Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

sarriku
4. čer 2013

@annakup ☹ je to pravda, nekoukej moc na severy o dětech, akorát na to budeš myslet a zabývat se tím.
Zkus si najít nový záliby, vyšívej, pleť, koukej na seriály, choď běhat, sportuj🙂)) toho je hodně, ale je třeba začít neřešit to na mk a jiným webech o miminkách...mě to teda moc nepřidávalo

sarriku
4. čer 2013

to je příšerný, tam nejde nic vidět😀😀

carolineg1
5. čer 2013

já mam ten první taky tak, dneska budu vedět víc....

carolineg1
5. čer 2013

je dělaný v neděli včara jsem dělala a už je jasnější, dám to tam až přítel odejde do práce ma dnes narozeniny....

rradka
5. čer 2013

@carolineg1 @sarriku
Holky, u vás je to teda napínavý 😉 Ale @carolineg1 by to měla mít dneska potvrzené od dr, ne? Tak snad budeš moct dát příteli jeden z nejhezčích dárků 🙂
@sarriku na to testu nic nevidím, ale hlavní je, že to vidíš ty.

carolineg1
5. čer 2013

mám to potvrzené 🙂

sarriku
5. čer 2013

@rradka 🙂)) první test jsem zkoušela dva dny před ms, pak včera a jestli to dneska nedostanu tak zkusím i zítra🙂)), ale zatím nešpiním nic, dost mě bolí břicho, ale žaludek mám na vodě...takže u mě je to rozporuplný😀 Ale já myslím, že to mám v kapse (břichu) 😀 paaa

@carolineg1 yay!!!! a co manžel na to!!?

kristl85
5. čer 2013

@carolineg1 Gratulujiiii! Pecka, moc ti to přeju🙂
@rradka A co ty? Jak jsi na tom?
@sarriku Moc držím pěsti.

carolineg1
5. čer 2013

@sarriku ahoj on je to jen přítel zatím, ale kamarádka spekulovala cosi že měl v plánu mě požádat, ještě to neví z práce přijde až kolem páté

@kristl85 díky snad se to udrží......kritický měsíc to ted bude

sarriku
5. čer 2013

@carolineg1 aspoň ho budeš moct požádat, ať dělá dobrého otce vašemu dítěti🙂)

@kristl85
@rradka
děvčata, jak jste na tom??

carolineg1
5. čer 2013

@sarriku a jak si na tom ty?

kristl85
6. čer 2013

@sarriku No já nic, já se snažím nemyslet na to. Chci začít chodit cvičit, tak třeba to pomůže🙂 Ale ty napiš, jak jsi na tom🙂

sarriku
6. čer 2013

@carolineg1 já na to nemyslím, spíš na to zapomínám, ale včera jsem měla poprvé o miminko strach, byli jsme na ohňostroji a všude samí kouř a všude kouřící lidi☹
Jinak test jsem zkoušela 2.6., 4.6. a dneska 6.6 a změnu jsem zaznamenala jenom z 2.4 na 4.4, test už nemusím naklánět, je tam slabá čárečka, ale dneska je ta čárka pořád stejná☹(((

carolineg1
6. čer 2013

@sarriku ja mela taky stejne ale ppokud carka je gratuluju 🙂

sarriku
6. čer 2013

@carolineg1 to ani nemůžu dát do éteru ten test, na fotkách není furt nic vidět:_D
ale co jsem se koukala na srovnání na testech na googlu, tak se dělá dálnice tak deset dní od "ducha"
já jsem teprve čtvrtej, tak musím počkat, každopádně včera se ms nedostavila🙂))yay!

carolineg1
6. čer 2013

jo taky mam porad slabounkou carku ......v utery mam kontrolu u Dr snad pujde videt vaček

carolineg1
6. čer 2013

premyšlím jak to říct rodičům.....uvažovala jsem o tomhle

baralesayova
6. čer 2013

Ahojky holky, moc gratuluji k //. Já jsem dnes 1. DC. Tak že jdeme na čtvrtý měsíc snažení. Nakoupila jsem se nějaké vitamíny tak uvidíme. Doufám že už to dopadne. Moc bych si to už přála. Jsem docela zklamaná, protože tento měsíc jsme se v plodných dnech hodně snažily.

carolineg1
7. čer 2013

@baralesayova já to pro změnu tento měsíc flákala i se sexem tak se celkem divím :D

rradka
7. čer 2013

@baralesayova Ahoj Baru, to mě mrzí. Je ale zajímavé,že většina holek, co otěhotněly píšou, že zrovna ten měsíc to něřešili. Já taky nedokáži na to nemyslet,ale jsem teď 5.cyklus a mám pocit, že už mi na tom tak nezáleží. Samozřejmě na to myslím. Jelikož jsem doma s malou a mám jednostrannou zábavu, tak prostě ty myšlenky mi ulítnou k tomu "snažení". Ale vím, že to jednou vyjde a jestli ne teď, tak za měsíc, dva ... Ale třeba rok snažení nebo že bychom neměli druhý si nepřipouštím, i když i to se může stát.

rradka
7. čer 2013

@sarriku
@kristl85

Ahoj děvčata, já jsem teďka v půlce cyklu. Byla jsem dneska na gyndě, prý mám hodně prokrvenou sliznici (možná díky kontryhelu). Jinak vše v pořádku. Tak uvidíme, co nám ten červen přinese 😉
@sarriiku a co ty tvoje testy? Mě dneska říkala dr., že papírové testy mouhou uakzovat před MS falešné pozitivní výsledky díky hormonu, který je podobný hcq. A že mám dělat testy až týden po vynechání. Držím ti pěsti.

rradka
7. čer 2013

@carolineg1 hlavně že to dopadlo...a jaká byla reakce přítele? 🙂

carolineg1
7. čer 2013

@rradka to nepopišu :D

baralesayova
7. čer 2013

@rradka děkuji z podporu. Já se prostě bojím, že když se nebudeme moc snažit tak prošvihnu šanci, ale je fakt, že něco na tom asi bude. Každopádně ted jsem si koupila ten kontryhel, a asi mi trochu pomohl v tom, že vždy 5 dní před ms jsem špinila a tak jsem ho začala v pondělí pít. A žádné špinění nebylo a včera jsem dostala normálně ms. Manžel mi zatím říká, že prostě až otěhotním tak otěhotním a že když to nepujde přirozeně tak pujdeme na umělý. A třeba potom budeme mít dvojčátka jak jsme chtěly. Tak držím palce, at co nedjřív zapadneš.

lonelystar
8. čer 2013

Muzu se zeptat na co je ten Kontryhel a jake mate zkušenosti? My zatím taky stále nic :( a to jsem ted mela 4 dny zpoždění, uz jsem si myslela ze jooo a ono nic, zacala jsem krvacet :(

baralesayova
8. čer 2013

@lonelystar Je vhodný víceméně na spoustu gynkologických problému. Používá se v klimakteriiu, při menstruaci a na oplodnění.

cital
10. čer 2013

Ahoj holky. Já jsem dnes 14DC a děj se vůle boží. 😕 . Manžel mi říká o víkendu. Potřebujeme miminko! Padaly v noci hvězdy, něco si přál 🙂. Já zas viděla čápy (minulý víkend). To není možné, aby to nevyšlo, ne?

onelystar @baralesayova
1. cyklus bez kontryhelu ... těhotná jsem nebyla. 2. cyklus s kontryhelem a těhotná jsem byla (nevím, možná to byla náhoda). Pila jsem ho od 1DC-14DC. Překvapil mě svou chutí, je výborný! 🙂. Jinak upravuje prý cyklus, MS je po ní méně bolestivá, slabší...atd.

rradka
10. čer 2013

@cital
@lonelystar
@baralesayova

tak já piju kontryhel 2 měsíce a měla jsem MS silnější 🙂 Ale bez jakýkoliv křečí, bolesti břicha...Takže jsem spokojená.
A je pravda, že ten čaj je dobrej. Ale asi záleží na chutích - já normálně piju bylinkový čaje.

radasarka
10. čer 2013

Ahojte děvčata 🙂 Tak jsem tady dlouho nebyla a mám tedy dobrou novinku, jsme v tom 😀 Dvě čárky jsem na testu uviděla dnes ráno, takže jsem moc šťastná, že se nám to takhle brzy povedlo 😀

baralesayova
10. čer 2013

Já tedy bylinné čaje moc nemusím, ale tento mi nějak nevadí. Já ho začala pít ještě před ms, a bolesti skoro žádné tak že jsem taky spokojená.
@cital držím palce.