodit. Spoustu párů tím určitě trpí a hlavně si myslím, že chlap nikdy tu ženu nepochopí (pocity když dojde MS nebo je test bílý). Ten můj to rozhodně nepochopí 🙂 A nejlepší usmiřování je v posteli, ne? Budeme se podporovat a to by bylo, aby to nevyšlo. Už jsem to tu psala, že spermie jsou teď nejkvalitnější, tak se nějaká musí uchytit.