Snaženíčko o mimi od února 2013

m.r.
9. říj 2012

Ahojky,taky jste na tom jako já? Od února by jsme se chtěli začít snažit o druhé mimi.Máme doma už 4 chlapečka.Snad se brzo zadaří 🙂

sanuli
14. čer 2013

@carolineg1 Ale to víš, že bude vše v pořádku!!! Nenech se tím vystresovat a raduj se ze svého štěstí! Já to odnesla a tudíž máš větší pravděpodobnost, že ty budeš ta šťastná! .o)

sanuli
14. čer 2013

@carolineg1 Mám s ní problém od samotného začátku... neznám sobečtějšího člověka. Bohužel je to také člověk, který je opravdu hloupý (ale opravdu) a přesvědčený o tom, že právě on je dokonalý.. Inu jak říkal pan Werich - nejhorší je srážka s blbcem..

carolineg1
14. čer 2013

@sanuli já v to doufám, dnes jsme se s tatkou malem nabourali, na kruhaci s nakladakem blikal ze odbocuje tak tam tatka vjel a on ho malem srazil. me pak zacalo strasne bolet bricho, mam s toho ted blby poocit

sanuli
14. čer 2013

@carolineg1 A kdy jdeš na kontrolu??

carolineg1
14. čer 2013

byla jsem v utery a jdu zas v utery.....

klaudina22
14. čer 2013

@sanuli to je mi moc líto ☹ ale neboj, snaž se myslet pozitivně, brzo se zase zadaří. 🙂

sanuli
14. čer 2013

@klaudina22 Moc díky za podporu.. mám pocit, že se cítím o trošku lépe (nebo mi došly slzy). Ale bojím se úterka, až nastoupím do nemocnice :o(

klaudina22
14. čer 2013

@sanuli to věřím, nedokážu si to ani představit. Ale bohužel je smutné, že se to stává v mnoha případech, přijde mi že většina žen má podobnou zkušenost. Určitě se budete brzy zase radovat z miminka 🙂 hlavně věřit.

carolineg1
15. čer 2013

@sanuli já jdu v utery na kontrolu budu na tebe myslet....

marmazel
15. čer 2013

ahojky, tak buď dělám něco špatně nebo fakt neovuluji, já tu ovulaci snad nenaměřím ☹

klaudina22
16. čer 2013

@marmazel a testy sis dělala? já je tento měsíc zkoušela, abych věděla že funguju a funguju! 🙂 Překvapilo mě teda že až 21. den se dostavila ovu, při cyklu 26 dní.

marmazel
16. čer 2013

@klaudina22 no právě že dělám testy, minulý měsíc sem jí nenaměřila vůbec a teď zatím taky ne, teď je teda ještě čas, podle tabulek má být ovu dneska, tak muže být dýl, ale nevím ☹

radasarka
16. čer 2013

@marmazel Ahojky, pokusím se ti poradit, z mojich vlastních zkušeností, k ovulaci dochází okolo 13-17 dne od prvního dne menstruačního cyklu, já osobně jí i poznám tak, že jsem několik dní poměrně dost "vlhká". 😉

radasarka
16. čer 2013

@sanuli Jak se cítíš, je ti už trochu lépe?? Myslím na tebe a to se ani neznáme.. Prodělala jsem potrat v roce 2000.. tak aby bylo zase brzy všechno v pořádku, držím ti palce a ty se taky drž. 😉

sanuli
16. čer 2013

@radasarka Moc děkuji za podporu.. hodně mi to, milé holky, pomáhá!
Před okamžikem jsem začala špinit a volala jsem do Motola, jestli mám přijít už zítra nebo až v pondělí.. tak už zítra. Mám strach jak to budu zvládat..

carolineg1
17. čer 2013

@marmazel a nebo ta ovulace ani nepříjde, ja ji měla 21. května a ms sem měla mít 24.....a nedostala. ale podle doktora to byla moje první ovu za 5 měsícu a ja ji vychytala :D

carolineg1
17. čer 2013

@sanuli budu na tebe myslet....

marmazel
17. čer 2013

@klaudina22
@carolineg1 to máte ovulaci o dost dýl než v půlce cyklu, co? my máme s manželem sex dost pravidelně, tak přemýšlím jestli by se neměli ty mršky nechat uzrát,jenže všude píšou něco jiného, někde že jo jinde zas že má být sex obden. tak nevím ☹

jednaholka
17. čer 2013

Já tenhle měsíc prvně dělám ovulační testy a včera mi vyběhly obě čárky stejně silné (18DC), tudíž bych podle návodu měla asi dneska nebo zítra ovulovat. Snažíme se teď každý den, tak uvidíme 🙂 Obden už jsme to zkoušeli a nepovedlo se 😀

cital
17. čer 2013

@sanuli Zlati, mě se to stalo vlastně nedávno. Někdy koncem dubna, ale byl to samovolný potrat (bez nemocnic). Takže jsem dostala hned povolenku na další snažení. Já to měla podobně jako ty. Logicky jsem si to vše oddůvodnila, jenže rozum je rozum a srdce je srdce. Nejhorší je první měsíc (6-nedělí), to té psychice dává docela zabrat, ale když ti příjde už ta regulérní MS po potratu, tak na tom psychicky budeš o hodně lépe. Nebuď smutná....mě pomáhalo, když jsem si řekla, že alespoň vím, že otěhotnět nám jde a že nám to vyšlo skoro hned. Ale uznat musím, že po potratu toužím po miminku víc a víc 🙂.
Vím, že to je teď těžké, ale zvládneš to. Jsi rozumné děvče. Držím palce!

cital
17. čer 2013

@klaudina22 To jako vážně? Tak to je mazec, mít tak pozdě ovulaci. A poznáš ji nějak na sobě?

cital
17. čer 2013

Holky, já jsem si řekla, že pokud nám to tento měsíc nevýjde, tak zkusím ovulační testy. Ať vím, kdy ji alespoň mám 🙂.

carolineg1
17. čer 2013

@marmazel ja brala HA asi 7let takze sem rada ze sem ji po tak dlouhe době vubec měla, ale kdyz sem byla měsíc před tím že mi nepřišla ms a test byl negativní, doktor řekl, že ovu ještě dlouho mít asi nebudu...no a kdyz sem prisla ted,,,,tak valil oči :D že sme se do ni trefili....prisaham ěla jsem sex tak 2x za mesic jen

carolineg1
17. čer 2013

jinak mam za sebou prvni rani nevolnost :D a už ted doufam ze to prejde.....nemuzu ani nikam jit ☹

cital
17. čer 2013

@carolineg1 Zlati a bude asi hůř. Jsem četla, že nejšilenější nevolnosti bývají okolo 8tt. Držím palce, ať to není tak i u tebe, ale alespoň víš, že je miminko v pořádku.

rradka
17. čer 2013

@carolineg1 ahoj, přesně tak....ranní nevolnosti prý znamenají zdravě probíhající těhotenství. CO my snažilky bychom za to daly 😉 A jinak jsi teda měla fakt kliku, když jsem četla, že ses trefila do jediné ovu az 5 měsíců. SUper!

rradka
17. čer 2013

@marmazel no, já si myslím, že u každého je to jinak. Nevím, jestli se nebudu opakovat, ale při prvním těhu jsme byli na horách a dělali to denně. A povedlo se. Teď už nemám sílu na každodenní sex a zatím se nevede. Takže nevím, u někoho možná zrají spermie rychleji 🙂

rradka
17. čer 2013

@sanuli Moc na tebe myslím. nemám zkušenost a nevím jak to bolí. Ale jen při té představě, je mi smutno...

marmazel
17. čer 2013

@rradka no právě, tak sem řekla, že zavedeme opačný postup 🙂 necháme je uzrát. to ste měli vidět ten pohled, co na mě hodil 😀 prý mu to takhle vyhovovalo 🙂

carolineg1
17. čer 2013

no tak ja za cely den snědla jen pribináčka....a přijde mi že i ten chce za každou cenu ven :(